Orijinalini görmek için tıklayınız : Merkez Tayfa-Marmara

S.KUTLU
15.06.2007, 07:57
Çok değerli abiler(kardeşlerim),çok değerli ablalarım(bacılarım) ve Sivaslı olmayıp Sivassporumuza gönül veren değerli misafirler.Şuan İstanbulda bir arkadaşımızın ofisinde grubumuzun önde gelenleri ve büyükleriyle yaptığımız toplantıda alınan bir kararı sizlerle paylaşmak zorundayız.Bu kararı açıklamadan önce,siz değerli insanlara şunu hatırlatmak isterim.Marmara bölgesinde 2 sene içersinde İstanbul 58 ve 346 Sivasspor Taraftarları adı altında toplanmaya çalışılmış ve başarılı olamamışızdır.Daha sonrasında çok güzel bir çalışma ile Marmara 58 Grubu ismi altında Marmara bölgesinde yaşayan yiğidoların bir araya gelmesi için toplanma kararı alınmıştır.Bu isim altında kendimizi %100 hazır hissediyoruz.Grubumuzun yarısı bize tribüncülüğü öğreten Yeniçerili(Yeniçeriler) abilerimizin devamı olan genç arkadaşlardan oluşmaktadır.Ayrıca bu abilerimizin devamı olarakta sivasta Merkez Tayfa ismi altında toplanan değerli genç kardeşlerimizde vardır.Bu değerli arkadaşlarımızdan Armağan kardeşimiz aynı yerden gelen kişiler aynı yerde olmalı düşüncesiyle bir arkadaşımıza fikir vererek birleşmek ve daha çok büyüyerek Merkez Tayfa ismini duyurmak daha iyi olur demiş.Az önce dediğim gibi şuan İstanbulda bir arkadaşımızın ofisinde bu konunun kararı netleşmiştir.Biz bundan sonra Sivasta bulunan Merkez Tayfaya bağlı olarak bu grubun Marmara Bölgesi temsilcileri olmayı kalbimizle kabul ediyoruz.Bu kararla birlikte eskiden geldiğimiz yere yakınlaşmış ve eskiden tribünlerde olan abilerimizden helal olsun sizlere övgüleriyle karşılaşmışızdır.Merkez Tayfa-Marmara ismi ile çalışmalara devam edeceğiz.Hayırlı olsun.

Bu başlığımız,bu sitede genel sayfamızdır.

MarmarA
15.06.2007, 08:15
gebzeden her geldiğimizde değerli bir kardeşimiz istanbulda toplanmamızı sağlayacak bir yer ayarlıyor.teşekkür ederiz.dünden beri burdayız.açıklama bizler için iyi oldu.şuan mutluluğumuzu ve fikirlerimizi paylaşmak için sırayla bilgisayar başına oturacağız.bendende Şimdilik bukadar.allaha emanet olun.hayırlı uğurlu olsun tekrar.

bunuda ıspatlarız.

MERKEZ TAYFA-MARMARA

AnTi-FeNeR
15.06.2007, 08:19
tebrıkler..istanbuldan boylesı calısmaların olması sevındırıcı..inş ıst kanadında buyuk bır kıtle ıle sivvassporumuzun yanında olursunuz

AnTi-FeNeR
15.06.2007, 08:20
istanbulda uyuyan devi uyandırmanız diliği ile;)

MarmarA
15.06.2007, 08:32
istanbulda uyuyan devi uyandırmanız diliği ile;)

DEĞERLİ YORUMLARIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ ARKADAŞ.İSTANBUL ÖN PLANDA GÖZÜKSEDE BİZLER MARMARA BÖLGESİNİN GENELİ OLARAK ÇALIŞMALARIMIZI GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ.İSTANBUL DIŞINDANDA DESTEK OLDUĞU İÇİN ŞUAN MUTLUYUZ.HAYIRLI GÜNLER.

merkez_emre
15.06.2007, 09:31
Biz gerek gecen senelerde gerekse de bu sene istanbuldaki maclara gittigimizde karsılandıgımız manzara gercekten içler acısı idi....Biz ta sivas tan kalkıp gelmemize yorgun yorgun 90 dakka bagırmamıza ragmen İstanbulda oturan vede bir semtden öbür semte geçmeye erinenler oldugu sürece ben Tribünde olanlar dısında İStanbulda Sivaslı olduguna inanmıyorum...Vede Değerli Marmara grubundaki arkadasların abilerin kardeslerin buna duyarsız kalmayıp Bir olusum içine gitmesi beni gercekten cok sevındırdi..Artık ist ye maca gittiğimizde boş tribünler kısacası dogdugu memleketi bırakıp karsı takım tribune giden bi Sivaslı gencimiz olmaz inşallah...

Bu Birleşme umarım giderek yayılır hem istanbul un hemde Türkiyenin 4 bir tarafına yayılır..

NAUGHTYBOY58
15.06.2007, 09:49
Hayırlı Uğurlu OLsun MErkez_Tayfa Grubu Olarak Zaten Arkanızdaydık Çünkü Özünüzü ßiliyorduk ßundan SOnrada Çalışmalara ßizle ßeraber Ortak Olduğunuz İçin Sİzlere Teşekkür Ederim ßundan Sonra İstanbuldaki MAçlarda İnşallah Daha Güzel MAnzaralar Oluşur We MErkez_Marmara Dahada ßüyür Tekrar Hayırlı Olsun ßu Katılım ßizi Gercekten Cok Sewindirdi Arkadaşlar Güzel Günler ßizi ßeklior İnanın;)

MarmarA
15.06.2007, 10:40
MARMARA 58 GRUBU 24.06.2007 PAZAR GÜNÜ SAAT 19:30'DA İST.KADIKÖY İSKELESİNDE ''BİZ GERÇEĞİZ,İNANMAYANI YIKARIZ'' BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİRECEK.BÜTÜN MARMARA BÖLGESİNDEKİ YİĞİDOLARI BEKLİYORUZ.GELMEK İSTEYEN BUYURSUN GELSİN.BU ŞART OLDU.ÇÜNKÜ BÖYLE İSTENİYOR.KOCAELİ(İZMİT),BİLEC İK VE İSTANBULDA BULUNAN GRUP İÇİNDEKİ ARKADAŞLARIMIZLA YAPAŞAYACAĞIMIZ GÜZELLİKLERİ KAÇIRMAYIN.

İSPATLARIZ.

diğer sayfadan alıntıdır.

BİZ DAHA HATAYA DÜŞMEYİZ.HER ŞEY SÜPER OLACAK.BU BAŞLIĞIMIZ GENEL BAŞLIĞIMIZ OLDUĞU İÇİN,BURDA BU KONUMUZDA YER ALSIN.TEŞEKKÜRLER...

Army
15.06.2007, 12:47
Öncelikle bizi kırmayıp fikirlerimizi değerlendirdiğiniz için çok teşekkür ederim... Emre arkadaşımızın dediği gibi istanbuldaki sivaslıların çoğu başka takımların sepmatizanlığını içerisinde buda bizleri üzmekte. Önümüzdeki sezon İstanbulda 5 deplasman maçımız olduğu için Merkez/Marmara oluşumu tam zamanında oldu. İnşallah grubumuz ve Sivassporumuz adına hayırlı uğurlu olur

velibircan
15.06.2007, 13:42
ben bu oluşuma çok sevindim.ben istanbulda oturuyorum merkez tayfanın istanbul kolunun olmasını çok istiyordum fatih abide çok iyi bilir bu isteğimi mermerbeyde çok iyi bilir ..hatta ben bile girişimlerde bulunmaya çalıştım ama yaşım küçüktü gereken desteğide alamıyınca beni aşar dedim.ama şimdi abilerimin böyle bir girişimde bulunmasından sonra bana düşen abilerimin yanından ayrılmamak tüm organizasyonlarda birlik olmak.....

inşallah kadıköyde görüşücez tanışıcaz inanmıyanları yıkıcaz.....

mermer yusuf
15.06.2007, 15:12
ayın 20 sinde yalovaya gideceğim için bu buluşmada olamıyacağım.3 haftam orada geçecek.kardeşlerime abilerime ve bütün herkeze başarılar dilerim.doldurun kadıköyü.

24.06.2007 pazar...saat 19:30

ayrıca merkez tayfa marmara iyi oldu.şimdi sivas tamam.marmara bölgesi kesin tamam.sıra ege,akdeniz ve diğer bölgelerde.ama ilk başta güzel bir çalışma yapması lazım merkez tayfanın varolan taraftarları.işte bu kolay....

hayırlı olsun...

musti34
15.06.2007, 16:18
bence daha iyi olmuş.sonuçta biz oradan geldik.en büyük merkez tayfa-marmara

MarmarA
15.06.2007, 17:20
http://www.youtube.com/watch?v=N6SxFZklWng

TAZE TAZE.FIRINDAN YENİ ÇIKTI.BU DEVİR BİZİM DEVRİMİZ.HEY SİVASSPORLULAR SİZ NERDESİNİZ...

wertons
15.06.2007, 18:07
cok guzel olur ıstanbuldakı maclar acısındanda

Del Piero
15.06.2007, 20:32
HAYIRLI OLSUN DEMEKTEN BAŞKA BİR SEÇENEĞİMİZ YOK ÇÜNKİ DEPLASMAN MAÇLARINA GİDEMİYOR.. İNŞ.. SİVASSPORUMUZU SİZLER MERKEZ-TAYFA MARMARA OLARAK EN İYİ ŞEKİLDE DESTEKLERSİNİZ

zaralım 58
15.06.2007, 22:55
lig başladığında GEBZEDEKİ YİĞİDOLARLA İRTİBATA GEÇİP SİVAS'IMIZIN MAÇLARINA GİDELİM

yeniceri_can
15.06.2007, 23:25
hayırlı ugurlu olsun oluşum daha da ilerliyor ..

mermer yusuf
16.06.2007, 12:21
İSTANBULDAKİ 5 MAÇTA OLUNACAK.AMA BİR ŞEY DAHA VAR.BUNUN BURSASPOR MAÇIDA VAR.GÜCÜMÜZ KUVVETİMİZ YERİNE GELİNCE BUNUN ANKARASIDA VAR.HERŞEY GÜZEL OLACAK.2 GÜNDEN BERİ GEBZEDEKİ ABİLERİMİZ İSTANBULDAYDI.TEKRAR GERİ DÖNDÜLER.HAFTAYA CUMARTESİ PAZAR GÜNKÜ BULUŞMA İÇİN TEKRAR GELECEKLER.PAZAR GÜNÜ MUHTEŞEM OLACAK.1 GÜN ÖNCEDEN GELEN KARDEŞLERİMİZİ YİNE EVİMİZDE VE İŞ YERLERİMİZDE MİSAFİR EDECEĞİZ.HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ.

24.06.2007 PAZAR...SAAT:19.30............ ...UNUTMAYIN

TIKLAYIN
http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=11422

MarmarA
28.06.2007, 17:27
İSTANBULDA YARIN YAPACAĞIMIZ ÇALIŞMAMIZDAN SİVASTAKİ MERKEZ TAYFA GRUBUNUN HABERİ VARDIR.MERKEZİMİZDEN ONAY GELMİŞTİR.EFENDİLİĞİMİZ ÖN PLANDA OLACAK VE ÇALIŞMAMIZI GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ.BİZİMKİLERE DUYRULUR.ÇALIŞMA İLE İLGİLİDE KONU 2 GÜN SONRA AÇILACAKTIR.KONUYU İSE BEN AÇACAĞIM.ÇALIŞMA HAKKINDA ŞİMDİLİK YAZILAR YAZMAYIN.PAYLAŞIM İÇİNDE OLMAYIN.DEDİĞİM GİBİ BEN KONUYU AÇARIM VE STARTI VERİRİM.ÇALIŞMAYA AYRILAN KİŞİLER ORDA OLSUN.GÖREVLİLER DIŞINDA KİMSE OLMASIN.BENİ KUTLU LİDERİMİZE REZİL ETMEYİN.

Boş Duracağımızı Sanmayın.
Bize Uymaz Boş Durmak.
Biz Merkez Tayfayız.
Bilen Biliyor.

altuntas58
28.06.2007, 19:59
calışmalarınızda başarılar dilerim

saf.fet-02
30.06.2007, 22:19
İSTANBULDA YARIN YAPACAĞIMIZ ÇALIŞMAMIZDAN SİVASTAKİ MERKEZ TAYFA GRUBUNUN HABERİ VARDIR.MERKEZİMİZDEN ONAY GELMİŞTİR.EFENDİLİĞİMİZ ÖN PLANDA OLACAK VE ÇALIŞMAMIZI GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ.BİZİMKİLERE DUYRULUR.ÇALIŞMA İLE İLGİLİDE KONU 2 GÜN SONRA AÇILACAKTIR.KONUYU İSE BEN AÇACAĞIM.ÇALIŞMA HAKKINDA ŞİMDİLİK YAZILAR YAZMAYIN.PAYLAŞIM İÇİNDE OLMAYIN.DEDİĞİM GİBİ BEN KONUYU AÇARIM VE STARTI VERİRİM.ÇALIŞMAYA AYRILAN KİŞİLER ORDA OLSUN.GÖREVLİLER DIŞINDA KİMSE OLMASIN.BENİ KUTLU LİDERİMİZE REZİL ETMEYİN.

Boş Duracağımızı Sanmayın.
Bize Uymaz Boş Durmak.
Biz Merkez Tayfayız.
Bilen Biliyor.

ÇALIŞMA YAPILMIŞTIR.VAKIF FENER BAYRAĞI ASTI.ŞEKLİMİZİ KOYDUK VE PAZARTESİ BELEDİYEYE ÇIKARTACAKLAR.konumuz açılmıştır bununla ilgili.

bu zamana kadar ne dediysek yaptık.takip eden anlamıştır.

MarmarA
04.07.2007, 13:22
grup türkiye geneline yayılıyor.grup sivasta sağlam....

ama biz marmarada zedeleniyoruz.sivastaki kardeşlerimize duyrulur.biz naza gelemeyiz.bomba gibi lige girin.başka konuların tartışılmasını istemiyoruz.biz burda zaten hazırız.sözümüz fatihe...........

bu işlerin sonunu biliriz çünkü.

saf.fet-02
04.07.2007, 15:54
hasan abi.ben ofise geldim sen çıkmışsın yahu.yeni çalışma mı varmış.açıklarsan sevinirim.

grup türkiye geneline yayılıyor.grup sivasta sağlam....

ama biz marmarada zedeleniyoruz.sivastaki kardeşlerimize duyrulur.biz naza gelemeyiz.bomba gibi lige girin.başka konuların tartışılmasını istemiyoruz.biz burda zaten hazırız.sözümüz fatihe...........

bu işlerin sonunu biliriz çünkü.

sivasta ki sorun etkiler bizi.merkezi sivastır bu grubun.kusura bakmayın tepkimi koyarım bu durumda.herşeyin normale döndüğünü duymak isteriz.3-5 kuruşluk atkı alınsa nolur alınmasa nolur.sonra düzeni değiştiririz baskısı var.buda olsa nolur olmasa nolur.silkelenin kendinize gelin.yakacağız daha bu gezegeni.

velibircan
04.07.2007, 19:18
hasan abi.ben ofise geldim sen çıkmışsın yahu.yeni çalışma mı varmış.açıklarsan sevinirim.

sivasta ki sorun etkiler bizi.merkezi sivastır bu grubun.kusura bakmayın tepkimi koyarım bu durumda.herşeyin normale döndüğünü duymak isteriz.3-5 kuruşluk atkı alınsa nolur alınmasa nolur.sonra düzeni değiştiririz baskısı var.buda olsa nolur olmasa nolur.silkelenin kendinize gelin.yakacağız daha bu gezegeni.

kusura bakma ama abi bu konuların yeri burası değil.

NAUGHTYBOY58
04.07.2007, 19:48
߀yler ßi Sakin Olun ßişey Olduğu Felan Yok Herşey Aynı..!

Ne Oldu Şimdi ßu Vakıf Olayı???

Ensar
04.07.2007, 20:08
Arkadaslar umuyorumki Türkiye genelinde 7 milyon sivasli kenetlenirde bir yumruk olur iste o,zaman agirligini rakipler Hissederler enselerine inecek yumrugun gücünü anlarlar bunu yapacak gücümüz var yeterki organiza olalim ve Sivaslilar Derneklerinde bulusalim ve Sivsassporumuza ordan ses verelim ve ciddi bicimde madi yardim yapalim bunu yaparsak kimse liglerde önümüzde duramaz sampiyon dahi oluruz yeterki destek verelim bunu istanbullu Hemserilerimizden bekliyoruz vede beklentimiz bizi orda sizler temsil edeceksiniz Kirmizi Beyaz üc Yildizimiza ordan destek cagrisi yapiyoruz lütfen yardimlariniza ihtiyacimiz var ayni Zamanda izmir ,Ankara Ve Diger yerlere cagrida bulunuyorum Zamani geldide Geciyor uyanalim degerli sivasli Hemserilerim Hepinize güvenimiz sonsuzdur Tesekkür ediyorum.

S.KUTLU
05.07.2007, 08:38
BAKIN MARMARADAKİ KARDEŞLERİM.İSTANBULDA BU SİTEYE AYNI YERDEN GİRİYORSUNUZ VE HATTA AYNI YERDE YATIYORSUNUZ.KISACA BİRBİRİNİZİN YÜZÜNÜ GÖRÜYORSUNUZ.BİRİNİZ BU YAPTIĞIMIZ YANLIŞTIR DEMİYOR.SİZLER TECRÜBELİ VE BİZLERİN GÜVENDİĞİ İNSANLARSINIZ.MarmarA vE saf.fet-02 (HASAN-SAFFET) SİZLER KLAWYEYE KENDİNİZİ FAZLA KAPTIRIYORSUNUZ.BAKIN KARDEŞLERİM BUNDAN SONRA BİZİM KONULARIMIZA YAZI YAZACAKSINIZ.SİZLERİ 3 DEFA UYARDIM.BUNDAN SONRA HATA İSTEMİYORUM.İSTANBULA GELDİM ORTADAN KAYBOLDUNUZ.ÇÜNKÜ SİZLERE KIZACAĞIMI BİLİYORSUNUZ.ŞUAN MİSAFİR OLARAK OFİS VE EVDEYİM.DEDİĞİM GİBİ SON UYARIM SİZLERE.İKİNİZ SAĞLAM İNSANLARSINIZ.BU DURUMU ÇÖZEBİLECEK KABİLİYETİNİZ VAR.SİZLERİDE GÖRMEDEN DÖNMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM.

*ŞUAN HER HANGİ BİR SORUN YOKTUR.BU YAZIDAN SONRA MARMARA SESİNİ ÇIKARTAMAZ.BU KARDEŞLERİMİZE FAZLA ULAŞAMIYORUM.ARADA SIRADA GÖRDÜĞÜM İÇİN BURADAN UYARDIM.YAZIYIDA ZATEN KESİN OKURLAR.BÜYÜKLERİN ELLERİNDEN KÜÇÜKLERİN GÖZLERİNDEN ÖPER,ALLAHA EMANET OLUN.

YARALI_AŞIK
05.07.2007, 13:04
BAKIN MARMARADAKİ KARDEŞLERİM.İSTANBULDA BU SİTEYE AYNI YERDEN GİRİYORSUNUZ VE HATTA AYNI YERDE YATIYORSUNUZ.KISACA BİRBİRİNİZİN YÜZÜNÜ GÖRÜYORSUNUZ.BİRİNİZ BU YAPTIĞIMIZ YANLIŞTIR DEMİYOR.SİZLER TECRÜBELİ VE BİZLERİN GÜVENDİĞİ İNSANLARSINIZ.MarmarA vE saf.fet-02 (HASAN-SAFFET) SİZLER KLAWYEYE KENDİNİZİ FAZLA KAPTIRIYORSUNUZ.BAKIN KARDEŞLERİM BUNDAN SONRA BİZİM KONULARIMIZA YAZI YAZACAKSINIZ.SİZLERİ 3 DEFA UYARDIM.BUNDAN SONRA HATA İSTEMİYORUM.İSTANBULA GELDİM ORTADAN KAYBOLDUNUZ.ÇÜNKÜ SİZLERE KIZACAĞIMI BİLİYORSUNUZ.ŞUAN MİSAFİR OLARAK OFİS VE EVDEYİM.DEDİĞİM GİBİ SON UYARIM SİZLERE.İKİNİZ SAĞLAM İNSANLARSINIZ.BU DURUMU ÇÖZEBİLECEK KABİLİYETİNİZ VAR.SİZLERİDE GÖRMEDEN DÖNMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM.

*ŞUAN HER HANGİ BİR SORUN YOKTUR.BU YAZIDAN SONRA MARMARA SESİNİ ÇIKARTAMAZ.BU KARDEŞLERİMİZE FAZLA ULAŞAMIYORUM.ARADA SIRADA GÖRDÜĞÜM İÇİN BURADAN UYARDIM.YAZIYIDA ZATEN KESİN OKURLAR.BÜYÜKLERİN ELLERİNDEN KÜÇÜKLERİN GÖZLERİNDEN ÖPER,ALLAHA EMANET OLUN.

kendi konularımıza yazalım.
gerisi bizi ilgilendirmez.
şuan için sorun yok deniliyorsa kutlu reis tarafından sorun yoktur.
merkez tayfa geliyor.

MarmarA
05.07.2007, 13:44

tamam kendi konularımıza yazacağız.kendi aramızdaki sorunlarıda sitemizde konuşuruz.

kalp kırdıysam özürdilerim herkezden.

saf.fet-02
05.07.2007, 18:35
kendi konularımıza yazalım.
gerisi bizi ilgilendirmez.
şuan için sorun yok deniliyorsa kutlu reis tarafından sorun yoktur.
merkez tayfa geliyor.

mert abi.konularımıza yazıyoruz zaten.yazımız net ve anlaşılır çıkıyor.

bide anahtarım yok.çaktırmadan yıkamaya gelsem orada kalsam iği olur.

aman duymasın:D

MarmarA
15.07.2007, 22:13
26.07.2007 tarihinde yapacağımız buluşmaya kadar ve buluşmadan sonra hiç bir siteye yorum yazmıyorsunuz kesinlikle.sadece konular açılacak.konuları ben açacağım sadece.insanlar bilgileri almaya devam etsin açısından.

ve yarınki fikstür çekildikten sonra belli olacak ilk maçta aslımızı duyurcağımız için herkezi ilk ist maçına bekliyoruz.

ASLINI UNUTAN BİZDEN DEĞİLDİR SÖZÜNÜ BİR DAHA KİMSE TEKRARLAMASIN.YOKSAK YOKUZ VARSAK VARIZ.TEK İSİMLE YOLA DEVAM.İSİM BELLİ,BİZ YAŞIYORUZ.İLK MAÇTA SÜPRİZ BİR GÖRÜNÜMLE YERİMİZİ ALACAĞIZ.İNANIYORUZKİ O İSME GÖNÜL VERENLER OLARAK İSTANBULDAKİLER VE SİVASTAKİLER SEVİNÇ GÖZ YAŞLARIYLA MUTLULUKTAN HAVAYA UÇACAKLAR.ŞEREFİMİZ ÜZERİNE YEMİN EDERİZ.

mesut_tncsvs
16.07.2007, 15:18
toplantıya gelicem abi

bu arada istanbulda oynayacağımız ilk maç

Fenerbahçe - SİVASSPOR maçıdır 3. hafta (26 Ağustos)

Ss--58--Ss
16.07.2007, 15:24
her zaman sivasspor..................... ..............

MarmarA
16.07.2007, 15:38
26.07.2007 tarihinde yapacağımız buluşmaya kadar ve buluşmadan sonra hiç bir siteye yorum yazmıyorsunuz kesinlikle.sadece konular açılacak.konuları ben açacağım sadece.insanlar bilgileri almaya devam etsin açısından.

ve yarınki fikstür çekildikten sonra belli olacak ilk maçta aslımızı duyurcağımız için herkezi ilk ist maçına bekliyoruz.

ASLINI UNUTAN BİZDEN DEĞİLDİR SÖZÜNÜ BİR DAHA KİMSE TEKRARLAMASIN.YOKSAK YOKUZ VARSAK VARIZ.TEK İSİMLE YOLA DEVAM.İSİM BELLİ,BİZ YAŞIYORUZ.İLK MAÇTA SÜPRİZ BİR GÖRÜNÜMLE YERİMİZİ ALACAĞIZ.İNANIYORUZKİ O İSME GÖNÜL VERENLER OLARAK İSTANBULDAKİLER VE SİVASTAKİLER SEVİNÇ GÖZ YAŞLARIYLA MUTLULUKTAN HAVAYA UÇACAKLAR.ŞEREFİMİZ ÜZERİNE YEMİN EDERİZ.

anlaşılmadı galiba.bizimle olacaklar ve bizimkiler benden başka kimse yazı yazmayacak sitelere(marmara).buluşmadan sonra fenerbahçe maçında olacak şeklimiz şemalimiz aktarılcak herkeze.fenerbahçe maçına tabiki gidiyoruz.burda oyun oynamak için 2 aydır haykırmıyoruz.o maç öncesi buluşma yerimiz belirtilecek.büyük ihtimalle dernek ve bizler bu maçta olacağımız için omuz omuza destek oluşumunu iskelede hep beraber göstereceğiz.tıpkı eskisi gibi fb maçına iskeleden yürüyerek gideceğiz.

ayrıca mesut kardeşim bekleriz tabiki.başımızın üzerinde yerin var.diğer kardeşlerimizide bekleriz.buluşmamız gerçekleşsin dediğim gibi fener maçı çalışmaları hakkında bilgiler aktarılacaktır.

MarmarA
16.07.2007, 15:44
her zaman sivasspor..................... ..............

eyvallah kardeşim.sağol................ .........

mesut_tncsvs
16.07.2007, 18:47
ölümüne hasretiz toprağına özlemiz

seviyoruz seni varmı diyen

sen nerdeysen merkez tayfa senle

Mst = mesut