Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Milli formayı giymek istiyorum
Alt 17.01.2014, 12:21   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Milli formayı giymek istiyorum

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor'un 22 yaşındaki savunma oyuncusu Ümit Kurt, hedefinin A Milli Takım formasını giymek olduğunu söyledi.

Genç oyuncu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen sezonun devre arasında Ankaragücü'nden Sivasspor'a transferinin gerçekleştiğini hatırlattı. Transferinin, geçen sezonun devre arasında olmasına rağmen hiçbir şekilde adaptasyon süreci yaşamadan kırmızı-beyazlı formayı giymeye başladığını ve başarılı maçlar çıkardığını belirten Ümit Kurt, bu süreçte o dönem takımın teknik direktörü Rıza Çalımbay'ın kendisine çok yardımcı olduğunu dile getirdi.

Ümit Kurt, sezon başında Rıza Çalımbay'ın yerine Roberto Carlos'un takımın başına geldiğini, kendisiyle de iyi bir çalışma süreci gerçekleştirdiklerini kaydederek, "Her iki dönemde de çalışarak elimden geldiğince takımımın başarısı için mücadele ediyorum" dedi.

Her futbolcunun olduğu gibi kendisinin de hedefleri bulunduğunu kaydeden Ümit Kurt, "Daha 22 yaşındayım. Önümde uzun süre futbol hayatımın olduğunu düşünüyorum. Öncelikli hedefim en iyi performansımı gösterip Sivasspor'a daha büyük katkı sağlamak. Daha sonra ise bir daha üzerimden hiç çıkarmamak üzere milli formayı giymek istiyorum. Bunun için elimden gelenin en iyisini yapıyorum. Kendimi şu an A Milli Takım için de yeterli görüyorum. İnşallah bu beklentim bir gün gerçekleşir" diye konuştu.

Roberto Carlos çok sempatik

Genç savunma oyuncusu, teknik direktör Roberto Carlos'un çok eğlenceli ve çok mütevazı bir insan olduğunu anlattı. Carlos'un tüm takım tarafından çok sevildiğini ve sayıldığını dile getiren Ümit Kurt, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ben böyle bir insan olduğunu hiç düşünmüyordum. Gerçekten çok iyi niyetli ve çok sempatik. Kızacağı zaman bile sempatik şekilde kızıyor. O yüzden biz de kendisini seviyoruz. Tüm arkadaşlarımın da sevdiğinden dolayı takımız iyi bir yere sahip. Bize artı motivasyon sağlıyor. Tecrübelerini bize aktarıyor. Antrenmanların dışında kendisiyle sohbet etme fırsatı buluyoruz. Biz de ondan kapabileceğimiz her şeyi kapmaya çalışıyoruz."

Sivasspor'un sözleşmeli oyuncusuyum

Ümit Kurt, Sivasspor olarak sezon sonunda Avrupa Kupaları'na katılmayı çok istediklerini dile getirerek, takım olarak bunu gerçekleştireceklerine inandıklarını belirtti. Ara transfer döneminde adının birçok takımla anıldığını, ancak kulübe ulaşan herhangi bir resmi teklif olup olmadığını bilmediği vurgulayan Kurt, "Ben Sivasspor'un sözleşmeli oyuncusuyum. Herkesin kulağına bir şeyler geliyor ama benim mukavelem devam ettiği sürece bu konunun muhatabı ben değil Mecnun Otyakmaz başkanımdır. O yüzden ben bu konularla pek fazla ilgilenmiyorum. Resmi teklif var mı yok mu gerçekten onu bilmiyorum. Başkanımla bu konuda hiç görüşmedim. Hiç de haberim yok" ifadelerini kullandı.

Ümit Kurt, Türkiye'de son dönemde stoper mevkisinde fazla futbolcu yetişmediğini ve bunun sıkıntısının yaşandığını da kaydederek, bu yönde altyapılara önem verilmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

AA

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Milli formayı giymek istiyorum
Alt 17.01.2014, 12:29   #2
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Milli formayı giymek istiyorum

Ziya gibi en azından A2 milli takımına çağrılmalı
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2014, 13:34   #3
svsli585858
Yiğido

svsli585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 572 svsli585858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

önce şu dengesiz hareketlerini bi bırakta sonra milli takımı düşün ümit kardeşim
svsli585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda svsli585858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.01.2014, 14:55   #4
anadolu5858
Yiğido

103 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 anadolu5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ümit kardeş eksilerinle artıların birbirini götürüyor şuanda sıfırsın.hava topların iyi adam kaçırman kötü. mücadelen iyi, hızın kötü. hırsın iyi dengesiz haraketlerin kötü o da = sıfır.yaşın genç çalışırsan çok iyi olabilirsin. bir de şu milli takım deyip durmayın siz oynamanıza bakın iyi olursanız birileri sizi görecektir veya görmek zorunda kalacaktır.
anadolu5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda anadolu5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.01.2014, 15:41   #5
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ümit efendi önce kendini sivassporda ispatla şu an sen sivassporda bile forma giyecek performansın yok sen kim milli takım kim şu savruk hareketleri bırak kaleye arkası dönük adama tekme atıyon kırmızı görüyon önce kendini geliştir nerde ne zamn ne yapacağını öğren akhisar maçı senn yüzünden gitti
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kaptann58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.01.2014, 15:44   #6
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Kendimi şu an A Milli Takım için de yeterli görüyorum. İnşallah bu beklentim bir gün gerçekleşir" diye konuştu.

Allah allah..
Alt 17.01.2014, 16:01   #7
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 647 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bütün yorumcu yigidolar ne söylenmesi gerekiyorsa yazmislar bende iki laf etmeden gecemiyecegim kardesim ümit bey milli forma istenmez verilir sen kendini sivassporda sisinyo gibi costa gib ispatla seni havada kaparlar cagirma dgil mill olmak istiyorsan bunlari basarmalisin ??????????????????????
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2014, 16:07   #8
MEVLUTHOCAOGLU
Yiğido

97 Mesajına 151 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 517 MEVLUTHOCAOGLU FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hayırlısı inşallah giyersin
MEVLUTHOCAOGLU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2014, 18:42   #9
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1249 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Geçen sene Kupa daki Trabzon maçı, bu sene ki Gs ve özellikle Akhisar maçında ki anormal hataların yüzünden Sivasspor'da bile bence oynamayı hak etmiyor hala kendini Ankaragücünde sanıyor bu kafa yapısıyla hedefi Avrupa kupası olan takımlarda oynama şansı az.

İnşallah değişimin önce kafada başlar sonra performansına dönüşür de seni Milli takımda izleme şansına sahip oluruz.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2014, 19:30   #10
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 791 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Milli takım çalışma ister, istikrar ister, çok çalışır kendini geliştirirsen özel hayatına dikkat edersen neden olmasın
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
formayı, giymek, istiyorum, milli