Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > CÜSSKB (Üniversite)

CÜSSKB (Üniversite) Cumhuriyet Üniversitesi Sivasspor Kulüp Birimi

Seçenekler Arama Stil

--->: CÜSSKB. ÜYELERİNİN MAÇ ANILARI
Alt 22.03.2007, 16:11   #11
kucukfırat
Acemi Yiğido

kucukfırat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 kucukfırat kann nur auf Besserung hoffen
Standart --->: CÜSSKB. ÜYELERİNİN MAÇ ANILARI

isim biraz daha güzel olabilirmiş aslında
kucukfırat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2007, 18:36   #12
CÜSSKB-Ruhsar58
Yeni Yiğido

CÜSSKB-Ruhsar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 CÜSSKB-Ruhsar58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bir zamanlar maçları televizyon karşısında izlemeyi tercih eden bir taraftardım.Taki Aynur ablamın ve Aydın hocamın sayesinde arkadaşlarımla stada gidene kadar...Pişman olmayacağımı biliyordum ama bir daha gitmek isteyeceğimi hiç tahmin edemedim.O gün benim için bir son değil başlangıç oldu.Bayanlar olarak o kadar özel karşılandık ki maratondan gelen sesler hala kulağımda:''Sivasspor sizinle gurur duyuyor.''O ses statta kalmadı.Tüm taraftarlar ister birbirini tanısın,ister tanımasın tek kalp olmuştu.Kendimizi o kadar kaptırmıştık ki meydana kadar galibiyeti kutlayarak geldik.Ters yönden gelen bir grup taraftar arkadaşlarımızla birbirimizi teprik ederek yanyana farklı yönlere yürüdük tekrar birbirimize dönerek:''Bu taraftar sizinle gurur duyuyor.''diye haykıra haykıra bağırdık.Oysa hiçbirimiz birbirimizi tanımıyorduk.yoldan geçen herkes birbirine selam veriyor ve kutluyordu.Arabaların korna sesleri susmak bilmiyor,otobüsler ise içerdeki ışıklarını yakıp söndürüyordu.Müthiş bir gündü...son olmamalıydı.... Biz taraftar olarak sonda yaşanması gereken sevinçi yaşamak için 90 dk bekledik.Bu yüzden mükafatını aldık.Diğer taraftarlara da bunu tavsiye ediyorum.Kazanmak istiyorsak sabretmeliyiz.Bizler sıradan bir insanın verebileceği en olağan üstü şeyi,sevgimizi onlara destek olarak veriyoruz.Dileğimiz takımımızı ilk sırada görmek...Başarılar dilerim........
CÜSSKB-Ruhsar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: --->: CÜSSKB. ÜYELERİNİN MAÇ ANILARI
Alt 26.03.2007, 19:49   #13
CÜSSKB-Aynur
Usta Yiğido

CÜSSKB-Aynur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

64 Mesajına 176 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 991 CÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz sein
Standart -->: --->: CÜSSKB. ÜYELERİNİN MAÇ ANILARI

Alıntı:
CÜSSKB-Ruhsar58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir zamanlar maçları televizyon karşısında izlemeyi tercih eden bir taraftardım.Taki Aynur ablamın ve Aydın hocamın sayesinde arkadaşlarımla stada gidene kadar...Pişman olmayacağımı biliyordum ama bir daha gitmek isteyeceğimi hiç tahmin edemedim.O gün benim için bir son değil başlangıç oldu.Bayanlar olarak o kadar özel karşılandık ki maratondan gelen sesler hala kulağımda:''Sivasspor sizinle gurur duyuyor.''O ses statta kalmadı.Tüm taraftarlar ister birbirini tanısın,ister tanımasın tek kalp olmuştu.Kendimizi o kadar kaptırmıştık ki meydana kadar galibiyeti kutlayarak geldik.Ters yönden gelen bir grup taraftar arkadaşlarımızla birbirimizi teprik ederek yanyana farklı yönlere yürüdük tekrar birbirimize dönerek:''Bu taraftar sizinle gurur duyuyor.''diye haykıra haykıra bağırdık.Oysa hiçbirimiz birbirimizi tanımıyorduk.yoldan geçen herkes birbirine selam veriyor ve kutluyordu.Arabaların korna sesleri susmak bilmiyor,otobüsler ise içerdeki ışıklarını yakıp söndürüyordu.Müthiş bir gündü...son olmamalıydı.... Biz taraftar olarak sonda yaşanması gereken sevinçi yaşamak için 90 dk bekledik.Bu yüzden mükafatını aldık.Diğer taraftarlara da bunu tavsiye ediyorum.Kazanmak istiyorsak sabretmeliyiz.Bizler sıradan bir insanın verebileceği en olağan üstü şeyi,sevgimizi onlara destek olarak veriyoruz.Dileğimiz takımımızı ilk sırada görmek...Başarılar dilerim........
Teşekkür ederim Ruhsar,
diğer arkadaşlarımızıda bekliyorum.
Alt 26.03.2007, 19:59   #14
cüsskb_süleyman
Yeni Yiğido

cüsskb_süleyman - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 cüsskb_süleyman FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

selam herkese arkadaşlar taraftarlar gittikce büyüyor yani kayseri maçında cüsskb çok güzel şeyler yapacak

ÇİRKİN TEZAHÜRATA ve ŞİDDETE HAYIR!
cüsskb_süleyman isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.03.2007, 19:16   #15
CÜSSKB_Emirhan
Acemi Yiğido

CÜSSKB_Emirhan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 CÜSSKB_Emirhan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

HER ZMAN SİVASIN YANINDAYIZ.BEN İSTANBULDAKİ SİVASSPOR MAÇLARINA GİDİYODUM.BURDA ÜNİVERSİTEYE GELDİM HER ZMAN SİVASIMIZIN YANINDAYIM.HERŞEY MAÇLARDA ÇOK GÜSEL OLUO BAĞIRIP MAÇ İZLEYİP STRES ATMAK ÇOK GÜZEL Bİ DUYGU.BENDEN HERKEZE SÖYLEMESİ MAÇA GİTMEYENLER BİLE EN AZINDAN Bİ KERE MAÇA GİDİP O HAVAYI TATMASI LAZIM.ZATEN Bİ KERE TADAN ASLA VAZGEÇMEZ....

CÜSSKB_Emirhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.03.2007, 20:16   #16
By Karayel+58
Yiğido

By Karayel+58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 By Karayel+58 zeigte ein beschämendes Verhalten in der Vergangenheit

Alıntı:
CÜSSKB_Emirhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
HER ZMAN SİVASIN YANINDAYIZ.BEN İSTANBULDAKİ SİVASSPOR MAÇLARINA GİDİYODUM.BURDA ÜNİVERSİTEYE GELDİM HER ZMAN SİVASIMIZIN YANINDAYIM.HERŞEY MAÇLARDA ÇOK GÜSEL OLUO BAĞIRIP MAÇ İZLEYİP STRES ATMAK ÇOK GÜZEL Bİ DUYGU.BENDEN HERKEZE SÖYLEMESİ MAÇA GİTMEYENLER BİLE EN AZINDAN Bİ KERE MAÇA GİDİP O HAVAYI TATMASI LAZIM.ZATEN Bİ KERE TADAN ASLA VAZGEÇMEZ....
Sn Aynur Abla İst Maça Allah İzin Werirse Bir Gün Gelirseniz Sizin Gibi Birini En ii Şekilde Ağırlamaya Çalışmaktan Onur Ve Şeref Duyacağım..Bir Kardeşimizde İst Var Diyebilirsiniz...Sizin Kalbiniz G.b Keşke Saniyede 58 Kere Atsa Herkesin;İki Hafta Önce Siwas Maçında Tanıştık İnanın Trübünde Duramıyordunuz """""HELAL OLSUN"""Şöyle Bir Düşündüm Her Kes Aynur Abla Olsa Ne Olurduki?Şimdi Şampiyonluğa Bile Oynayabilirdik....Halay'da Güzel Çekiyordunuz AblaBeraber Bir Gün İst'de İnşallah Beraber Çekmek Dileği İle....

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiKiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiii warsın Ablam
By Karayel+58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.03.2007, 20:21   #17
By Karayel+58
Yiğido

Tecrübe Puanı: 0 By Karayel+58 zeigte ein beschämendes Verhalten in der Vergangenheit

Alıntı:
CÜSSKB-Ruhsar58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Helal olsun Ruhsar Kardeşim Ayakta İnanın Alkışladım Sizi Saol Warol Eywallah

+Cüüskb
Alt 31.03.2007, 20:24   #18
By Karayel+58
Yiğido

Alıntı:
cüsskb_süleyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
selam herkese arkadaşlar taraftarlar gittikce büyüyor yani kayseri maçında cüsskb çok güzel şeyler yapacak

Bundan En Ufak Şüphemiz Yok Ablam Yaptıklarınız Yapacaklarınızın Teminetı Referansı Abla ..........+Nuray Ablam
Alt 31.03.2007, 20:48   #19
cüsskb_süleyman
Yeni Yiğido

cüsskb_süleyman - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 cüsskb_süleyman FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

selam herkese sivas kayseri maçına bütün üyelerimizi bekliyoruzz

cüsskb_süleyman isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.03.2007, 21:15   #20
sinan58_34
Usta Yiğido

sinan58_34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 836 sinan58_34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

daha cok yorum beklıyoruz cusskb ekibinden :-)