Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 15.02.2016, 13:07   #101
batur0658
Yiğido

124 Mesajına 188 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 442 batur0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

takimdaki ruhun geri gelmesi aatifi mesut hocanin her ne kadar ilk mac olsada onu geri kazanmasi, kazanma inancinin yerine gelmesi beni cok mutlu etti insallah bunlar diger maclardada devam eder ...
batur0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2016, 18:21   #102
reform
Acemi Yiğido

29 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 419 reform FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sergen ve olanın en büyük hatası kendinden faydalanmaları idi.mesut hoca doğru yaptı onu ilk onbirde oynatti
reform isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2016, 18:27   #103
reform
Acemi Yiğido

29 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 419 reform FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mehdi demek istemistim
reform isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.02.2016, 20:46   #104
burhann58
Acemi Yiğido

48 Mesajına 86 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 385 burhann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçın özetini bi kac defa izledim su yigitin kırmızı kartdan sonra aglaması yürekten oynadıgına ruhuyla oynadıgının kanıtı Helal olsun diyorum maçı kaybedeceksek böyle kaybedelim beykanda biraz örnek alsın yigit abisini eskisehir macında yaktı bizi o halis özserefsizi de Allah bildigi gibi yapsın
burhann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda burhann58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.02.2016, 20:49   #105
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 600 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Mehdi'yi oynatmayan ondan faydalanmayan benim gözümde hoca değildir, Sergen ve Okan yüzünden uzun süredir faydalanamadık ama uzun süredir oynamamasına rağmen takıma katkı sağladı.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı mishka'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.02.2016, 21:11   #106
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Mehdi baba bu takımda oynar her türlü oynar.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.02.2016, 06:33   #107
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şimdi eski defterleri karıştırmanın faydası yok da,arkadaşların çoğuna katılıyorum,biz bu maçı birazda tesadüfen kazandık,nasılki eskişehir maçını okan hocanın 1 hatasıyla verdikse ,bu maçıda daha tecrübeli olduğuna inandığım ,enazından sivası takip eden hoca olan mesut hocanın taktiksel hatasıyla kaybediyorduk,geçen eskişehir maçında beykan kırmızı görecek demiye kalmadı gördü,bu maçtada yiğiti çıkart kırmızı yiyecek diye düşünürken gördü ,bizim gördüğümüzü hocada görmeli hata yapacak kredimiz yok,artık trübündekilerin ve gurbettekilerin duasımı kabul oldu bilmiyorum kazandık,galibiyeti sadece mesut hocaya bağlamıyorum bende,sadece yapılması gereken doğruları yaptı,takımın dişlilerini yerine koydu,ortasahayı dirençli kurdu ,atıfı bu sezon hiç böyle oynarken gören oldumu?onu maçta böyle oynatan ,mehdi ve burhan oldu,adam sahanın basmadığı 1 cm sini bırakmadı,j.boye bu maçın gizli ,bana göre en önemli kahramanıdır,tek başına rizeye geçit vermedi,husein ve tanese hazır hale gelmeli artık ,sivassporun çok ihtiyacı var .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.02.2016, 10:19   #108
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Macin sadece özetini izleyebildim, bu takim düsmez, düsemez, DÜSMEYECEK! Osmanliya karsi oynanan oyunla Rizeye karsi oynanan oyun arasinda daglar kadar fark var. Herseyden önce takim inanmis, kendine güveni gelmis, sahada 11 tane yürekten oynayan oyuncu arti kenarda ayni sekilde takimina kenetlenmis bir teknik ekip görüntüsü vardi. Ve tabiki tribündeki taraftarimizda ayni sekilde coskuluydu.

Biz böyle oldugumuz sürece kümeye düsmeyiz ALLAHin izniyle.
Alt 17.02.2016, 00:02   #109
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

'''' galibiyeti sadece mesut hocaya bağlamıyorum bende,sadece yapılması gereken doğruları yaptı,takımın dişlilerini yerine koydu,ortasahayı dirençli kurdu ,atıfı bu sezon hiç böyle oynarken gören oldumu? '''
Galibiyeti Mesut Hocaya bağlamıyorsunuz da devamında söylediklerinizi yapanda Mesut Hoca...Kaldıki ''yapılması gereken doğruları yaptı '' demek bile bu galibiyeti Mesut Hocanın aldığı yönündedir...Çelişmiyormu biraz söyledikleriniz
Alt 17.02.2016, 00:03   #110
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

'''' galibiyeti sadece mesut hocaya bağlamıyorum bende,sadece yapılması gereken doğruları yaptı,takımın dişlilerini yerine koydu,ortasahayı dirençli kurdu ,atıfı bu sezon hiç böyle oynarken gören oldumu? '''
Galibiyeti Mesut Hocaya bağlamıyorsunuz da devamında söylediklerinizi yapanda Mesut Hoca...Kaldıki ''yapılması gereken doğruları yaptı '' demek bile bu galibiyeti Mesut Hocanın aldığı yönündedir...Çelişmiyormu biraz söyledikleriniz
Şimdi eski defterleri karıştırmanın faydası yok da,arkadaşların çoğuna katılıyorum,biz bu maçı birazda tesadüfen kazandık,nasılki eskişehir maçını okan hocanın 1 hatasıyla verdikse ,bu maçıda daha tecrübeli olduğuna inandığım ,enazından sivası takip eden hoca olan mesut hocanın taktiksel hatasıyla kaybediyorduk,geçen eskişehir maçında beykan kırmızı görecek demiye kalmadı gördü,bu maçtada yiğiti çıkart kırmızı yiyecek diye düşünürken gördü ,bizim gördüğümüzü hocada görmeli hata yapacak kredimiz yok,artık trübündekilerin ve gurbettekilerin duasımı kabul oldu bilmiyorum kazandık,galibiyeti sadece mesut hocaya bağlamıyorum bende,sadece yapılması gereken doğruları yaptı,takımın dişlilerini yerine koydu,ortasahayı dirençli kurdu ,atıfı bu sezon hiç böyle oynarken gören oldumu?onu maçta böyle oynatan ,mehdi ve burhan oldu,adam sahanın basmadığı 1 cm sini bırakmadı,j.boye bu maçın gizli ,bana göre en önemli kahramanıdır,tek başına rizeye geçit vermedi,husein ve tanese hazır hale gelmeli artık ,sivassporun çok ihtiyacı var .

Etiketler
değerlendirelim, maçı