Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sergen Yalçın İstifa
Alt 19.10.2015, 22:25   #51
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Sergen Yalçın İstifa

Sergen Yalçın'ın konuk olduğu Maraton programından : Sergen'nin aciklamalari ...

Sergen Yalçın "Başarısız olduğumuz bir gerçek.. Futbol birazda şans oyunu..Teknik direktör olarak işimiz bahane üretmek değil çözüm sağlamak ama çözüm üretemiyoruz."

Sergen Yalçın "Geçen yıl birlik havası yakalayıp düzlüğe çıktık.Şu an takımda oyuncu performansları minimum düzeyde.Takım ve taraftar olarak birlik sağlamalıyız."

Sergen Yalçın "Barrales in çapraz bağı koptu uzun süre yararlanamayacağız."

Sergen Yalçın " 7-8 tane bireysel hatada gol yedik.Bunun önlemini alamıyoruz.Bireysel hataya çözüm bulamayız.Bunun futbolda bir çalışması yok."

Sergen Yalçın "Benim karakterim istifa etmeye müsait değil,beni göndersinler daha iyi.İstifa edince bırakıp kaçmış gibi oluyorum"

Sergen Yalçın "Sivasspor Türkiye'de çalışılabilecek ender kulüplerden biri.İnanılmaz dürüst bir yönetim var.Futbolcu alacakları günü gününe ödeniyor.Harika bir kulüp işleyişi var."

Sergen Yalçın " Teknik direktörün işi sadece antreman yaptırmak değildir.Kriz yönetmek daha önemlidir.Camia olarak sabırlı olmalıyız.Aramıza geç katılan oyuncular oldu.Zamanla takım daha iyi olacak"

Sergen Yalçın "Hakemler bu sezon aleyhimize inanılmaz hatalar yaptı .Benim santraforum çift sarıdan kırmızı yedi.Türkiye liginde böyle birşey daha önce olmadı.Hakem hatasıyla hiç puan kazanmadık"

Sergen Yalçın "Ligde ilk 10 a girebilirsek bizim gibi mütevazi kulüpler için başarıdır."

Sergen Yalçın " Sivasspor ile aramızda gönül bağı var.Geçen sezon Mecnun abiyle para konuşmadan takımın başına geçtim"

Sergen Yalçın "Cicinho hücumda iyi defansta hatalar yaptığı için bazen oynatmıyoruz.Bu yüzden tepki alıyoruz.Cicinho 36 yaşında kariyerinin sonunda, defansif olarak hata yapar iyi sonuçlarda alamazsak ofansta ne yaparsa yapsın göze batar."

Sergen Yalçın "Benim mukavelem tek sezonluk, mukavelemde tazminat maddesi yok.Başarılı olacağımızın garantiside yok.Sivasspor'un menfaati ne gerektiriyorsa onu yaparım.Takım başarısızsa sorumlu benim"
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.10.2015, 23:21   #52
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Keşke bu klüp eş başkanlık sistemiyle yönetilse...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.10.2015, 23:24   #53
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mütavazi bir klübün parası ancak bu denli çar çur edilir.Yazık gerçekten çok yazık alınan oyunculara verilen paralara bakınca içim acıyor.Ama başkan ve yöneticilerin umrunda mı..?Kaç kuruş çıkıyor ceplerinden tak aksine birde takviye yapıyorlar bütçelerini uyan eyyy sivas taraftarı sahip çık takımına bunları başkana düşmanlık beslediğim için yazıyorsam allah belamı versin...Son 3-4 sezona dönüp bakacak olursanız ne demek istediğimi anlarsınız zaten...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.10.2015, 23:34   #54
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Bence Sergen Yalcin istifa etmesin , yemin ediyorum Maraton'daki samimi aciklamalar ile bende sempatisini tekrar kazandi. Bence Sergen Yalcin , Basin Sözcüsü olsun , hem taraftarlar ile arasi daha iyi olur hemde istedigi kadar konusur.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.10.2015, 23:59   #55
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sergen yalçın hocalık deneyiminde çokyeni ,öğreneceği,yaşayıcağı çok şey var,antepte basarılı sezonda yasadı ,öyle yada böyle sivassporu ligde tuttuda ,sivassporun oynadığı oyunun ne olduğunu anlayan varsa yazsında bende öğrenim ,aslında sergenden önce eleştirilmesi gereken yönetimdeki bazı cimri kişilerdir,ceplerine ellerini sokmadıkları gibi,kulübün helal parasını ,oldoni,rengifo,barales yekta,batuhan,hakan iyiğit ,orhan ,abola gibi ptt ligde daha iyisini daha ucuza alabileceğimiz oyunculara veren zihniyeti eleştirmek lazım,futbol nekadar güzel oynansada meyvesi goldür,r.carlos sivassporu çok kötü oynattığı için gitmedi,takımda forvet ve sol açık olmadığı için sonuca gidemediğimiz için ,yönetim günah keçisi olarak yolladı ,maalesef sergende bu yüzden gidecek,koskoca sivasspor umudunu barolase dikmiş oda sezonu kapatmış yan gel yat, al 1.5 milyon € negüzel sivasbee batuhan piyasada yok,eneramo sağmı ölümü,i akın diye futbolcumuz kadrodamı bilmiyoruz ,neticede sivasspor forvetsiz tek süper lig takımı ,sol açığı olmayan ,sağ açığı eskişehirin kovup, oh bee sivasspora kakaladık dedikleri burhan,sol açığı ,karabüklülerin beddua ettikleri ,defolup gitsin diye küfrettikleri i.kaş,ortasahamız karabüğü gol manyağı yaptırarak düşüren hakan ve orhan +yiğit ,böyle takımın başında morinho olsa nolurki,neticede rıza hoca ve bülent uygun haricinde elini taşın altına sokup kafasındaki oyuncuları getiren hocamız olmadı,sergen gün olurda giderse bence en büyük sorumlu yönetim olacaktır
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.10.2015, 07:11   #56
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sergen Yalçın'ın konuk olduğu Maraton programından : Sergen'nin aciklamalari ...

Sergen Yalçın "Cicinho hücumda iyi defansta hatalar yaptığı için bazen oynatmıyoruz.Bu yüzden tepki alıyoruz.Cicinho 36 yaşında kariyerinin sonunda, defansif olarak hata yapar iyi sonuçlarda alamazsak ofansta ne yaparsa yapsın göze batar."

[/B]
Tövbe bismillah ligin en kariyerli en basarili sag bekini de ancak Sergen gibi birisi begenmez. Cicinho bu takimin beyni.
Defansta kötüyse bile cek ileri orta sahada oynat. Sanki Burhan cok iyi oynuyor. Ligin asist krali böyle harcanmazki.

Etiketler
sergen, yalçın, İstifa