Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Yeni Sezon Ürünleri
Alt 19.05.2014, 22:11   #1
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Yeni Sezon Ürünleri

eveeet yine vakti geldi. her sene aynı konu gündeme geliyor, sonuç alınamıyor, ısınıyor, soğuyor, tekrar ısınıyor sonra tekrar soğuyor. derken yine sonuç alınamıyor.

neden mi bahsediyorum? konu başlığında belirtilen "yeni sezon ürünleri"nden. malum her yıl yaz sezonunda insanlar sivas'a gittikleri dönemde sivasspor'un yeni sezon ürünlerini almak istiyorlar, ancak her yıl hüsran yaşayıp geri dönüyorlar.

bazen ürünler yetişmiyor (ne demekse?) bazen sponsor anlaşması geç yapılıyor vs vs türlü bahanelerle yeni sezon ürünleri taaa eylül-ekim aylarında piyasaya çıkıyor. e o dönemde de sivas'tan ayrılmış oluyor(uz).

sivasspor yönetimine bu başlıkta çağrıda bulunuyorum ve bu konuda şikayeti olan herkesi de katkıda bulunmaya davet ediyorum.

sevgili yönetim! bakın diğer birçok kulüp haziran ayı ortalarında bir sonraki sezon ürünlerini çıkartıyor, mağazasından, internet sitesinden satmaya başlıyor. bu sezon rica ediyoruz ve erkenden talebimizi iletiyoruz.

- lütfen yeni sezon sivasspor ürünleri de en geç haziran ortası gibi satışa sunulsun.

- lütfen ürün çeşitlerini çocuklar, bebekler, kadınlar vs çeşitli gruplara göre çeşitlendirin.

- lütfen biraz kaliteli ürün sunun, sivasspor taraftarını bit pazarı müşterisi olarak görmeyin.

- lütfen carlos'un ve futbolcuların üzerlerindeki kaliteli adidas ürünlerini/çeşitlerini alabilme imkanı verin.

- lütfen forma reklamı kısmına ulusal ve saygınlığı olan bir firmanın ismini alın/anlaşın.

lütfen bu istekleri dikkate alın. dikkate almayanın kaynanası yüz yıl yaşasın emi!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
sezon, yeni, Ürünleri

Seçenekler Arama
Stil