Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ne Fener yakın, ne de Trabzon uzak!
Alt 18.05.2011, 17:25   #21
kangallıwert
YASAKLI ÜYE

274 Mesajına 1.130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Ne Fener yakın, ne de Trabzon uzak!

http://www.facebook.com/photo.php?pi...d=344436464258
Uyuma Uyutma...
kangallıwert isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.05.2011, 18:40   #22
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Ya ALLAH aşkına Abdullah Yiğit her ortamda Sivas ve Sivassporu kücümseyen bir şehirin ben neden şampiyon olmasını isteyeceğim ki ? Tamam Fb'de bize yanlıslıklar yapmıstır ama sahadaki futbolcumuza fiziksel bir temas gerektiren bir olay yaşatmamısdır.Gönül isterdi ki ne Fb ne de Ts şampiyon olmasın ama Sivaslı kardeşlerimin anasına küfür edinin şampiyon olmasını istemem !!

Keşke bu sene Sivasspor veya Bursaspor şampiyon olsaydı..En azından sevinirdik istediğimiz bir takımın şampiyon olmasından dolayı..
burak58as553 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.05.2011, 18:42   #23
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1136 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

ikiucu pis değnek..Durumkacuk diye oturuyor..Artık şu maç bitsin..
Alt 18.05.2011, 19:01   #24
muhsin koçak
Usta Yiğido

muhsin koçak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

416 Mesajına 603 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 800 muhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISI

İkisininde canı cehenneme;keşke ikisininde şampiyon olamayacağı bir formül olsaydı ama yok.Bu durumda hangisinden daha az nefret ediyorsak onun tarafındayız mecburen.
muhsin koçak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda muhsin koçak'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.05.2011, 23:35   #25
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abdullah abi bu sefer size katılmıyorum...

Biz Sivassporluyuz bunda şu son 3-4 gündür sitemize üye olanların haricinde hepimiz mutabıkız. Tekrar ediyorum biz Sivassporluyuz. Hemde sonuna kadar... Bir kutuplaşma olduysa bunda sizinde, sizin üzerinizdeki kıdemli yazarlarında, taaa Bab-ı Alininde aha bu kadar suçu vardır.

Peki bize ne kimin Şampiyonluğundan diyeceğinize neden durum bu safhalara geldi neden bizim melul!!! taraftarımız adeta çılgına dönercesine kutuplaştı yada neden bunlar yaşanıyor diye hiçmi araştırma yapmadınız... Yıllardır futbolun içindesiniz, bizlerde içindeyiz. Aramızdaki ortak nokta siz kalemşörsünüz belli bir kısma hitap ediyorsunuz, bizlerde taraftarlarımıza aynı şekilde... Ama maalesef sizin dediğiniz gibi taraftar sitelerinde okuduğunuz sizleri üzen şeyler sadece bir siteden ibarettir. Ben yıllarca bu siteleri gezer birikim yaparım. Hemen hemen rakip olsun kendi taraftarımız olsun tüm kişilerin ne tarz yazılar yazacağını hangi maçta nasıl tavırlar sergileyeceğini bilirim. Ama maalesef sizin bilmek istemediğiniz şeyler yada bilipde söylemeye çekindiğiniz şeyler artık patlama noktasına gelmiştir. Yada özetle sabredilip sabredilip bu maçta patlama yapmıştır. Biz üç maymunu oynayacak kadar akıl mizanından yoksun kişiler değiliz. Bizim o kadar damarımız geniş değil, son iki yıldır (evveliyatıda var) bu adı geçen hem kalem, hem klavye, hemde tribünlerde yer alan Trabzonluların bizlere neleeeer neler ettiklerini sineyemi çekmemizi istiyorsunuz.

ASLAAAA

Bakınız bu maçtaki rakip kim olursa olsun bizim tutunacağımız (yüzde olarak çok sayıda) tavır bellidir. Kim olursa olsun son maçta Bursa ile oynayalım, BJK ile, GS ile hiç farketmez yaşanacak tartışmalar ve sergileyeceğimiz tutum yine aynı olacaktı. Kimse yanlış anlamasın bu tavır kavga ve şiddetle değil işte böyle elimize gelen fırsatlarla, adeta kısasa kısas şeklinde olacaktır. Memleketimin güzel insanları zaten onlardan daha sağ duyulu ve hoşgörülüdür bundan hiç bir endişem yok. Ama kesinlikle ve kesinlikle o kadar zamandır benim takımıma yapılan hakaretlerin, çirkefliklerin, pisliklerin, adiliklerin dışa yansımasıdır bu. Bakın tekrar söylüyorum. Bunun ne Fenerle oynamamızın alakası vardır nede başka bir renkte takımla. Bu tamamen Trabzonluya karşı verilen bir yan tepkidir. Ben herkesle her ortamda bunu tartışırım. Çünkü ben kendi davamda haklıyım. Benim toprağımın insanına kimse kıro diyemez hamido diyemez.. Kimse benim takım otobüsüme işeyemez, kimse SİVAS tabelasına sprey boya ile küfür yazamaz. Kimse benim toprağıma ''Sivası satsan 55 milyon etmez'' diyemez. Yıllarca alakalı/alakasız maçlarda bize kümeye diye sinir katsayılarımızı yoklatamaz. Olursada işte böyle olur.

Değerli yazarımız bırakında 5 gün taraftarımız bu coşkusunu yaşasın. Çünkü onlar gördü bu taraftarlardan hakaretleri, onlar gördü ağır ithamları. Unutmayın Sayın Yiğit bu bir kutuplaşma değil sadece insan psikolojisinin bir yansımasıdır. Bakın benim bir tarafım Tokatlıdır bir tarafım Sivaslı bunu yönetici arkadaşlarımın haricinde ilk defa paylaşıyorum. Ben yarı yarıya Sivaslıyım. Nüfus cüzdanımda Sivas yazmıyor ama ben bir şekilde buralarda hepimizin duygularının rencide edilmesinin hakkını arıyorum. Çünkü!!!!!

ALLAHINA KADAR SIVASLIYIM BEN....
Size yapılanlardan ötürü ts camiasına karşı olan duygularınızı saygıyla okudum...Kişinin düşüncesi kendine göre haklıdır..Belki bir çok kişi size katılmayacak belkide büyük bir kısım tasdik edecek yazdıklarınızı..Bütün bunlar bana benim takımıma karşı yapılsa aynı sizin gibi düşünürdüm..düşünüyoruzda malumunuz b.jimnastikle aramızdaki geçmişten gelen olayları yazmama gerek yok...Ama yazdıklarınızdan dolaylı oalrak şu sonuca ulaştım ki yanılıyorsam lütfen ikaz edin..ts ye karşı olan bu öfkenin nihayetinde Sivasspor bu ikilemde tarfsız olmamalı ona göre hareket etmelidir..Eğer bu düşünce oluşur ise ben sadece bu konuda size katılmam..Dediğim gibi diğer tüm düşüncelerinize katılır desteklerim..
Alt 18.05.2011, 23:41   #26
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Size yapılanlardan ötürü ts camiasına karşı olan duygularınızı saygıyla okudum...Kişinin düşüncesi kendine göre haklıdır..Belki bir çok kişi size katılmayacak belkide büyük bir kısım tasdik edecek yazdıklarınızı..Bütün bunlar bana benim takımıma karşı yapılsa aynı sizin gibi düşünürdüm..düşünüyoruzda malumunuz b.jimnastikle aramızdaki geçmişten gelen olayları yazmama gerek yok...Ama yazdıklarınızdan dolaylı oalrak şu sonuca ulaştım ki yanılıyorsam lütfen ikaz edin..ts ye karşı olan bu öfkenin nihayetinde Sivasspor bu ikilemde tarfsız olmamalı ona göre hareket etmelidir..Eğer bu düşünce oluşur ise ben sadece bu konuda size katılmam..Dediğim gibi diğer tüm düşüncelerinize katılır desteklerim..
Dostum mesele futbol takımında değildir. Onlar çıkacak oynayacaklar. Biz her zamanki gibi onları alkışlayacak ve işlerine saygıdan dolayı takdir edeceğiz. Bizim canımızı sıkan şey TS li taraftarların tutumunda... Onlar bize etik olmayan çok şeyler yaşattılar. Dediğim gibi rakibimizin rengi önemli değil (müsabakasal olarak) maksat onları sevndirmemek...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2011, 00:23   #27
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dostum mesele futbol takımında değildir. Onlar çıkacak oynayacaklar. Biz her zamanki gibi onları alkışlayacak ve işlerine saygıdan dolayı takdir edeceğiz. Bizim canımızı sıkan şey TS li taraftarların tutumunda... Onlar bize etik olmayan çok şeyler yaşattılar. Dediğim gibi rakibimizin rengi önemli değil (müsabakasal olarak) maksat onları sevndirmemek...
Kaç zamandır forumda dile getirmek istediğim bir konu war..Fakat konu bizim b. jimnastik olayıyla örtüşeceği için dile getirmedim...Nitekim bir çok kardeşim burada bunu yanlış anlayacak diye düşündüm.Ewwela şunu söyleyeceğim Konu Bursasporun konusu değil...Ne güzel yazmışssınız ts nin sizlere neler yaptığını veya dengesizin birisinin çıkıp Sivas kentine aklısıra paha biçmesini veya yiğidin harmanlandığı yere aptalca tasvirlerle söylem yakıştırıldığını...Biz her daim Anadolunun birlikteliği için uğraş weren İstanbulun takımlarının ve basının karşısında dik duran tawiz vermeyen bunun içinde olmadık işlere giren taraftarlarız..Ama her zaman özellikle Bursasporun şampiyonluğundan sonra Anadoludan öyle tepkiler aldıkki inanın bunu bazı zamanlarda sewmediğimiz istanbul bile göstermedi...Stadımızda İsitklal marşımız ıslıklandı gereğini yaptık insanlar televizyona çıkıp o takımın formasını giyip bizi vatan haini bile ilan etti..Bunun gibi yüzlerce belgeleriyle videolarıyla ispatlayabileceğim sizlere sunabileceğim görsellerim mevcut..Ama olay dediğim gibi Bursasporun olayı değil..Olay biz Anadolunun bir araya gelemeyişidir...Sivas şampiyonluğa giderken Allah aşkına bana söyleyin Anadoludan kaç takım taraftarı destek verdi weya aynı şekilde Bursa...Hani derler ya bir elin parmakları kadar ...İnanın o kadar bile değil...Hayır şuna şaşıyorum...Karşımızda duran düşmanca hareket eden kurum ve takımlar o kadar açık ve netki biz hala kalkmış birbirimizi yemekle meşguluz...Ve bu esnada adamlar istediği atı oynatıyorlar Senin Sivasını benim Bursamı 2 dakikalık bi görüntüyle aptalca iki yorumla geçiştirip yine kendi dünyalarında görmek istediklerini vizyona koyuyorlar..Buradan hareketle bir kurum bir şeyir vizyon sahibi olduğunda ceplerinde beş kuruş olmayan takımlara dewlet arsalar werip bedawaya bilmem kaçbinkişilk stadlar kompleksler yaparken benim Sivasıma sana 25 bin yeterde artar diyebiliyorlar...Bakınız konu o kadar ince bir konuki dikkatli izlendiğinde işin ucunun nerelere kadar uzandığını ne kadar önemli olduğunu görebiliyorsunuz..ts yle aranızdaki varsa husumete saygı duyarım. Şahsi fikrim şudurki Anadolu kendi içerisindeki gereksiz itişmeleri iwedi bir kenarı bırakıp asıl sorunlara birlikte başkaldırmalıdır..Aksi takdirde kendini kurtaran şehrine vizyon katan üstte diğerleri altta kalıyor...Pastanın büyüğü yine bu ist takımlarına gidiyor...

Etiketler
fener, trabzon, uzak, yakın

Seçenekler Arama
Stil