Orijinalini görmek için tıklayınız : Bizim Gözümüzden Olaylı Trabzon Deplasmanı

merkez_emre
13.08.2007, 13:04
Cumartesi gece 12 de 15 kişilik arkadasla yola cıktık..Daha yola cıkmadan gidecegımızı duyan herkes teker teker ögüt vermeye basladı bunu yapın sunu yapın onlar boyledir sunlar soyledir diye..sabah 9 gibi trabzon merkezıne indik..3 gruba ayrıldık sivil olarak trabzon merkezinde dolasmaya basladık...Cogu trabzon taraftarı kendılerının bızımle bi sorunlarının olmadıklarını dertlerinin istanbul oldugunu soylediler..Bazıları ise bize ögut vermeye devam etti trabzon taraftarının holıganlıgından bahsetmeye devam ettiler...Güvenlik ıcın once aracımızı sahil kenarına cektik daha sonra olaylar cıktıgını duyan soforumuz sehır dısına cıkartmıs arabayı...Biz saat 4 gibi meydanda toplandık önce yakındaki karakola gittik karakol amirine danısalım dedik amir de bize maca gidecekseniz üstünüzde atkı forma davul vs goturmemizi sessizce trabzonluların arasında kalmamızı aksi takdirde can guvenlıgımizin olmadıgını soyledi..Bi bakıma bu dogruydu cunku yonetımimiz Sivaslılara trıbun ayrılması icin yazı gondermemişti misafir takım trıbunu de tranzonlu taraftarlara tahsis edilmişti ama kendimize pısırık gibi davranmayı yakıstıramadık saat 5 e dogru stada yurumuye basladık forma atkı davul vs ile onunden gectıgımız hiç bi taraftar bize bi satasmada bulunmadı cogu ıle selamlastık konustuk derken girecegimiz kapının onune geldik tam yanımızdada maratonda cok kalabalık olan taraftar dernegi vardi baya kalabalık olmalarına ragmen beraber bagırdık beraber İstanbul düsmanlıgımızı dile getirdik hatta beraber resım cektırdik derken polislerden aldıgımız bilgiye göre bize ait yer olmadıgını trabzonlularla beraber izleyecegımız söylendi biz ne kadar beraber olsakta trabzonlularla içerde olacaklardan emin gibiydik cunku trabzon taraftarı takıma son sansını veriyordu herhangi bi ters skor ne olursa olsun bize yapılaacak olan bi saldırı nitelıgındeydi bende yonetımle konusmak için sprotokol onune gittim üstümde de sivasspor formasi vardi yaklasık 1 saat orda bekledim cogu trabzonlu arkadas geldi baya bi muhabbet etik hiç bi sorun olmadı derken bi yöneticimizle konustum tribunden trabzon taraftarını cıkartamıcaklarını ama bi bolum ayırdıklarını soyledi ...

Biletimi aldım içeri girdim polisler misafir takım trıbununde bi kafes gibi yer ayarlamıslardı bize derken arkadaslarımla trabzonlular arasında bi gerginlik olmus bende yaklastıgımda trabzonlular sivastaki macta kendılerının pankart asamadıklarını burda da bizim asamıyacagımızı soylediler bende sivasta olanların bizimle alakası olmadıgını bizim trabzona pankart asmaya geldigimizi canımızı almadan da pankartımızı cıkartmıyacagımızı soyledim bunu duyunca baya bi arbede cıktı polis yatısdırdı guclukle....derken onumuzden gecen her trabzonlu bize hakaret etmeye devam etti yaklasık 30 kadar sivasli vardı trıbunde ve Buna ragmen bizi koruyan polis sayısı yaklasık 40-50 taneydi ki 10 metre ilerde trabzonlu seyirciler devamlı atısmalarda bulunuyordu..İlk yarı 0 0 beraber bitti devre arasında da pankartımızı ındırmek ıstedıler ama yıne toplamadık..ve ersen martinin golu geldi stad resmen yıkılıyordu sevıncten ardından bizim ataklarımız basladı bu yuklenmeler sonucunca buyuk goller kacıyordu macın bu skorla bitmeyeceğini anlayan bir seyirci sahaya girdi malum olaylar oldu bu süre zarfında yakın oldugumuz taraftarlardan su şişeleri yagmaya basladı üstümüze dogru polisler mac boyunca isterseniz sessizce sizi teker teker dısarı alalım demelerine ragmen kabul etmedik...

Ayrıca Bİzi derinden yaralıyan bi konu oldu mac ıptal edıldıkten sonra stadı terkeden cılgınlar 61 grubu onumuzden gecerken bi hakaret geldi '' lanet olası pkk lılar sizin burda yeriniz yok '' diye bu laftan sonra bızım oldugumuz yer bi kez daha karıstı polis yine zor yatıstırdı...Biz bılıyoruz ki Bu yasadıgımız ülkede Sivas kadar milliyetci bi il yok Çünkü Biliyoruz ki Atamızın dediği gibi '' Cumhuriyetin temellerini Sivas ta Attık ''

Vede Söylemek İstediğim bi kac söz gecen sene Cılgınlar 58 grubumuzun trabzonda dundogdular grubu ile omuz omuza ızledıgı mactan sonra olan kardesliği bize de yaymak istedi bizde dostluktan bi sorun gelmeyeceğini soyledik ve gecen sene cogu macın 61. dk sında trabzon trabzon die bagırdık (kendilerinin bize sivas macı haric hiç bi macta yapmadıgı halde ) vede gördük ki o stadda Sivas a Sivasspor a en cok kufur eden taraftar grubu gundogdular idi..

Bir Kez da Anladık ki
Sivas a Pkk lı Diyen Bi Zihniyetle Önce Kardes gecınıp Stadda kalabalıkta sesi cok cıkan bi Toplulukla Dostluk olmaz..
Anladık ki
Sivaslının ve MErkez Tayfa Grubunun Kendinden baska Dostu yok ! ! !

Yiğiter
13.08.2007, 13:23
insanlar bize pkklı diyecek biz de onlarla dostlık geliştirecez..yok öyle birşey..ben hep diyorum adamın birine bırak şu ts yi..onlar insanlık nedir bilmez diye ama dinlemiyor ki...

liseli
13.08.2007, 13:24
Dün ki maçtan sonra Trabzonspor tribünleri ile hiç bir şekilde dostluğumuz kalmamıştır.Çılgınlar olarak yaptıklarının hesabını soracağız.Ayrıca Trabzona giden Merkez Tayfa grubuna geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz...

yeniceri_can
13.08.2007, 13:24
yüreğine sağlık emre abi.helal olsun sana ve giden arkadaşlara hepinizle gurur duyuyorum..

toprak_gürün
13.08.2007, 13:25
Ayrıca Bİzi derinden yaralıyan bi konu oldu mac ıptal edıldıkten sonra stadı terkeden cılgınlar 61 grubu onumuzden gecerken bi hakaret geldi '' lanet olası pkk lılar sizin burda yeriniz yok '' diye bu laftan sonra bızım oldugumuz yer bi kez daha karıstı polis yine zor yatıstırdı...Biz bılıyoruz ki Bu yasadıgımız ülkede Sivas kadar milliyetci bi il yok Çünkü Biliyoruz ki Atamızın dediği gibi '' Cumhuriyetin temellerini Sivas ta Attık ''
aslında yazacak çok şey var ama burda sivaslıya pkk diyen zihniyeti anlamak mümkün değil. bende trübünde olmak isterdim fakat bursa trabzon arası çok uzak. maçı izlerken sahaya girenleri görünce hayretler içinde kaldım fakat başkanımızın sahanın içinde dimdik duruşu içimi biraz olsun ferahlattı. yanlız şunu da belirtmek isterim diğer konuda galatasaray61 nikli arkadaşa cevap yazacakdım o konu kapanmış alisamiyene çağırıyor bekle gelicez.gelicem. ordaki sivassporu desdeklemeye giden arkadaşlara edilen küfrü ve hakareti trabzonspor taraftarına yakışdıramadım. biz futbolumuzla sahada trabzonu silmişdik karambol gole karşı yinede üstündük. malum öğleden sonraydı vede akşamdı türübündekiler de sahaya grib hem takımlarını yakdılar hemde yine kendileri zarar gördü. sivaslıyız sivassporluz.yenerse alkışlarız yenilirse yine alkışlarız . bunu heryerde gösterdik sivassporlu hiç bir zaman takıman yuh çekmemişdir.

toprak_gürün
13.08.2007, 13:26
aslında yazacak çok şey var ama burda sivaslıya pkk diyen zihniyeti anlamak mümkün değil. bende trübünde olmak isterdim fakat bursa trabzon arası çok uzak. maçı izlerken sahaya girenleri görünce hayretler içinde kaldım fakat başkanımızın sahanın içinde dimdik duruşu içimi biraz olsun ferahlattı. yanlız şunu da belirtmek isterim diğer konuda galatasaray61 nikli arkadaşa cevap yazacakdım o konu kapanmış alisamiyene çağırıyor bekle gelicez.gelicem. ordaki sivassporu desdeklemeye giden arkadaşlara edilen küfrü ve hakareti trabzonspor taraftarına yakışdıramadım. biz futbolumuzla sahada trabzonu silmişdik karambol gole karşı yinede üstündük. malum öğleden sonraydı vede akşamdı türübündekiler de sahaya grib hem takımlarını yakdılar hemde yine kendileri zarar gördü. sivaslıyız sivassporluz.yenerse alkışlarız yenilirse yine alkışlarız . bunu heryerde gösterdik sivassporlu hiç bir zaman takıman yuh çekmemişdir.
yazının üstteki kısmı merkez emreye aiittir yapıştırma yapacakdım ancak okadar oldu

balili17
13.08.2007, 13:26
BİZ SİVASLIYIZ GARDAŞ BİZİM NE İŞİMİZ OLUR TRABZONLA ZAMAN KÖTÜ İNSANLAR ESKİSİ GİBİ DEĞİL ARTNİYETLİLİK FESATLIK KOL GEZİYOR.DÜN GÖRDÜK İŞDE BÖLE TAFARTAR OLMAZ KENDİ TAKIMINA ZARAR VEREN TARAFTARA DİYECEK TEK BİR SÖZÜM VAR ALLAHINDAN BULSUNLAR...

Yiğiter
13.08.2007, 13:28
.... ordaki sivassporu desdeklemeye giden arkadaşlara edilen küfrü ve hakareti trabzonspor taraftarına yakışdıramadım. .

ben yakıştırdım.....;);):D.....

yeniceri_can
13.08.2007, 13:33
ben yakıştırdım.....;);):D.....

adamlar kendi ülkelerinin şehrine pkk diyorsa bende yakıştırırım

jakobieen
13.08.2007, 13:40
insanlar bize pkklı diyecek biz de onlarla dostlık geliştirecez..yok öyle birşey..ben hep diyorum adamın birine bırak şu ts yi..onlar insanlık nedir bilmez diye ama dinlemiyor ki...
bende diyarbakır maçında bazı sivaslıların pkk dışarı diye bağırdığına canlı şahidim.. bazıları bunu dedi diye şimdi biz kimseye dost olmayalım mı.. GENELLEME YAPMAYINIZ... sahada 15 bin bizi alkışladı 15 kişi sahaya girdi.. güzel bakan güzel görür ;)

yeniceri_can
13.08.2007, 13:42
bende diyarbakır maçında bazı sivaslıların pkk dışarı diye bağırdığına canlı şahidim.. bazıları bunu dedi diye şimdi biz kimseye dost olmayalım mı.. GENELLEME YAPMAYINIZ... sahada 15 bin bizi alkışladı 15 kişi sahaya girdi.. güzel bakan güzel görür ;)

onu diyenleride biliyoz.

bide kardeş o 15 kişi futbolcularını darp etti

Bebeto_
13.08.2007, 13:43
BEN ANKARADA YASAYAN 22 YILLIK SIVASLIYIM ANKARADA NE OLURSA OLSUN (SUPER LİG İKİNCİ LİG UCUNCU LIG) BUTUN MACLARA GITTIM SIVASA HERSENE GELIRIM SIVASTA DA GITTIM NEYMIS SIVASIN KARDESI TRABZONMUS TARAFTARLAR TRABZON ATKISIYLA SIVASTA 4 EYLULDE STADA GIRIOMUS ABI EGER KANINDA BI DAMLA SIVASLI KANI VARSA BUNDAN BOLE TRABZONA DESTEK VERMEZSIN

jakobieen
13.08.2007, 13:45
bide kardeş o 15 kişi futbolcularını darp etti
doğru diyosun o 15 kişi darp etti.. ve Trabzon 15 kişiden ibaret diil.. ayrıca benim futbolcularımda iyi karşılk verdi...

Yiğiter
13.08.2007, 13:49
Shumalele tarafından yazılan
Yorumlari okuyorum da, sanki Sivasspor'lu oyuncular mac boyunca bizim oyuncalara cok sert daldi, bizi dovduler, Balili surekli birilerine kufur etti, bizleri tahrik etti bilmem ne.. Yapmayin gozunuzu seviyim.. Evet mac boyunca Sivasspor'lu oyuncular bizimkileri surekli faulle durdurdular dogrudur, ama Turkiye liglerinde oynanan ortlama bir macta olandan fazla bir faul yoktu. Ben anormal bir durum gormuyorum. Bugun artik bircok oyuncu rakip takimi faulle durduruyor. Evet hakemde zaman zaman Sivasspor'lu oyuncularin faullerine musaade etti ama oyle tahrik edecek kadar degildi.. En azindan sampiyonluga oynayan ve 1-0 onde olan bir takimi ve taraftarini tahrik edecek kadar degildi.. (Ama dersenizki biz ilk 10 hedefleyen bir takim olduk artik, ona bise diyemem)

Ote yandan, Ayman'in Balili'ye yaptigi sertlikte Sivasspor'un bir faulunu gosterebilir misiniz bana ? Ben gormedim sahsen. Hatta en sonda bence Ayman'a kirmizi vermesi lazimdi, onu bile yapmadi.. Musa'nin provakatif hareketlerini de Sedat Tunali gibi suclu ilan etmeyin, onda da abartilacak bi durum yok. Dakka 90 olmus, son anda maglup duruma dusmussun, ustune bi de arkadasina sert giriliyor.. Adamin sinirlenmesi gayet normal.. O yuzden bence kimse mactaki yonetimi ve tahrikleri mazeret olarak gostermesin, yoksa bir cok macta cok daha agir olaylar olmasi gerekir..

Burda asil anormal olan bizim takimdaki ve hocamizdaki stres.. Dunde yazdim bunu. Ligin ilk macinda onde olmalarina ragmen sinirlerini kontrol edemiyorsa bizim oyuncular, ilerleyen haftalarda cok stresli ve kritik bir derbiyi nasil kazanacaklar.. Sonra da aglariz niye kritik maclari kazanamiyoruz diye. Mac sonrasi Ziya Dogan sinirden kopuruyordu, ama bu olaylarla alakasi yok. Adam o kadar stres olmuski, (oyunculara da yansimis tabi bu stres ve sinir) adam sinir bosalmasi yasiyor. Utanmasa Balili'yi sinirdisi edelim diyecek.. Cirkef oyuncu gormesek bise demicem.. Cirkef oyunculari hatirlatiyim ben size, eski geseli Hagi, Flipescu, Hakan Unsal, Arif, Bulent, fenerli Kemalettin, bejekeli Sinan Engin, Ali Eren, Erciyesli Emre Toraman vs. vs. Bunlarin cirkeflikleri yaninda ben sahsen aksam Balili'nin hic bir cirkef hareketini gormedigim gibi, bizim oyuncularin yapamadigi bazi futbol adina cok guzel hareketlerini bile gordum diyebilirim..

Sonuc olarak ;

1- Sucluyuz sucumuzu kabul edelim
2- Gecen yilki gs-fb macindaki kararlar bizi sucsuz yapmaz.
3- Basinda cikan yorumlarda genelde dogru, fazla debelenmenin itiraz etmenin bir anlami yok.
4- Sesimizi duyuralim, itiraz edelim, ceza almayalim gibi soylemlerde Trabzonspor'un buyuklugune yakismayan soylemler, biz mahallenin kabadayisi miyiz ? Hem haksiz hem guclu... Boyle bir lobi gucumuz olsa bile haksiz oldugumuz bir konuda kullanilmasini dogru degil.
5- En agir cezanin verilmesini istiyorum
6- Bence asil gormemiz gereken Trabzonspor icin asil kayibin giden 3 puan degil, kaybolan eriyip giden sayginligimiz, imajimiz.. Eskiden tarafli tarafsiz herkes Trabzonspor'a sempati beslerdi, hala oyle.. Cunku Trabzonspor guclu'ye karsi bir kafa tutustur, Anadolu'nun Istanbul'a isyanidir, inatidir.. Ama bu tip olaylar bizi antipatiklestirmekten baska bir ise yaramaz.. Bir de mizmiz cocuklar gibi uste cikip iyice imajimizi bitirmemizin anlami yok.. Gucunu gucsuzu ezmek icin kullanan bir takim degildir olmamali Trabzonspor..
7- Son bir sey daha, dunku olaylari tv'den izleyen hangi cocuk Trabzonspor'u tutar artik.. Bunu dusunun.. Gidenin 3 puan degil, gelecegimiz ve imajimiz oldugunu gorun..

mantıklı düşünen bir tsli bulabildim nihayet......

yeniceri_can
13.08.2007, 13:58
doğru diyosun o 15 kişi darp etti.. ve Trabzon 15 kişiden ibaret diil.. ayrıca benim futbolcularımda iyi karşılk verdi...

ok bu adam atlarken hiç mi trabzonlu engellemez.onuda geçtim hiç mi bi polis memuru yok içerde sahaya girip futbolcuma vurduktan sonra mı çıkar emniyet güçleri .

jakobieen
13.08.2007, 14:02
ok bu adam atlarken hiç mi trabzonlu engellemez.onuda geçtim hiç mi bi polis memuru yok içerde sahaya girip futbolcuma vurduktan sonra mı çıkar emniyet güçleri .
geçen sene şeyin bizim stadımızda da olduğunu hatırlıyorsun umarım.. hiç bi sivaslının engellemediğini.. hiç bi polis memurunun görmediğini ve bi maç ceza aldığımızı.. Tarafsız olmak lazım biraz..

LosTie58
13.08.2007, 14:04
ya daha ne söylenicek işte adamlar haksız hala kendilerini haklı gösterme çabasındalar.laz kafası bunlarınki çalışmaz hiçbirşeye.

berlinli1967
13.08.2007, 14:08

sivas ozaman pkk diye bağardı doğru ama ozaman gaffar okkan yeni ölmüştü diyarbakır böyle bir adamı öldürtüyorsa ve kimsede görmüyosada sivaslı doğru olarak bağarmıştır bilmeden konuşma kimsenin avukatlığınıda yapma

SEMİH-58
13.08.2007, 14:25
Bizim taraftarımız ne düşünceyle gitti gördügümüz karşılaştıgımız tavra bakın.Bunlardan ne taraftar olur nede futbolcu...onlar balık tutmaya devam etsinler.

ceza_tolga_rep
13.08.2007, 14:29
ben iyiki gitmemişim yoksa katil olurdum.bizim dostumuz sadece fenerbahçedir.unutmayın bizim lige çıkmamızda ve başarılarımızda etkileri çok olmuştuer.ama sadece dost kulübtür.

Besyo_cu
13.08.2007, 14:33
Bİz her zman centilmen olmusuz dur KayseriSpor'a 5-0 yenildiğimz mactan sorna alkışladık Kayseriyi o zman kı hocaları Ertuğrul SAĞLAM'dı o bile taraftarımıza teş. etti...

merkez_emre
13.08.2007, 14:40
ben iyiki gitmemişim yoksa katil olurdum.bizim dostumuz sadece fenerbahçedir.unutmayın bizim lige çıkmamızda ve başarılarımızda etkileri çok olmuştuer.ama sadece dost kulübtür.

gardaş lutfen kendine gel dün onumuzden gecen herkes fb nın arka bahcesisiniz diye hakaret ettiler..Biz Kimsenin Arka Bahçesi Değiliz hele hele Bir İstanbul takımının hiç değil..

Kimsenin Yardımını İstemıyoruz Hele ki İstanbul takımının Hiç Değil Gerekirse Amatöre Düşelim Ama Hiç bir İstanbul takımından yardım almayalım..

Merkez TAYFA grubu Hiç Bir İstanbul Takımının Dostugu Değil İstanbul Karşıtıdır!
Anti İSTANBUL

NUMAN
13.08.2007, 14:41
2 taraftar gözaltında, 2 taraftar aranıyor

Bordo-mavili taraftarların sahaya girmesi nedeniyle tamamlanamayan Trabzonspor-Sivasspor maçıyla ilgili olarak 2 kişi gözaltına alınırken, 2 kişinin de arandığı açıklandı.

Ts61_61
13.08.2007, 14:43
Arkadaşlar düşünceleriniz ve konuşmalarınız çok yanlış( Bu benim görüşüm ) Çünkü kendini bilmez bir kaç taraftarla tüm TRABZONSPOR taraftarlarını ve TRABZON halkını değerlendiremessiniz.Sivasspor bizim dost klübümüz ve dost takımımızdır..Aymanın yaptığı hareket yanlıştır.Fakat o harekete dinleri karıştırmak çok yanlıştır..Ve ayrıca Musa Aydın ın olayları büyütmesi seyirciyi körüklemiştir..Nickim nedeyiyle banlamayın kardeşce ve dostca konuşuorum ;)

merkez_emre
13.08.2007, 14:45
ben de zaten Trabzon halkına bi şey soylemedım Ama gordum ki bütün cılgınlar onumuzden gecerken hakaret etti.

LosTie58
13.08.2007, 14:47
yok rizeymiş yok trabzonmuş yok fenerbahçeymiş aman beaa sivasspor her zaman tek başınadır sivas halkının herşeye gücü yeter kimse laf ebeliği yapmasın.

Ts61_61
13.08.2007, 14:49
Çılgınlar biraz abartıyor haklısınız ama olayları kapamak gerekiyor..Ama bilirsiniz TRABZONSPOR Taraftarı serttir sizin orda bulunmanız yanlış yer ayrılmadığı halde..

merkez_emre
13.08.2007, 14:49
Merak Etme Aslanım Allah Nasip Ederse Oraya da GEliriz
Benim Bilgidim gelmıyorsunuz Yıllardır Sivas a da bekleriz

altuntas58
13.08.2007, 14:50
Sivasımıza ve Sivassporumuza büyük gecmiş olsun burdan
tüm sivassporlu kardeşlerime sesleniyorum lütfen sakin
olalım trabzondaki olayları tasfip etmek mümkün değil
ancak sahaya inerek trabzonspora ve sivasspora zarar veren
bir kac capulcunun sevyesine düşmeyelim bizler gecen yılın en
centilmen takımı olarak sakinliğimizi korumalıyız adımızı
bütün türkiye yiğido olarak biliyor bizde adımıza yakışan
bir hareket göstermeliyiz trabzon şöyle demiş taraftarları
böyle demiş yok bize layık olmadığımız kötü tezahüratlarda bulunmuşlar
bunlar hep geride kaldı buralara takılmayalım bizim yapacağımız
trabzon sivasa geldiğinde gercek bir sivasspor taraftarına yakışır
bir şekilde takımımızı desteklemek rakip takımın ne futbolcusuna nede
seyircisine sataşmamak yaşadığımız olaylarda kaba kuvvetin hiç bir işe
yaramadığını hep beraber gördük Bu arada trabzonu ve trabzonsporu
bir kac kendini bilmez capulcudan ayırt edelim
SİVASLI EN CENTİLMEN
SİVASLI MİSAFİRPERVER
SİVASLI GERCEK YİĞİDO
VE SİVASSPOR BU SEZONDA TÜRKİYE LİĞİNİN EN CENTİLMEN TAKIMI OLMAYA ADAY BİR TAKIMI

ertugrulss
13.08.2007, 14:50
federasyondan adil karar bekliyoruz. Hükmen 0-3 bizim olacak trabzonada en az 5 maç ceza verilecek kural öyle diyor

ertugrulss
13.08.2007, 14:54
rizeli senle ve rizesporla sorunumuz yok hedef trabzon zaten sizde gıcık değilmisiniz onlara senlik bi durum yok ok

Ts61_61
Arkaşlar 3 5 adamın yüzünden Tüm TRABZONSPOR sevenlerini ve KARADENİZLİleri eleştirmeyin...Lütfen..Sivassp or centilmen dişli bir klüp..Her zaman TRABZONSPOR LA Dostu ve Dost kalacak. 1 2 kişi yüzünden edebi dostluğu kirletmeyelim..Ben yöneticilerden şunu istiyorum lazlar hakkında hakaret edenlerin gereken ban cezası verilmeli...

RİZESPOR
dıyorsunuzkı yok bunun sıvasıda var falanda fılanda ee herkez dedıgını yaparsa lıg nasıl oynanacak okı ataturk temellerı burda attı okı ataturku okadar sevıyorsunuz ataturk demedımı FUTBOL BARIS DOSTLUK VE KARDESLIKTIR neden kın beslıyorsunuz beyler bu konu cok uzadı sıvas bızım sevdıgımız sehırlerımızden bırıdır lutfen bırbırımıze saygılı olalım bız bır olup ıstanbul kuluplerıne karsı cıkalım bu sekılde bırbırımızı yememız en cok onların hosuna gıdıyor cunkı

Divriği58-
13.08.2007, 14:55

DOĞRU DIYOSUNN OLAYLAR OLURKEN BIR COK TRABZONLU IZLEDI ONLARDA GIRSE ORDA SAVAŞ OLUR OYUNCULARIMIZ DAHA COK ZARAR GOREBILIRDI

RİZESPOR
13.08.2007, 14:56
TRABZON-SİVAS-RİZE KARDEŞ İSTANBUL KULUPLERI KALLES BU konu burda kapanmıstır arkadaslar daha bırbırımızı kıramyalım Hepınız ALLAHa emanet olun Kardeslerım Umarım lıgı ıyı bır pozısyonda bıtırırsınız