Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 05.12.2013, 19:35   #41
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Dünkü maç, Utakada bir arıza olduğunu gösterdi.Ya kafada ya bacakta ama bunun kesinleştirilmesi lazım.Arıza kafadaysa da yollar ayrılmalı.Bugün Carlos demeç vermiş.Artık çalışacağız ve kazanacağız diye.Çok umutlandım.Çünkü yeterli çalışmadıkları takımın temposundan ve koşu kalitelerinden belliydi.Kendisinin kabul etmesi önemli.Bu düzeltilirse en büyük yararı kendi görür.Dinlenerek kimse şampiyon olamaz dimi.Galatasaraylı Yekta bu takıma gerçekten çok yarar sağlar.Ziya nın alternatifi olarak Emin yeterli bence.Karamurat takımdan ayrılıyormuş.Üzüldüm ama kendisi için hayırlı olsun ama stoperde alternatifimizin azalacağı kesin kaldıki şu haliyle bile bence yeterli değil savunma göbeği.Hızlı ataklarda çaresiz kalabiliyoruz çoğu zaman.Grociski transfer dönemlerinde koşabileceğini gösteriyor.Hazır bu arada bunu değerlendirmek lazım.Uluslararası bir tecrübe ne de olsa.Cihan eğer deseydi ben bugün sahaya çiftetelli oynamaya cıktım diye.Şaşırmazdım.Çünkü gercekten oynadığı şey futbol değildi.Bu adamda gönderilebilir rahatlıkla.Burhan futbol kalitesi olarak pek birşey vermedi ama küçük maç falan demeden elindeni göstermeye calışmasıyla insan kalitesini gösterdi.Yabancı olarak Atıf,Mehdi,Da Costa,Navratil,Cebur sanırsam kalıcı olacak.Seneyede 5 yabancı alınacagı düşünülürse nerdeyse tek atımlık silahımız olacak.Bu da sanırsam ön liberoyu rahatlacak isim olmalı.Bu ara yönetim de futbolcular gibi daha fazla koşuşturmalı yani.2 maç daha kaybedersek cadı kazanına döner bizim takım çünkü başarısızlıkla takımda mevcut olan disiplinsizlik iyice yüzeye çıkar ona göre.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 06.12.2013, 00:42   #42
Rasimsivasli
Acemi Yiğido

Rasimsivasli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

27 Mesajına 47 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Rasimsivasli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

gardaslarim yeni gelenler sivasin kar kisini görmediler kac derece sogukta oynadilar kimileri tam net oyuna veremediler bu oyun oynamalari normaldir ilerde alisinca bakin sivasspor futbolculari gelenleri kis mevsimi ikram edecekler siz merak etmeyin zamani gelince ilacida caresi bulur saygilar Gardaslarim
Rasimsivasli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
buraya, değerlendirelim, gelecek, kupa, maçı

Seçenekler Arama
Stil