Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi? > Köşe Yazarları

Köşe Yazarları Köşe Yazarları

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İrlandalılar yine sahnede!
Alt 05.11.2011, 17:07   #51
Rasim5858
Yeni Yiğido

7 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Rasim5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İrlandalılar yine sahnede!

bende sivassporum süper lige çıkmadan önce beşiktası tutuyordum( tabi sivası da bankasya da sürekli takıp ederek) ne zaman ki sivasspor süper lige çiktı o gün besiktas benim için bittiiiii......çünkü biz memleket sevdalısıyız... 3 büyük yalakası degil
Rasim5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Rasim5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.11.2011, 19:33   #52
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
Caner POLAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
şu resimde gördüğüm yavşaklar bana göre asla sivaslı olamazlar şunların sıfatlarına bak hele pkk lı ulan deyyuslar mademki fb yi tutuyon fb kaşkolu altak millet yavşak olduğunuzu bilmesin sen benim şehrimde benim takımıma karşı benim şehrimden nemalanan kazanın kaşkolunu sallama hakkın yok ananınızı alın defolun gidin ulan pis kanı bozuklar
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.11.2011, 19:35   #53
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

dışarda sorarlar nerelısın;sivas'lıyım eyvallah, ama hangı takımlısın diye sordukların da kımseyı ınandıramazsın sivasspor lu olduğuna,gec onu 3 buyuklerden hangı takımlısın diyorlar,
Alt 05.11.2011, 21:30   #54
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

irlandalilar bu siralar pek fazla gozukmuyor buyuk britanyaya kaçmislar en son aldigim haberlere gore
Alt 05.11.2011, 22:43   #55
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
şu resimde gördüğüm yavşaklar bana göre asla sivaslı olamazlar şunların sıfatlarına bak hele pkk lı ulan deyyuslar mademki fb yi tutuyon fb kaşkolu altak millet yavşak olduğunuzu bilmesin sen benim şehrimde benim takımıma karşı benim şehrimden nemalanan kazanın kaşkolunu sallama hakkın yok ananınızı alın defolun gidin ulan pis kanı bozuklar

Zaralı şerefsizlere geleceğim ama ondan önce şnu söyleyim,.buraya mesaj yazan bazıları karnından konuşuyor,sanki bana Sivasspor'un başarılı olmasını istemiyor ama utandığından belli etmiyor gibi geliyor.
Zaralı alçaklar için söyleyecek fazla bir şey yok,n güzelini 58MUAMMER58 kardeşim çok güzel söylemiş
İnşallah bu mayası bozukların Zarasporu başarısız olur. Ara sıra maçlarına izliyordum bundan sonrda lanet olsun...
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2011, 14:02   #56
HARG58
YASAKLI ÜYE

11 Mesajına 22 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HARG58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Zaralı şerefsizlere geleceğim ama ondan önce şnu söyleyim,.buraya mesaj yazan bazıları karnından konuşuyor,sanki bana Sivasspor'un başarılı olmasını istemiyor ama utandığından belli etmiyor gibi geliyor.
Zaralı alçaklar için söyleyecek fazla bir şey yok,n güzelini 58MUAMMER58 kardeşim çok güzel söylemiş
İnşallah bu mayası bozukların Zarasporu başarısız olur. Ara sıra maçlarına izliyordum bundan sonrda lanet olsun...

Ne alaka üç beş kendini bilmez çıktı diyee ee neymiş zara spor başarısız olur felan . Zara'dan üç beş çıkar her il gerek ilçede olduğu gb fakat biz ne yapmalıyız ..? Nasıl içimizden arındırabiliriz diye ve Zaten gerçek Sivas'lı gerçek Sivasspor taraftarı gerçek Zara'lılar içindeki bu bir kaç kişiyi eler arıtır biz asıl ona bakalım nasıl hangi formülü uygulasakta aramızdan arındırabilsek nasıl ..?
HARG58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2011, 14:14   #57
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 737 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

sivaslı olup başka takım tutulur mu
aozdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2011, 16:10   #58
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

sivasspor en büyük zararı adı büyük aslında küçük olan takımlardan zarar görmüştür çünkü bu takımların aslında küçük takım oldukları avrupada maça çıktıkları zaman belli oluyor medya tarafından pohpohlandıklaı gibi mevcut hakemler tarafından kollanıp korundukları için gözümüzde büyütüyoruz eşit şartlarda mücadele edilse anadolu takımları daha iyi bence..
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.11.2011, 18:26   #59
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

3-5 zibidinin yaptıgını tüm zara'a m@l etmek yanlış
Alt 07.11.2011, 18:36   #60
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivas'taki binlerce FB,GS,BJK taraftarı Sivaslı için Sivasspor'un başarısız olmasını istiyor musun?
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
sahnede, İrlandalılar

Seçenekler Arama
Stil