Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Eski Maç Yorumları

Eski Maç Yorumları Gecmiste Oynadigimiz Maclarin Yorumlarini Merak Edenlere..

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Alt 07.12.2004, 13:18   #21
DisiKartal_58
Acemi Yiğido

DisiKartal_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 DisiKartal_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

arkadaşlar memleketim sivas onun için tabiki sivas sporu destekliyorum ama ben sarıyerde büyüdüm sarıyeride destekliyorum yani bu hafta benim için çok zor bir hafta üzgünüm :cry: sarıyerin durumuda belli şuanda pek iyi değil napalım iyi olan kazansın
DisiKartal_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.12.2004, 13:29   #22
eker
Acemi Yiğido

eker - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 eker ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
DisiKartal_58 Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlar memleketim sivas onun için tabiki sivas sporu destekliyorum ama ben sarıyerde büyüdüm sarıyeride destekliyorum yani bu hafta benim için çok zor bir hafta üzgünüm :cry: sarıyerin durumuda belli şuanda pek iyi değil napalım iyi olan kazansın
Valla seninki de zor iş be... Sivasspor bi yanda, Sarıyer bi yanda, Beşiktaş bi yanda. :lol:
eker isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.12.2004, 13:30   #23
RüStü ElmaS
Administrator

RüStü ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.514 Mesajına 3.999 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 RüStü ElmaS isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

eee disikartal,

artik kararini verme zamani geldi :P
RüStü ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.12.2004, 14:07   #24
izmirliyigido
Gast

TARİHİ TEKRAR YAZIYORUZ

Kimse SİVASSPOR'a çamur atmasın, bahane yaratmasın. Çocuklar bileğinin hakkıyla çatır çatır gol atıp yeniyorlar, SİVASSPOR'da gümbür gümbür geliyor. Sağolasın İsmail Hoca, Sivas'ın makus talihini yenip, üzerindeki ölü toprağını atıyorsun. Sivas'ta, İş kapısı yok, umut yok, para yok, çile çok. Ama şimdi hiç olmazsa bir tatlı kaşığı kadarda olsa yüreklerimizde mutluluk var. Sayenizde Futbol Tarihimiz tekrar yazılıyor.Hepiniz sağolun, var olun... Taraftarlara (özellikle Yeniçeriler ve Çılgınlar 58'e) ayrıca teşekkürler. Yüreğinize sağlık, sağolun... (İzmir'den KINIK KARDEŞLER adına).

Alt 07.12.2004, 14:15   #25
izmirliyigido
Gast

Arkadaşlar, canlarım benim...

Dünkü yazıyı ancak bugün gönderebildim, burada İzmir ve Ege bölgesinde (buna TRT'de dahil) Sivasspor'un başarısı hiç önemsenmiyor, sanki maç Tanrı'nın bir lütf-u, hakemin bir lütf-u gibi gösterilip hediye penaltılarla kazanmışız gibi aksettiriliyor. Dün akşam (pazartesi TRT-3'te) izledik, penaltılar buz gibi penaltı. TRT sanki şampiyonluğa giden bir takımın hocası değilde sıradan bir takım hocası ile konuşur gibi geçiştiriyor. Yerel basında aynı davranınca bende dayanamadım dünkü yazıyı yazdım...
Olsun biz efendiliğimizi bozmayalım. Her zaman centilmen ve sportmen olalım. Başarımızı ancak başarabilenler ve çalışanlar alkışlayacaktır...

Sarıyer maçının sonucunuda 3-0 veya 3-1 diye tahmin ediyorum.

Alt 07.12.2004, 14:23   #26
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1275 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar, canlarım benim...

Dünkü yazıyı ancak bugün gönderebildim, burada İzmir ve Ege bölgesinde (buna TRT'de dahil) Sivasspor'un başarısı hiç önemsenmiyor, sanki maç Tanrı'nın bir lütf-u, hakemin bir lütf-u gibi gösterilip hediye penaltılarla kazanmışız gibi aksettiriliyor. Dün akş** (pazartesi TRT-3'te) izledik, penaltılar buz gibi penaltı. TRT sanki şampiyonluğa giden bir takımın hocası değilde sıradan bir takım hocası ile konuşur gibi geçiştiriyor. Yerel basında aynı davranınca bende dayanamadım dünkü yazıyı yazdım...
Olsun biz efendiliğimizi bozmayalım. Her zaman centilmen ve sportmen olalım. Başarımızı ancak başarabilenler ve çalışanlar alkışlayacaktır...

Sarıyer maçının sonucunuda 3-0 veya 3-1 diye tahmin ediyorum.
İzmir basınınında ege basınınında ben ta ...... abi kusura bakmayın bende aksam ege tv yi izledim adamlar sivassporu ve sivası çekemiyorlar...Ama kolaymı karşıyakaya 3 altaya 3 tabi zorlarına gider....
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.12.2004, 14:29   #27
izmirliyigido
Gast

Serhan kardeşim,

Sen neredesin, İzmir'de misin? Ege Tv'yi izlediğini belirtmişsinde.

Alt 07.12.2004, 14:38   #28
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1275 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı
Serhan kardeşim,

Sen neredesin, İzmir'de misin? Ege Tv'yi izlediğini belirtmişsinde.
BEN istanbuldayım ama kablolu tv var...oradan ege tv antalya tv ve olay tv bursanın takip ediyorum pazartesi aksamları....
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.12.2004, 18:27   #29
dragon_58
Yiğido

dragon_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 dragon_58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
kazak Nickli Üyeden Alıntı
turkiyenin en cok kayitli nufusuna sahip ilinin takimi nasil olurda hala ikinci ligde olur 24 yildan bu yana icim kan aglayarak dusunur ve uzulurum.hadi sivassporum guldur yuzumuzu....
inşallah bu günler yakındır gardaşım merak etmeyin
dragon_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.12.2004, 19:01   #30
basayev58
Yiğido

basayev58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 541 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 basayev58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Altay galibiyeti tüm Sivaslıları olduğu gibi benide çok mutlu etti.Ben İzmir'de olduğum için bu sevinç iki kat arttı.İzmir medyası yine sağa sola sataşmaya basladı.Her mağlup oldukları Sivas maçı olduğu gibi yine yok Şampiyon belliyse biz neden oynuyoruz, yok Sivas 12 kisi oynamaya alısmıs bir takım...gibi saçma sapan yorumlara giriştiler.Dün Gökhan Bozyaka'ya şempanze diyen, bir maçın devre arsında Alsancak stadyumunun soyunma odalarının içler acısı hali nedeniyle soyunma odasına gitmeyip kale arkasında dinlenen takımımıza -Masallah burunlarıda tazı gibi koku alıyormus Sivaslıların-tarzı laflar eden zihniyet şempanzeliğinden bugünde ödün vermedi.Takımımın her İzmir takımını yenmesi beni gerçekten çok mutlu ediyor.

Sarıyer maçına gelirsek...Devre arası takımlar çok iyi hazırlanacaklar...Bursa Kocaeli potaya girdi.Manisa Elazığ erciyes zaten potada...Bunun için biz ilk olarak ilk yarıyı mümkün olabilecek maksimum farkla kapatmalıyız.Bunun içinde küçük gibi görünen maçlar çok önemli.Biliyorsunuz tek mağlubiyetimizi Mardin 'den aldık...Sivasspor rehavete kapılmaz her maça aynı ciddiyetle çıkarsa ŞAmpiyon takım olur...Bu sene Allah'a sükür camiamıza güveniyoruz.Maçlarda dolu tribünlere oynanırsa olay biter...
Sarıyer maçı 2-0 biter.

TÜM SİVAS SEVDALILARI... ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN...

İZMİR'DEN YALNIZ KURT BASAYEV...
basayev58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil