Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Bursa hazırlıkları devam ediyor
Alt 24.08.2010, 23:56   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Bursa hazırlıkları devam ediyor

Teknik Direktör Mesut Bakkal Bursaspor karşılaşmasından iyi bir sonuçla ayrılacaklarına inandıklarını söyledi.
Sivasspor'da Bursaspor karşılaşmasının hazırlıkları devam ediyor.
Kırmızı beyazlılar kendi tesislerinde yaptığı çalışmalarla hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Mesut Bakkal yönetiminde Hayrettin haricinde tüm futbolcuların katılımı ile gerçekleşen çalışmalar, düz koşu ile başladı.
Bir süre ısınma hareketleri ile devam eden çalışmalarda futbolcular güce ve hıza dayalı istasyon çalışması yaptı.
Sabah ve akşam olmak üzere iki defa gerçekleşen antrenmanlarda futbolcuların neşeli oldukları gözlendi.
Ayak tenisi ve çift kale maçla devam eden antrenmanlarda Bursaspor'a karşı hem fiziki hem de beynen bir hazırlık çalışması yapılıyor.

TAKIMDAN UMUTLUYUM

Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, takımdan umutlu olduğunu söyledi.
İlk iki haftada alınan sonuçların takım adına iyi olduğunu belirten Bakkal, "geçen yıla oranla apayrı bir takım ortaya çıkardık" ifadelerini kullandı.
Bursaspor maçı ile ilgili açıklamada bulunan Bakkal, "Bursaspor geçtiğimiz sezonun şampiyonu.
Bu sezona da çok iyi başladılar. Ama biz de bu sezon çok iyiyiz. Rakiplerimizi iyi analiz etmesini biliyoruz. Onlara karşı her türlü tedbiri alıp kendi oyunumuzu oynamanın hesaplarını yapıyoruz. Umuyorum ki Bursaspor'u Sivas'tan eli boş göndereceğiz" dedi.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Bursa hazırlıkları devam ediyor
Alt 25.08.2010, 00:03   #2
ilteriş58
Tecrübeli Yiğido

ilteriş58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

64 Mesajına 74 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ilteriş58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Bursa hazırlıkları devam ediyor

inşallah hocam biz de takımdan umutluyuz galibiyet güzel olacak..
Alt 25.08.2010, 00:07   #3
MeXeS58
Tecrübeli Yiğido

MeXeS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

210 Mesajına 309 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 MeXeS58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

inşallah elı boş gonderecegız... bu mactan cok umutluyum bu mac bızım yolumuzuda kaderımızıde bellı edebılır bu macı kazanırsak avrupa kupaları hedef olur kaybedersek orta sıralarda mucadele ederız gıbıme gelıyor
Alt 25.08.2010, 00:51   #4
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 871 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bursa maçı bu yıl adaha zor geçecek;sivasspor bu maçta çok dikkatli olmalı;Dennis de bu maçta olmayacak...Bursa maçında orta saha da rakibi kitleyebilirsek bu maçı kazanırız aksi taktirde işimiz çok zor..Bursa ligin şu anda deplasmanda en iyi kontratağa çıkan takımlarından birisi..Bilhassa Volkan tak ve Ali Tandoğan,Ergiç takımın en kilit oyuncuları..Yeni alınan oyuncuları şu anda takıma henüz uyum sağlama aşamasındalar..Geçen yıl alınan Battalia 2. maçta maç 0-0 giderken attığı kritik frikik golüyle Sivassporun direncinin düşmesine sebep olmuştu..Sivassporun hesaba katmadığı bir oyuncu daha var;o da Arjantinli,adı İNSUA...Bu oyuncuya dikkat diyorum!Uzun zamandır sakat olduğu için oynamadı ama 2 haftadır durumu iyiymiş;bugün A-2 takımıyla İnegölspora karşı İnegöl'de yapılana hazırlık maçında 75 dak. oynamış..Bu oyuncuyu kimse tanımıyor..Ama geçen yıl eğer son maçlarda sakatlık yaşamasaymış Arjantin milli takımıyla Dünya Kupasında izleyecektik..Çok tecrübeli bir oyuncu..Merak eden videolarını internetten izlesinler..Sivasspor geçen çok iyi oynadığı maçta Koreli oyuncuyu hesaba katmamıştı..Koreli oyuncu çok iyi oynadığımız bir maçta bize 2 gol atarak sivassporun çöküşünü hazırlamıştı...Tekrar söylüyorum;sivassporun 18 kişilik kadrosunda mutlaka Keita ve Suarez olmalı;...Keita gibi sert bir oyuncu bu maçta bize çok lazım ...Sorez de maçın durumuna göre 2. yarı oynatılmalı diye düşünüyorum...Sivasspor M. Yıldız çok formsuz olduğu bir maçta bilhassa defansta çok dikkatli olmalı..Bursa takımında maçın skorunu değiştirecek çok oyuncu var...Bu maçta kesinlikle 2 ön libero ile oynamalıyız..Kadir ve Kita birlikte oynamalı ..Ceyhun sinrlerine hakim olup takıma yöneltmeli..Bu maçta kozumuz yine Cihan olacak..Cihan'dan iyi futbol ve gol bekliyorum...1-0 olsun bizim olsun..Yenemiyorsan yenilmeyeceksin...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.08.2010, 02:15   #5
ilteriş58
Tecrübeli Yiğido

ilteriş58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

64 Mesajına 74 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ilteriş58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bursa maçı bu yıl adaha zor geçecek;sivasspor bu maçta çok dikkatli olmalı;Dennis de bu maçta olmayacak...Bursa maçında orta saha da rakibi kitleyebilirsek bu maçı kazanırız aksi taktirde işimiz çok zor..Bursa ligin şu anda deplasmanda en iyi kontratağa çıkan takımlarından birisi..Bilhassa Volkan tak ve Ali Tandoğan,Ergiç takımın en kilit oyuncuları..Yeni alınan oyuncuları şu anda takıma henüz uyum sağlama aşamasındalar..Geçen yıl alınan Battalia 2. maçta maç 0-0 giderken attığı kritik frikik golüyle Sivassporun direncinin düşmesine sebep olmuştu..Sivassporun hesaba katmadığı bir oyuncu daha var;o da Arjantinli,adı İNSUA...Bu oyuncuya dikkat diyorum!Uzun zamandır sakat olduğu için oynamadı ama 2 haftadır durumu iyiymiş;bugün A-2 takımıyla İnegölspora karşı İnegöl'de yapılana hazırlık maçında 75 dak. oynamış..Bu oyuncuyu kimse tanımıyor..Ama geçen yıl eğer son maçlarda sakatlık yaşamasaymış Arjantin milli takımıyla Dünya Kupasında izleyecektik..Çok tecrübeli bir oyuncu..Merak eden videolarını internetten izlesinler..Sivasspor geçen çok iyi oynadığı maçta Koreli oyuncuyu hesaba katmamıştı..Koreli oyuncu çok iyi oynadığımız bir maçta bize 2 gol atarak sivassporun çöküşünü hazırlamıştı...Tekrar söylüyorum;sivassporun 18 kişilik kadrosunda mutlaka Keita ve Suarez olmalı;...Keita gibi sert bir oyuncu bu maçta bize çok lazım ...Sorez de maçın durumuna göre 2. yarı oynatılmalı diye düşünüyorum...Sivasspor M. Yıldız çok formsuz olduğu bir maçta bilhassa defansta çok dikkatli olmalı..Bursa takımında maçın skorunu değiştirecek çok oyuncu var...Bu maçta kesinlikle 2 ön libero ile oynamalıyız..Kadir ve Kita birlikte oynamalı ..Ceyhun sinrlerine hakim olup takıma yöneltmeli..Bu maçta kozumuz yine Cihan olacak..Cihan'dan iyi futbol ve gol bekliyorum...1-0 olsun bizim olsun..Yenemiyorsan yenilmeyeceksin...
dennis neden oynamıyor sakat mı?
Alt 25.08.2010, 03:04   #6
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 871 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
ilteriş58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
dennis neden oynamıyor sakat mı?
Denis G.S. ve Antalya maçlarında üstüste sarı kart gördüğü için 1 maç cezalı diye biliyorum kardeş..Oynamazsa yerine Diallo oynayacak idye düşünüyorum..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.08.2010, 06:41   #7
TEKOTORİTE58
Acemi Yiğido

55 Mesajına 95 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 527 TEKOTORİTE58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Denis G.S. ve Antalya maçlarında üstüste sarı kart gördüğü için 1 maç cezalı diye biliyorum kardeş..Oynamazsa yerine Diallo oynayacak idye düşünüyorum..
ne cezası kardeşim 4 sarıkart alırsa cezalı duruma düşüyor daha kuralı bilmiyon.
TEKOTORİTE58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.08.2010, 07:53   #8
zaralı19
Usta Yiğido

zaralı19 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

441 Mesajına 853 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 823 zaralı19 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Dennis deniz neden yok kardeş soruyorum sana cezalı değil ki adam onu anlamadım
Alt 25.08.2010, 09:35   #9
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 828 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

ben bursa maçını alacağımıza inanıyorum. zaten bursadan 3-0 ın rövanşınıda almamız gerekiyor bizi başka takımlarla karıştırmasınlar. geçen sene bir kazaya kurban gittik. ama bu sene biz kolay lokma değiliz.haberi olsun herkesin. artık bizde varız ve kaldığımız yerden devam ediyoruz. hadi CEYHUNUM sana sonuna kadar güveniyorum. güldür yüzümüzü..
Alt 25.08.2010, 10:00   #10
FORZA SİVAS 58
Acemi Yiğido

FORZA SİVAS 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 508 FORZA SİVAS 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu maçı mutlaka alacaz inşallah kazanıcaz başka yolu yok
FORZA SİVAS 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bursa, devam, ediyor, hazırlıkları

Seçenekler Arama
Stil