Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Okan Kim Ben Kimim
Alt 26.10.2015, 23:40   #21
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Okan Kim Ben Kimim

KİM nederse desin ,yılmaz vural bu ligin en tecrübeli hocalarından biridir,evet şimdiye kadar enaz 13 takımı küme düşürmüştürde,küme düşen takımlar zaten ölmüş, gel hoca şuna bi kalp masajı yap denilerek takımın başına getirildiği için düşmüşlerdir,bursaspor ,ts ,eskişehir ,antalya ,konya gibi enaz 24 takımda hocalık yapmıştır,antalyayı eskişehiri,sarıyeri süper lige taşımıştır,hiçbir anadolu takımının 4 büyütülmüşlerin arasına girmesinin düşünülmediği yıllarda malatyasporu bu ligin flaş takımı yapmıştır,ne mustafa denizlinin,ne ersun yanalın,ne fatih terimin,nede adı geçen diğer hocaların yılmaz hoca kadar tecrübeleri yoktur,eğer bu hocalar gerçekten kaliteliyse mersinin başına geçsinler ,yada 2.ligde 1 takımı şampiyon yapsınla,r yok öyle birşey,fatih terim direkt gs hocası olmuş ,sonrada italya macerasından sonra milli takıma hoca olmuştur ,fatih terim çok iyi hocaysa adanayı süper lige taşısında görelim ,yılmaz vural olsam bende böyle düşünürüm ,ancaaak günümüz futbol hocalığına uygun olduğunu düşünmüyorum,evet şowmen,evet türk futbolunun renkli simasıda ,futbolcu dövmek, yumruklamak,tekmelemek,anasına karısına küfretmek hiçbir hocaya yakışmadığı gibi yılmaz hocayada yakışmaz ,şöyle bir anektoduda söyliyimde yılmaz vuralı herkes bilsin ,antalya 2.ligde şampiyonluğa oynuyor ,ibb ile oynuyoır bayrampaşada 1-0 galip ,maçı kazansa şampiyon olacak ,90.dakkada antalya gol yedi hoca çıldırdı,eski fb kalecisi engine ana avrat dümdüz gitti ,sinirden ağladı ,kalecide hocaya küfretti zor ayırdılar ,herkes bu işi profesyonel yapıyor ,dayakla küfürle bu işler yürümüyor, hoş bize böyle hoca lazımdıya burhanı dayaktan gebertecek ,atıfın kel kafasına şaplak atacak ,kırmızı gören boyeye mae geri tekme sallıyacak da neyse,inşallh sivas belediye spor ptt lige çıkarda ,yılmaz vurala emanet ederiz, adamın içinde ukte kalmasın .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.10.2015, 00:42   #22
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bu haberin asılsız olduğu söyleniyor..Yılmaz VURAL dün akşam bu haberle ilgili bazı açıklamalar yapıp bu haberi yalanlamış..İşte Açıklamaları:...Haberler Asılsızlar
Yılmaz Vural: "Kardeşim Okan Buruk'la alakalı söylemiş olduğum sözlerle ilgili haber tamamen asılsızdır. Söylemem söz konusu değildir.
Gereksiz yere suni gündem oluşturmanın manası yok. Sivasspor'a ve Okan Buruk kardeşime başarılar dilerim."..Haberin kaynağını bilmiyorum..Bu haber internette,facebookta heryerde paylaşılmış durumda...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.10.2015, 09:44   #23
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

okanı bende istemiyorum. memnun değilim
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.10.2015, 23:20   #24
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu haberin asılsız olduğu söyleniyor..Yılmaz VURAL dün akşam bu haberle ilgili bazı açıklamalar yapıp bu haberi yalanlamış..İşte Açıklamaları:...Haberler Asılsızlar
Yılmaz Vural: "Kardeşim Okan Buruk'la alakalı söylemiş olduğum sözlerle ilgili haber tamamen asılsızdır. Söylemem söz konusu değildir.
Gereksiz yere suni gündem oluşturmanın manası yok. Sivasspor'a ve Okan Buruk kardeşime başarılar dilerim."..Haberin kaynağını bilmiyorum..Bu haber internette,facebookta heryerde paylaşılmış durumda...
...Yılmaz VURAL malesef habere konu olan açıklamaları yapmış arkadaşlar;bugün basına bir kez daha konuşmuş;trt de habere konu olan açıklamaları yaptığını ama bu açıklmaların yanlış anlaşıldığını;Okan Buruk ile ailece görüştüklerini ,kendisinin sivassporda başarılı olacağına inandığını söyleyerek N.Hoca2nın yaptığı gibi ipe un sermiş..Yılmaz hoca açıklamalarının yanlış anlaşıldığını ;kendisinin daha tecrübeli olduğunu anlatmak amacıyla Okan Burukla ilgili o açıklamayı örneklendirerek yaptığını da itiraf etmiş...Bugün Yılmaz Hoca Niğde de bir açılışa katılıp imzalı resimler vermiş;yukardaki açıklamaları da gazetecilerin sorusu ile yapmış...Yılmaz Hoca bu tür son zamanlarda garip garip açıklamalar yapıyor..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.10.2015, 07:26   #25
by_hunter
Usta Yiğido

by_hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

516 Mesajına 1.183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 817 by_hunter FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hoca döktürmüş

Etiketler
ben, kim, kimim, okan

Seçenekler Arama
Stil