Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 05.03.2016, 07:12   #91
reform
Acemi Yiğido

29 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 419 reform FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Süper ligden düşmek ne kadar da sormuş arkadaşlar.Yonetim son dört yıldır adeta takımı, düşürmek için yapmadığı kalmadı.Kaleci almayarak kaleyi boş bıraktı ,gol atacak adam almadı takım göller atamadı ama yinede 4_5 yıl takım düşmedi.Sonunda bu yıl başardılar takımı düşürmeyi.Hem de daha borcu olmayan takımı düşürerek bir başarıya imza attılar.Hiç bir şeyi tartışmaya gerek yok her şeyi yönetim tabiki de karar merciin başı bunlardan sorumludur.
reform isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda reform'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.03.2016, 07:13   #92
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 415 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

http://www.sivasspor.com/forum/showp...8&postcount=10

Maçtan önce bunu yazmıştım, herkes dalgaya vurmuş, olacaklardan habersiz kendini hayallerin tatlı ve serin sularına bırakmışlardı. Maç günü oturdum, açtım siteyi kadroyu gördüm Kabze Tanase İ. Öztürk Ziya'yı görünce zaten bu maç 100 kere oynasa bu takım şans eseri gol atar dedim, bitekim öyle oldu. İlk yarı Mersin öyle bir top oynadı ki bizimkiler karşılık vermeyi bırak Nakoulma'yı izlediler. Sonra ikinci yarı başladı Welliton girmişti, belli zaten kesin atacaktı ama Bakkal futbolcularından esinlenerek izlemeye devam etti, golü yedik zaten yaptığı değişikliklerle maçı da hediye etti. Özellikle oyuna etki edememesi ve Sivasspor'u kurtarırım deyip 4 maçta 4 puan toplayacağını ve Mesut Bakkal'ın bu kadar futbol cahili olduğunu bilmezdim.

Bu saatten sonra ne olmalı ?

Ne olmalı biliyor musunuz? İlk yazımda yazdığım gibi Yönetim bir dakika bile durmadan biz bu işi yapamadık, gerek rakipleri kaale almadık gerek kendi yağımızla kavrulalım dedik gerekte hiç bir şeyden zaten anlamıyorduk bugüne kadar ligde şans eseri kaldık. Yeni yönetim bu avellerin hiç birinden olmamalı, belli ki bunlar Sivas'a Sivasspor'a değil kendi ceplerine oynuyorlar, bu belli sezon başı gelirleri reklam gelirleri daha bir sürü gelir, bunları kullanamayıp ondan bundan 3 kuruş beklersen sen zaten düşmüşsün kafa olarak.

Umarım ve inanıyorum ki eğer genç ve futboldan anlayan bir yönetim gelirse şu saatten sonra maalesef küme düştük ama elindeki adamları rahatlıkla elden çıkarıp Türk oyuncu ağırlıklı güzel bir kadro oluşturabilir. En önemlisi dalkavukluk yapan, eşim, dostum çeken mantığı tertemiz edip karakterli adamlarla önümüzü açabilir.

Bu yönetimle devam edilirse ne olur?

İlk sene STSL'de yapamadığı transferleri ikinci ligde yapmaya çalışır takımı bir sürü borca sokarlar ve PTT"den de düşülür. Kırmızı veya Beyaz gruba göre Sivas Belediye ile aynı ligde oynarlar, toprak sahadaki takıma karşı 25.000 kişilik stadda oynayan takım artık hangisini tutarsanız ?
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2016, 07:30   #93
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 642 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

Bu nasıl hoca maçı izlerken adeta çıldırdım adamlar ikinci yariya iki oyuncu değişikliğiyle hamle yapıyor ve oyuna aldığı welliton takımını inanılmaz motive ediyor gölünu atarak takımı galibiyete taşıyor sen ne hamleye karşılık verebildin nede takımı okuyamadın gölü yedikten sonra zaten kötü olan takıma akını alarak tamamen mahvettin senin hocalıkla bir alakan yok kardeşim defolun yönetimle gidinde millete umut vererek değilde gerçeği kabül ederek düşelim...
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 4eylül'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.03.2016, 07:48   #94
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

Eee bu yönetim oyuncular ve teknik heyetle buraya kadar. Bu takımı bu hafta düşürdünüz.
Mesut başka bir superlig takımına para kazanmaya gider
Atıf ve diger oyuncular büyük umutlarla diğer takımlara gider sonları erman, Bilica, Eneramo dan farklı olmaz
Siyasiler Sivasspor üstünden siyaset yapmaz
Kahrolan yine bu takımın asıl sahibi taraftar olacak.
Yönetim oyuncular teknik heyet hepsi defolup gitsin yazıklar olsun hepinize..
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda antik58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.03.2016, 07:53   #95
fatihcan58
Yiğido

128 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 fatihcan58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Acil İş İlanı,

1-) Yönetim Aranıyor.

Aranılan Şartlar; Takımı herşeyin üstünde tutacak yeri geldiğinde abilik değil babalık edecek vizyon sahibi ileri görüşlü şahışlar alınacaktır.

2-) Teknik Direktör aranıyor.

Özellikler; Maç okumayı bilen, Sahaya sürdüğü 11 le taraftara saç baş yoldurtmayan, tiyatro izler gibi maç izlemeyen teknik direktörler alınacaktır.

3-) Futbolcu Aranıyor.

Takımı için mücadele eden, varını yoğunu ortaya koyan, tekmeye kafa uzatan, inançlı, mücadeleci, profesyonel oyuncular aranıyor.

İlgilenen Şahışlarla gün içersinde görüşülüp Pazartesi günü iş başı yaptırılacaktır.
fatihcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı fatihcan58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.03.2016, 08:11   #96
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Mhk olsun hepsi kafaya koymuş Sivasspor'umuzu düşürmek için verdiği Hakemler işi şansa bırakmayın cinsinden maçı çevirebilecek oyuncularımız var fakat bizden gasp ettikleri puanları düşünürsek en az 27 ile 31 puan olması lazımdı Haram olsun bu Hakemlere. Tabi Takımda en çok buna önlem almayan yönetimde sorun var.
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Elbeyliliyiz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.03.2016, 08:14   #97
emrecan17
Acemi Yiğido

35 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 424 emrecan17 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Neyini değerlendirelim ? Perşembe akşamı bu 11 açıklandığında Mesut hoca böyle 11 le çıkıp saçmalık yapmaz heralde yaparsa da bırakıp girsin dediğime mi ? Son 3 haftada rakip defans dan top kapıp kaleciye karşı karşıya kaçırdıklarımıza mı ? Hoca nın oyun hamlelerine mi ; keza Rakip adam Serol un aksadığını bizim bile farketmemize rağmen Ümit Özat ın o oyuncusunu çıkartıp bizim hoca nın david i ; burhan ı oyuna almamasını mı ? Maç saati kuzenime yapılan süpriz doğumgününe defalarca beni aramalarına rağmen yan apartmana Sivas ımın maçı var diye gitmeyip herkesin beni Maçın daha önemli tabi bizden diyip cephe almalarına mı ? Neyi değerlendirelim düştük artık yolun sonu..Amatöre kadar gideriz sebebi ise bu yönetimde bırakır sahibimiz de artk çıkmaz..
emrecan17 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda emrecan17'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.03.2016, 08:20   #98
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
savaş2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
**MACIN ÖZETİ***

TAKIM-Ruhsuzlar ordusu
TEKNİK ADAM-Beceriksiz
HAKEM- herzamanki gibi satılmış
BAŞKAN-mersinde kebap yapmış
TARAFTAR-yine üzgün
Takımın kimyası vahimleşmeye başladı Etzaz hussaın alındı foss????? ikinci lige gönderdiğiniz Abdulkadir buna on çekerdi.
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2016, 09:11   #99
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Dünkü maçtan sonra mesut bakkal kafamda soru işareti oluşturdu.Ciddi ciddi araştırmaya başladım...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2016, 09:12   #100
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Küme düsme hattindaki rakiplerimizden önce Eskisehire simdi de Mersine yenildik. Artik PTT bizim icin haktir. Neyseki önümüzdeki sezon icin fazla hazirliga gerek yok, Mesut Bakkal'la ptt icin iyi bir teknik ekibimiz mevcut, futbolcular'da ayni sekilde hicbiri siritmaz ptt'de.
Kaptan Aatifi da küstürmüsüz kaleye sut atmadi, sezon sonu kesin ayrilir onun yerinede Ibrahim Akin'i kaptan yapariz. Oh demeyin keyfimize bir demlik cay bir paket cekirdek ac TRT Spor HD'yi izle Sivassporun macini belese sifresiz yüksek kalitede!!!!

Etiketler
değerlendirelim, maçı

Seçenekler Arama
Stil