Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Organizasyonlar

Organizasyonlar Organizasyonlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bursaspor maçı organizasyonu...
Alt 03.03.2013, 01:52   #31
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bursaspor maçı organizasyonu...

Alıntı:
34yigido34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
teksas adammı ya gelmişler kupa maçında bize küfür ediyorlar
Kötü söz sahibinindir, teksas grubunun Sivas'a ettiği küfürleri aslında kendilerine etmislerdir. Hicbir iddiası kalmayan kupa maçında bile Sivas'a küfür etmeleri kuyruk acilarindandir
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.03.2013, 01:59   #32
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
SIVAS58FOREVER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kötü söz sahibinindir, teksas grubunun Sivas'a ettiği küfürleri aslında kendilerine etmislerdir. Hicbir iddiası kalmayan kupa maçında bile Sivas'a küfür etmeleri kuyruk acilarindandir
Artık yeter gardaşım yeter... Germe şu ortamı. Sen bilmiyormusun kötü söz sahibinin. Dillendirip dillendirip sürme ortaya. Git maçına bağır çağır takımını destekle. Bize ne elalemin Teksasından Meksasından. Söğerlerse söğsünler. Devamlı ortamı geriyor ona buna laf yetiştiriyorsun. Bırak artık.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.03.2013, 02:04   #33
SIVAS58FOREVER
Yiğido

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Artık yeter gardaşım yeter... Germe şu ortamı. Sen bilmiyormusun kötü söz sahibinin. Dillendirip dillendirip sürme ortaya. Git maçına bağır çağır takımını destekle. Bize ne elalemin Teksasından Meksasından. Söğerlerse söğsünler. Devamlı ortamı geriyor ona buna laf yetiştiriyorsun. Bırak artık.
Ben kime laf yetiştirdim kardeşim, adamlar Sivas a küfür etti, burada o küfür eden grubu metheden yazılar yazıldı ben de o kötü soz sahibinindir dedim, sen niye gocundun? Kufure maruz kalan benim ve küfürle karşılık vermek yerine kötü söz sahibinindir şeklinde son derece örnek bir şey söylüyorum, bu seni neden rahatsız etti, bu laftan kim gerilmiş, burada Sivas in menfaatlerini korumayacaksak ne yapacağız
Alt 03.03.2013, 02:12   #34
adres58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
SIVAS58FOREVER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben kime laf yetiştirdim kardeşim, adamlar Sivas a küfür etti, burada o küfür eden grubu metheden yazılar yazıldı ben de o kötü soz sahibinindir dedim, sen niye gocundun? Kufure maruz kalan benim ve küfürle karşılık vermek yerine kötü söz sahibinindir şeklinde son derece örnek bir şey söylüyorum, bu seni neden rahatsız etti, bu laftan kim gerilmiş, burada Sivas in menfaatlerini korumayacaksak ne yapacağız
Bak gardaşım, yaşını bilmiyorum ama ben 30 yıldır taraftarım. Bilemiyorum senin taraftarlığın kaç sene. Her deplasmanda bu tarz şeyler olur. Bunu ne sen söyleyerek düzeltebilirsin ne de ben. Bu söğmeler her zaman olmuştur. Kusura bakmada bundan böylede olacak. Eğer buysa senin derdin boşuna uğraşma. Ama dikkatimi çekiyor her yoruma muhalefet olma gibi bir yeteneğe sahipsin. Senin maksadın Sivassporun menfaatleri değil, kafanda canlandırıp klavyede ortama sürdüğün kendi doğruların. Bu bazen değil çoğu zaman kırıcı oluyor. Senden rica ediyorum. Bu kırıcılığı bırak. Eğer senin maksadın sivassporun menfaatlerini korumaksa gel beraber zaman kavramını ortadan kaldırdığımız zaman gidip destekleyelim koruyalım. Yok ona buna sataşıp ortamı germekse bundan sonra buna müsade etmeyeceğimi bildiririm. Ayrıca bu mesajımı okuduktan sonra bana cevap yazma, çünkü sana cevap hakkı doğuracak birşey yok ortada...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
Alt 03.03.2013, 02:20   #35
SIVAS58FOREVER
Yiğido

Cevap hakkı var, çünkü ben bu konuda kimseye satasmis değilim, Sivas a edilen küfür konusunda kötü söz sahibinindir dedim ortaya, bu anlamda sataşma yok, forum yöneticisi olabilirsin ama bu ayni şeyleri düşünmüyoruz diye mesajlarımı silme hakkın oldugu anlamına gelmiyor, çünkü sen yazılarında genel anlamda Rıza hoca karsitisin ben ise Rıza hoca taraftarıyım, bu farklı düşünceler bu foruma renk katar, ama ben forum yöneticisiyim istediğim kişiye istediğim tarzda yazmasını dikte edebilirim diyorsan bu da adalet anlayışını ortaya koyar. Nedir bu Rıza Hoca dusmanliginiz anlayamadım, çünkü onu savunan birisine bile tahammülümüz yok, yaş konusuna gelince ayni yaşlardayiz
Alt 03.03.2013, 02:28   #36
adres58
Usta Yiğido

Değerli kardeşim ben ne A cıyım nede B... Ben doğrucuyum. Doğruyu hocamızda yapsa sende yapsan doğrucuyumdur. Ben belki bugün Hocamızı eleştiriyorumdur, yarın tasdiklerim. Eleştirenede saygım vardır, destekleyenede. Benim burada yöneticilik vasfım varsa etik adına vardır. Kural adına vardır. Şöyle bir bak bakalım kaç tane mesajını silmişim. Konuyu uzatmıyorum. SİVASSPOR menfaatleri adına...

.
KAFKAS ATASÖZÜ
Alt 03.03.2013, 02:33   #37
SIVAS58FOREVER
Yiğido

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Değerli kardeşim ben ne A cıyım nede B... Ben doğrucuyum. Doğruyu hocamızda yapsa sende yapsan doğrucuyumdur. Ben belki bugün Hocamızı eleştiriyorumdur, yarın tasdiklerim. Eleştirenede saygım vardır, destekleyenede. Benim burada yöneticilik vasfım varsa etik adına vardır. Kural adına vardır. Şöyle bir bak bakalım kaç tane mesajını silmişim. Konuyu uzatmıyorum. SİVASSPOR menfaatleri adına...
Tebrik ederim son yazdığımı silmedigin için çünkü müsaade etmeyeceğim demiştin ve ben de son yazdıklarıma tahammül edemeyip silebilecegini düşündüm, bu anlamda eleştiriye tahammülün olmasını takdir ediyorum, cevap hakkima gösterdiğin saygı da beni mutlu etti
Alt 03.03.2013, 02:43   #38
adres58
Usta Yiğido

Burda 8 mesajın mevcut ve hiçbirisi silinmedi. ''Buna müsade etmeyeceğim'' derken senin her yazdığına demek istmediğimi anlayacak kadar da akli mizana sahipsin. Bu bağlamda seni ben maalesef tebrik edemeyeceğim. Bu basit denklemi çözememişsin. O zaman bu tabiri senin için açıklayayım: Mesaj ağır hakaret içerirse, kişilik hakkına saldırın olursa, söğersen (küfür demiyorum o başka bir tabirdir) ben değil, hiçbir yönetici arkadaşım müsade etmez. Ama istediğin gibi eleştirini yapabilirsin; Serbest... Diğerleri ise amiyane tabirle ''kırt kırt''

.
KAFKAS ATASÖZÜ

Etiketler
bursasivasspor, bursaspor, maçı, organizasyonu

Seçenekler Arama
Stil