Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Başkentli Yiğidolar

Başkentli Yiğidolar Başkentl Yiğidolar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım
Alt 26.02.2013, 09:31   #21
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Rıza Hocaya sahip çıkalım

Kaç gündür yazmayayım diyorum zaten yazamıyorum da hastalarım var diye ama bugün içimdeki ses yazmaya zorluyor. Dün akşam programı bile izleyemedim sadece 5-10 dakikalık bölümde "sevgili kardeşimiz Kaan Karaguş'a ters konuşurken (sen olsan kimi çıkartırsın diye çıkışarak konuştuğu bölüm)" ile "mağlubiyetlerden sonra ençok kendisinin üzüldüğünü söylerken" izledim. Bahsettiğiniz diğer bölümleri izleyemedim.

Şimdi... Koca 2 sene birşey yapamamışsın, çıkmışsın yarım saatlik bir programda laf süslemeleriyle taraftarın gönlünü almışsın ve benim duygusal ve başarıya aç insanım bunu yemiş. Yemezler. Ben yemem. Neden? Çünkü ortada gerçekler var, somut birşey yok. Kupayı almak hedefim diyorsun. Nasıl bir taktiğin var? YOK !.. Bence yok!.. Maç içerisinde maçın gidişatına göre ikinci bir planın B-Planın yok kupayı almak için nasıl birşey düşünüyorsun hocam?

Herkes senden başarı, istikrar beklerken hiç oynamadan kazanan Kasımpaşa ve Beşiktaş'a 1-0 yeniliyorsan kupada nasıl final olacak bilemiyorum.

Her zaman söylüyorum, futbolcularımızın her biri ayrı bir yetenek olmasa ligde bu puanda da olamayız. Çünkü bir taktiğimiz, bir planımız yok ki?

Allah aşkına bir söyler misiniz hocamız ne dedi de, hepinizin yelkenleri suya indi? Nasıl bir demagoji yaptı? Kadroyu illa ki kendisi seçecek ama biraz da taraftarın, basının ve medyanın sesine kulak verecek. Bu Piech çok mu kötü Allah aşkına, bu Uğur çok çok mu iyi, Pedriel bir kurtarıcı mı? Biz bunları istiyoruz. Çok mu şey istiyoruz?

Tamam babası rahatsız, Allah'ım acil şifalar ve sıhhat versin. Hergün duacıyım. İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşur. Fakat takımdan kopartan, işine saygı duymayan, takıma ve renklerine saygı duymayan çizgi sergilemesine sebep olan başka sebep ne ola ki? Bunu hepimiz biliyoruz ve sezon başında demiştim ki;

- "Bu görüntüsünü değiştirmek için, Rıza hocamız daha çok çalışmalı geçen sene ki başarısının çok çok üstünde olmalı. Yoksa başarısız olursa aklı halen B......ş'ta kaldı deriz" demiştim.

Şimdi bak gördünüz mü dememe gerek var mı?

Bırakın arkadaşlar, hocamızın söylediğ her ne ise başarısızlığını örtbas etmek için, üzerinde ki yükü hafifletmek içindir. Ama lütfen konuyu tam olarak bilen birileri o cümleleri burada paylaşsın öğrenelim.

.
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 09:38   #22
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Programın tamamını takip ettim Rıza hocamız birçok konuya güzel ve net cevaplar verdiği gibi bazı sorulara da -bu ne biçim soru? demesi bana biraz enteresan geldi...

Rıza hocayı programın başlarında çok gergin gördüm. Kaybedilmemesi gereken maçlar ve hakem hataları hocamızı da bir hayli yıpratmış olmalı ki hocamızda artık yeter deme noktasına gelmiş.

Uğur konusundaki yaklaşımları yine mesafeliydi. Uğur hatasını anlamış yapmamam gereken bir hareketti demiş ama yapmamam gerekle olmuyor yapmayacaksın Uğurcuğum...

Rıza hocamıza kızıyor eleştiriyorsak bu kişiliğine değil yapılan yanlışlarınadır. Hocamız her eleştiriye açığım diyor ama eleştirilere net cevap vermekten hep kaçınıyor net cevapları yokmu var transferde istediğimiz oyuncuların hiç birini alamadık Piech hiç gündemimizde yoktu mecburen aldık demeye getirmesi de ayrı bir konu.

Piech'i kupa maçında ilk 11'de oynatmayı düşünüyor bakalım nasıl bir performans sergileyecek hep beraber göreceğiz..

Grosicki ile sorun olmaması olayı tatlıya bağlaması da bana göre yapılması gerekendi sağolsun hocamız onuda yapmış zaten ..Sivassporun başına bir iş geldiğinde (küme düşmesi halinde) herkes gider memleketlerine ve başka takımlara ama üzülen ve kalanlar ise, Ben, Başkan, Hayrettin ve Ziya olur, demesi gayet güzel de bir hoca olarak değil bir Sivaslı olarak takımın başına bir iş geldiğinde bu üzüntüyü tüm Sivas ve Sivasspor sevdalıları yaşar.

Hocamız artık Sivasspora yapılan bazı hataları yüksek sesle gündeme getirmenin zamanının geldiğinin farkında, bu ve benzeri sert açıklamalar karşısında ceza alırsınız denmesi üzerine Sivasspor'un haklarını korumak için verilecek her cezaya razıyım bir yıl cezada verseler umurumda değil demesi bence geceye damgasını vurmuştur.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 09:43   #23
Rallim58
Gast

Bugün saat 10.30 da yapacağı basın toplantısı, ses getirecek diye düşünüyorum...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 10:09   #24
ccey
Yiğido

137 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 561 ccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISI

Tabiki rıza hocanın arkasında durmalıyız, ama artık formsuz uğur ve pedrieli de kenara alması bir süre kadroya almaması gerek kendilerine gelsinler, yeri geldiğinde rayno, m.nas ve diğerleri dışarda kalıyor, arkandayız hocam bence futbolda çok iyi
ccey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ccey'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.02.2013, 10:29   #25
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Programı izlemedim, ama şurdaki yorumlara bakarak yorum yazmak istiyorum;

A benim saf duygusal hemşerim. Ne de çabuk gaza geliyorsun. Ne demiş; ben kalırım başkan kalır Hayro ve Ziya kalır.

Başkana - Hayro'ya birşey diyemem de. Rıza Hoca kalır mı kalmaz mı bir analiz yapalım mı?

Daha takım küme düşmeden, daha resmi herhangi bir teklif olmadan dedikodulara kanıp Bjk - bjk diye tutturan Rıza Hoca değil miydi? ben mi yanlış anlıyorum.

Sırf bjk ile flört yaşadığı için ligin başında adam akıllı transfer yapmayan Doğa harikalarını takıma toplayan aynı Rıza hoca mıydı değil miydi?

Grosicki Sivasspor'la olmuyor büyük klübe gitmeli - Ziya Bjk'nin 10 yıllık sol bek sorununu çözer diyen Rıza Hocamıydı ben mi hayaller aleminde yaşıyorum.

Şimdi kimse bizim Sivaslı damarımızı kullanmadan tez zamanda takım içinde adaletli davranacaksa - oyunu taktiksel olarak okuyup müdahalelerde bulunacaksa (teknik direktörlüğü öğrenecekse) - takıma oyunculara yeni hedefler koyabilecekse buyursun devam etsin.
gardaş sen başkasından bahsetmemişin aynen bizim hocadan bahsetmişin söylediklerin hepsi doğru
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.02.2013, 10:41   #26
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 974 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Programı izlemedim, ama şurdaki yorumlara bakarak yorum yazmak istiyorum;

A benim saf duygusal hemşerim. Ne de çabuk gaza geliyorsun. Ne demiş; ben kalırım başkan kalır Hayro ve Ziya kalır.

Başkana - Hayro'ya birşey diyemem de. Rıza Hoca kalır mı kalmaz mı bir analiz yapalım mı?

Daha takım küme düşmeden, daha resmi herhangi bir teklif olmadan dedikodulara kanıp Bjk - bjk diye tutturan Rıza Hoca değil miydi? ben mi yanlış anlıyorum.

Sırf bjk ile flört yaşadığı için ligin başında adam akıllı transfer yapmayan Doğa harikalarını takıma toplayan aynı Rıza hoca mıydı değil miydi?

Grosicki Sivasspor'la olmuyor büyük klübe gitmeli - Ziya Bjk'nin 10 yıllık sol bek sorununu çözer diyen Rıza Hocamıydı ben mi hayaller aleminde yaşıyorum.

Şimdi kimse bizim Sivaslı damarımızı kullanmadan tez zamanda takım içinde adaletli davranacaksa - oyunu taktiksel olarak okuyup müdahalelerde bulunacaksa (teknik direktörlüğü öğrenecekse) - takıma oyunculara yeni hedefler koyabilecekse buyursun devam etsin.
Kasımpaşadan 5 yıllığına teklif almış hoca ama sivası yarıyolda bırakıp gitmedim dedi.

Beşiktaştanda 2 defa teklif gelmiş istesem giderdim dedi.

Parada pulda gözüm yok demesi Rıza hocada aynı bizler gibi düşünmesi Sezon sonuna kadar KREDİSİNİ uzatmıştır
Alt 26.02.2013, 10:45   #27
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Biz kumeye dusuyoruz siz daha riza hoca diyorsunuz! birak gitsin yaw...

biz besiktasli hocayi napalim.
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Sivasli010'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.02.2013, 10:46   #28
Mete209
Yiğido

Mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

184 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 475 Mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Takımın başına bir şey gelmesini bırak, fırsatını bulsa takımdan ilk kaçacak olan Rıza Hoca'dır!

Biz balık hafızalı değiliz! Beşiktaşla flört edip bizi boynuzladığını unutmadık!
Mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Mete209'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.02.2013, 11:21   #29
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Dün akşam hocayı baştan sona izledim. İnanılmaz gergin ve agresif şekilde yayına devam etti.
Gelen soruların artniyetinden tutun, akıl yoksunluğuna eleştiri içeren tüm sorulara cevap vermeye bile değmez şeklinde inanılmaz sert tutumla cevap verdi.
Hocanın taraftarla arasında ciddi iletişim problemi var
Artı egosu inanılmaz yüksek ve yaptığı yanlışı kesinlinkle kabul etmiyor
Taraftar sadece maça gelsin gerisine karışmasın tek patron benim diyor

Hedefin Türkiye kupası olduğunu söyledi ve kenetlenme vakti olduğunu belirtti, beşiktaş olayından da bahsetti ve kendisinin Sivası yarıyolda bırakmayarak tekliği geri çevirdiğini ayrıca kasımpaşadan da o dönem teklif aldığını söyledi

Eğer hoca artık hedef koyduysa, kupa için artık ben de eleştiriden kendi adıma bu süreçte vazgeçiyorum

Bakalım inşallah kupayı alırız hoca da eski kredisine yeniden kavuşur ne diyelim

Ha tabi bir de çok güvendiği 67 numara yine kendisini yarı yolda bırakmazsa
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı KaanK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.02.2013, 11:25   #30
alaattin 5858
Tecrübeli Yiğido

alaattin 5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 475 alaattin 5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rıza hoca akşamki futbol analiz proğramında seviyesiz sorular yüzünden haklı olarak sinirlendi burda nail beyinde hatası oldu halbuki bu sitede zarar veriyorsunuz konu adlı yazıyı rıza hocaya güzelce okusalardı hem rıza hocada bukadar kırılmaz mesajda yerine ulaşırdı ben o mesajı alıntı yapıp soru olarak gönderecektim fakat o yazıya emek harcayıp yazan arkadaşa saygısızlık olur diye yazmadım mini sohbet bölümünde site yönetiminden bu mesajı futbol analiz proğramına soru olarak göndermelerini rica ettim ama gönderen olmadı keşke o güzel yazıyı gönderselerdi uğur u beşiktaş maçında oynattığı için en çok eleştirenlerden biride benim.rıza hocanın uğuru hücum gücü erhandan daha iyi olduğu için tercih ettim demesi bile bana göre yanlış tercih olmasına ramen hocaya hakverdim burda asıl sıkıntı basın sözcüsü olmayıp sivas ın hakları savunulmayınca taraftar karşısında muhatap bulamayınca her sıkıntı her tepki direk rıza hocaya geliyor rıza hocanın babasının rahatsızlığından dolayı zaten bir takım sorunları var burda yönetim eğerki rıza hocanın başarılı olmasını istiyorsa acil olarak rızanın yükünü hafifletmesi bazı sorunlarla yönetimin devreye girmesi gerekir.rıza bu kadar sorunla uğraşmakta çok zorlanıyor akşam proğramda rızayı baya çökmüş gördüm ilk maçta rıza hocanın moralini yükseltmemiz gerekir rızanın akşamki açıklamalarından dolayı teşekür ederim bizleri bazı bilmediğimiz konularda baya bilgilendirdi
alaattin 5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı alaattin 5858'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
çıkalım, hocaya, rıza, sahip

Seçenekler Arama
Stil