Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Buruk'un yerine Uygun
Alt 06.02.2016, 10:26   #11
yorumyapıyombenya
Tecrübeli Yiğido

yorumyapıyombenya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 849 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 778 yorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Buruk'un yerine Uygun

Yazıklar olsun ki sahipsiz şehir sivas. yoksa okan dan önce yönetimin gitmesi gerekirdi. takımı ne hale getirdiler
Alt 06.02.2016, 10:45   #12
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Şu gün Bülent Uygun gelse dahi ben umutsuzum. Düştüğümüz tescillendi sayılır. Hadi Bülent Uygun geldi bu sene de yırttık kaldık ligde diyelim. Seneye yine bu yönetim anlayışı bizi düşmeme mücadelesi vermeye mahkum edecek. Artık yönetim heyecanını kaybetmiştir. Bir an evvel düşelim yahut düşmeyelim yönetim değişmeli. Artık Mecnun Bey takımın başından ayrılması gerekiyor. Tamam teknik direktörlerimiz hatalıydı ama bunun önünde yönetimde ki hatalar var. Artık boş beleş oyuncularla ligde kalalım mantığı ile bir yere varamayız. Eğer asıl amaç ligde başarılı olmak değilde, sadece ligde tutunmaksa gidelim alt liglerde oynayalım. Hakeden çıksın Süper lige.. Sivasspor bu değil eğer Sivasspor buysa ben ilk planda bu takımı tutmuyorum. Gönlümdeki takım Sivas Belediye'dir. En azından adamlar çalışıyor, emek sarf ediyorlar. Sivasspor hala yan gel yat...
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 10:48   #13
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

nereden çıkıyor bu uygun sesleri anlamıyorum. geçin efendim bunları. hem takımın bu durumuna sevinen bir sürü adam var göğümüzü gere gere istanbul takımlarını desteklemeye devam ederiz der gibiler. takıma ruh verin gaz verin kim gelirse gelsin ruh olmadan olmaz. osmanlıda ki hırsa bakın bizdeki hırsa bakın.
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sefilix'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.02.2016, 10:51   #14
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 839 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
yorumyapıyombenya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yazıklar olsun ki sahipsiz şehir sivas. yoksa okan dan önce yönetimin gitmesi gerekirdi. takımı ne hale getirdiler
Kesinlikle katılıyorum. Taraftara suç attılar geçen yıllara böyle yönetim böyle takıma böyle taraftar. Senelerdir maçlara gidiyorum kendimi bildim bileli, son 10 yıla 100'den fazla maç gidip bağırdık, destekledik. Artık inanmıyorum ben bu yönetime, güvenmiyorum. Sivasspor bu şehri temsil ediyorsa kendin çeki düzen vermek zorunda!!
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2016, 11:10   #15
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 826 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

ben sivasın yerlisiyim. ruhumuz sivas. hayatımız sivas. sivasa gelecek en küçük bir yara yüreğimizde kor kor olur yanar. sivasspor hayatımızın en önemli noktasıdır. sahiplenmedik. ne sivaslılar olarak halk ne yöneticiler nede esnaf ve iş adamları sahiplenmedik. sivasspor bizim dünyaya açılan yüzümüzdür. sivasspor olmazsa sivası kimse bilmez. sahiplenmedik çünkü sadece sivasspor başkanlığı ihalesi mecnun otyakmaza kaldı. birileri çıkıp ben ondan daha iyisini yaparım demedi. çünkü sivaslılar kendi çıkarlarından başkasını bilmezler. sivas için elini kolunu kıpırdatmayan kişiler fedakarlık yapamazlar. mecnun otyakmaz ekip kuramadı. sıfır futbol bilgisine sahip kişilerden oluşan bir yönetim oluşturuldu. sivas artık bir büyük köy haline geldi. hiç birimizin şikayeti yok. hesap sormuyoruz. umursamıyoruz. yaşadığımız yerin daha gelişmesi örnek bir şehir olması umurumuzda bile değil. kaldıki sivasspora sahip çıkmak yok böyle bişey. sivaslı kendi içinde soyutlanmış bir yaşamı tercih etti. sivasın yerlileri sivası terketti gitti yerine gelenler sivasa sahip çıkmadı. ne ekonomik ne sanayi nede sporda bir adım öne çıkabildik. her zaman sivasa kendimiz düşman olduk. düşmanlığı kendimiz yapıyoruz. trabzonda yaşlı bir dedeye hangi takımı tutuyorsun diyorlar tirabizonsipor diyor. kadınlar kızlar çocuklar gençler hep trabzonspor diyor. biz kendi kendimizin ayağını kaydırıyoruz sonra konuşuyoruz noluyoruz diye. şimdi sivasspor sivasın hak ettiği yere amatör kümeye kadar gidecek. bu olayda emeği geçenlere yazıklar olsun. sivas milliyetçisi olmayıp başkalarının kuşunu kaldıranlara yazıklar olsun. futbolcusuna yönetimine hocasına ve tüm si,vaslılara yazıklar olsun.
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı hiko58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.02.2016, 11:25   #16
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Severim seni mecnun baskan ama eger sivasspor basinda kalmaya devam edersen dusman olurum herkes gibi, olmayinca olmuyor iste birak git yaninada okani al sergenle beraber at kosturun
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Sivasli010'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.02.2016, 11:26   #17
teyfikyasir
Acemi Yiğido

101 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 352 teyfikyasir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu saatten sonra degil bulent uygun mourinho falan gelse kurtaramaz bizi. Hatta uc bes teknik direktor gelse biz cikamayiz bu kumeden. Ligde en berbat top oynayan takim biziz. Mersinde eskisehirde bizden daha iyiler. Ve biz bu ligi 18. bitirecez. Herkes herhafta bitmek tukenmek bilmeyen bir umutla bu takim dusmeyecek diye kandirdi kendini. Ama o bitmeyen umutlarida tukettiniz. BIZ SIVASLI YIGIDOLAR OLARAK FUTBOLA SIVASSPORA GONUL VERMEDIK. EMIN OLUN SIVASIN SUPER LIGDE FUTBOL DEGILDE BASKETBOL TAKIMI OLSAYDI BU YIGIDO HEMSERILERIM BASKETBOLA GONUL VERECEKTI. hayatinda futbol nedir bilmeyen babam ve onun gibi tanidigim insanlara bakarak soyluyorum bunlari. Biz futbola yada sivasspora gonul vermedik, siz bizi yanlis anladiniz. Biz sivassporun degil SIVAS in sevdalilariyiz. Lutfen bu takim duserse emegi gecen herkes defolsun gitsin. Yonetim teknik ekip futbolcular hicbirinizi gormek istemiyoruz.
teyfikyasir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda teyfikyasir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.02.2016, 11:39   #18
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Şöyle daha genç, futbolu yeni bırakmışlardan kimse kalmadı mı yönetim sever transferde sıkıntı çıkarmayacak toy hocaları. Ne de olsa hoca seçerken yaşına daha çok dikkat eder oldular, oyuncu seçerken hiç bakmazlar ama!
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DoomsDay58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.02.2016, 11:49   #19
berk5858
Acemi Yiğido

28 Mesajına 36 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 453 berk5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

1 tane bonservis bedeli verip alamayan basiretsiz yönetim anlayışı ile yani stadımızda ptt 1. lig maçları izleyecek olmak berbat bir duygu. Emeği geçen başta başkan ve yönetim olmak üzere hepsinin Allah belasını versin. Senelerdir alınan oyunculara verilen paralar, harcamalar ve kulüp gelirlerini şeffaf bir şekilde açıklayamadılar ve yiye yiye gözleri doymadı. Sonunda bir deri bir kemik kalan takımın kalan bir kaç damla kanını da emelim dedi bu aptal yönetim ve takımı düşürmelerine ramak kaldı. Yılmaz Vural acilen takımın başına geçmeli. Bülent bir cacık yapamaz...Giderken ne halde olduğumuzu düşünün. Ayrıca Mecnun'un da suç ortağıdır.Yönetim istifa etsin. Takıma elbet biri sahip çıkar. Kimse sahip çıkmazsa bile inanın ben de yönetir ve bunlardan daha başarılı olurum...
berk5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda berk5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.02.2016, 11:55   #20
triper58
Yiğido

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 363 triper58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Diren Okan hocam yönetimden tazminatını iste vermiyorlarsa onlar gibi gitme kene gibi yapış.
triper58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
burukun, uygun, yerine

Seçenekler Arama
Stil