Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Şut değil gol istiyorum
Alt 17.10.2013, 20:01   #21
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Şut değil gol istiyorum

Ligde 12 puanla 7. sıradaki Roberto Carlos yönetimindeki kırmızı beyazlı takım; 7 haftada kaleye çektiği 67 şuttan, 14 tanesini ağlarla buluşturarak, yüzde 20,9'luk bir oran elde etti ve gole yönelik en başarılı şut yüzdesine ulaştı.
Alt 18.10.2013, 00:25   #22
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

özellikle ,utaka,burhan ,atıf çok şut pozisyonuna giriyor isabet sağlarlarsa dahada çok gol atarız,forvetlerimizin henüz beklediğimiz gibi olmamasına rağmen yine iyi gol attık bide gol yememeyi başarırsak hedefi tuttururuz r.carlos estetik şutlardan ziyade doğruyere zamanında isabetli gol vuruşu yapın demek istemiş haklıda
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2013, 15:22   #23
06batu58
Yiğido

06batu58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

59 Mesajına 96 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 417 06batu58 COK SEVILEN BIR KISI06batu58 COK SEVILEN BIR KISI06batu58 COK SEVILEN BIR KISI06batu58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
özellikle ,utaka,burhan ,atıf çok şut pozisyonuna giriyor isabet sağlarlarsa dahada çok gol atarız,forvetlerimizin henüz beklediğimiz gibi olmamasına rağmen yine iyi gol attık bide gol yememeyi başarırsak hedefi tuttururuz r.carlos estetik şutlardan ziyade doğruyere zamanında isabetli gol vuruşu yapın demek istemiş haklıda
carlos hoca sonunaca doğru yapıyo ama takım çok gol atığı halde attığı kadar gol yedi ben bunu anlamıyom
06batu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2013, 17:43   #24
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
06batu58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
carlos hoca sonunaca doğru yapıyo ama takım çok gol atığı halde attığı kadar gol yedi ben bunu anlamıyom
Fenerbahce macinda o 5 golü Borjan yemeseydi ve savunmada daha dikatli olsaydik okadar yüksel olmazdi.

Ilerleyen haftalarda dahada iyi olacagiz EvelAllah. Ayrica artik 4 Eylülde 90 dakika Sivasspor'lu taraftarlarin sesinide duyalim son 10 dakika ilk 15 dakika ve 58 dakiak sov ile bu olmaz ,bunlar iyi ama daha iyi olmamiz gerekiyor Taraftar olarak.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2013, 22:19   #25
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 707 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

ne kadar cok sut o kadar cok gol demektır

Sivasspor Fenerbahçe'yi solladı!
Milli maçlara verilen aranın ardından futbolda heyecan tekrar Spor Toto Süper Lig ile devam ediyor. Süper Lig'in geride kalan 7 haftasında attığı şutları en yüksek oranda golle sonuçlandıran takım Sivasspor.

Ligde 12 puanla 7. sıradaki Roberto Carlos yönetimindeki kırmızı beyazlı takım; 7 haftada kaleye çektiği 67 şuttan, 14 tanesini ağlarla buluşturarak, yüzde 20,9'luk bir oran elde etti ve gole yönelik en başarılı şut yüzdesine ulaştı.

Sivasspor'u Beşiktaş takip ediyor. Manuel Fernandes, Gökhan Töre gibi uzaktan etkli şut çeken oyunculara sahip siyah beyazlılar rakip kalelere 68 şut yollarken, bunların 13'ünde golü buldu ve yüzde 19,1 lik bir oran yakaldı.

Çakur Rizespor ve Kasımpaşa ise yüzde 18,1 lik oranla üçüncü basamağı paylaşıyorlar. 72 şer şut çeken iki ekip 13 er gol buldu. Son maçında Galatasaray'ı 2-1 mağlup eden Akhisar BelediyeSpor ise çektiği 58 şutta 10 kez ağları bularak yüzde 17,2 lik oranla 4. Sırada yer alıyor.

Ligimizin en fazla şut çeken iki takımı olan Fenerbaçe ve Galatasaray ise gol etkinliği konusunda 7 ve 10. Basamakta yer alıyor. Bu sezon teknik Diretör Ersun Yanal ile hücum takımı anlayışını benimsyen ve bu doğrutuda 97 şutla ligin en fazla şut çeken takımı olan Fenerbaçe bu şutlarda 16 gol bulurken yüzde 16,5 lik bir oranla 7. Sırada bulunuyor. Akhisar Belediyespor karşısında ligde ilk kez takımının başında çıkan Roberto Mancini'li Galatasaray ise 84 şut çekerken 8 gol buldu ve yüzde 9,5 oranla 10. Basamakta yer alıyor.

Ligde ki son maçında Fenerbaçe ile 0-0 berabere kalan Trabzonspor ise gol etklinliği konusunda 12. Basamakta yer alıyor. Bordo mavili takım ilk 7 haftada 64 kez şut atarken 6 kez ağları buldu ve yüzde 9,4 lük bir oran yakaladı.
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değil, gol, istiyorum, Şut

Seçenekler Arama
Stil