Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stadyum İnşaatından Canlı Yayın
Alt 26.07.2014, 14:16   #11
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 866 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt
Standart Cevap: Stadyum İnşaatından Canlı Yayın

Belediyenin sitesine mail atsak daha makbul olur
Alt 26.07.2014, 14:29   #12
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

BABAPITONA istinaden;

Hayirdir hemserim bir yanlis anlasilmami var?.Benim her düsünceye saygiliyimdir dememdenmi rahatsiz oldun?.Senin wowturkey´den stadyumla ilgili resimlerini zaman zaman görüyorum.
Ama bir gün gelecek dis cephe kaplamasiyla icerden yerel televizyonlar disinda kimse görüntü alamiyacak.Yerel televizyonlari bekliyecegizki bir görüntü görelim diye.Belediye bu hizmeti Sivas disinda yasayan Yigidolar icin yapmali.Yapilmasi gerekli hizmet atla deve degil.Sonra yanlis hatirlamiyorsam Konya ve Bursa Belediyeleri kaba insaatin bitimiyle canli kamera görüntülerine basladilar.

Sonra dedigin gibi bu stadyum bu haliyle 4 aya hayatda yetismez.Spor il müdürünün TV58´de yaptigi aciklama yeni stadyumun 2015-2016 sezonuna yetistirilecegi,bu islerin aceleye getirilmemesi dogrultusundaydi.

Bu görevi Belediye üstlenir veya üstlenmez bu tamamiyle Belediyenin tasarrufuna kalmis birsey.Fakat sehrinin futbol takimina ve renklerine gönül veren bir Belediye bu hizmeti sporseverlerin hizmetine sunar.Yok önem vermiyorsa zaten yapilacak ve söylenecek birsey yok.

Ama ben Sivas disinda yasayan bir Yigido olarak Sivas´lilarin kenetlenmesi halinde Belediye´nin bu hizmeti sunabilecegini varsayarak yola ciktim.Fakat görüyorumki Sivas dayanismasi gene yok,her konuda oldugu gibi....
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: STADYUM INSAATINDAN CANLI YAYIN
Alt 26.07.2014, 16:50   #13
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: STADYUM INSAATINDAN CANLI YAYIN

Alıntı:
babapiton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Soylediklerimi iyi anla ben bu hizmeti yapan basta yapar 4 aylik bir calisma kaldi,simdi yapilacagini zannetmiyorum gibi gercekci bir yaklasimda bulundum.ben yapilmasin mi dedim.ayrica wowturkey.com sitesine elimden geldigince foto ekliyorum.
Beni iyi dinle Dogukan iyidogan adli, Babapiton nikli sakallari bile dahi henüz terlememis cocuk.55 yasindaki insana yaklasimini cok igrenc buldum .Sonra senin wowturkey´e koydugun resimler beni baglamaz.
Sen hersey olabilirsin ama büyüklerinle konusma tarzin SIFIR.
Önce büyüklerinle konusmasini bileceksin sonra onlardan alinti yapacaksin.
Cünki sinirime gittin.
Alt 26.07.2014, 17:39   #14
Sivassporaşığı¶
Yeni Yiğido

Sivassporaşığı¶ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Sivassporaşığı¶ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar bisey sorcam simdi biz yeni stadımızda ne zaman ilk macimizi oynicaz?
Sivassporaşığı¶ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.07.2014, 17:54   #15
beko35
Yiğido

beko35 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 397 beko35 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet iyi olur bu fikir benim aklıma gelmişti 1-2 ay önce, ama bizimki toki olduğu için öyle bir hizmet olmadığını duydum. Konya ve bursada böyle bir hizmet var.
beko35 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda beko35'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.07.2014, 18:16   #16
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Alıntı:
B.Demirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Stadyumlara mabet denmesi bir müslüman olarak beni üzüyor. Mabetler Allaha ibadet edilen yerlerdir. Stadyumlara bu benzetmeyi yapmak oraya giden insanları şirke bulaşma tehlikesi ile karşı karşıya bırakıyor. Biz millet olarak değerleri yerli yerine oturtamıyoruz ya ifrattayız ya tefritte..
Stadyum insaatindan canli yayin konulu yazimda,ben mabet kelimesi kullanmismiyim.Yazimin icerisinde mabet kelimesi geciyormu?.Bu arkadasin ne demek istedigini anlamakta zorluk cekiyorum.Bu birincisi.
Ikincisi ise benim yazimi okumadan bu arkadas icin tesekkür butonuna basan iki arkadas´a tek sözüm var,iyiki varsiniz.Sivas sizinle mutlaka gurur duyuyordur.
Alt 26.07.2014, 18:18   #17
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 821 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Beni iyi dinle Dogukan iyidogan adli, Babapiton nikli sakallari bile dahi henüz terlememis cocuk.55 yasindaki insana yaklasimini cok igrenc buldum .Sonra senin wowturkey´e koydugun resimler beni baglamaz.
Sen hersey olabilirsin ama büyüklerinle konusma tarzin SIFIR.
Önce büyüklerinle konusmasini bileceksin sonra onlardan alinti yapacaksin.
Cünki sinirime gittin.

Ben bu siteye yıllardır üyeyim benim nasıl biri olduğumu herkes bilir,yazdıklarımı bir daha gözden geçirmenizi tavsiye ederim.Hatta ben açıklıyım.

Alıntı:
Yapılsın yapılmasınada zaten ınşaatta son düzlüğe girildi.Bu saatten sonra yapılacağını sanmıyorum.
Şimdi bu cevapta hangi kelime size benim bu kamerayı istemediğime dair bir çağrışım yaptı bilmiyorum ama sizin cevabınızın bir kısmı şu;

Alıntı:
bunlara canli tanik olmak istemiyorsun galiba.
Şu kelimeyi kullanmasınız cevabınıza teşekkür butona basıp geçerdim.

Ayrıca bu cevabımda da hangi kelime saygısızca ben onuda anlamadım.

Alıntı:
Soylediklerimi iyi anla ben bu hizmeti yapan basta yapar 4 aylik bir calisma kaldi,simdi yapilacagini zannetmiyorum gibi gercekci bir yaklasimda bulundum.ben yapilmasin mi dedim.ayrica wowturkey.com sitesine elimden geldigince foto ekliyorum.
Herkes burda birbirine gardaş,hemşehrim der herkes fikrini paylaşır.Kim birine cevap verirken profiline bakıp yaşına göre yorum yazıyor.Burda herkesin yaşı eşit.Sizden başkada benim saygısızlık yaptığımı düşenen yoktur.Normalde büyüktür neyse diyip geçerim ama Paranoyakca cevaplarınızdan dolayı bu cevapları yazdım.

Alıntı:
BABAPITONA istinaden;

Hayirdir hemserim bir yanlis anlasilmami var?.Benim her düsünceye saygiliyimdir dememdenmi rahatsiz oldun?
Bu söylediklerinize cevap bile vermiyorum.Konudaki ilk yorumumda geçen "Yapılsın yapılmasınada" kelimeleri bu tartışmanın ne kadar gereksiz olduğunu gösteriyor.

wowturkey'e resim attığımın bilgisini vermemin nedeni ise konuyu ne kadar takip ettiğimi anlamanızı istememdir.

Bu tartışmada kimin haklı olduğu konusunda anket açılıp %20 den fazla alehime oy çıkarsa bu sitede yorum yapmayı bırakır hesabımı silerim.

Büyük olmanız bana adımla hitap edip "Eyy" diye nida atma hakkını vermez.Asıl saygısız sizsiniz.

SİVASSPOR TV
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 26.07.2014, 18:38   #18
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Babapiton; seni baskasinin tanimis olup olmamasi önemli degil,senin lafa sen diye baslayip sonradan KIVIRIP bana siz diye hitap etmen senin almis oldugun terbiye ile ayni orantidadir.
Bu olay burada kapanmistir.Sen benim icin artik yoksun Dogukan Iyidogan.Kendi yastaslarinla kur kontagini...
Alt 26.07.2014, 18:40   #19
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Her iki üyemizde çok iyi Sivassporlu saygıdeğer insanlar.. Bence gereksiz tartışmalar anlamsızca. En iyisi ne yapmalı biliyormusunuz. İkinizde benim yorumuma teşekkür edip barışmış olun. Sizleri seviyoruz...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.07.2014, 18:42   #20
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 821 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Babapiton; seni baskasinin tanimis olup olmamasi önemli degil,senin lafa sen diye baslayip sonradan KIVIRIP bana siz diye hitap etmen senin almis oldugun terbiye ile ayni orantidadir.
Bu olay burada kapanmistir.Sen benim icin artik yoksun Dogukan Iyidogan.Kendi yastaslarinla kur kontagini...
Tamam Bülent Yasar Dumanli sıkıntı yok güle güle !!!

SİVASSPOR TV
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
canli, canlı, insaatindan, stadyum, yayin, yayın, İnşaatından