Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Anketimiz: Sezonun Futbolcusu Kim
Atilla Koca 0 0%
Nihat Şahin 0 0%
Korcan Çelikay 0 0%
Jakup Navratil 13 15,66%
Jan Rajnoch 3 3,61%
Uğur Kavuk 0 0%
Ziya Erdal 2 2,41%
Murat Akça 0 0%
Jacques Faty 0 0%
Erman Kılıç 25 30,12%
Mehmet Nas 0 0%
Kadir Bekmzci 5 6,02%
Kıvanç Karakaş 0 0%
Milan Cerny 0 0%
Kamil Grosicki 5 6,02%
Micheal Eneramo 29 34,94%
Ricardo Pedriel Suarez 1 1,20%
Katılımcı sayısı: 83. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sezonun Futbolcusu Kim? Futbolcuların Sezon
Alt 13.05.2012, 02:56   #21
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1041 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Sezonun Futbolcusu Kim? Futbolcuların Sezon

Değelendirmeler biraz yetersiz olmuş
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.05.2012, 11:08   #22
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1226 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Geride bıraktığı iki sezonun aksine harika bir performans gösteren takımı bir çok maç da sırtlayan Erman Kılıç sezonun futbolcusu olmayı sonuna kadar hak ediyor...
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.05.2012, 11:17   #23
engin2609
Tecrübeli Yiğido

engin2609 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 engin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz seinengin2609 kann auf vieles stolz sein

ben enaramo diyorum enaramo olmayınca ileride top tutan olmuyordu ve ligin en isabetli şut atan 4. futbolcusudur enaramo .. inşallah enaramonun yerini bu sene iyi birisi doldurur.
engin2609 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.05.2012, 11:28   #24
58hsn58
Tecrübeli Yiğido

58hsn58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 568 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 570 58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI

eneramo ve erman...
58hsn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.05.2012, 11:43   #25
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
yerliturkuaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Futbolcularımızın Sezon Değerlendirmesi

Kaleciler:

Atilla Koca: Çok tecrübeli bir kaleci fakat bir türlü kalemizde ne bizlere ne de saha daki arkadaşlarına güven verdi. Tipik bir ikinci lig kalecisi. Önümüzdeki sezon eğer bizde kalcaksa kesinlikle takımın üçüncü kalecisi olarak düşünülmeli.

Nihat Şahin: Onu ilk defa Mersin maçında izlemiştik. Hem Sivas’lı oluşunun yanı sıra genç ve yetenekli olması taraftarlarının arkasında durmasına vesile oldu. Şans verilirse çok iyi işler yapabilecek kapasite de bir kaleci. Eğer onu takımda görmek istiyorsak Rıza hocanın onu ilk kalecisi olarak düşünmesi gerekir. Hem takımımız kazanır hemde yıllarca kaleci sorunumuz olmaz..

Korcan Çelikay: Cezaevinden çıktıkdan sonra çok sancılı süreçler geçirdi. Ama o yılmadı çalışdı. Bizler ona güveniyorduk . Çok iyi bir kaleci. Yalnız tek bir sorun var bizde kiralık olması. Eğer bonservisi ile alırsak Nihat ile çok iyi bir ikili oluştururlar. Hem Sivas’ımız hem de bizlerin içi kale yönünden çok rahat eder.

Defans Oyuncuları:

Jakup Navratil: Tam bir görev adamı. Defansda partnerleri sezon boyunca değişmesine rağmen Rıza hocamız ondan vazgeçmedi. Mücadeleci kimliği ile taraftarların gönlünü aldı. Ah biraz daha yaşı genç olsa ne güzel olurdu değil mi Sivas’ımız için. Önümüzdeki sezon da aynı görüntü de devam edeceğini biliyoruz. Dileriz Çek Milli takımının antrenörleri seni görmezlikden gelmezler.Dileğimiz milli takıma seçilmen

Jan Rajnoch: Devre arası gelmesine rağmen vatandaşları sayesinde takıma çabuk uyum sağladı. Navratil ile iyi bir ikili oluşturdular. Yalnız sizleri bilmiyorum ama çok çabuk çalım yiyor oluşu beni çok endişelendiriyor. Birebirler de çok etkisiz kalıyor. Ama özellikle kornerler de ileri çıkıp gol araması ve attığı goller ile takıma hayat vermeye devam ediyor…

Uğur Kavuk: Bizde ki 3. sezonun da kendisi adına büyük patlama yaptı. Sezon başında aldığı takım kaptanlığını başarı ile yerine getirdi. Mevkisinde alternatifsiz olmasına rağmen çok iyi bir sezon geçirdi. Geçmiş sezonlarda göstermiş olduğu kötü görüntüyü sildi aldı hafızalarımızdan. Tebrikler kaptan çok iyi bir sezon geçirdin…

Ziya Erdal:İki sezondur harika bir performans sergiliyorsun. Bence milli takımı en çok hak eden futbolcususun bu takımın.Sivasspor’da olman dört büyütülmüşlerin futbolcularının önüne geçmeni engelliyor. Sen deavm et bu çizgide eminiz ki ilerleyen sezonlar da mutlaka milli takıma seçileceksin. Tek dezavantajın boyunun kısa olması. Ama çabukluğun ile bu dezavantajını kapatıyorsun…

Murat Akça:Gösterdiğin performasn ile milli takıma kadar seçildin .Yalnız biz senden daha çok şeyler bekliyoruz. Hava toplarında göstermiş olduğun üstünlüğünü ayaklarını ve vücüdunu kullanmanda da bekliyoruz. Biraz daha pişmen gerelkiyor. Bunun içinde çok çalışman gerekiyor. Senden çok şeyler bekliyoruz…

Jacques Faty:Bir defans oyuncusu olmana rağmen özellikle ön libero da daha başarılı oldun. Senden beklentimiz çokdu.Fakat bu sene o beklentileri karşılayamadın.Umarım tecrüben ile önümüzdeki sezon daha çok faydalanırız senden.. Yoksa çok zor girersin kadroya.

Orta Saha Oyuncuları:

Erman Kılıç:Uğur Kavuk gibi bu sene kendine gelenlerdensin. Bir çok maçda tek başına takımı sırtladın. Çok iyi maçlar çıkardın bu sene. Sözleşmenide uzatarak çok iyi yaptın. Senden daha çok şeylewr bekliyoruz Erman. Unutma sakın Milli takım sana uzak değil. Fazlası ile hak ediyorsun milli takımı.

Mehmet Nas:Süper ligin en tecrübeli futbolcususun. Biz senden daha fazlasını bekliyoruz. Yeri geldi vasat kaldın yeri geldi çok iyi oynadın. Ama orta sahanın düştüğü zamanlarda ayakda kalmasını hep bildin.

Kadir Bekmzci:Bana göre ön liberoda ülkemizin en iyisisin. Ne hikmetse milli takıma bir türlü almayı istemiyorlar. Takımın ayak da durmasını sağlayan birkaç futbolcudan birisi oldun. Orta saha yeri geldi pas dağıttın yeri geldi baskı yaptın. Orta sahada çok iyi işler yaptın. Bravo Kadir Navratil ile beraber takımın en istikrarlı futbolcusu oldun. Böyle devam…

Kıvanç Karakaş: İkinci ligden gelmesine rağmen yıllardır Süper ligde oynuyormuş gibi oynadın. Rıza hoca yoğun maç trafiğinde sen ve Mehmet Nas’ı değiştirerek oynattı. Takımın dinamolarından birisi de sen oldu. Sürpriz anlarda sürpriz gollerin oldu.Bizim adımıza çok iyi bir sezon geçirdin…

Milan Cerny:Takım da ilk sezonun olmasına ve de sezon başında ağır bir saktalık geçirmene rağmen Rıza hocanın jokeri oldun. Yeri geldi seni defansda oynattı. Yeri geldi forvete yakın oynattı. Gerçekden harika bir performans gösterdin. Daha da iyi oynaycağını sende bu potansiyelin olduğunu biliyoruz. Göster kendin Cerny önümüzdeki sezon…

Kamil Grosicki:Herkesin senden beklentisi çok fazla idi. Bana göre bu sezon istediğimiz Kamil Grosicki’yi göremedik. Dediğim gibi herkesin senden beklentisi çokdu. Bana göre sezonun hayal kırıklıklarından birisi oldun. Ama buna rağmen Avrupa Şampiyonasına gidiyorsun. Sivasspor’dan bir oyuncunun Avrupa Şampiyonasına gitmesi gerçekden gurur verici…

Forvet Oyuncuları:

Micheal Eneramo:Kendini bu sezon buldun ve de harika bir sezon geçirdin. Takımı Erman ile sırtlayan futbolcu oldun. Takımın kara booğası oldun. Güçlü fiziğin ile defans oyuncularının belalısı oldun. Umarım önümüzdeki sezonda seni takımda görürüz.Şimdiden emeklerin için çok teşekkür ederiz..

Ricardo Pedriel Suarez:Eneramo ile çok iyi bir ikili oluşturdunuz.Bana göre beklentilerin üzerinde iyi bir sezon geçirdin. Ah o son toplarda kaçırdığın goller yok mu bize çok saç baş yoldurttun. Son vuruşlarına biraz dikkat etmiş olsan emin ol sezon sonu Avrupa kulupleri peşinde koşuyor olurdu..

Rıza Çalımbay:Eğer ki bu takım şu an bu durumda ise bu seninsayende olmuştur. O korkak küme düşmemeye oynayan takımı çöpe etıp bize mücadele eden çok iyi bir takım yarattın. Kişiliğin ile beyfendiliğin ile harika bir insansın. Biz seni bırakmak istemiyoruz. Seninle çok iyi yerlere geleceğimize inanıyorum. Önümüzdeki sezonun takımını daha iyi yerlerde senin başında olarak görmek istiyoruz….

Alıntı:
GokhanTurna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Değelendirmeler biraz yetersiz olmuş
Gökhan arkadaşıma katılıyorum. Neden, çünkü yukarıda ki tanımlamalar, yorumlamalar, eleştiriler tamamıyla "yerliturkuaz" kardeşim senin şahsi görüşlerin. Sezon başından beri "AYIN FUTBOLCUSU" anketi yapıyoruz ay, ay. Sonunda da diyoruz ki, sezon bitiminde de "YILIN FUTBOLCUSU" anketi yapılacaktır diyoruz. Orada biz ne yapıyoruz? Gerçek maç verilerine göre, izlediğimiz her maçı esas alarak değerlendiriliyor. Sonra da herkes bu bilgiler ışığı altında herkes kendi görüşüne göre oy atıyor demektir bu da. Ama şimdi bu şahsi görüşe göre yapılmış, biraz acele etmişsin. Daha henüz NİSAN ayının anketi bitmedi. MAYIS ayının anketi açılmadı, sen sezonu bitirmişsin. Neyse, teşekkür ederiz.

.
Alt 14.05.2012, 16:33   #26
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Ben oyumu Ziya Erdal'a verdim ,ben sadece gol atana bakmam asist yapanada takim icin yüregini verenede!
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Morten58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.05.2012, 16:34   #27
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben oyumu Ziya Erdal'a verdim ,ben sadece gol atana bakmam asist yapanada takim icin yüregini verenede!
Not Jakub Navratil de 2.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.05.2012, 16:42   #28
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 523 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben ziya diyorum daha da iyi olacak inş...
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.05.2012, 17:43   #29
35kağan58
Tecrübeli Yiğido

35kağan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

153 Mesajına 261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 500 35kağan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben bu konuda Eneramo'yu tek geçerim. Sadece attığı 15 golle değil sistemi işletmesiyle diğer arkadaşlarına büyük katkı sağladı. İlk 8'de olmamızda payı büyüktü diye düşünüyorum.
35kağan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.05.2012, 18:04   #30
golovaliyigido
Yeni Yiğido

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 golovaliyigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

navratil erman eneramo
golovaliyigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
futbolcuların, futbolcusu, kim, perf, sezon, sezonun