Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sloganlar bizi çok yaraladı
Alt 09.05.2016, 09:12   #21
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Sloganlar bizi çok yaraladı

bırakıp kaçacaklar, bahane üretmeye çalışıyorlar. yok bir grup hırsız demiş, çok kırılmışlar da falan filan. takımı bu duruma düşüren sizsiniz kardeşim, bahanelerin arkasına sığınmayın.

stadyum mevzusunda söyledikleriniz ise tam bir facia. neden bugüne kadar sustunuz?

nereden baksan elde kalan rezil bir durum!!!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.05.2016, 09:34   #22
midfielder7
Acemi Yiğido

46 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 572 midfielder7 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu hafta kayseri maçı dışındaki konular bence konuşulmamalı yenemezsek düşeceğiz yönetim giderse başka yönetim gelir biz maçı alalım elbet birileri takılacaktır her şey bizde bitiyor
midfielder7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.05.2016, 10:44   #23
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bu takıma doğan ürgüp başkan olur demedi demeyin
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.05.2016, 19:57   #24
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Başkana kıçı kırık bir grup taraftar topluluğu hırsız demiştir. Bunu desteklemiyoruz. Yazılarımızdan da belirttik defalarca. Ancak hırsız demeye devam edilecektir. A4 kağıtlarına bir takım yazılar yazıp açıklama yapan(ekrana göstermeden) sayın Sarılar'ı kınıyoruz. Başarısızız diyen bir yönetim kurulu ve istifa edeceğiz diyen bir yönetim kuruluna sorulacak tek cevap BORCUMUZ net olarak nekadardır dan başkası olamaz.

Başarısızım diyen bir başkan zaten istemiyoruz. Hata yaptık diyorsa, istediği kadar atar yapsın nafile. Kendisine teşekkür eder, Sivasspor kulübünü diblerde tuttuğu için ise; güle güle deriz.

Aday konusunda ise; çok hızlı alınan bir karar olması nedeni ile aday olmak isteyen ve başkan olmak isteyenler beklemede kalacaklardır diye düşünüyorum. Karar baskın bir karardı.
Alt 09.05.2016, 20:07   #25
Okka
Acemi Yiğido

53 Mesajına 112 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 378 Okka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
alemdarlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Başkana kıçı kırık bir grup taraftar topluluğu hırsız demiştir. Bunu desteklemiyoruz. Yazılarımızdan da belirttik defalarca. Ancak hırsız demeye devam edilecektir. A4 kağıtlarına bir takım yazılar yazıp açıklama yapan(ekrana göstermeden) sayın Sarılar'ı kınıyoruz. Başarısızız diyen bir yönetim kurulu ve istifa edeceğiz diyen bir yönetim kuruluna sorulacak tek cevap BORCUMUZ net olarak nekadardır dan başkası olamaz.

Başarısızım diyen bir başkan zaten istemiyoruz. Hata yaptık diyorsa, istediği kadar atar yapsın nafile. Kendisine teşekkür eder, Sivasspor kulübünü diblerde tuttuğu için ise; güle güle deriz.

Aday konusunda ise; çok hızlı alınan bir karar olması nedeni ile aday olmak isteyen ve başkan olmak isteyenler beklemede kalacaklardır diye düşünüyorum. Karar baskın bir karardı.

Vallahi hocam kime neye hizmet ettiğinizi anlamış değilim. Buyurun aday olun diye denildiği zaman sizleri sahada gorelim. Dünyanın en kolay işi muhalefet etmektir. Çünkü hiçbirşey yapmadan bastakilerin hata yapmasını beklersin. Yönetim son iki uç yıldır hatalar yapıyor. Buyurun fırsat elinizde ancak seçime aday çıkmazsa tüm sivasin vebali uzerinizdedir bilesiniz
Okka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.05.2016, 21:45   #26
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
Okka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Vallahi hocam kime neye hizmet ettiğinizi anlamış değilim. Buyurun aday olun diye denildiği zaman sizleri sahada gorelim. Dünyanın en kolay işi muhalefet etmektir. Çünkü hiçbirşey yapmadan bastakilerin hata yapmasını beklersin. Yönetim son iki uç yıldır hatalar yapıyor. Buyurun fırsat elinizde ancak seçime aday çıkmazsa tüm sivasin vebali uzerinizdedir bilesiniz
Benim Adım Can, soyadım Alemdar.
Senin adına baktığımız da KİNG diye girmişsin. Bu açıklamamdan sonra veya bu saat itibari ile belki Adını Soyadını yazacaksın ama doğru mu? yoksa yanlış mı? yazarsın bilemeyiz.

Sayın başkan Mecnun Otyakmaz sporcu yakınlarından ve kendisine Hırsız diyen bir grup üyelerinden bahsetmektedir. Benim hatamı, açığımı kollayan kişiler bunlar diyor. Taraftarların diğer eleştirilerini ise normal karşılıyor. Bizde kendisi ile Hırsız diyen taraftarları kınıyoruz. Bahsettiği bazı aileleri de tahmin edebiliyoruz. Adımı kullanmadığına göre beni de normal karşılıyordur heralde. Ben bırakmasını söylüyorum. Başarılı bulmuyorum. Sinirleniyorsam da sebebi budur. Arşivlere baktığınız da 2014 yılında yine istifaya çağırıyorum. Ben başarısız buluyorum.
Alt 09.05.2016, 21:49   #27
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
Aday konusun da ise; aday değilim ve aday olabilecek kişileri de tanımıyorum.
Olmak isteyenlerin ise; erteleyeceğini düşünüyorum. Alınan karar baskın karardır.
Alt 09.05.2016, 22:07   #28
Okka
Acemi Yiğido

Alıntı:
Aday konusun da ise; aday değilim ve aday olabilecek kişileri de tanımıyorum.
Olmak isteyenlerin ise; erteleyeceğini düşünüyorum. Alınan karar baskın karardır.
İsim konusunda o kadar merak ediyorsan ozelden yazarım. Sahsen sosyal medyada sevmiyorsun asıl kimlik bilgilerini teşhir etmeyi.

Ayrıca bu yönetime aday değilsen ve aday olacak kimseyi tanimiyorsan. Yönetimi istifaya davet edip en azından elini taşın altına koymuş kişileri küstürmenin anlamı olmadığını dusunuyorum. Bu takım sahipsiz kalıp bi başkan secemediler denildiğinde mutlu mu olacaksın. Osman seçilmiş yerine aday bulamıyordu. Şimdi belediye başkanlarının başkanlık yapması da yasak kimi koyacaksınız bu mevkiye...

Yönetime kızgın kırgın olmak eyvallah ama alternatif yokken istifa söylemleri çıkarıp kusturmeyi kabullenemiyorum.
Alt 09.05.2016, 22:20   #29
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
İsim konusunda o kadar merak ediyorsan ozelden yazarım. Sahsen sosyal medyada sevmiyorsun asıl kimlik bilgilerini teşhir etmeyi.

Ayrıca bu yönetime aday değilsen ve aday olacak kimseyi tanimiyorsan. Yönetimi istifaya davet edip en azından elini taşın altına koymuş kişileri küstürmenin anlamı olmadığını dusunuyorum. Bu takım sahipsiz kalıp bi başkan secemediler denildiğinde mutlu mu olacaksın. Osman seçilmiş yerine aday bulamıyordu. Şimdi belediye başkanlarının başkanlık yapması da yasak kimi koyacaksınız bu mevkiye...

Yönetime kızgın kırgın olmak eyvallah ama alternatif yokken istifa söylemleri çıkarıp kusturmeyi kabullenemiyorum.
Siteye 2014 yılında dahil olmuşsun. Adını Soyadını KİNG diye girmişsin. Elin kolun daha yolun başında kaymış. T.C. YAZ DESİN BU SİTE, T.C. Mİ YAZARIM. Ben böyle bir Sivasspor'luyum. Haydi King sana iyi forumlar. Biz isimleri belli olan Yiğidolar'la dostluk kurarız.
Alt 09.05.2016, 22:51   #30
Okka
Acemi Yiğido

Alıntı:
Siteye 2014 yılında dahil olmuşsun. Adını Soyadını KİNG diye girmişsin. Elin kolun daha yolun başında kaymış. T.C. YAZ DESİN BU SİTE, T.C. Mİ YAZARIM. Ben böyle bir Sivasspor'luyum. Haydi King sana iyi forumlar. Biz isimleri belli olan Yiğidolar'la dostluk kurarız.

Sen kimsenin sivassporlulugunu sorgulayacak seviyede degilsin özellikle benim. Biz 3 ligden beri bu takımı destekliyoruz ( aklimiz yettiginden beri ) site kişisel bilgileri gereksiz kisilere gostermezse bende paylaşırim. Ancak şekil- a herkes buna ulasacaksa kimse kusura bakmasın vermem bilgilerimi

Siteye üyelikle sivassporlu oluyorsan en büyük sivassporlu sensin dostum. Kayseri Sivas macinda ölen sivasspor taraftarindan da büyük sivassporlusun. Onlar sivasspor.com üyesi değildi.

Sana yönelik iki eleştiriye tahammül edemiyorsun. Ancak masa başından yönetime atip tutuyorsun. Ne güzel dünya ;-)

Etiketler
bizi, çok, sloganlar, yaraladı

Seçenekler Arama
Stil