Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İlla edeb, illa edeb...
Alt 18.10.2010, 07:24   #21
yigido_sampiyon
Usta Yiğido

yigido_sampiyon - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

419 Mesajına 645 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido_sampiyon isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: İlla edeb, illa edeb...

Türkiyede bizler eleştiri yapmayı bilmiyoruz...(bende dahil)...hemen işin işine kişisel hakareti katıyoruz...mesut bakkal artık sivasspor için bitmiştir bunu herkes biliyor...ve artık yönetimde sivasspor için bitmiştir...ancak ne mesut bakkal nede yönetimden herhangi biri küfürü ve hakareti asla hak etmez...
yigido_sampiyon isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2010, 08:10   #22
etzel1967
Usta Yiğido

483 Mesajına 869 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 782 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

eleştiri ile küfürü aynı şey sanmak sadece bi sivaslıların değil, genelde milletimizin kronik hastalığı...sivassporun bu halinden, ben yada her hangi bir site üyesi arkadaş sorumlu olamayacağına göre, illa ki en başta başkan, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcular sorumludur...hesap vermesi gerekenler de bunlardır...takımımız acz içindedir malesef...sivassporun içinde bulunduğu hali çok net biçimde ortaya koyan sahne ise ziyanın oyuna girerken üzerinde çubuklu forma ile oyuna sokmak istenmesi idi...traji komik ve aslında sadece trajik bir olaydı ne yazıkki...han sarhoş hancı sarhoş...takımımızı bu hale düşürenleri şiddetle kınıyorum...
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2010, 09:48   #23
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 925 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

OMUZ OMUZA ÇIKICAZ BU KARANLIK YOLDAN HEPİMİZ YİĞİDOLAR....
Alt 18.10.2010, 09:50   #24
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Ausrufezeichen Cevap: İlla edeb, illa edeb...

Daha öncede yazmıştım yine yazıyorum ;

"Bir an önce Mesut Bakkal gonderilmelidir. (Gururu olsaydı zaten istifa ederdi ama tazminat peşinde).

Yeni gelecek hoca takımı ve şehri zaten devre arasına kadar ancak çözecektir. Yani devre arasına kadar yine kötü sonuçlar devam edecektir.

Ama sadece hocanın gitmesi bizi kurtarmaz. Ara transferde 2'si yabancı banko oynayacak 6 futbolcu alınmalıdır.

Ama ne yeni hoca ne de yeni 6 oyuncu bizi yine kurtarmaz ! Çünkü geçen seneki Denizli gibi, takım takım olana dek 15.sıradaki takım 10-12 puan fark açarsa ne olursa olsun yine düşeriz ! "

Sözün özü tüm camia kendisini şimdiden Bank Asya'ya hazırlasın !!!
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2010, 11:26   #25
sivasspor585858
Yiğido

sivasspor585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 104 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 596 sivasspor585858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaslar ne oluyor anlayamadim.
8 mac olmus siz sivasi bank asya´ya gönderdiniz bile.
daha 26 mac var önümüzde. buca macinda tribünleri dolduralim. 90 dakika tezahürat edelim, futbolculari atesleyelim, buca macindan 3 puan alip motivasyon lazim. taraftar oturup cekirdek yeme yerine 90 dakika rakibin karsisinda 12´inci adam olmasi lazim.
ben bu takima güveniyorum.
siz avrupa futbolunu takip ediyormusunuz acaba?
ingiltereye bakin liverpool nerde:

Lige çok kötü bir başlangıç yapan Liverpool’un toparlanması için önemli bir fırsat olan derbi karşılaşmasını da kaybetmesi kulübün bu sezonki sonunun iyice tartışılır hale gelmesine neden old.

Derbide Everton’u galip getiren golleri 34. dakikada Tim Cahill ve 50. dakikada Arteta kaydederken Everton puanını 9’a yükseltti. Liverpool ise 6 puanda 19. sırada kaldı.

275.000.000€ degerindeki takim 8 macta 6 puanla 20 takim bulunan premier lig´de 19. sirada.
kadrosundaki futbolculer: torres 50.000.000€, gerard 42.000.000€, kuyt 17.000.000€, joe cole 17.000.000, kaleci pepe reina 22.000.000

almanyada schalke: degeri 144.600.000€
8 mac 5 puan
18 takimli bundesligada 16. sirada
futbolculari: huntelaar 14.000.000€, farfan 13.500.000€, jurado 13.000.000€,
raul 8.000.000€, rakitic 9.000.000, kaleci neuer 20.000.000€

stuttgart: degeri 99.750.000€
8 mac 4 puan

italya serie a:
fiorentina: degeri 195.100.000€
7 mac 5 puan
ligde son sirada
vargas 20.000.000€, gilardino 19.000.000€, montolivo 18.500.000€, kaleci frey 16.000.000€, jovetic 17.500.000€

fransa ligue1
lyon: degeri 206.500.000€
mac 8 puan 8
20 takimli ligue 1´de 17.sirada
lisandro lopez 23.000.000€, gourcuff 22.500.000€, toulalan 22.000.000€, bastos 15.500.000€, kaleci Lloris 16.500.000€
sivasspor585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivasspor585858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.10.2010, 12:24   #26
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Bu konuyu açtığı için değerli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu hususta en muzdarip kişi maalesef bizler oluyoruz. Şöyleki; Eğer dozaj ağırsa ne futbolcular ne yönetim nede teknik kadro sitenin yüzünü açmaz ve kulaklarını bu sayfalara tıkayabilirler. Ama bizler öyle yapamıyoruz maalesef. Denge unsurunu bir türlü ayarlayamıyoruz bu sayfalarda hatta şöyle bir düzeltme yapayım çifte standart yapmakdan oldukça sakınıyoruz. Kendi adıma konuşuyorum. Bazı zamanlarda o kadar bayıyorki söylemler resmen herşey rayından çıkıyor.
Değerli arkadaşlarım üye kardeşlerim sonuç ne olursa olsun kişilik haklarına lütfen saldırmayalım. Sevda kardeşimizin dediği gibi hiç kimsenin annesi ailesi hatta sülalesi bizim ağzımızda gezemez. İğne çuvaldız meselesi ni kendinize empati yapınız. Doğrudur bizimde canımız sıkkın bizde çok üzüntülüyüz. Hatta bazı yönetici kardeşlerim çoğunuzdan hasta Yiğidolu ama bu demek bu sayfalarda Türkiyenin bir çok yazılı ve görsel medyanın takip ettiği bu sütunları kirletmeye hakkı yoktur diye düşünüyorum. Gün geliyor emin olun görüşlerimizi belirtemiyor o hazzı yaşayamıyoruz. Ağız dalaşları küfürler çirkin söylemleri kesmekten zamanımız uçup gidiyor. Lütfen biraz daha saygılı biraz daha üsturuplu olalım. Her takımın bir zor dönemi vardır. Hatta bizim bu sürecimiz oldukça uzunda sürdü sürüyor. Bu böyle diye değişik yollardan sıkıntılarımızı gidermeyelim. Bu sayfaları kullanırken dikkat edelim. Elbet bir gün bu güneş bizim sırtımızada esecek tüm sıcaklığı ile. Benim ne olursa olsun umudum vardır. Çok değil sadece 3 kalite ve nokta transferle olacak bu iş... Bakın göreceksiniz. Sadece yeterki yönetimimiz kulak versin bu seslere olacak bu iş... Ama lütfen ama lütfen biraz daha edep biraz daha saygı...
Atilla

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.10.2010, 12:44   #27
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
atrium58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sabrında bir sonu sınırı var illaki edeb buna lafımız yok eyvallah ama 2 yıldır anlatmak istenilenler anlatılamıyorsa karşındaki anlamakta güçlük çekiyorsa bazı şeyler mübahtır diye düşünüyorum. Bu takım kimsesiz bir takım değil bizlerin yiğidoların takımı..
evet sınırı var sabrın ama bize düşen bu seviyeyi her zaman yukarıya taşıyıp aşmamak
yönetim bu işeri en azından bir taraftardan daha iyi biliyor
daha iyi bildiğini söyleyen buyursun yöetime üye olup katkı sağlasın
biz saygı duyarız
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivaslıadem'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.10.2010, 13:23   #28
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öncelikle, bu konuyu burada tartışmaya bile gerek kalmadan izahatla açan, site yönetimini tebrik ediyorum...

Hani bir şarkı varya "Beraber yürüdük biz bu yollarda....."

İşte bizlerde beraber yürüdük; yağan yamurda, eksi 27'lerde, karda, kışta, buzda, suda hatta 4 Eylül'ün çamur deryası dönemlerinde çamurlu yollarda....

Beraber yürüdük biz bu yollarda... 3. lige çıkışındaki yaşanılan olaylarından, şampiyon olarak süper lige çıkışına, bugüne gelene kadar, hep beraberdik... Ömrümüz kifayet edene kadar da beraber olmaya çalışacağız...

Beraber olduğumuz, yanımızdan ayırmadığımız, birlikte olduğumuz, Sivassporumuzun kendisidir. Oysa değişen çok şeyler oldu... Yönetimler değişti, Teknik kadro değişti, Futbolcular değişti... Değişmeyen tek şey ise Gözbebeğimiz Sivassporumuz ile onun cefakar, vefakar taraftarı, yiğidosudur...

Her dönem, her takımda olabilecek olumsuzlukları biz yiğidolar biraz da şanssızlığımızla 2 senedir üst üste yaşıyoruz...

Yaşanılan olumsuz gelişmeler belki sabrımızı taşırıyor olabilir ama, akl-ı selim düşünerek, nelerin yapılması gerektiğini, olumlu ve yapıcı eleştirilerin her zaman yapılmasından yana olduğumu da belirtmek isterim. Ancak agresif ve küfür içerikli, ağır ithamlarda bulunulması ise, ne sitemizin ahlakına ne de Sivaslılığımıza yakışan bir durumdur. Küfür ve adaba, ahlaka aykırı yazıların, site yönetimi tarafından, anında silinmesi hatta yazan kişinin ise geçici de olsa cezalandırılarak siteden ulaştırılmasını defalarca talep ettim. Nedeni ise çok açık; bu siteye tamamına yakını Sivaslı olan hemşehrilerimiz (bay-bayan-evli-bekar-oğlumuz-kızımız) takip etmektedir.

Şimdi üye kardeşlerime sorarım, yönetimin yerinde siz olsanız ne yapardınız..?

-Mesut hocayı bugünden itibaren işine son mu? verirdiniz.

-Buca karşılaşmasından alınacak 3 puanla birkaç basamak daha yukarı çıkışı takip ederek, ilk yarı sonunda daha sağlıklı karar mı? verirdiniz. (Buca karşılaşmasından alınacak Allah korusun 1 puan bile tartışmayı götürmez, kesin 3 puan alınmalıdır)

Yaptığımız yorumları da, agresif çıkışları da empati yaparak, lütfen samimiyetle düşünerek cevap veriniz.

Zira; Yönetim tarafından alınacak ani kararların da, yapılanların da, yazılanların da sonunda zararı görecek gözbebeğimiz Sivassporumuz olur...
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ankastre'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.10.2010, 13:28   #29
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Çok güzel bir konuya değinmişsin eline sağlık eleştirirken biraz dikkat etmek gerekiyor
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DoomsDay58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.10.2010, 14:10   #30
egeli58
Yeni Yiğido

egeli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 498 egeli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

site yönetimine bende cok tesekkür ediyorum böyle bi konuya degindikleri icin..
zemen zaman mehmet yildizin keita ile olan kavgasinda bende haddimi asms olaabilirim.onun icin bu platformdaki tüm yigidolardan özür diliyorum.ama yapilan is sivasliliga yakismadigi icin tepkinin dozunu biraz abartmis olabilirim.ama yinede mehmet haric buradaki bütün yigidolardan özür diliyorum.
egeli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
davet, edeb, illa, İlla, İtidale, İtİdale