Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 25.01.2015, 14:39   #131
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
20 sene önce beyaz eşya satıyordu,araba satsaydı alırdık. İşin şakası bir yana aslen Rizeli olan A.Albayrakın GS sevgisi bana biraz şow gibi geliyor ya da Allah şifa versin diyelim.
Aslinda Abdürrahim Albayrak beni hicmi hic ilgilendirmiyor.Ne Fenerbahce ,ne Galatasaray ve nede Besiktas.Sivasspor sevgisi bana yetiyor.

Ama bir söz varya; Sezar´in hakkini,Sezar´a veraceksin diye iste bu yüzden ikisini bir kefeye koydugunda aradaki farki görmemek mümkün degil.

Aslinda bizim bu gibi konulari icinde bulundugumuz durumun ehemmiyeti acisindan telaffuz bile etmememiz gerekiyor,cünki moraller SIFIR.Trabzon maci diger maclara yansimasi nasil olur suanda kestirmesi cok güc.

Transfer sezonu bitmeden orta saha transferi sart ve olmasi gerekli diyorum.Aksi taktirde bu transfer gerceklesmedigi sürece dilim varmiyor ama söylemeye bizi kötü günler bekler diyorum ve sonumuz kötü olur...
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.01.2015, 15:10   #132
B.Demirci
Yiğido

B.Demirci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

125 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 B.Demirci ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Macın skoru 6-1olabilirdi. Takımda Burhan, Kadir, Ziya çok kötū idi. Enaramo bu takımın topcusu değil. Bosu boşuna transfer edilmiş. Ibrahim akın iyi işler yapar. Takım savunması yine çok kötü. Kadir takımı oyundan düşürüyor. Ayagına gelen toplarin tamamına yakınını rakibe kaptirıyor. Dinlenmesi lazım. Sergen Yalçının takımda ciddi değişiklikler yapması lazım. Aynı topcularla aynı sonuçları alırsın. Değiştìr artik kadroyu. Takımı puan odaklı oynatmalısın. Böyle savunma olmaz.
B.Demirci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.01.2015, 23:23   #133
kolukisa
Yiğido

57 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 580 kolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISI

Degisen birsey yok ,kale sizlere ömür,defans da ondan asgi kalmiyor.
kolukisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.01.2015, 23:28   #134
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 828 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Zamaninda ondan aldigin beyaz esyan hayirli ugurlu olsun.Bu arada bunuda bizimle paylasmissin.

Sen Mehmet Oflaz´dan bahsetmissin bense babasini taniyordum.M.Oflaz babadan kalma kurulu düzene gelmis biri.Ona o düzeni kuran baba Oflaz´dir...
Konu Albayrak´la onun kiyaslanmasi olayi ise, M.Oflaz onunla asla kiyaslanmaz.Ben bunu vurgulamaya calistim.Ben ikisi arasindaki KIYASLAMAYI yaptim.Albayrak Galatasaray sevdasindan mal varligindan vaz gecer,malini mülkünü elinin tersiyle iter.Ya bizim senin beyaz esya aldigin Oflaz kardesimiz bunu yapabilirmi.

3.lig ve 2.lig artik geride kalmis.Sivasspor kuruldugundan beri bu kulüpde herkes görev yapmis.Ama hizmetleri yararli olmus veya zararli olmus bu tartisilir.Sonra kaldiki 3.ve 2. ligin bütceleri cok farkli,süperligin bütcesi tamamiyle bambaska.O vakitler 3.lig ve 2.lig yönetimlerinde yer aldi demissinde ,onlar artik mazide kaldi.O vakitler onlar kendi cebinden parasal destek veriyorlardi.Bunu bugün icin yapmiyorlar artik.Ama Albayrak hala yapiyor.Cünki Galatasaray sevgisi onun mal varligindan cok daha ön planda..

Ayrica kaldiki kimse gecmisle yasayamaz.Gecmise takilirsan,gelecekle barisik olamazsin.

Ankara´ya sevgiler saygilar saglicakla kal...
ben mehmet oflazıda babasınıda iyi tanırım. arı sitesinde birayakkaıcı dükkanları vardı.tavşanbayırında yemenlioğlu mesvidinin orada otururlardı. iyi bilirim eskiden hiç bu kadar varsıl değillerdi. çeşitli söylentiler var burada yazmak gerekmez. iyi tanırım iyi bilirim. o kadar pohpohlamaya gerek yok. en başındakinden en alttakine kadar hiç bir yöneticinin elini cebine soktuğuna inanmıyorum sadece sivassporun onlara sağladığı ayrıcalıkları kullanıyorlar o kadar.ben bu memleketin adamıyım. burada herkes herkesi çok iyi tanır çok iyi bilir
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı hiko58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.01.2015, 23:30   #135
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Biraz önce Antalya-Elazig macinin özetini seyrettim.Antalyaspor suanda Hami Mandirali yönetiminde calisiyor.Ikinci yariya Can Arat,Erman Kilic ve Ahmet Aras´i kadrosuna katmis.
Yorumcular Can Arat ve Erman Kilic´in hazir oldugunu fakat Ahmet Aras´in uyum sagliyamadigini ve onun henüz hazir olmadigini söylediler.

Bu ne demek Ahmet Sivasspor´dan gittigine göre ve Antalya kampina katildigi halde yorumcularin Ahmet´in hazir olmadigin söylemeleri Sivasspor´un suandaki durumunu gözler önüne sermiyormu?.

Yani lafin kisasi bu takim Carlos zamaninda zaten iyi calismadida ,acaba Sergen Yalcin sürecindedemi iyi hazirlanamiyor maclara. Ahmet Aras icin henüz hazir degil demeleri Sivasspor´daki calismalarin yetersiz oldugu anlamina gelmiyormu?.Bir oyuncu hazir degilse bundan teknik kadro sorumlu degilmi?.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.01.2015, 23:35   #136
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Biraz önce Antalya-Elazig macinin özetini seyrettim.Antalyaspor suanda Hami Mandirali yönetiminde calisiyor.Ikinci yariya Can Arat,Erman Kilic ve Ahmet Aras´i kadrosuna katmis.
Yorumcular Can Arat ve Erman Kilic´in hazir oldugunu fakat Ahmet Aras´in uyum sagliyamadigini ve onun henüz hazir olmadigini söylediler.

Bu ne demek Ahmet Sivasspor´dan gittigine göre ve Antalya kampina katildigi halde yorumcularin Ahmet´in hazir olmadigin söylemeleri Sivasspor´un suandaki durumunu gözler önüne sermiyormu?.

Yani lafin kisasi bu takim Carlos zamaninda zaten iyi calismadida ,acaba Sergen Yalcin sürecindedemi iyi hazirlanamiyor maclara. Ahmet Aras icin henüz hazir degil demeleri Sivasspor´daki calismalarin yetersiz oldugu anlamina gelmiyormu?.Bir oyuncu hazir degilse bundan teknik kadro sorumlu degilmi?.
Güzel tespitler katiliyorum.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58YIGIDO58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.01.2015, 08:09   #137
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Böse Cevap: Maçı Değerlendirelim

2-3 transfer, Sergen Hoca rüzgarı, öyle bir gaza geldik ki ;

TRABZON Kazanır oy oranı %3 oldu !

Şimdi bakıyorum yorumlara, takım küme düşürülmüş bile ! ! !

Acayip tabela taraftarıyız ...

Bu hafta G.Antep'i deplasmanda yenelim, eğer UEFA'ya katılırız diyen olmazsa ben de adam değilim !
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2015, 16:34   #138
58MySouL
Yiğido

58MySouL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 230 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 681 58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt

Adam gibi transfer yapılmazsa kimse kusura bakmasın küme düşeriz.Orta saha sıfır defans aynı forvet aynı.Takımı ileriye taşıyacak kimse yok.Garibim atıf ne yapacagını sasırıyor etrafında dön dur.top alıp kacacak ileriye takımı cıkaracak orta sahamız yok.Kadir bey aynı tas aynı hamam.İnşallah küme düşmeyiz.
58MySouL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2015, 18:38   #139
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçı hastanede olduğum için seyredemedim uzun süre dinlediğim maçta her oyuncu yerli yerinde 11 adam yok zira abartısız adem Koçak'ın ayağına 10 dakika top değmedi. Varın anlayın orta sahanın halini.
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı