Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yeniçeriler

Yeniçeriler Yeniçeriler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı
Alt 13.08.2007, 14:04   #1
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 830 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI
Standart Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı

Cumartesi gece 12 de 15 kişilik arkadasla yola cıktık..Daha yola cıkmadan gidecegımızı duyan herkes teker teker ögüt vermeye basladı bunu yapın sunu yapın onlar boyledir sunlar soyledir diye..sabah 9 gibi trabzon merkezıne indik..3 gruba ayrıldık sivil olarak trabzon merkezinde dolasmaya basladık...Cogu trabzon taraftarı kendılerının bızımle bi sorunlarının olmadıklarını dertlerinin istanbul oldugunu soylediler..Bazıları ise bize ögut vermeye devam etti trabzon taraftarının holıganlıgından bahsetmeye devam ettiler...Güvenlik ıcın once aracımızı sahil kenarına cektik daha sonra olaylar cıktıgını duyan soforumuz sehır dısına cıkartmıs arabayı...Biz saat 4 gibi meydanda toplandık önce yakındaki karakola gittik karakol amirine danısalım dedik amir de bize maca gidecekseniz üstünüzde atkı forma davul vs goturmemizi sessizce trabzonluların arasında kalmamızı aksi takdirde can guvenlıgımizin olmadıgını soyledi..Bi bakıma bu dogruydu cunku yonetımimiz Sivaslılara trıbun ayrılması icin yazı gondermemişti misafir takım trıbunu de tranzonlu taraftarlara tahsis edilmişti ama kendimize pısırık gibi davranmayı yakıstıramadık saat 5 e dogru stada yurumuye basladık forma atkı davul vs ile onunden gectıgımız hiç bi taraftar bize bi satasmada bulunmadı cogu ıle selamlastık konustuk derken girecegimiz kapının onune geldik tam yanımızdada maratonda cok kalabalık olan taraftar dernegi vardi baya kalabalık olmalarına ragmen beraber bagırdık beraber İstanbul düsmanlıgımızı dile getirdik hatta beraber resım cektırdik derken polislerden aldıgımız bilgiye göre bize ait yer olmadıgını trabzonlularla beraber izleyecegımız söylendi biz ne kadar beraber olsakta trabzonlularla içerde olacaklardan emin gibiydik cunku trabzon taraftarı takıma son sansını veriyordu herhangi bi ters skor ne olursa olsun bize yapılaacak olan bi saldırı nitelıgındeydi bende yonetımle konusmak için sprotokol onune gittim üstümde de sivasspor formasi vardi yaklasık 1 saat orda bekledim cogu trabzonlu arkadas geldi baya bi muhabbet etik hiç bi sorun olmadı derken bi yöneticimizle konustum tribunden trabzon taraftarını cıkartamıcaklarını ama bi bolum ayırdıklarını soyledi ...

Biletimi aldım içeri girdim polisler misafir takım trıbununde bi kafes gibi yer ayarlamıslardı bize derken arkadaslarımla trabzonlular arasında bi gerginlik olmus bende yaklastıgımda trabzonlular sivastaki macta kendılerının pankart asamadıklarını burda da bizim asamıyacagımızı soylediler bende sivasta olanların bizimle alakası olmadıgını bizim trabzona pankart asmaya geldigimizi canımızı almadan da pankartımızı cıkartmıyacagımızı soyledim bunu duyunca baya bi arbede cıktı polis yatısdırdı guclukle....derken onumuzden gecen her trabzonlu bize hakaret etmeye devam etti yaklasık 30 kadar sivasli vardı trıbunde ve Buna ragmen bizi koruyan polis sayısı yaklasık 40-50 taneydi ki 10 metre ilerde trabzonlu seyirciler devamlı atısmalarda bulunuyordu..İlk yarı 0 0 beraber bitti devre arasında da pankartımızı ındırmek ıstedıler ama yıne toplamadık..ve ersen martinin golu geldi stad resmen yıkılıyordu sevıncten ardından bizim ataklarımız basladı bu yuklenmeler sonucunca buyuk goller kacıyordu macın bu skorla bitmeyeceğini anlayan bir seyirci sahaya girdi malum olaylar oldu bu süre zarfında yakın oldugumuz taraftarlardan su şişeleri yagmaya basladı üstümüze dogru polisler mac boyunca isterseniz sessizce sizi teker teker dısarı alalım demelerine ragmen kabul etmedik...

Ayrıca Bİzi derinden yaralıyan bi konu oldu mac ıptal edıldıkten sonra stadı terkeden cılgınlar 61 grubu onumuzden gecerken bi hakaret geldi '' lanet olası pkk lılar sizin burda yeriniz yok '' diye bu laftan sonra bızım oldugumuz yer bi kez daha karıstı polis yine zor yatıstırdı...Biz bılıyoruz ki Bu yasadıgımız ülkede Sivas kadar milliyetci bi il yok Çünkü Biliyoruz ki Atamızın dediği gibi '' Cumhuriyetin temellerini Sivas ta Attık ''

Vede Söylemek İstediğim bi kac söz gecen sene Cılgınlar 58 grubumuzun trabzonda dundogdular grubu ile omuz omuza ızledıgı mactan sonra olan kardesliği bize de yaymak istedi bizde dostluktan bi sorun gelmeyeceğini soyledik ve gecen sene cogu macın 61. dk sında trabzon trabzon die bagırdık (kendilerinin bize sivas macı haric hiç bi macta yapmadıgı halde ) vede gördük ki o stadda Sivas a Sivasspor a en cok kufur eden taraftar grubu gundogdular idi..

Bir Kez da Anladık ki
Sivas a Pkk lı Diyen Bi Zihniyetle Önce Kardes gecınıp Stadda kalabalıkta sesi cok cıkan bi Toplulukla Dostluk olmaz..
Anladık ki
Sivaslının ve MErkez Tayfa Grubunun Kendinden baska Dostu yok ! ! !
Alt 13.08.2007, 14:23   #2
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1136 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı

insanlar bize pkklı diyecek biz de onlarla dostlık geliştirecez..yok öyle birşey..ben hep diyorum adamın birine bırak şu ts yi..onlar insanlık nedir bilmez diye ama dinlemiyor ki...
Alt 13.08.2007, 14:24   #3
liseli
Yiğido

liseli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 36 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 707 liseli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı

Dün ki maçtan sonra Trabzonspor tribünleri ile hiç bir şekilde dostluğumuz kalmamıştır.Çılgınlar olarak yaptıklarının hesabını soracağız.Ayrıca Trabzona giden Merkez Tayfa grubuna geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz...
Alt 13.08.2007, 14:24   #4
yeniceri_can
Usta Yiğido

yeniceri_can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

265 Mesajına 556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 yeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOKyeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOK

yüreğine sağlık emre abi.helal olsun sana ve giden arkadaşlara hepinizle gurur duyuyorum..
yeniceri_can isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
--->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı
Alt 13.08.2007, 14:25   #5
toprak_gürün
Acemi Yiğido

toprak_gürün - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 37 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 622 toprak_gürün Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Ayrıca Bİzi derinden yaralıyan bi konu oldu mac ıptal edıldıkten sonra stadı terkeden cılgınlar 61 grubu onumuzden gecerken bi hakaret geldi '' lanet olası pkk lılar sizin burda yeriniz yok '' diye bu laftan sonra bızım oldugumuz yer bi kez daha karıstı polis yine zor yatıstırdı...Biz bılıyoruz ki Bu yasadıgımız ülkede Sivas kadar milliyetci bi il yok Çünkü Biliyoruz ki Atamızın dediği gibi '' Cumhuriyetin temellerini Sivas ta Attık ''
aslında yazacak çok şey var ama burda sivaslıya pkk diyen zihniyeti anlamak mümkün değil. bende trübünde olmak isterdim fakat bursa trabzon arası çok uzak. maçı izlerken sahaya girenleri görünce hayretler içinde kaldım fakat başkanımızın sahanın içinde dimdik duruşu içimi biraz olsun ferahlattı. yanlız şunu da belirtmek isterim diğer konuda galatasaray61 nikli arkadaşa cevap yazacakdım o konu kapanmış alisamiyene çağırıyor bekle gelicez.gelicem. ordaki sivassporu desdeklemeye giden arkadaşlara edilen küfrü ve hakareti trabzonspor taraftarına yakışdıramadım. biz futbolumuzla sahada trabzonu silmişdik karambol gole karşı yinede üstündük. malum öğleden sonraydı vede akşamdı türübündekiler de sahaya grib hem takımlarını yakdılar hemde yine kendileri zarar gördü. sivaslıyız sivassporluz.yenerse alkışlarız yenilirse yine alkışlarız . bunu heryerde gösterdik sivassporlu hiç bir zaman takıman yuh çekmemişdir.
Alt 13.08.2007, 14:26   #6
toprak_gürün
Acemi Yiğido

toprak_gürün - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 37 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 622 toprak_gürün Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Reden --->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı

Alıntı:
toprak_gürün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
aslında yazacak çok şey var ama burda sivaslıya pkk diyen zihniyeti anlamak mümkün değil. bende trübünde olmak isterdim fakat bursa trabzon arası çok uzak. maçı izlerken sahaya girenleri görünce hayretler içinde kaldım fakat başkanımızın sahanın içinde dimdik duruşu içimi biraz olsun ferahlattı. yanlız şunu da belirtmek isterim diğer konuda galatasaray61 nikli arkadaşa cevap yazacakdım o konu kapanmış alisamiyene çağırıyor bekle gelicez.gelicem. ordaki sivassporu desdeklemeye giden arkadaşlara edilen küfrü ve hakareti trabzonspor taraftarına yakışdıramadım. biz futbolumuzla sahada trabzonu silmişdik karambol gole karşı yinede üstündük. malum öğleden sonraydı vede akşamdı türübündekiler de sahaya grib hem takımlarını yakdılar hemde yine kendileri zarar gördü. sivaslıyız sivassporluz.yenerse alkışlarız yenilirse yine alkışlarız . bunu heryerde gösterdik sivassporlu hiç bir zaman takıman yuh çekmemişdir.
yazının üstteki kısmı merkez emreye aiittir yapıştırma yapacakdım ancak okadar oldu
Alt 13.08.2007, 14:26   #7
balili17
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 balili17 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

BİZ SİVASLIYIZ GARDAŞ BİZİM NE İŞİMİZ OLUR TRABZONLA ZAMAN KÖTÜ İNSANLAR ESKİSİ GİBİ DEĞİL ARTNİYETLİLİK FESATLIK KOL GEZİYOR.DÜN GÖRDÜK İŞDE BÖLE TAFARTAR OLMAZ KENDİ TAKIMINA ZARAR VEREN TARAFTARA DİYECEK TEK BİR SÖZÜM VAR ALLAHINDAN BULSUNLAR...
balili17 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: --->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı
Alt 13.08.2007, 14:28   #8
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1136 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: --->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı

Alıntı:
toprak_gürün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
.... ordaki sivassporu desdeklemeye giden arkadaşlara edilen küfrü ve hakareti trabzonspor taraftarına yakışdıramadım. .
ben yakıştırdım..........
Alt 13.08.2007, 14:33   #9
yeniceri_can
Usta Yiğido

yeniceri_can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

265 Mesajına 556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 yeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOKyeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: -->: --->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı

Alıntı:
yigiter187 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben yakıştırdım..........
adamlar kendi ülkelerinin şehrine pkk diyorsa bende yakıştırırım
yeniceri_can isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
-->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı
Alt 13.08.2007, 14:40   #10
jakobieen
Usta Yiğido

jakobieen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

327 Mesajına 1.111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 847 jakobieen Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı

Alıntı:
yigiter187 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
insanlar bize pkklı diyecek biz de onlarla dostlık geliştirecez..yok öyle birşey..ben hep diyorum adamın birine bırak şu ts yi..onlar insanlık nedir bilmez diye ama dinlemiyor ki...
bende diyarbakır maçında bazı sivaslıların pkk dışarı diye bağırdığına canlı şahidim.. bazıları bunu dedi diye şimdi biz kimseye dost olmayalım mı.. GENELLEME YAPMAYINIZ... sahada 15 bin bizi alkışladı 15 kişi sahaya girdi.. güzel bakan güzel görür
jakobieen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil