Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ne Fener yakın, ne de Trabzon uzak!
Alt 18.05.2011, 09:22   #11
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Ne Fener yakın, ne de Trabzon uzak!

taraftarlarımızın hemen hemen hepsi trabzonun şampiyon olmasını istemiyor buna doğal olarak bende katılıyorum bu olaylar trabzonun bize karşı bakış açısındn ahlaksız terbiye sınırlarını aşmış yorumları kendilerini antipati haline getirmişlerdir bir örnek 6 1 lik maçın ardından sitelerinde senin yazını aynen yapıştırıp hakaretler yazmışlar daha niceleri tamam yrnersin yorumda yazarsın ama ahlaksızlıkla değil mamertce değil mertce biz fenere yakınlıktan değil trabzona sevgisizlikten
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 4eylül'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.05.2011, 10:42   #12
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

bakın biz feneride trabzonuda sevmeyiz ama trabzonu hiiiiç sevmeyiz nefret ederiz doğal olarakda bu maçı fbnin almasını istiyorum ama fbyi sevdiğimden veya onlara sempatim olduğundan değil trabzondan nefret ettiğimden
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58 SiVaSıM 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.05.2011, 10:50   #13
Örükcülü
Tecrübeli Yiğido

Örükcülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

518 Mesajına 1.289 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 Örükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer Anblick

Komik ve de rezil-rüsva adamlar bunlar. Bunları Fenerbahçe altına almış (!) ezim ezim eziyor, her kıpırdayışta canları yanıyor bunlarda bize sarıyorlar, bizden yardım istiyorlar. Ulan, ş.refsizler zamanında bize yaptıklarınızdan utanın da bu hesabın birgün döneceğini düşünüpte öyle davranın.

Ben Fenerbahçe'nin bu sene şampiyon olmasını istemiyordum hiç, ama rakipleri Trabzon uşakları olunca bunlara haram olsun şampiyonluk....

Fenerbahça şampiyon olursa Fenerbahçe'lilerin her zaman ki şımarıklıkları tekrarlanır durur. Ama Trabzonspor olursa 27 yıldan sonra bunlar hiç çekilmez. Hele de bize nasıl sararlar. Onun için kim olursa olsun önemli değil. Ama bu TrapSONspor olmasın...

Seninle doğdum, seninle öleceğim... Kefenim kırmızı-beyaz olsun... Mezartaşım da arman, toprağımda forman olsun... Ama, illada başucumda kırmızı-beyaz bayrağın olsun..
Örükcülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Örükcülü'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.05.2011, 11:01   #14
ReFRaCToRY
Yiğido

ReFRaCToRY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

103 Mesajına 199 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 ReFRaCToRY Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abdullah abi bu sefer size katılmıyorum...

Biz Sivassporluyuz bunda şu son 3-4 gündür sitemize üye olanların haricinde hepimiz mutabıkız. Tekrar ediyorum biz Sivassporluyuz. Hemde sonuna kadar... Bir kutuplaşma olduysa bunda sizinde, sizin üzerinizdeki kıdemli yazarlarında, taaa Bab-ı Alininde aha bu kadar suçu vardır.

Peki bize ne kimin Şampiyonluğundan diyeceğinize neden durum bu safhalara geldi neden bizim melul!!! taraftarımız adeta çılgına dönercesine kutuplaştı yada neden bunlar yaşanıyor diye hiçmi araştırma yapmadınız... Yıllardır futbolun içindesiniz, bizlerde içindeyiz. Aramızdaki ortak nokta siz kalemşörsünüz belli bir kısma hitap ediyorsunuz, bizlerde taraftarlarımıza aynı şekilde... Ama maalesef sizin dediğiniz gibi taraftar sitelerinde okuduğunuz sizleri üzen şeyler sadece bir siteden ibarettir. Ben yıllarca bu siteleri gezer birikim yaparım. Hemen hemen rakip olsun kendi taraftarımız olsun tüm kişilerin ne tarz yazılar yazacağını hangi maçta nasıl tavırlar sergileyeceğini bilirim. Ama maalesef sizin bilmek istemediğiniz şeyler yada bilipde söylemeye çekindiğiniz şeyler artık patlama noktasına gelmiştir. Yada özetle sabredilip sabredilip bu maçta patlama yapmıştır. Biz üç maymunu oynayacak kadar akıl mizanından yoksun kişiler değiliz. Bizim o kadar damarımız geniş değil, son iki yıldır (evveliyatıda var) bu adı geçen hem kalem, hem klavye, hemde tribünlerde yer alan Trabzonluların bizlere neleeeer neler ettiklerini sineyemi çekmemizi istiyorsunuz.

ASLAAAA

Bakınız bu maçtaki rakip kim olursa olsun bizim tutunacağımız (yüzde olarak çok sayıda) tavır bellidir. Kim olursa olsun son maçta Bursa ile oynayalım, BJK ile, GS ile hiç farketmez yaşanacak tartışmalar ve sergileyeceğimiz tutum yine aynı olacaktı. Kimse yanlış anlamasın bu tavır kavga ve şiddetle değil işte böyle elimize gelen fırsatlarla, adeta kısasa kısas şeklinde olacaktır. Memleketimin güzel insanları zaten onlardan daha sağ duyulu ve hoşgörülüdür bundan hiç bir endişem yok. Ama kesinlikle ve kesinlikle o kadar zamandır benim takımıma yapılan hakaretlerin, çirkefliklerin, pisliklerin, adiliklerin dışa yansımasıdır bu. Bakın tekrar söylüyorum. Bunun ne Fenerle oynamamızın alakası vardır nede başka bir renkte takımla. Bu tamamen Trabzonluya karşı verilen bir yan tepkidir. Ben herkesle her ortamda bunu tartışırım. Çünkü ben kendi davamda haklıyım. Benim toprağımın insanına kimse kıro diyemez hamido diyemez.. Kimse benim takım otobüsüme işeyemez, kimse SİVAS tabelasına sprey boya ile küfür yazamaz. Kimse benim toprağıma ''Sivası satsan 55 milyon etmez'' diyemez. Yıllarca alakalı/alakasız maçlarda bize kümeye diye sinir katsayılarımızı yoklatamaz. Olursada işte böyle olur.

Değerli yazarımız bırakında 5 gün taraftarımız bu coşkusunu yaşasın. Çünkü onlar gördü bu taraftarlardan hakaretleri, onlar gördü ağır ithamları. Unutmayın Sayın Yiğit bu bir kutuplaşma değil sadece insan psikolojisinin bir yansımasıdır. Bakın benim bir tarafım Tokatlıdır bir tarafım Sivaslı bunu yönetici arkadaşlarımın haricinde ilk defa paylaşıyorum. Ben yarı yarıya Sivaslıyım. Nüfus cüzdanımda Sivas yazmıyor ama ben bir şekilde buralarda hepimizin duygularının rencide edilmesinin hakkını arıyorum. Çünkü!!!!!

ALLAHINA KADAR SIVASLIYIM BEN....
Noktası noktasına katılıyorum sana yaşın kaç bilmem ama bu yazıyı yazacak kadar olgunsan bu cümleri yazan eller öpülesi ellerdir...
Alt 18.05.2011, 11:03   #15
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

trabzonspor sitelerinde sivas hakkında çok terbiyesizce yorumlar yapılıyor onlarda kendi yaptıkları hatalardan habersiz sanki bu ligde tek maç oynanıyor ve fener bu maçta galip gelirse şampiyon oluyormuş gibi davranıyorlar bence yanlışlardan dönmeleri ve terbiyeli bir şekilde yorum yapmaları lazım eskilerin dediği gibi elin şeyiyle gerdeğe girilmez
Alt 18.05.2011, 15:34   #16
ölümüne61
Acemi Yiğido

ölümüne61 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 ölümüne61 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ağzına sağlık........
ölümüne61 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.05.2011, 16:08   #17
sivasdergi
Yiğido

107 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 641 sivasdergi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58akif34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
trabzonspor sitelerinde sivas hakkında çok terbiyesizce yorumlar yapılıyor onlarda kendi yaptıkları hatalardan habersiz sanki bu ligde tek maç oynanıyor ve fener bu maçta galip gelirse şampiyon oluyormuş gibi davranıyorlar bence yanlışlardan dönmeleri ve terbiyeli bir şekilde yorum yapmaları lazım [/B]
Ya zaten mantıklı olanları da en başından beri baya fazlaydı. Ama yıllar geçtikçe diğerleri yüzünden az görünmeye başladılar bence. İlk baştan beri herkes birbirine salvo sallamasaydı işler bu noktalara gelmezdi. Ama şu bir gerçekki aynı sorunu başkalarıyla da yaşıyorlar. En son örnek Eskişehir oldu. Umarım sağduyulular öne çıkar da kin, nefret azalır.

Futbol gerçekten çok önemli birşey ama Trabzonlular futbola o kadar gereğinden fazla önem veriyorlarki herkesle sorun yaşıyorlar. Bence bu konuda biraz yol almaları lazım.
sivasdergi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.05.2011, 16:36   #18
berlinli1967
Yiğido

berlinli1967 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 706 berlinli1967 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

YİĞDİO HERZAMAN YENMEK İÇİN CIKAR ALLAHIN İZNİYLE YENECEĞEZ ALAYINA İSYAN ÖLÜMÜNE SİVASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSS
berlinli1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda berlinli1967'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.05.2011, 16:38   #19
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

super yazi artik su fener yalakaligini anlamiyorum adimiz resmen fener yalakasina cikti tum turkiyede
Alt 18.05.2011, 17:22   #20
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Aptullah abi,kalemine sağlık duygularımızına ortak oluşsun. Biz yenelimde kim şampiyon olursa ols un. Ayrıca binlerce insan gelecek sonuçta kazanan sivas esnafı olacak,
gerisi bizi ilgilendirmiyor
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
fener, trabzon, uzak, yakın

Seçenekler Arama
Stil