Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 25.000 Kişilik Stadyum Kararını Kınıyorum
Alt 22.02.2011, 22:43   #21
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: 25.000 Kişilik Stadyum Kararını Kınıyorum

Ya arkadaşlar birçok arkadaşımızın haberi yok galiba !!!

Bir kez daha buradaki arkadaşlara sesleniyorum. Lütfen iyice araştırın. Bakın bakalım Toki 25.000 stad yapma karşılığında Sivas'taki hangi değerli arsaları alıyor ?
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.02.2011, 22:47   #22
eyupkocak
Tecrübeli Yiğido

eyupkocak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

225 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 632 eyupkocak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

en aşağı 33 bin olmalı yoksa şimdiki stad da yeter bize
Alt 22.02.2011, 22:50   #23
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

TT Arenayı nereye yaptı TOKİ, Seyrantepeye... Otobanın yanında sadece özel kişilerin araçlarının girebildiği ve Şişlinin sınır ucunda maddi olarak Mecidiyeköyün onda biri etmeyecek bir mevkiye... Ali Sami Yen Stadyumunun olduğu yer maddi anlamda paha biçilmez bir yer.... İşte hal böyle iken bizim halimiz düşündürüyor. Nereye yapılacak sözde bu 25 bin kişilik stadyum. Muhtemelen değer/eder olarak var olan stadyumumuz, Kapalı spor salonumuz, Yüzme havuzu, dış saha, boks, bilet gişeleri ve mağazanın kapladığı o eşssiz arazinin çok uzağına bir yere yapılacaktır. Şöyle mücavir alanı gözden geçirin nereler uygun. Ya Çimento fabrikasına doğru, ya Üniversiteye doğru yada Paşa fabrikası tarafı ne biliyim aklıma gelen yerler burası... Şimdi bir düşünün buralarmı değerli yoksa saydığım yerlermi... Bu TOKİ'nin hem GOL atıp hemde DEFANS yapma taktiğinden kaynaklanmıyormu...

Biz halk olarak işimizi bilmiyoruz. Hakkımızıda arayamıyoruz haklarımızıda koruyamıyoruz. Haklarımızda, hakkımızda da hayırlısı olsun ne diyelim..

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.02.2011, 22:51   #24
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

DEĞERLİ SİTE YÖNETİCİLERİ VE YİĞİDOLAR
Bu stad konusu çok önemli.Birinci ağızlardan öğrendiğime göre stad 25 bin kişilik olacakmış,bunuda 25 e çıkaran mustafa açıkalın ve hamza yerlikaya olmuş yoksa 20 bin yapacaklarmış.
gelin hep birlikte ayağa kalkalım ve bu stadı hiç olmazsa 30 bine çıkarılım. bu günlerde bu yapmak kolay olur,çünkü önümüzde seçim var. eğer biz gereken tepkiyi gösterir sesimizi duyurursak kesinlikle 30 olur. Bu stad bir kez yapılacak. belki şu an için 25 yeterli gibi görünüyor ama ileride neyin ne olacağı belli olmaz
Taraftarlar gruplarından rica basın açıklaması yada manisa maçı öncesi pankart yazdırıq stada assınlar.
tepki gösterirken lütfen vekilleri kırmayalım çünkü amacımız üzüm yemek
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.02.2011, 22:51   #25
adalı harun
Yiğido

167 Mesajına 318 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 587 adalı harun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaş sehrin göbegindeki stadı verip aynısını sivaslıların deyimiyle sptrışın tepesine ne alaka
stasdımızın yeri on numara ya adam gibi kayseriye ts ye denizi dolduru ada yaptılar trabzonda arsa sivastan pahalımı
elinizi çekin
beceriksiz adamlar sivası kimseye peskeş çekmeyin karınız yok bari zarar vermeyin
sivasın sivaslıdan başka dostu yoktur
adalı harun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.02.2011, 23:05   #26
ogz58
Yiğido

ogz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 131 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 570 ogz58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Maalesef son dakika haberiyle sarsıldım.

Mustafa Açıkalın açıklama yapmış. Stadyum 25.000 kapasiteliymiş. Temel 2011'de..

Ama biz eğer adam akıllı azmedersek Sivaslılar bu temeli attırmazlar. Madem 25.000 olacak o zaman mevcut stadımızı yıkmayın. Yeni stada gerek yok.
tamam işte sivaslılar tav olmuş durumda akp ye hayırlı olsun 5 milletvekilimizin 4 ü akp 1 de chp çıkacak stad filanda bir diğer seçime
ogz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.02.2011, 23:21   #27
58ToPraK58
Yiğido

111 Mesajına 216 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58ToPraK58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şu 25.00 kişili stadı doldur muyuz biz zaten şimdikini dolduramıyoruz diyenleri anlayamıyorum.Maçlarda sadec Sivasspor mu oynayacak ya düşünün bir Türkiye kupası finali Ziraat kupası finali olabilir veya başka etkinlikler olabilir, ama biz hala dar açıdan bakarak dolar mı doldurur muyuz diye saçmalıyoruz.Zaten sen bu zihniyet de olsan da hiç dolmaz.Biraz geleceğe yönelik düşünün lütfen bu stadlar sadece sivasspor için yapılmıyor Sivas a yatırımdır ve olacak başka etkinlikler için de Sivas ımız için bir kazanç olacaktır.
58ToPraK58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58ToPraK58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.02.2011, 23:25   #28
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

ben 25 bin ya da 30 bin veya 40 bin neyse ... olsa bile böyle bilinçsiz, duyarsız ve çekirdekçi anlayıştaki taraftar profiliyle bu statları zor dolduracağımız düşüncesindeyim ama geleceğe yatırım adına ne kadar büyük olursa o kadar iyi tabi...ama dediğim gibi malesefe belli bir kısım dışındaki genel taraftar görüntümüz hiç de takımına sahip çıkan ya da sonuna kadar destek veren bir taraftar değil...ayrıca dua edin de bu 25 bin kişilik stat yapılsın yani 30 bin falan diyoruz da 25 bin kişilik stat acaba kesin yapılacak mı burası da soru işareti bence???
Alt 22.02.2011, 23:28   #29
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Sivasspor ve Sivas halkının gelecek adına hoş olmayan gereksiz bir karar...Bazı kardeşlerim gibi bende şu anki stadın Sivasspora yeterli olduğunu düşünüyorum,lakin yeni yapılacak stadı sadece maçlara gitmek o stadı doldurmak gibi kriterlerle düşünmemek lazım..Bu gün Sivasspora diğer kentlerde kapasitesi ne kadar stad yapılıyorsa bu yapılmalıdır..yani en azından 35 bin veya final maçları yeterlilik kapasitesinde bir stad olmalıdır.Sivas kenti gelişen gelişmeye dewam eden ve bunları yaparkende çewresindeki her olgudan yararlanması gereken bir şehir..Kapasitesi yüksek bir stad yapacaksın ki yarın obürgün olası bir awrupa veya dünya statüsünde bir organizasyona girildiğinde Sivasa final niteliğinde bir maç verilsin.Werilsin ki Sivasın reklamı olsun Werilsin ki insanlar yabancılar Sivasa gelsin.Olayı sadece stad olarak düşünmemek lazım bunun yanında spor kompleksleri alışweriş merkezleri buna benzer spor ve sosyal alanlardaki yapılarla bütünleştirilmeli...Kapasite anlamında soylemiyorum ama Türkiyede büyükşehirleri bir kenarıya koyarak eğer yüksek kapasitede bir stad olacaksa oncelik Sivasa werilmeli..Gelişime açık bir şehir olduğunu soyledik işin sportif yonune bakarsakta bu takım bu şehir Türkiyede bir ilki gerçekleştirmiş ilk defa bir anadolu takımı(trabzondan sonra)yıllar sonra zirweyi sallamıştır.Bununla yetinmeyip diğer anadolu kuluplerininde gozünü açmıştır..Buyrun Bursaspor orneği ortada..Her zaman soyledim we soyleyeceğimde biz Bursasporun şampiyon olmasındaki en büyük etken Sivasspordur...Bu nedenler bile Sivasa yüksek kapasitede bir stadın yapılması için yeterlidir...
Alt 22.02.2011, 23:32   #30
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1136 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

Zamanında bu yollar bize çook bile demişler,bu iki kavşak bize çook bile demişler ama bakın bugüne Sivas trafiği felç.Neden?Zamanın basiretsiz yöneticileri yüzünden!
Aynı vahim hataya tekrar düşüyoruz..Stadımıza dokunmayın!

Etiketler
kararını, kişilik, kınıyorum, stadyum

Seçenekler Arama
Stil