Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Cumhuriyet Kupası
Alt 02.09.2015, 14:05   #11
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 454 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Cumhuriyet Kupası

18.30 da kanal58 maçı naklen vercekmiş.izleyebiliriz.maçta kone,ümit,boye,atıf ve batuhan oynayamayacak(milli takım maçları var.)koneyi(b.faso) atıfı(fas) boyeyi(gana)izlemek isteyenler!oyuncuların hepsinin maçlarının 5 eylül cumartesi.bu arada eneramo 3.5 hafta ziya ise 2-3 haftaya hazır olurmuş.
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.09.2015, 14:25   #12
şampiyon71
Yiğido

şampiyon71 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

51 Mesajına 80 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 şampiyon71 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

teşekkürler kanal 58 gurbettekilerin sesi...
şampiyon71 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 02.09.2015, 14:28   #13
şampiyon71
Yiğido

şampiyon71 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

51 Mesajına 80 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 şampiyon71 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

inŞALLAH bu sene yine lige kupayla başlarız
şampiyon71 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.09.2015, 18:08   #14
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bu Yekta niçin alındı bir türlü anlayamadım, adam sahanın en egoist adamı, hep ben çalım atayım, ben vurayım havasında çoğundada topu kaptıran, Baralles pas beklerken o kendi için oynayan ve yüzüne gözüne bulaştıran bir adam..

Sahada ''ben Galatasaray menşeğliyim büyük oyuncuyum'' havasında horoz horoz dolaşıyor umutları boşa çıkaran bencil ve başarısız bir oyuncu..
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.09.2015, 19:34   #15
triper58
Yiğido

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 365 triper58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
35gürün58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu Yekta niçin alındı bir türlü anlayamadım, adam sahanın en egoist adamı, hep ben çalım atayım, ben vurayım havasında çoğundada topu kaptıran, Baralles pas beklerken o kendi için oynayan ve yüzüne gözüne bulaştıran bir adam..

Sahada ''ben Galatasaray menşeğliyim büyük oyuncuyum'' havasında horoz horoz dolaşıyor umutları boşa çıkaran bencil ve başarısız bir oyuncu..
Böyle oyuncuların yarardan çok zararı oluyor.Egoistlik doğru kelime İbrahim Akın da dahil edilebilir bunların egoları diğer futbolculardan yüksek kendilerini diğerlerinden üstün görüyorlar ama maalesef bizim takımın 18 kişilik kadro için bile yeterli değiller.Ben bu sebeple Mehdi gibi oyuncuları daha çok seviyorum.Takımı için kanının son damlasına kadar mücadele eden futbolcular lazım bize.
triper58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda triper58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.09.2015, 20:09   #16
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
triper58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Böyle oyuncuların yarardan çok zararı oluyor.Egoistlik doğru kelime İbrahim Akın da dahil edilebilir bunların egoları diğer futbolculardan yüksek kendilerini diğerlerinden üstün görüyorlar ama maalesef bizim takımın 18 kişilik kadro için bile yeterli değiller.Ben bu sebeple Mehdi gibi oyuncuları daha çok seviyorum.Takımı için kanının son damlasına kadar mücadele eden futbolcular lazım bize.
Evet yerli transferler içinde Beykan yararlı olacağa benziyor... gerisi yani Orhan gülle,Hakan Özmert,Yiğit İncedemir, boşuna para verilmiş transferler yazık.

Dediğiniz üzere Mehdi gibi candan oynayan oyuncular lazım bize..
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.09.2015, 20:25   #17
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 454 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hakan ve yekta vasattı.barraleste kumaş var belli ama tam hazır değil.yedek oyuncular onu tam besleyemedi.cici ve burhan girince kalitesini farkettirdi.yiğit defansta iyiydi kolay pes etmeyen bir oyuncu.ibrqahim akını uzun süre oynamamasına rağmen beğendim.ama maç eksiği var.dani çok istekliydi kıpır kıpır her pozisyonda var.çağatayı çok beğendim biraz daha ileri çıkış yapıp ortaları çoğaltırsa ciciden bişeyler öğrenirse iyi futbolcu olur.ziya bu performansla erkanla çok çekişir.beykan şimşek klas hareketleriyle hızıyla takıma can veriyor.kesinlikle ilerde iyi yerlere gelir.ha bu arada priştinenin kalecisi süper oynadı
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı çorluluyiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.09.2015, 22:38   #18
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 872 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bugün maçı bende statta canlı izledim..Açıkcası çok kötü bir maç oldu...Rakip çok zayıftı..Sivasspor ligde nasıl oynuyorsa burada da aynı oynadı...Korcan a maç boyunca çok az top geldi...Ziya sakatlığı sonrası hazır olmuş gibi..Zamanla daha iyi olacak..Çağatay fazla ileri çıkmadı;henüz çok acemi;ilerde daha iyi olacak...Orhan bu maçta daha hareketli oynadı;kaleye bir kaç tane de iyi şut attı..Yiğit stoper oynadı;zaman zaman da ileri çıktı...Hakan çok yavaş ve bencil oynadı;hep kendisi top kullanmak istiyor..Yekta nın zamana ve fazla maç oynamaya ihtiyacı var...Abalo bilahassa ilk yarı takımın en iyisiydi..Sürekli yer değiştirdi;topsuz koşular yaptı;toplan her buluşmasında olumlu hareketler yaptı...Herkesin gözü Arjantinli santrafordaydı..Malesef kimse nasıl bir oyuncu olduğunu anlayamadı..Arkadaşları ile arasında çok fazla uyum sorunu var..Durarak oynayan bir santrafor tipi...İlk yarı son dak. larda pozisyona girdi;onda da ayağı kaydı..2.yarı Cicinho nun gelmesiyle canlanır dedik ama malesef ondan isabetli bir kafa vuruşu da göremedik..Zamana ihtiyacı var...Bu durumuyla Batuhan ın arkasında iyi bir yedek olacak gibi gözüküyor..Takıma uyum sağlarsa o zaman Sergen Hoca oynatır diye düşünüyorum..İ. Akın aynı İ.İbrahim Akın koşmadan,mücadele etmeden ayağıma top gelsinde oynayayım zihniyetinde olan bir arkadaş;mtakımın en kötülerindendi..İlk yarı bir kaç orat yapsa da genelde kendisine verilen bir çok topu öldürdü;rakibe kaptırdı...2.yarı oyuna giren Beykan ın kaliteli bir kumaşa sahip olduğunu hepimiz gördük..Sergen Hoca nın yerinde olsam ben İ. Akın ın yerine genç Beykan ı tercih ederim..Beykan aynı Atıf gibi sürekli hareket eden,topsuz oyunda başarılı olan,dinamik bir oyuncu...Oynadıkça daha iyi olacak..Gol de atarak hocasına ben hazırım dedi...Yekta ya gelince daha katetmesi gereken çok yol var..hazır olması çok zaman alacak gibi..Umarım takıma uyum sağlayarak maç eksikliğini de gidererek sivasspora katkı yapar...Yekta nın kondisyon sorunu da var...İnşallah ilerde daha iyi olur...Maç hazırlık maçından çok,antreman maçı havasında geçti...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.09.2015, 23:06   #19
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçı izlemek nasipolmadı ,önce kupa hayırlı olsunda,bundan sonraki cumhuriyet kupası şanına layık şekilde enaz 4 takımla olmalıdır,bunun hem maddi kazancı var ,hem takımların hazırlık maçları açısından kazancı var reklam ve iddaa ayağı var,illa 4 eylül günü oynanmasıda şart değil ligler başlanmadan öncede oynanabilir.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.09.2015, 07:39   #20
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Cumhuriyet kupasinda forma giyen Beykan 3 lig macinda yoktu neden?.Artik böyle genclerin önünü acalim.Olan Sivasspr´a oluyor.3 macda 2 puan,üstelik o iki puanda kendi sahamizda alinan puanlar.

Takimda artik formayi haketmiyenler yavas yavas sahalardan uzaklasmali.Adam kayirmaciligi birakin.Bence Beykan iyi kumasda onu cesaretle oyuna sürecek YÜREKLI VE CESARETLI bir hoca lazim.

Oda bizde yok kaliplasmis onbirden sasmayan,oyuncu degisikliklerini gerektirdigi zamanda yapmayip macin kaderiyle oynayan bir Sergen Yalcin klasigi....
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
cumhuriyet, kupası