Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: PES 2013 oynamak ve SİVASSPOR teknik direkt
Alt 10.05.2013, 08:35   #21
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: PES 2013 oynamak ve SİVASSPOR teknik direkt

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Başarı dediğin şey ne? Belediye maçı mı? Aç maç değerlendirmelerinei oku yanlış gördüğüm noktaları gene yazmışım. ben her zaman burdayım. Birde fikir üretin bak bir sayfa yazı yazmışımç. Haksızsam aç maddelerime teker teker cevap yaz...
Açtığın her konuda mesaj yazan herkese cevap verme mecburiyetin yok
ben nezaman sana alıntı yaparsam ozaman cevap yaz her mesajıma atlama alışkanlığından vazgeç.
Alt 10.05.2013, 08:47   #22
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 489 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Hedef58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Açtığın her konuda mesaj yazan herkese cevap verme mecburiyetin yok
ben nezaman sana alıntı yaparsam ozaman cevap yaz her mesajıma atlama alışkanlığından vazgeç.
Ben yazdıklarımın arkasında duran biriyim. Fikir üretebilecek ve bunu tartışıp geliştirebilecek herkesle de yazışır bir sonuç elde etmeye çalışırım. Hee bazen ayrık otları çıkabiliyor. Onlarıda yolmasını bilirim.
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.05.2013, 09:34   #23
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Ben yazdıklarımın arkasında duran biriyim. Fikir üretebilecek ve bunu tartışıp geliştirebilecek herkesle de yazışır bir sonuç elde etmeye çalışırım. Hee bazen ayrık otları çıkabiliyor. Onlarıda yolmasını bilirim.
Serdar bey kardeşim,hani Attila İlhanın meşhur bir dizesi vardır;'cinayeti kör bir kayıkçı gördü' diye.O kör kaykıçı bile hocanın Sivasdaki bilançosunun pek parlak olmadığını görüyor,neyi tartışıyoruz.Bu sezonu kazasız belasız atlatalım,ligde soluğumuz genişe çıksın ondan sonra medeni ölçüler içinde kıran kırana tartışalım.
Ayrık otlarını yolma,onlar da yaşasın.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.05.2013, 09:57   #24
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Örükcülü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Takım tertibi, oyuna müdahalesi, oyuncu değişikliği FİYASKO hep. Piech gibi adamın var 18'e bile almıyorsun. Eneramo maç içerisnde kilitlenip kalıyor ufak bir müdahale ile onun yanına bir takviye yapamıyorsun.

Şu kadro Bülent Uygun'un elinde olsaydı, ne Grosicki küserdi, ne Piech paslanırdı, ne Abdülkadir giderdi, ne Erman Grosicki'ye pas atmamak gibi bir artistlik yapabilirdi, ne de takım bu hallerde olurdu.

Başkan olaylara neden seyirci onu da anlamış değiliz. Takım göz göre göre 1. Lige gönderiliyor, herkes uyuyor. Bu takım bizim, bu takım Sivas'ın. Birşeyler yapın eyy yöneticiler.

Serdar kardeşim ağzına sağlık, çok güzel yazmışsın.
Aynen güzel Kardesim senin yazdiklarina 100% Katiliyorum ellerine ve agzina saglik!!!

Senin o Kirimizi yazdiklari cok güzel yazmistin Kardesim bize Bülent gibi Adam lazim!!!

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı keko 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.05.2013, 13:54   #25
keko 58
Tecrübeli Yiğido

keko 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

612 Mesajına 1.144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 keko 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Üniversiteli yıllarımızda bilgisayar yeni moda olduğundan ve futbola merakımızdan FIFA oynamaya çok düşkündük. Sivassporu kurar, futbolcular transfer eder şampiyon olurduk. Veya menejer oyunlarında Sivassporu coşturmayı beceremez kovulurduk. Nereye geleceğim burdan. Bizler profesyonel futbol oynamamıs gençler olarak takımı opsiyonlu kurardık. Denk geldi Barça'yla oynuyorsun fantazi derdinde değilsen her zamanki takımı oynatmazsın.

Şimdi yazılarımı okuyanlar beni bilirler. Ve şu sitede kayıtsız şartsız mağlubiyette ve galibiyette hocanın eksiklerini görüp eleştirilerini yazan nadir kişilerden olduğumu düşünüyorum. Bunuda neden yapıyorum, çünkü hoca insanlık olarak iyi olabilir beni ilgilendirmez. Mesela hocanın çocuklarına nasıl babalık yaptığı hiçbirimizi ilgilendirirmi? Hayır ilgilendirmez aynı o şekilde insanlığıda beni ilgilendirmez. Beni ilgilendiren Sivasspora kazandırdıkları veya kaybettirdikleridir.
Yaza yaza dilimde tüy bitti.

Bir teknik direktör düşünün Türkiye şartlarında her takım ortalama senede en az 2 teknik direktör değiştiriyorken yaklaşık 3 senedir aynı klüpte. Geldiği günden beri yapamadıklarını ben yazayım, yaptıklarını da bir yalakası elbet çıkar yazar hep beraber öğreniriz.

1. Bence en önemlisi, klube altyapıdan kazandırılmış. Seyrederken zevk alacağımız bir tane genç oyuncu? Görebilen varmı?

2. 4-2-3-1 taktiğimiz var. Çaya çorbaya limon gibi. Belediyeyle oynuyorkende aynı taktik Galatasarayla oynuyorkende aynı taktik. 2-0 gerideykende aynı taktik 3-0 öndeykende aynı taktik. Maç maç konuşup küçük beyinlilik yapmak istemiyorum ama Yukarda sözünü ettiğim bilgisayar oyununu oynamış arkadaşlara veya yıllardır futbol izleyen sizlere sorarım. 2-1 lik trabzon ilk maçından sonra Trabzonun üzerinize gelmesini bekliyorsunuz. Bu maçta ilerde topu tutmayı düşündüğünüz Eneramo yerine, önüne top atılıp kontraya çıkılması planlanarak Piech'in oynatılması düşünülmüşmüdür? Yada daha genel sorayım. Sizin hocanız hangi maç'ta Eneramoyu çıkarıp kontrayla takım vurmayı düşünmüştür. Beyler sağır sultan duydu, takım öne geçince iki açıktan biri çıkarılır yerine, iki olan ön libero üç olur. Peki savunma maksatlı yaptığın bu değişiklik sonrasında golü nasıl atacaksın? Takımın kanatlarını kırdın. Eneramo dediğin adam top süremez adam gecemez. Yok.

3. Hep yazıyorum gene yazacağım. En tepkisiz taraftar bizim taraftar. Rakip takıma baskı falan demiyorum. Kolunu kaldıra kaldıra edilen küfürlere rağmen bu adamı burda tuttuğu için.

4. Bir şehir komedisi tutturmuş diline gidiyor. Futbolcu gelmek istemiyormuş. Kardeşim bir transfer politikası olur. Bu şehire adaptasyonu kolay olabilecek yerlerden transfer yapılır. Aatıf'ta sorun varmı? Tum'da sorun varmıydı? Balili Sivas'tan ne zaman şikayet etmişti. Yani bir şekilde doğru transfer yapılır. Ama bizim şehrimize gelmiyorlar diyerek zedelenen Sivas şehri imajı pasta-cilayla falan tekrar eski haline gelmez. Takımı şampiyon yapmayacak birine de şu denir. Senden bir nane istemiyoruz yeterki şehrimizin imajına zarar verme. Bülent Uygun bile (bile diyorum çünkü ben bülocu da değilim) bu sıkıntıyı İstanbulda Laila, Sivasta La ilahe illallah diye daha sevimli bir şekilde anlatmıştı.

5. Takımda vizyon eksikliği var. Israrla yazıyorum. Bu takımı küme düşürmemek başarı değildir. Bunu başarı sayanlar, başarısızlık halinde neleri kaybedebileceklerinin hesabını iyi yapmalıdır. Ama burda tüm siteyle ters düşeceğim cümleyi kuruyorum. Herkes diyor ya Mecnun Başkan bizi şuralardan aldı buralara getirdi diye. Başkan eğer bir yatırım yaptıysa Sivasspora, para koyduysa ortaya eğer. O PARAYI ÇOKTAAAAN ve kat be kat fazlasını aloarak kazandı. Yarın takım küme düştüğünde de kimsenin umrunda olmayak çünkü ceketini alan gidebilir. Hoca'da Başkan'da. Ama Sivasspor bizim Sivassporumuzdur. Gidebilecek olanlar bunuda belli ediyorlar. Yok biri istifa eder diğeri o yoksa bende yokum der. KArdeşim hani sizde bizim gibi Sivassporluydunuz. Biz bir yere gitmiyoruz. Şunu diyebiliyormu hoca. Kardeşim sivassporu şampiyon yapmadan gitmem diyebiliyormu? Başkan Sivasspor Avrupa Kupalarında ses getirene kadar burdayım diyebiliyor mu? Duyan var mı?

Neyse bizim taraftar okumayı sevmez kısa keseyim.

Netice olarak şunu diyeyim.

Bu takıma bir vizyon konulmalı. O vizyon doğrultusunda çalışılacak T.D. ve futbolcu topluluğu oluşturulmalı..

Saygılarımla....
Helal oulsun sana güzel Kardesim agzina ve ellerine saglik......

Ben senin yazdıklarına arkasında duran biriyim!!!

KAMIL GROSICKI
Tęsknimy za tobą
keko 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı keko 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.05.2013, 15:10   #26
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

9-MAYIS-PERŞEMBE (THURSDAY)
15:00 HAZIR (READY)

16:00 ANTRENMAN (TRAINING)

18:00 YEMEK (DINNER)

10-MAYIS-CUMA (FRIDAY)

16:00 HAZIR (READY)

17:00 ANTRENMAN (TRAINING)

19:00 YEMEK (DINNER)

11-MAYIS-CUMARTESİ (SATURDAY)

16:00 HAZIR (READY)

17:00 ANTRENMAN (TRAINING)

12-MAYIS-PAZAR (SUNDAY)

10:00 HAZIR (READY)

11:00 ANTRENMAN (TRAINING)

13:00 YEMEK VE KAMP (LUNCH AND CAMP)

14:00-18:00 ARASI ODALARDA DİNLENME (REST IN THE ROOMS)

21:00 TOPLANTI (MEETING)

23:00 YATIŞ (SLEEP)

13-MAYIS-PAZARTESİ (MONDAY)

11:00’A KADAR KAHVALTI SERBEST (FREE TIME BREAKFAST)

13:00 CAFE BREAK

16:00 MAÇ YEMEĞİ (MATCH LUNCH)

17:45 MAÇ TOPLANTISI (MATCH MEETING)

18:15 MAÇA HAREKET (READY)

20:00 KARABÜKSPOR MAÇI

TEKNİK DİREKTÖR

RIZA ÇALIMBAY

Şu çalışma programını gördükten sonra futbolcu olmaya çalışmadığım için kendimle dalaştım...
Bu Konuda Serdar63972'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.05.2013, 15:48   #27
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***arkadşlar simdi mac saatine kadar susma zamanı ,bu saat den sonra kimse düzelmez,pazartesi saat 20.00 de sdatyumda boş yer bırakmayacak şekilde doldurup takımızı tam destek verelim ,3 puan için ne gerekiyorsa her tür yola baş vurmamız gerekir.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda savaş2'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.05.2013, 10:03   #28
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

Akşam, Zabrinin it eniğini avuçlar gibi Volkan'ın ensesinden kavrayışını izliyorum... Emrenin yerde yatan adamdan özür dilemeye gelen rakip takım oyuncusuna yaptıklarını izliyorum... Maç boyunca her iki takımından horoz gibi birbirlerine horozlanmalarını izliyorum ve kendimi enayi gibi hissediyorum. Yeni Türkiye'ye gelen Drogba bile sökmüş bizim futbolcuların taktiğini. Nedir o taktik fanatizmi körükleyebileceğin olayları arttırdıkça artır, zaten halkın kafasında sadece futbol olursa yöneticiler ortaya bu kadar para dökerler. Saçma sapan futbolculara bu kadar para verirler. 3Dün saha da olan futbolulardan senede 3.000.000 euro kazananlar varmış. Allahınızı severseniz yaklaşık 7 milyonlira ediyor. Adamın aylık geliri 500.000 tl civarı. Onların aylık üniversite bitirmiş iyi bir işim var diyen birinin 10 senelik maaşı. Karşılığında ortaya koydukları şey ne? Çirkeflik - Seviyesizlik - Küfür... Ben Sivassporluyum ama bu körü körüne bir futbol takımına bağlılık değil. Bir şehire bağlılık. Sivassporla Sivas kazanmıştır. Şehrimin adı duyulmuştur, oteller yapılmıştır, insanlara aş-ekmek kapıları açılmıştır. Birilerinin Sivassporlu futbolcuları belli konularda motive etmeleri gerekli. Bu ülkede asgari ücret 700-800 TL. Sizin maçınıza gelen bu insanlar çoluğunun çocuğunun rızkından kesip sizi seyretmeye geliyor. Gelme nedenleri sizin kara kaşınız kara gözünüz değil... Onlar bu şehre sevdalı. Onların bu sevdalarına ve alın teri olarak verdikleri paralarına saygı duyun. Bu sevdayı ve o paraları kendinize helal ettirin...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.05.2013, 10:22   #29
karasarlıyiğido
Yiğido

77 Mesajına 114 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 527 karasarlıyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bende dahil bülent uygunu bombaladık adam üç sezon şampiyonluğa oynattı futbolcu satıyor para kazanıyor dedik ama herkesin korkulu rüyasıydık saygı duyuluyordu kayseri trabzon üç gol yediği zaman sevinerek gidiyordu biz ilk beşte olalım da kim ne satıyorsa satsın kim para kazanıyorsa kazansın önemli olan sivasspor,,,
karasarlıyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.05.2013, 14:34   #30
delight
Yeni Yiğido

7 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 delight FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

cok dogru arkadaslar kişil oynamıyor futbol oynuyoruz pievh i kaanı maehmet nası küstürdü takım takım degıl gruplaşmanıkn oldugu bı topğluıluk takımın gidişatı bu hovayla olmaz berlli bi oyuncularla gidfiyor enaramoya tapmış enaramo arkadası ıdmana vıkmazsa cıkmazmış v.s
delight isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı delight'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
2013, direktörlüğü, oynamak, pes, sİvasspor, teknik

Seçenekler Arama
Stil