Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Çirkef Bursa Taraftarını Kınıyoruz!!!
Alt 04.11.2014, 19:28   #1
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Böse Çirkef Bursa Taraftarını Kınıyoruz!!!

Sivaslılar adam olsa İtleri meşhur olmazdı" diye bir pankart açan, Maç boyu futbolcumuz Burhan Eşere ırkçı tezahüratlarda bulunan ÇİRKEF ve TFF'nin yeşil oğlanı Bursa taraftarını kınıyoruz!!!

Sivas'ın itleriyle sizin karakterinizi tartsak sizin terazi kefeniz havada kalır!!!
Cevap: Çirkef Bursa Taraftarını Kınıyoruz!!!
Alt 04.11.2014, 19:59   #2
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Çirkef Bursa Taraftarını Kınıyoruz!!!

Burhan için yapılanlar' ayıp' olarak onlara yeter.Sivas itiyle,yiğitiyle meşhur doğru,Bursa neyi ile?
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.11.2014, 20:04   #3
Örükcülü
Tecrübeli Yiğido

Örükcülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

518 Mesajına 1.289 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 Örükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer Anblick

Yiğit namıyla anılır, i.ne adıyla anılır.. Bursa deyince herkes anlayacağını anlıyor, Sivas deyince Yiğido anlaşılıyor hemen, Kangal deyince yürekli anlaşılıyor. Biz bundan gocunmuyoruz. Siz kendinize bakın.

Biz, siz şampiyon olduğunuz sene sizi destekledik, sizi alkışladık. Ama değmezmişsiniz.. Burhan'ı da yumuşaklara yem yapmayız, ayağınızı denk alın.

Seninle doğdum, seninle öleceğim... Kefenim kırmızı-beyaz olsun... Mezartaşım da arman, toprağımda forman olsun... Ama, illada başucumda kırmızı-beyaz bayrağın olsun..
Örükcülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı Örükcülü'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.11.2014, 20:06   #4
sivasspor585858
Yiğido

sivasspor585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 104 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 596 sivasspor585858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Utanmadan laf atiyorlar seftaliciler. Ulan sizin dünya alem neyinizin meshur oldugunu biliyor. Bizim Kangalimiz sizinde ... ahlakim el vermiyor demeyi. Anlayan anlamistir.
Takmayin kafaniza gardaslarim. Dünya alem Sivasin Kangalini ve Yigidini cok iyi tanir. Bunlar bizi cekemediklerinden ötüyorlar.
sivasspor585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı sivasspor585858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.11.2014, 20:30   #5
58g0kberk58
Yiğido

172 Mesajına 287 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 603 58g0kberk58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bursanın neyiyle meshur oldugu belli o tezavhuratları yapanlar yeşil bursanin *** ******** olmasın ?
58g0kberk58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58g0kberk58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.11.2014, 20:31   #6
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 689 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Münferit bir kaç Bursalı yapmış olabilir ama ben biliyorum Bursaspor taraftar ve camiası Sivas'ı ve Sivasspor'u severler Düşmanlık değil dost aramak lazım bence üstünü örtelim maalesef ülkenin eğitim durumuyla alakalı Bursa da başka yerde aynı işte
Alt 04.11.2014, 21:03   #7
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Böyle bir pankart nasıl içeri girmiş anlamadım,sivasspor taraftarı içeri hiçbir kötülük taşımıyan bez parçasını sokamıyor,bursasspor taraftarına gelince ,takımlarını sevmelerine ,tezahürat şekillerine ,şehirlerine ve takımlarına bağlılıklarına diyecek söz yokda ,gerçekten terbiyesizlik etmişler,burhana özellikle yapılan çirkin ve bölücü hareketlerini kınıyorum,bursa tff marifetiyle şampiyon yapılırken,hakkımız yendiği halde sesimizi çıkartmadık,hakem hataları osene bizi yıldırmıştı,tff yi protesto etmek için basın toplantısı yapıldı istanbul sivasspor taraftar derneği protesyoya gelmeyip ,olimpiyata bursaspora destek için gitmişlerdi böyle nankörlük olmaz,sivaslılara dil uzatmak bursalıların haddine düşmemiş,heralde yugoslavyada ,bulgaristanda ,romanyada yaşayıp sonradan bu ülkeye geldikleri için sivası ve sivaslıları tanımıyorlardır,sivası sadece itiyle meşhur görmek cehaletlerinin göstergesi olsa gerek ,benim için onlar it kadar degeri olmayan ,türklükten haberi olmayan canlılardır,bizimkangalımızın köpeğide değerlidir,bizim için köpekten ziyade can dosttur ,yemeğimizi paylaşırız,balıklarımız vardır meşhurdur cilt proplemi olanlara şifa dağıtır,dağımız taşımız madendir, demirdir,bakırdır,kömürdür,alt ındır,türkiye nin tahıl ambarıdır,türkiye cumhuriyetinin temellerinin temelleri bu şehirde atılmıştır ,ATATÜRK ün ençok değer verdiği şehirdir sivas,osmanlının eyaleti selçuklunun başkentidir sivas,bursa gibi balkan göçmenlerinin oluşturduğu şehirde değildir,türkiyenin özetidir,dünyaya nam salmış yiğitleri vardır ,onun için bu şehrin insanına yiğido derler [birçokları haketmesede]bu ülkenin birliği için canını vermiş binlerce vatan evladının memleketidir sivas ,bizde şimdi çıkıp şöyle bir pankartmı yaptıralım ,bursalı adam olsaydı i...leriyle meşhur olmazdı mı diyelim
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.11.2014, 21:12   #8
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1063 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Bir kac tane kendini bilmez kisinin yaptigini Bursa sehrine mal etmek ne derece dogrudur.

Bursa gerek yönetim bazinda, gerekse taraftar bazinda bugüne kadar her iki sehir arasinda bir problem cikmamistir.O pankarti acanlari tüm Bursa halkina mal etmekte doru degildir.Onlar olsa olsa futbol holiganidir.

O pankart acanlara bende diyorumki it ürür kervan yürür derim.Sonra Kangal köpegini it diye telaffuz eden kisiler en büyük itdir,cünki Kangal köpegi kadar sahibine sadik olan ikinci bir köpek nesli varmi dünyada acaba.

Ayrica o pankarti acanlar o köpegi alma gücüne sahiplermidir acaba?.Ne idügü belirsiz kisilerdir onlar mutlaka.Bir kac tane capulcudur onlar.Bu yapilanlari tüm Bursa sehrine mal edemeyiz.Buda dogru olmaz cünki biz YIGIDOYUZ.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.11.2014, 21:37   #9
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Ne şehrime söylenene cevap vereceğim nede insanıma yakıştırılan söylemi....Söylemekten usandım...Gerçek Sivassporlu taraftarın Sivas Bursa arasında bir husumet olmadığını bildiğini çok iyi biliyorum...Burada onlarca konuda Sivassporun şampiyonluğa giderken Bursa Atatürk Stadında Sivasspor bayrakları açarak tüm şehir tek yumruk olup Sivassporu desteklediğinide yazdım..Bunu Bursada yaşayan Sivassporlu birkaç kardeşimde burada teyit etti zaten...Ama şunu söyleme gereği duyuyorum artık...Hangi yıl hangi sezon olduğunu anımsamıyorum lakin bu küfürleşmelerin ilk olarak Sivasta başladığını çok iyi biliyorum...Ve devamında karşılıklı olarak münferit tribün dışı kişilerin devam ettirerek bu boyutlara geldiğinide görüyorum Sakın yanlış anlaşılmasın burada Sivasspor taraftarını suçlamıyorum...Ama hayatında 3-5 kez stadı karşıdan görüp bir duyum alıp bu işin nerelerden başladığını kimin kime destek verdiğini bile bilmeden sütten çıkmış ak kaşık misali gelip burada ağıza alınmayacak cümleler kullanılması hoş değil..(Bu sözüm konuyu açan ve devamında burada tanıdığım kişiler için geçerli değildir)Gerçi başındada söyledim..Ben şahsım adına bunlara artık takılmıyorum.Ama şunun irdelenmesi lazım..Bugün Bursada bu küfürler olduysa bunun tek nedeni Bursaspor taraftarımıdır..Bunun bir sebebi varmıdır...Eğer burada geçmişten Sivasspor taaraftarının Bursa taraftarı kadar bir suçu yok ise ben söylediklerimin hepsini geri alıyor tüm Sivassporlu taraftarlardan özür diliyorum..En kısa sürede kim ne yaparsa yapsın şu kirli ligde gönül verdiğim öte yandan şampiyonluğunu görmeye sabırsızlandığım bu iki güzide kulup taraftarları artık bu saçmalığa son versin..Bursadaki küfürler pankartlarda yüzümü kızartıyor buradaki söylemlerde...Yiğido ve Osmanlı başkenti tarftarları bu olmamalı..
Alt 04.11.2014, 21:40   #10
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Böyle bir pankart nasıl içeri girmiş anlamadım,sivasspor taraftarı içeri hiçbir kötülük taşımıyan bez parçasını sokamıyor,bursasspor taraftarına gelince ,takımlarını sevmelerine ,tezahürat şekillerine ,şehirlerine ve takımlarına bağlılıklarına diyecek söz yokda ,gerçekten terbiyesizlik etmişler,burhana özellikle yapılan çirkin ve bölücü hareketlerini kınıyorum,bursa tff marifetiyle şampiyon yapılırken,hakkımız yendiği halde sesimizi çıkartmadık,hakem hataları osene bizi yıldırmıştı,tff yi protesto etmek için basın toplantısı yapıldı istanbul sivasspor taraftar derneği protesyoya gelmeyip ,olimpiyata bursaspora destek için gitmişlerdi böyle nankörlük olmaz,sivaslılara dil uzatmak bursalıların haddine düşmemiş,heralde yugoslavyada ,bulgaristanda ,romanyada yaşayıp sonradan bu ülkeye geldikleri için sivası ve sivaslıları tanımıyorlardır,sivası sadece itiyle meşhur görmek cehaletlerinin göstergesi olsa gerek ,benim için onlar it kadar degeri olmayan ,türklükten haberi olmayan canlılardır,bizimkangalımızın köpeğide değerlidir,bizim için köpekten ziyade can dosttur ,yemeğimizi paylaşırız,balıklarımız vardır meşhurdur cilt proplemi olanlara şifa dağıtır,dağımız taşımız madendir, demirdir,bakırdır,kömürdür,alt ındır,türkiye nin tahıl ambarıdır,türkiye cumhuriyetinin temellerinin temelleri bu şehirde atılmıştır ,ATATÜRK ün ençok değer verdiği şehirdir sivas,osmanlının eyaleti selçuklunun başkentidir sivas,bursa gibi balkan göçmenlerinin oluşturduğu şehirde değildir,türkiyenin özetidir,dünyaya nam salmış yiğitleri vardır ,onun için bu şehrin insanına yiğido derler [birçokları haketmesede]bu ülkenin birliği için canını vermiş binlerce vatan evladının memleketidir sivas ,bizde şimdi çıkıp şöyle bir pankartmı yaptıralım ,bursalı adam olsaydı i...leriyle meşhur olmazdı mı diyelim
Muammer Abi benim dedemde Yugoslavyadan 1954 te3 geldi..Ama o Yugoslavyaya öncesinde Konyadan gitti..Tarihte sadece gelmesi değil gelmeden önce Osmanlının oraya göndermesi yerleştirilmesi de var

Etiketler
bursa, Çirkef, kınıyoruz, taraftarını

Seçenekler Arama
Stil