Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar > Yiğidoların Dayanışma Formu

Yiğidoların Dayanışma Formu Bu Bölümü Yiğidolar Olarak Tanişma Ve Dayanişma Gücümüzü Geliştirmek Için Kullanalim.

Seçenekler Arama Stil

Cevap: SİVAS BELEDİYE OTOBÜSLERİNİ PROTESTO EDİYOR
Alt 11.03.2015, 06:14   #11
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 709 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: SİVAS BELEDİYE OTOBÜSLERİNİ PROTESTO EDİYOR

Tribünlere flama bayrak alınmıyor sapları tehlikeli diye başka takım forması giyenler dostluk kardeşlik diye alınıyor bu daha tehlikeli bence ironik emniyet açısından
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.03.2015, 08:04   #12
serdar
Yiğido

serdar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

75 Mesajına 136 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serdar ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu konuda size katılıyorum neden fb, gs vs formalı kişiler Sivasspor tribününe alınıyorlar? Bir kavga dövüş çıksa orada laf atan olsa bu sefer Sivasspor taraftarının adı kötüye çıkar ayıp değil mi yani? Hiç mi yüzleri kızarmadı o insanların. Yönetimin buna çözüm bulması gerekiyor o paçavralarla stadımıza girmesinler İSTEMİYORUZ!! Beşiktaş taraftarı havuz tribününe sokuldu oradan birleştirildi neden içeri alınıyorlar?? Alınmasınlar! Alınıyorlarsa da misafir tribüne sokulmasınlar diğer şehirleri geçiyorum bu maçta ben BİR TARAFTAR GRUBU İÇİNDEYDİM ÇOK SES VARDI DUYAMIYORUM DİYE MERDİVENLER ÜZERİNE GEÇTİM SADECE 30 SANİYE İLE 1 DAKİKA ARASINDA ABİMLE TELEFONDA KONUŞTUM DİYE ŞEREF YOKSUNU BİR POLİS SANKİ BEN BİR TERÖRİSTMİŞİM GİBİ AZARLADI NE HAKKI VARDI BUNU BANA YAPMAYA? TELEFONLA KONUŞMAM MI SUÇ, YOKSA MERDİVENDE 30 SANİYE DURMAM MI SUÇ, YOKSA SİVASSPOR TARAFTARI OLMAM MI! YETTİ ARTIK!

Kim ne iş yapıyorsa hakkıyla yapsın yönetim taraftarına suç bulmayı iyi biliyor önce taraftarına nasıl davranılıyor ona baksın! Ayıptır yeter artık insanız biz hayvan değiliz!
haklısın ama soyle bır durum var merdıven boslugunda tek bır kısı bıle olması halınde kulup para cezasına carptırılıyo muhtemelen o kuralı bozmamak ıcın ole davranmıstır ama terbıyesızce konusmaya sırf unıforma var ustunde dıye atarlanmasına gerek yok tabı
serdar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda serdar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.03.2015, 08:38   #13
kadir984
Yiğido

kadir984 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 kadir984 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bence bu konuda herkes özgürdür isteyen istediği takımı tutabilir. sivas ta yalnızca sivaslı yaşamıyor ki. Hem unutmamak gereklidir ki futbolu güzelleştiren etkenlerden bir tanesi de rakiptir. siz onları gördükçe daha bir sağlam tutarsınız takımınız
Alt 11.03.2015, 12:32   #14
bahbaba58
Tecrübeli Yiğido

bahbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

368 Mesajına 821 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 490 bahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekannt

Alıntı:
kadir984 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bence bu konuda herkes özgürdür isteyen istediği takımı tutabilir. sivas ta yalnızca sivaslı yaşamıyor ki. Hem unutmamak gereklidir ki futbolu güzelleştiren etkenlerden bir tanesi de rakiptir. siz onları gördükçe daha bir sağlam tutarsınız takımınız
5-6 belediye otobüs şöförlerinin sanmıyorum başka bir şehirden olacaklarını
hadi taş çatlasa 1 kişi başka şehirli diyelim diğer yalakalara ne oluyor
Sonuçta SİVASIMIZIN içinde dolaşıyorlar bende BİR SİVASLI VE SİVASSPORLU olarak bu durumdan rahatsız oluyorum nefret ettiğim trabzonda hadi yiyorlarsa yapsınlar otobüsünde başka takımı çeker vururlar...
bahbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda bahbaba58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.03.2015, 13:00   #15
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
serdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
haklısın ama soyle bır durum var merdıven boslugunda tek bır kısı bıle olması halınde kulup para cezasına carptırılıyo muhtemelen o kuralı bozmamak ıcın ole davranmıstır ama terbıyesızce konusmaya sırf unıforma var ustunde dıye atarlanmasına gerek yok tabı
Daha maç başlamamıştı, maç esnasında olsa kabul edebilirim bunu ama istiklal marşının hemen sonrasında merdivenler üzerine geçtim belki 20-30 saniye geçmedi azar yedim, ki zaten tepkimi de koydum. Diğer yorumumda da söylediğim gibi hamal da olsak, iş adamı da olsak her kim olursak, ne iş yapıyor olursak olalım İŞİMİZİ HAKKIYLA YAPALIM.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.03.2015, 18:23   #16
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

139 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 blacksky isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Insanlarin hangi takimla gonul bagi kuracaklarina karismak da baska takimi tutmalarini engellemek de imkansiz.. hatta guzel bir sey de degil. Ancak otobuslerde bu tur takim belirten nesnelerin kullanilmasi yasaklanabilir.. sadece sivasspor icin bir esneklik taninir.. gonulden isteyen takar sivasspor flamasini.. bu konuda senelerdir en sert tutumu gosteren sehir eskisehir.. sokakta baska formali insanlari dolastirmazlar.. ama artik onlar da ciddi tepki gormeye basladilar.. ne eskisehir daha basarili oluyor ne de taraftari artiyor bu sekilde.. cocuklara sivasspor sevgisi asilanacaksa bunun icin kitle iletisim araclari daha etkin kullanilmali.. belgeseller hazirlanmali, futbolcular tanitilmali, takim bos zamanlarinda okullari ziyaret etmeli vs. Profesyonel bir halkla iliskiler birimi kurulmali kisacasi.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.03.2015, 18:50   #17
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Sivas halkının en az Trabzon kadar kendi takımına destek vermesi çok güzel olur.bunun için kırıcı olmadan,yılmadan çalışmaktan başka çare yok.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sivas Belediye Otobüslerini Protesto Ediyor
Alt 12.03.2015, 11:07   #18
mdogan58
Acemi Yiğido

mdogan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

57 Mesajına 91 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mdogan58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Sivas Belediye Otobüslerini Protesto Ediyor

Arkadaslar artik asin bu konulari.. kimseyi zorlayamassiniz.. icinde ne varsa onun pesine takiliyor.. ölen ölür kalan saglar bizimdir!
Herkes istedigi takimi tutsun. tabiki gonul ister Sivas halkinin Sivassporu tutmasini desteklemesini, her macta stadi doldurmasini. Ama olmuyor iste.. O yuzden bunlara kafa yoracagimiza, biz SIVASSPORLULAR birlikte ne yapabiliriz onu dusunelim. Sivassporluyum deyipte maca gitmeyeni nasil stada cekeriz. bunlara kafa yoralim..

Saygilar
mdogan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2015, 13:58   #19
bahbaba58
Tecrübeli Yiğido

bahbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

368 Mesajına 821 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 490 bahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekannt

Alıntı:
mdogan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaslar artik asin bu konulari.. kimseyi zorlayamassiniz.. icinde ne varsa onun pesine takiliyor.. ölen ölür kalan saglar bizimdir!
Herkes istedigi takimi tutsun. tabiki gonul ister Sivas halkinin Sivassporu tutmasini desteklemesini, her macta stadi doldurmasini. Ama olmuyor iste.. O yuzden bunlara kafa yoracagimiza, biz SIVASSPORLULAR birlikte ne yapabiliriz onu dusunelim. Sivassporluyum deyipte maca gitmeyeni nasil stada cekeriz. bunlara kafa yoralim..

Saygilar
Kardeşim biz zaten o yalakaların zorla SİVASSPORLU olmasını istemiyoruz Toplu taşıma aracı SİVAS halkının ve SİVASLILARA hizmet ediyor SİVASLILARDAN para kazanıyor toplu taşıma aracını kişisel olarak önüne gelen 3 büyütülmüş amblemlerini yapıştırmamalı SİVASSPOR amblemi dışında başka takım amblemleri olması saçma ve yasaklanmalı
bahbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2015, 18:45   #20
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

durum vahim nitekim basgan fenerliyken

Etiketler
belediye, beledİye, ediyoruz, edİyoruz, otobüslerini, otobÜslerİnİ, protesto, sivas, sİvas

Seçenekler Arama
Stil