Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivas İki Transfer Daha Yapacak
Alt 19.07.2009, 16:54   #41
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

90 Mesajına 123 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ofgurleyuk78 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Sivas İki Transfer Daha Yapacak

Allah yardımcımız olsun.. (Hazırlık maçlarını izledikten sonra)
Alt 19.07.2009, 17:10   #42
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Eger birileri Takimin basarisini ve taraftarin güclü katilimini gercekden düsünüyor yada istiyorsa proje üretmeli asalama ve hafife almayla bu isler olmaz. Birde bir husus daha var Kombine alanlar yanlizca taraftar degildir elit kesimdir parasi olan kesimdir bastirir parayi ve gider rahat rahat macini izler cekirdegini citlatir. O stadyumda bogazi yirtilincaya kadar barip takimini destek veren,ayrica her depllasmanda takimlarinin pesinden giden genclerinin kac tanesinin Kombinesi var düsünmek lazim.

O kombine kombine diyenlere bir Önerim var sanirim sivasda kaliyorsunuz. yetkiniz varsa külüp icerisinde Bir bilet fon sitesi ve gisesi olusturun.
buraya yapilan yardimlari ve giren miktari isim isim yayinlayin. ve bu fonda olusun miktarin karsiligida bileti Hic bir ayrim yapmadan 100 kisiyi acan her taraftar grubuna dagitin. bizlerde bu konuda da destek olalim.
söz veriyorum her hafta yada iki haftada bir en az 10 kisinin bilet parasi benden.
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.07.2009, 17:21   #43
sivas_sevdamiz
Yiğido

62 Mesajına 83 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 sivas_sevdamiz Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
asim88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar boşuna iyi transfer yapılır diye beklemeyin..svs parasına kıyıpta futbolcuya bonservis ödemez..nerde beleş bi oyuncu bulursa hemen alır..onun için ben sivasın bi transfer politikası olduğunu düşünmüyorumm.
olsun kardeş daha iyi işte... önemli olan servet ödemeden iyi futbolcu alabilmek ki bizim kulübümüz de onu iyi yapıyor...
sivas_sevdamiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.07.2009, 19:59   #44
revenge58
Yiğido

revenge58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

37 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 revenge58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

elimizdekilerin kıymetini bilemedik ve aldıklarımız ortada.hamed namushi bence büyük bir transferdi ve dary moreno...bunlarla anlaştık dediler ama sonra sessizlik.bütçemiz olmadığına inanmıyorum çünkü geçen sene özellikle lig tv ve iddaa dan çok yüksek miktarda ücretler aldık
Alt 19.07.2009, 20:30   #45
mayhos
Acemi Yiğido

61 Mesajına 114 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 mayhos FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sayın başkan bırakın forvetide defans ve orta saha alın.bu sene aldığınız mmamba 3.lig topçusu.yeminle ben ondan daha iyi oynarım hiç mi bakılmadı bu adama.yazık bleş olsun diyede alınmazki.şampiyonlar ligi bu takımla hayal hele lig ben bu seneden şüphe eder oldum.ne olut adam gibi transfer yapın paraya kıyın be başkan .kaliteli topçu alırsanız şampiyonlar liginde tur atlamada bu oyuncular paralarını çıkartırlar.
başkanım lütfen KAZ GELECEK YERDEN TAVUĞU ESİRGEMEYİN
mayhos isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.07.2009, 20:34   #46
emre41
Tecrübeli Yiğido

271 Mesajına 608 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 emre41 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Hazırlık maçlarındaki sonuçlar lige yansımıyor

Ülkemizi Şampiyonlar Ligi'nde temsil edecek iki takımdan birisi olan Sivasspor, hazırlık maçlarında pek de iyi bir tablo çizemeyince dikkatler hazırlık maçlarına çevrildi. Hazırlık maçları ciddiye alınmalı mı; ne kadar ölçüdür ya da bazı hazırlık maçlarının gereği var mıdır gibi sorular sorulmaya başlandı.

Eskiden isimleri dostluk maçı olurdu, bazen de bir jübile vesilesiyle oynanırdı. Şimdi ise hızla endüstriyelleşen futbolda hazırlık maçı kavramı da paraya tedvir edilir oldu. Bazı takımların yurtiçi kampları yerine ısrarla yurtdışına gitmelerinin sebebi sadece iklim şartları değil elbette! Adı sanı duyulmamış; bizdeki karşılığı Okmeydanıspor olan takımlarla maçlar yapmaktaki asıl amaç, kampı neredeyse bedavaya getirmek! Hatta bazen bu hazırlık maçları pazarlık maçlarına dönüşebiliyor. Hem de çift yönlü pazarlık, bir yandan organizatörlerle pazarlık öte yandan sahaya dalan seyircilerle forma, resim ve imza pazarlığı. Nihayetinde daha evvel Fatih Tekke'nin bir hakemle yaşadığı ve lige yansıyan ciddi bir ceza alarak, Bülent Uygun ve ekibinin bir Trabzonsporlu taraftarla, Sabri'nin ise kendi taraftarıyla yaşadığı sıkıntıların temelinde de bu acayiplikler silsilesi var.

2005-06'nın devre arası kampında Fenerbahçe'nin rakibi olması gereken Belçika takımı Louvierre, maç için önerilen teklifi az bulmuş ve maça çıkmaya son anda ikna edilmişti. Ocak 2004'te ise Fenerbahçe ile otel sahasında karşılaşacak olan Rus takımı Amkar Perm maça çıkamamıştı. Zira takımın 8 oyuncusu otelin asansöründe mahsur kalmıştı! Hazırlık müsabakalarının gerçeği yansıtması hususunda kaygılar söz konusuyken yine de bu maçların takımlarla ilgili tahminlere kapı açtığı da inkâr edilemez! Gelgelelim bazen hazırlık maçları tam aksi bir manzara da koyabiliyor ortaya. Söz gelimi Kocaelispor, 2001-02 sezonu öncesinde ilk olarak R.Sociedad'ı 2-1 yenmiş, peşinden ise Seaman, Bergkamp, Piress, Wiltord gibi as oyunculardan oluşan Arsenal'i 4-1 ile adeta ezmişti. Lakin aynı Kocaelispor, o sezonun ilk altı maçında sıfır çekmişti. Samsunspor ise küme düştüğü sezon 16 takımın katıldığı Akdeniz Kupası'nı kazanmıştı. Yine F.Bahçe'ye dönersek 2004'te Juventus'u 2-0; 2005'te ise Everton'ı 5-0; yine her iki sezonda W.Bremen'i 4-1 ve 2-1 mağlup etmişlerdi. Fakat o iki sezon da Avrupa'daki hüsranlar serisine son verilememişti. Aynı F.Bahçe 1998-99 sezonunun devre arasında B.Dortmund'u 5-2 ile dağıtarak göz dağı vermiş ama ligi ancak 3. sırada bitirebilmişti. Galatasaray da 2003-2004 sezonunun devre arasında Antalya Efes Cup'ı müzesine götürmüş ancak sonrasında lig tarihinin en kötü sezonlarından birisini yaşamıştı. Beşiktaş ise 100. yılı öncesinde Almanya'da genelde kaybetmişti ve daha da ilginci Yunanistan'da AEK'ya 5-1 yenilmişti. Ancak o sezonun Beşiktaş'ı, sezonu tek mağlubiyetle ve rekor puanla şampiyon olarak kapatacaktı! Netice itibarıyla hazırlık maçları sürecinde işlerin iyi gitmesi devamının da geleceği anlamını taşımıyor kesinlikle...
Anlayan anlamıştır zaar...........
emre41 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda emre41'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.07.2009, 20:34   #47
mayhos
Acemi Yiğido

61 Mesajına 114 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 mayhos FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

KARDEŞİM BENDE KATILIYORUM GÖRÜŞÜNE.NE HARCANDIKİ PARA YOK DİYORLAR.HANGİ YILDIZ ALINDI.SADECE FUTBOLCULARIN OLAĞAN PARALARI VERİLDİ.BURSA ANKARA GÜCÜ.ANTEP HATTA ANTALYA KADARDA MI PARASI YOK BU KLUBÜN.O ZAMAN BİZ ŞAMPİYONLUĞA OYNAYACAĞIZ LİG TE VE ŞAMPİYONLAR LİGİNDE HEDEFLERİMİZ VAR DENMESİN.
mayhos isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.07.2009, 12:35   #48
MeXeS58
Tecrübeli Yiğido

MeXeS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

210 Mesajına 309 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 MeXeS58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hazırlık maçları elbette olcu olmaz ama yıne ders alınması gerekıyor her macta hemen hemn penaltı oldu cok basıt tabırı caızse mahalle takımı gıbı gol yedı savunma cok hata yaptı savunmaya ve on lıberoya kalıtelı takvıye sart yoksa sampıyonluk hayallerı yarınlara kalabılır!!!!

bu arada sıvassporumuzda uzulerek soyluyorum kı taraftar baskısı olmadıgı ıcın yonetım ve teknık heyet uzerınde yonetım ve teknık heyet kavasına gore haret edıyorr kolaysa bursa ankaragucunde boyle kararları versınler bakalım gorelımm benım soyleyecegım budur yanı takıma sahıp cıkalım bu takım ne yonetımın ne bbulent uygunun bu takım sıvasın sıvassporlularındırrr
Alt 20.07.2009, 15:17   #49
fatihada58
Yiğido

fatihada58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 fatihada58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
MeXeS58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hazırlık maçları elbette olcu olmaz ama yıne ders alınması gerekıyor her macta hemen hemn penaltı oldu cok basıt tabırı caızse mahalle takımı gıbı gol yedı savunma cok hata yaptı savunmaya ve on lıberoya kalıtelı takvıye sart yoksa sampıyonluk hayallerı yarınlara kalabılır!!!!

bu arada sıvassporumuzda uzulerek soyluyorum kı taraftar baskısı olmadıgı ıcın yonetım ve teknık heyet uzerınde yonetım ve teknık heyet kavasına gore haret edıyorr kolaysa bursa ankaragucunde boyle kararları versınler bakalım gorelımm benım soyleyecegım budur yanı takıma sahıp cıkalım bu takım ne yonetımın ne bbulent uygunun bu takım sıvasın sıvassporlularındırrr
Taraftar baskısı mı? Yahu iki laf söyleyen hemen teseli bejekeli geseli edilip kenara konuluyor. Hele siteye artık eskisi gibi uğramıyorum bile biçoğunun sayesinde wallahi soğuttular beni Sivasspordan nedir bu febe aşkıyla konuşmalar bir anlam veremiyorum. Zamanında 3. ligdeydik 2. ligdeydik başımızda osman seçilmiş vardı ama Sivassporluyduk febeli değil. Yarası olan gocunur arkadaşlar istanbulu teseyi destekleyipte burda fanatik Sivassporlu rolü oynur çoğu kimse...
fatihada58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.07.2009, 16:22   #50
winner58
Yiğido

69 Mesajına 104 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 winner58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

transfer defansa ve orta sahaya yapılmalı yoksa bu sene gerçekten işimiz çok zor daha zorlu bir lig bizi bekliyor allah aşkına bizi düşmana ve dosta güldürmeyin
winner58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
daha, sivas, transfer, yapacak, İki

Seçenekler Arama
Stil