Orijinalini görmek için tıklayınız : Polarlarımız Yolda !!!!

merkez_emre
26.03.2007, 15:52
Sivasspor tribünlerinde bir ilki gerçekleştiriyoruz...
Daha önce hiç bir grubun kendilerine ait polar atkı vb. araçları olmamıştı...
Bizde maca gelenlerin genelde atkı bile takmadan geldiklerini gördükçe zorumuza gidiyordu...
Hem renklendirme hemde güzel görüntü olması acısından polar yaptırmaya karar verdik...
İlk partimiz basılıyor...Büyük olasılıkla kayseri macına yetişecek...
Yakında Allah nasip ederse polarımızın 2. baskısını vede atkı calısmalarımız olacak...(amacımız hava atmak değil rekabet ortamı olusturmaktır :) )
Polarların basımında büyük ölçüde sponspor olan bursa toprak izalasyon (Batuhan abiye) teşekkürlerimizi iletiriz.....

siteden isteyenler olursa yeterli sayı olusursa il dısına da kargoyla gönderebiliriz

http://img442.imageshack.us/img442/4160/merkez1td2.jpg

edebiyatisyen
26.03.2007, 16:02
Helal olsun.cok güzel..........

sarsılmaz
26.03.2007, 16:05
tasarımı güzel Kırmızı-Beyazda iyi yakışır hani Hayırlı olsun

Ba [ C ] h
26.03.2007, 16:11
ben 2 tane istiyorum eğer gönderiyorsanız :D çok hoşuma gitti

fm58
26.03.2007, 16:17
abi süper olmuş artık bizede yollarsınız

ali_zara
26.03.2007, 16:19
çok güzel hayırlı olsun bravo merkez tayfa

Engin58
26.03.2007, 16:30
Harikulade tebrikler .saygilarimla...

ceza_tolga_rep
26.03.2007, 17:19
güsel çalışma....tebrikler . .

nazimgulturk
26.03.2007, 17:27
ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM

muslu9
26.03.2007, 17:34
abii hayırlı olsun artık bizede gönderirsin

ademgoze
26.03.2007, 18:05
helal size çok iyi adımlar atıyorsunuz.darısı diger gruplara....

infaz-16
26.03.2007, 18:34
Sivasspor tribünlerinde bir ilki gerçekleştiriyoruz...Daha önce hiç bir grubun kendilerine ait polar atkı vb. araçları olmamıştı...Bizde maca gelenlerin genelde atkı bile takmadan geldiklerini gördükçe zorumuza gidiyordu...Hem renklendirme hemde güzel görüntü olması acısından polar yaptırmaya karar verdik...
İlk partimiz basılıyor...Büyük olasılıkla kayseri macına yetişecek...Yakında Allah nasip ederse polarımızın 2. baskısını vede atkı calısmalarımız olacak...(amacımız hava atmak değil rekabet ortamı olusturmaktır :) )
Polarların basımında büyük ölçüde sponspor olan bursa toprak izalasyon (Batuhan abiye) teşekkürlerimizi iletiriz.....

siteden isteyenler olursa yeterli sayı olusursa il dısına da kargoyla gönderebiliriz

emre polarlar kayseri maçına yetişecek allahın izniyle yanlız burda bi yanlışı düzeltmek istiyom ben ve firmam sponsor deiildir bende sizingibi sivasspor hastası fanatiğiyim bende tründeyim bildiğiniz gibi yer ve mesafa tanımaksızın heryerdeyim, sponsor demek anladığım kadarıyla yaptığı yardıma veya vs işde reklam yapmak demk ben reklam için yapmıyom bunu bu benden merkeezze sivassporu destekleyen mensubu üyesi olduğum gruba hediyemdir.kimsenin ne katkısı ne yardımı bu menden size gençler güle güle giyin.

Army
26.03.2007, 18:39
eywllah saolasın abi sen inşallah diğerlerine ornek olursunda bişeyler olmaya baslar

35gürün58
26.03.2007, 19:04
Çizimdeki gibi ise çok güzel ,ondanda güzeli İnfaz kardeşimin tertemiz düşüncesi kendisini hem kutluyorum ,hem taraftar olarak teşekkür ediyorum.

Eğer İzmire gönderilme imkanı olursa (artarsa) bir tane büyük beden de benim talebim olur.

infaz-16
26.03.2007, 19:16
Çizimdeki gibi ise çok güzel ,ondanda güzeli İnfaz kardeşimin tertemiz düşüncesi kendisini hem kutluyorum ,hem taraftar olarak teşekkür ediyorum.

Eğer İzmire gönderilme imkanı olursa (artarsa) bir tane büyük beden de benim talebim olur.

hemşom hemşerim bende gurunlüyüm sana özel salıcam söz hemde arkasına gürünlü yazdıracam ben tekrahmalıyım yeni ismi gerçi buda eskidi yolgeçen köyünden

CÜSSKB-Aynur
26.03.2007, 19:25
Organize bir Tataftar Grubu olmak için görsellikte çok önemli;)

Kısa zamanda büyük yol aldınız, Bravo Merkez Tayfa,:D

RECEP_YÜKSEL
26.03.2007, 19:26
hayırlı olsun arkadaşlar inşallah dah güzel şeyler olur emeği geçen herkeze tşk ederim türbünde görüntü çok önemlidir

başarılar sizlere yakınolsun

GuNaY
26.03.2007, 19:59
Tasarım çok güzel olmuş tebrik ederim,
yardımını esirgemeyen Batuhan gardaşımada teşekkür ederim

SivasLady
26.03.2007, 20:33
cok güzel olmus
tek :D ya biriniz kuru kafa digeri yarasa :rolleyes:
gören ne diyecek bu sivas taraftarina :rolleyes:
:) neyse hayirlisi olsun

infaz-16
26.03.2007, 20:36
Bizde maca gelenlerin genelde atkı bile takmadan geldiklerini gördükçe zorumuza gidiyordu...
Hem renklendirme hemde güzel görüntü olması acısından polar yaptırmaya karar verdik...
Yakında Allah nasip ederse polarımızın 2. baskısını vede atkı calısmalarımız olacak...(amacımız hava atmak değil rekabet ortamı olusturmaktır :) )

http://img442.imageshack.us/img442/4160/merkez1td2.jpg sevgilim sen uyu ben deplasmana kaçayım yollarda inceden atkımı sarayım bekleme beni bugece aşkımızdan önce gelir sivasspor sevgisi

merkez-apo
26.03.2007, 20:58
sevgilim sen uyu ben deplasmana kaçayım yollarda inceden atkımı sarayım bekleme beni bugece aşkımızdan önce gelir sivasspor sevgisi

abi ben bu besteyi bi yerden hatırlıyom katkılarından dolaya çok teşekkür ederiz gerek pankartta gerek polarda gerekse istanbulda bize çok yardımcı oldun
ALLAH'ta senin yar ve yardımcın olsun

salihak
26.03.2007, 21:57
vallahi güzel olmuş makul bir ücret karşılığında sivaslılara buradan isteyene satıla bilir şahsen ben bir tane istiyorum

cavres__ss
26.03.2007, 22:38
GARDAŞ ÇOK GÜZEL YA BENDE İSTİYORUM 1 ADET POLAR. EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER...

RüStü ElmaS
27.03.2007, 03:59
Çok güzel bir çalışma, emeği geçenlerin ellerine sağlık.

Bursa Toprak İzalasyon' dan Batuhan beye buradan teşekkürlerimi iletirim.

Böylesine güzel bir sponsorluk umarım diğer şirketlerde yaparlar.

Hayırlı olsun.

BAYPİPO
27.03.2007, 05:07
Gerçelten çok güzel olşmuş. tebrikler emeği geçenlere ve destek olanlara hepsinde öncesi ise Batuhan kardeşimizin düşüncesini tüm Sivas'lılar olarak benimsemeliyiz ki daha çabuk ve güçlü bir şekilde hedeflerimize ulaşalım...

zaralım 58
27.03.2007, 06:20
GÜZEL OLMUŞ AMA YARASA YERİNE BAŞKA BİR FİGÜR KOYABİLİRDİNİZ

sivas_kangallı
27.03.2007, 11:56
harbi çok güsel::):).......:):

58svs58
27.03.2007, 12:01
kaç lira acaba......................... .............................. .............................

merkez_emre
27.03.2007, 13:20
Değerli Site Sakinleri İyi Dilekleriniz Ve Düşünceleriniz İçin Ben Ve grubum Adına Teşekkür ederim...

Polar Sayımızı 100 e Cıkarttık bunların 70 tanesini grubumu üyelerine geri kalan 30 tanelik kısmını ise Talep Edenlere Göndericeğiz...

Polar Fiyatımızı 30 ytl + kargo ücreti olarak belirledik...
Kontenjan 30 adetle Sınırlı oldugundan isteyenler bana özel msj ile adreslerini isimlerini yazarlarsa ii olur...İlk 30 kişiye Göndericez...

melih1
27.03.2007, 13:40
30 bence pahalı..zaten sıvassporun orjınal urunlerı 40 lira.

yinede guzel çalışma

merkez_emre
27.03.2007, 18:52
kardeş 20 ytl polar 6 lirada baskı 4 lira kalıyo geriye o kadar da olsun yani
İsteyen olursa söledim zaten :)

İyi dileklerin için de saol kardeş

CHiVaSSE
27.03.2007, 19:19
kardeş baskı falan harika duruyor bana 2 tane ayırır mısınız?....

merkez_emre
27.03.2007, 19:20
kardeş baskı falan harika duruyor bana 2 tane ayırır mısınız?....

tabi özel msjdan isim adres yazarsan ii olur kardes

Deliilyasliyiz
27.03.2007, 19:21
valla guzel olmuş hayırlı olsun ne diyelim

yeniçeri_bthn
27.03.2007, 19:39
baskıda güzel olmuş polarlarda harika oldu bu çizimi yapan arkadaş kimse ona desinetörlükde yılın ödülüne aday göstermek lazım ayrıca şunuda belirteyim polarlar tescil ve merkez tayfa adına marka belgesi alınmışdır,

merkez_emre
27.03.2007, 19:42
şunuda belirteyim polarlar tescil ve merkez tayfa adına marka belgesi alınmışdır,

Vede Sivasspor Logosu İçin Sivasspor Yönetiminden izin Alınmıştır!!!!

abdurrahim_58
27.03.2007, 19:42
Cok iyi olmus emek veren herkesın emegıne saglık olursa bende isterim.
:D:D:D:D:D:D:D:D

abdurrahim_58
27.03.2007, 19:43
Alanyaya bir paket yollayım kargoyla:D:D:D:D:D:D:D:D

Deliilyasliyiz
27.03.2007, 19:45
Polar falan tamam da ne zaman adam gibi bir grup olacak.kendine ozgu marşlar la destek verecek lalal lololo dan baska bişey bildigi yok sivas taraftarının.
<marquee>ÖLÜMÜNE SİVAS<marquee>

merkez_emre
27.03.2007, 19:48
Polar falan tamam da ne zaman adam gibi bir grup olacak.kendine ozgu marşlar la destek verecek lalal lololo dan baska bişey bildigi yok sivas taraftarının.

kardeş daha öncede söledik daha önce böle bi organize olmadı tribünlerde en büyük eksiklik renklendirme stadı....

beste konusuna gelincede..Bizim 4 5 tane güzel bestelerimiz var ama maca gelenler daha kırmızı beyaz yapmayı bile beceremiyor..Bu yüzden beste yapmanın bi anlamı kalmıo vede daha da beste yapmıyoruz...

infaz-16
27.03.2007, 19:54

sen nebiçim yazıyon gardaşla sen hiç trübüne geldinmi burdan salllama gel trübünde bildiğin şey varsa ordan söle biz dam gibi taraftarız bilgisayar başından sallamayız. sözlerine dikkat et ayıp yaptığın

CÜSSKB-Aynur
27.03.2007, 20:15

Eleştirmek yerine yapılmak istenenleri görmeye ne dersin??
Önce Havuz Kale Arkasında yapay olmayan bir şeklide bütünlük sağlayalım.
kısa sürede tezahürattada birlik sağlanacaktır.

pisko
27.03.2007, 20:18
isim emreydi heralde gülüm bi tanede bana .ö.m atıcam şimdi.çizimide hoşuma gitti

KerimKesgin
27.03.2007, 21:03
Güzel olmuş . bi denede kargoyla bana :D

dieforyou7
28.03.2007, 10:04
ya aslında ist.gonderılıcekler ist taraftar derneğıne gonderılsn ordan alalım..polar super ama ıns yapcak kısı bunu ıcrataa yansıtır...bıde sey yaw polar kapsonlu olsun...

merkez_emre
28.03.2007, 16:41
arkadaslar saolun görüşleriniz için varsa almak ısteyen özel msj atsın bana....
su an 6 7 kişi oldu...

sivasli_kocak
29.03.2007, 16:29
hayırlısı olsunnn yakısır polarlar

merkez_emre
29.03.2007, 16:51
siz diyil polar eldiven bile yaptiramazsiniz...

kardeş hiç grubunuzda 3 kişi aynı şeyi giymişliğii oldu mu ? :D
neyse kaale almaya bile değmez

melih1
29.03.2007, 16:55
siz diyil polar eldiven bile yaptiramazsiniz...

sen yaptırda o zaman gorelım...sen yaptır ben 10 tane alacağım..
burda bir iş yapılmış çakallık etmeyın...saygı duyun yapana edene.gorusunuzu bıldırın ama eleştırınız yıkıcı olmasın.
mesela ben pahalı dedım ama yınede ıyı çalışma dedim.

bu arada merkez tayfa benım yaş 30 sen kaç yaşındasında kardeş felan dıyorsun anlayamadım ınan...

merkez_emre
29.03.2007, 17:02
bu arada merkez tayfa benım yaş 30 sen kaç yaşındasında kardeş felan dıyorsun anlayamadım ınan...

tamam amca forumdakilerin yasını bılmıyorum bu yüzden kimin ne oldugunuda kusra bakma

infaz-16
29.03.2007, 17:26

yarın allah nasip ederse polarları alıyom ve sivas tur yada sivas huzur akşam yedi arabasına vericem güle güle giyin ve giydiğiniz her maçda sivasspor galip gelir merkez tayfaya.

ReFRaCToRY
29.03.2007, 18:22
batuhan abi sana çoq tşk ediyorum!...yaptıın bu anlamlı hareket birilerine de örnek teşkil eder inş!...

melih1
29.03.2007, 19:41
tamam amca forumdakilerin yasını bılmıyorum bu yüzden kimin ne oldugunuda kusra bakma

istersen şurdan başla..
ilk önce kiminle nasıl konusulacağını oğren.sonra trıbunculuk oyna.ben sana terbıyesızlık etmedım halada etmıyorum ancak her işin başında saygı sevgı olmalı.bunlardan tavız verılırse yapılan iş isterse 4*4 luk olsun yınede pek takdır kazanmaz..
hadi kolay gelsın başarılar.tek gelecek gordugum sızsınız..

merkez_emre
29.03.2007, 19:48
istersen şurdan başla..
ilk önce kiminle nasıl konusulacağını oğren.sonra trıbunculuk oyna.ben sana terbıyesızlık etmedım halada etmıyorum ancak her işin başında saygı sevgı olmalı.bunlardan tavız verılırse yapılan iş isterse 4*4 luk olsun yınede pek takdır kazanmaz..
hadi kolay gelsın başarılar.tek gelecek gordugum sızsınız..

ya abisi tamam kapatalım die özr diliyom hala uzatıyon konuyu sonrada sevgi saygı göster dion..Sitede kimseye bi saygısızlığım olmadı cok sukur (bana sevgi gostermeyenler haric)..
tekar özr dileyim kapatalım lütfen
saol

By Karayel+58
29.03.2007, 20:29
sen nebiçim yazıyon gardaşla sen hiç trübüne geldinmi burdan salllama gel trübünde bildiğin şey varsa ordan söle biz dam gibi taraftarız bilgisayar başından sallamayız. sözlerine dikkat et ayıp yaptığın

Bu Siwas'lı değil Klawywe Tarafyarı Boş Wer.................+58

dURGUN sUDA hER kES kAPTAN kESİLİR......+58

By Karayel+58
29.03.2007, 20:46
Batu Gardaşım Eywallah Allah Razı Olsun Yaptıklarından Ötürü...Bırak Millet Tomruk Değilki Hızarla Biçesin Sponsor Veya Reklam Desinler....Keşke Herkez Senin G.b Yapsada Reklam Sponsor Yapıyor Desinler...Ben Ne Olursa Olsun Sonuçta Burda Bir Siwasspor Aşkı War...Zorlu Grubunada Sitemizde Reklam Dediler Sponsor Dediler;Keşke Siwas'tan Böyle İş Adamları Çıksada Reklamda Sponsor Deselerde Yapsalar Bir Şeyler....Yaw Siwasspor'A Kalbi Atan Bir İnsana ALLAH Razı Olsun Demek Warken Neden Böyle Çirkef Tawırlar Sergiliyorlar Anlamış Değilim..Meywe Weren Ağaç Taşlanır Gardaşım...Bunu Bir Kaç Gün Önce lYaşamadıkmı Zaten ?Neden Bu Şükranlık Minnettarlık Yerine Çirkef?Adam Sahanın Yolunu Bilmiyor Siwasspordan 3 Futbolcu Sayamaz Say Desen Görüşlerine Formuna Karışıyor Yaw;Warmı Böyle Bir Şey Sor Ömründe Kaç Kere Gittin Maça?Gideceksin Gideceksin Maddi Durumun İşin Pozisyonu Mewkin Artı İse Gideceksin!!Durumu Olmayanlara Sözüm Elbette Yok Eywallah Derim Baş Tacımız..Yaw Geçen xxxx Biri Daha Yazdı Adam G.b Bir Grup Kurun!!Sen Konuşamazsın Sesini Kesersin Yoksa Bilemem?Bu Yola Baş Koymuş İnsanlar Keşke Formlarımıza Karışsa Eywallah deriz ;Ama Klawye Taraftarı Karışmasın...Klawyede Delikanlılık Yapmasın..Batu Emeüinden Ötürü Tekrar Eywallah Saol Warol..................+58

Atılan Oku'Uzatılan Gül,'üde Unutmayız.............+58 +16+34

musti34
29.03.2007, 20:56
ben de almak istiyorum ..............

By Karayel+58
29.03.2007, 21:00

Aman Emo Benim Redman'i Unutma Canını Yerim :)

Ss--58--Ss
29.03.2007, 21:12
COK GUZEL OLMUS ELLERINIZE SAGLIK.HER ZAMAN DESTEK TAM DESTEK...

melih1
30.03.2007, 16:53
ya biraz abes olacak ama arkadaşlar sivasımızla yarasa ne alaka çıkaramadım..

tabı o siyah grafik yarasa ise..yarasa değilse ne oldugunu merak ettım vallahı :D

hafikliyiğido58
30.03.2007, 17:18
SELAMÜN ALEYKÜM GARDAŞLAR BENDE POLAR İSTEMİŞTİMDE KARGOYLA YOLLAYABİLİRMİSİNİZ

sen_kimsin
30.03.2007, 17:26
hellal olsu kardes
tebrik ederim

merkez_emre
30.03.2007, 17:33
ya biraz abes olacak ama arkadaşlar sivasımızla yarasa ne alaka çıkaramadım..

tabı o siyah grafik yarasa ise..yarasa değilse ne oldugunu merak ettım vallahı :D

abi Dediğin gibi o figür yarasadır...Acele yaptık tasarımı o yüzden pek inceleyemedik....Sivasla bi alakası da yok ama İlla sivasla da alakalı olacak diye bi şey yok..

Eleştirin için tesekkurler

fm58
31.03.2007, 19:26
yarasa yakışmış ama ........ .

merkez_emre
31.03.2007, 19:37
yarasa yakışmış ama ........ .

kardes sole fikrini dedik ya yapıcı eleştirilere acıgız

ydurdag
31.03.2007, 20:02
polarlardan nerden alabiliriz fiatları nekadar sizden ricam şu amigo varya postacı migolugu bıraksın temizinden saglam iki tane amigo buldukmu iş tamamdır.artık her macta gruplar arasındaki kavgadan bıktık.sivassporumuzu destsklemek yerine millet birbirine giriyor utanmak lazım bayanlarda geliyorartık maclarımıza tesekkürler

merkez_emre
31.03.2007, 20:12
kardeş artık gruplar arası kavga olmuyor..
maclara gelıosan goruyorsundur..

melih1
31.03.2007, 22:47
abi Dediğin gibi o figür yarasadır...Acele yaptık tasarımı o yüzden pek inceleyemedik....Sivasla bi alakası da yok ama İlla sivasla da alakalı olacak diye bi şey yok..

Eleştirin için tesekkurler

fena durmamış yınede;)
guzel olmuş :D

mafia_58
01.04.2007, 00:42
LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN BANADA YOLLAYIN.SİVASIN ADI OLSUN YETER.BEN İZMİRDENİM KEMALPASADAN BENDE İSTERİM ALLAH RIZASI İÇİN YOLLARSANIZ SEVİNİRİM.SAOLUN SİVASSPORUMUZA YİĞİDOLARIMIZA TURKCELL SÜPER LİGİNDE BASARILAR DİLERİM.SAYGI VE SEVGİLERİMLE.
HABER VERMEK İSTERSENİZ sensiz.yasam@hotmail.com

sinan-58
01.04.2007, 07:47
merkez_tayfa bu polar ilk diyorsun ama istasyonda sivasspor bufesinde 1967 genç taraftarlar derneğinin poları satılıyor ilk değil ama guzel olmuş trubunler kırmızı beyaz olması için guzel bir adım

merkez_emre
01.04.2007, 18:15
merkez_tayfa bu polar ilk diyorsun ama istasyonda sivasspor bufesinde 1967 genç taraftarlar derneğinin poları satılıyor ilk değil ama guzel olmuş trubunler kırmızı beyaz olması için guzel bir adım

kardeş o büfede sadece Sivasspor resmi ürünleri satılıyor...Dernek üyeleri ordan polar alıyor...İNşallah en yakında dernekde cılgınlar gruplarımızda tribün renklendirmesinde calısmalar yaparlar...
saol iyi dileklerin ıcın

onur_0581991
15.04.2007, 19:25
abi bende sivastayım ama halısaha maçında ayağıma darbe aldığım için 3 haftadır evdeyim bu hafta inşallah çıkacak bu polardan ben de alabilirmiyim veya nerden alabilirim?

Army
15.04.2007, 19:50
özel msj at bize ;) .

mehmet_sonmez
16.04.2007, 08:29
abi çok güzel olmuş bu polardan bende istiyom ben de yakında sizin guruba kalırım eger aranıza alırsanız ben ist oturuyom ama sen bana gönder ama bana cevap yazarsan sevinirim msn adresim: mehmet_sonmez_58@hotmail.com ama abi lütfen cevap yaz.

mesut_koçak_58
16.04.2007, 09:22
hayırlı olsun çok güzel olmus.....

berlinli1967
16.04.2007, 10:44
hayırlı olsun, cok güzel olmuş

onur_0581991
16.04.2007, 20:08
özel msj at bize ;) .

mesaj attım ama bakarsan sewinirim...
Bu arada MSN:

onur_0581991@hotmail.com

akseki58
17.04.2007, 15:28
Selam Arkadaslar....Pololar cok süper olmus...ben almanyada kaliyorum...pololariniza sahip olmak burdanda mümkünmü???

burock_58
18.04.2007, 15:52
en kısa zamanda bende polarlardan almak istiyorum çok güzel bi tasarım tebrikler MERKEZ TAYFA

siv58lim
29.09.2007, 20:42
Selam arkadaslar...cok süper olmus bende almanyada kaliyorum....mümkünse bize de yollasaniz...ltf cevap verin

İSTANBULL34
01.10.2007, 10:02
GÜZEL ÇALIŞMA AMA CİZİMLER BİRAZDAHA İYİ OLABİLİRDİ KEŞKE BEN ÇİZSEYDİM MANYAK BİŞEY CİZERDİM

BURAK_06
01.10.2007, 12:32
Öncelikle emekleriniz için sağolun.Allah razı olsun.
Yalnız benim eleştirim olacaktı.
Polar da ki yarasa figürü hiç hoşuma gitmedi.
Keşke daha anlamlı Sivas için simge olabilecek bir resim olsaydı daha güzel olurdu.
İnşallah birgün herkesin katkılarıyla daha güzel polarlar çıkabilir.

EyüphanAydın
01.10.2007, 12:54
valla BİZ İLKLERİN TAKIMIYIZ BİZDEN HERŞEY BEKLENİR

merkez_emre
01.10.2007, 16:13
yorumlarınız ve eleştirileriniz için tesekkur ederiz...

tasarım biraz aceleye geldı o yuzden onumuzdekı calısmalarımızda daha titiz davranıcagız :)

yeniceri_can
09.10.2007, 21:29
eleştiriler için çok saolun .
umarım ilerideki çalışmalarımızda ablerim herkesin beğeneceği güzel bir çalışma ortaya koyarlar.

kral sivas
27.10.2007, 15:30
süper olmuş merkez tayfaya selamlar çok iyi yoldasınız

yusuf_yusuf
27.10.2007, 16:50
tebrikler guzel çalışma ama fyatı nekadar belkı bende alırım

pusat_tamer_58
13.01.2008, 18:15
ya valla çok süper olmus
inşallah bu kış piyasaya sürerler ayrıca herkese sesleniyorum ben forma dahil her ürününü aldım herkese tavsiye ederim hayırlısı olsun darısı şampiyonluk

antitoksidan
14.01.2008, 14:38
Çok güzel ama kışın heralde adam bunu giymez soğuktan daha kalın bir şey giyer bu yazlık için bir de kışlık için polar çıksa keşke:D:)

CcCsVsCcC
16.01.2008, 20:37
http://www.anadoluskor.com/anket.asp sivasspor a oy at kimin taraftarı çokmuş görsünler

bitirim_rsm
20.01.2008, 12:40
emegınız için teşekkurler bız bursadayız sıvastan bıraz uzak ama bunları ınternet yoluyla satma ımkanınız veya sipariş olanagı varsa bızı bılgılendırırsenız bızde takımımıza katkı saglamış oluruz şimdiden teşekkurler

balili_58_06
20.01.2008, 12:43
güzel olmuş ücret ne kadar bende alabilirim

svs_çapkın_58
20.01.2008, 12:52
çok güel bize fiyat belirtirseniz ben almayı düşünüyorum............

merkez_emre
20.01.2008, 15:10
merkez tayfa olarak bu calısmamız gerıde kaldı yeniçerilerde böylew bi organize olursa orda sizlere yardımcı olabılırız :)

TUNA_TNK
20.01.2008, 15:21
TEŞEKKÜR EDERİZ EMRECİM OLMASINI BÜYÜK BİR HEYECANLA BEKLİYORUZ...

delikanli_58
20.01.2008, 15:26
bende istiyorum bir tane artık sivasda olursam sivasa yoksa kıbrısa gönderirsiniz