Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursaspor Maçına Akıyoruz..YiğidoGençlik

GLoBe-Y-Gençlik
04.09.2008, 09:40
http://img530.imageshack.us/img530/7139/adszkh1.png

Sivassporluyum Demekle Olmuyor..

İcraat Yapacaksın..

furkancfc
04.09.2008, 09:51
Haydi YİĞİDOGENÇLİK bursaspor maçında takımımızı en iyi şekilde destekliyerim.

BİZLER SEYİRCİ DEĞİL TARAFTARIZ YİĞİDOGENÇLİK.

davulcu
04.09.2008, 09:52
evet arkadaşlar yiğido gençlik istanbul olarak sizi kutluyoruz başarılar

!STANBUL58
04.09.2008, 10:16
BİZ SİVASSPORLUYUZ

BEKLE BIZI BIZANS..

muttalip58
04.09.2008, 10:35
akalım akalım yiğidolar şelale gibi nehir gibi süzüle süzüle akalım şampiyonluklara koşalım

GLoBe-Y-Gençlik
05.09.2008, 07:11
Bursa macına dogru akıyoruz ..........

Alibey58
05.09.2008, 17:33
Bursa maçı çok çekişmeli geçecektir.eminiz

YigidoGenclik38
06.09.2008, 13:49
basarılarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrr

EyüphanAydın
06.09.2008, 14:34
Geçen sene tam destek verdiniz bu senede sizlerden tam destek bekliyoruz.Bu maçta atmosferi ayarlamanız dileğiyle.

rEsuLAKPINAr
07.09.2008, 07:05
yaw saaT 2 de Toplanmak Erken olmaz mı maç 19 da 5 saat önceden gitmek

furkancfc
07.09.2008, 10:18

Bizde aşk kewell işine geliyorsa.

GLoBe-Y-Gençlik
07.09.2008, 17:50

Olum sabahtan kalkmadıgımıza dua et aşk saat dınlermı ıstersen sen evde uyu:)

GeNÇLiK_58
07.09.2008, 17:53
Alemde tek sıvassporuz yıgıdoyuz..

veysel
07.09.2008, 17:55
yolunuz acik olsun....................

mehmetyildiz58
08.09.2008, 10:27
bu gurba bende katılmak istiyoruummm!! Sivasta en cok sevdiim grup..

YiğidoGençlik
08.09.2008, 17:04
Evet arkadaşlar herkse desteğe davet ediyoruz maçın iftar saatine gelmesinden dolayı belki bazılarınız handikapta kalacak ama bu maç bizim için çok önemli Yiğido Gençlik olarak arkadaşlarımızla konuşup kararlaştırırsak etli pide türü birşeyler yaptırmayı düşünüyoruz bir de soğuk mu soğuk bir kola ohhh beee hayat bu işte....

memet24
08.09.2008, 17:10
geçensene taraftarın aldı tek maç vardı o da bursa maçıydı inşallah yine aynısı olur,

etzel1967
08.09.2008, 17:21
yiğido gençliğe başarılar.....

sivaslimete
08.09.2008, 17:32
yaw allahinizin askina dgru düzgün bi video cekimi yapilsin youtubeda bakiorum 18 sn en fazla 52 sn birisi video ceksin ya stada giderken stadta tezahürat yaparken cok süper olurdu

GeNÇLiK_58
09.09.2008, 22:40
bu gurba bende katılmak istiyoruummm!! Sivasta en cok sevdiim grup..

gardaş pazar saat 2 de kongre binası bahçesinde ol.

GeNÇLiK_58
09.09.2008, 22:41
Evet arkadaşlar herkse desteğe davet ediyoruz maçın iftar saatine gelmesinden dolayı belki bazılarınız handikapta kalacak ama bu maç bizim için çok önemli Yiğido Gençlik olarak arkadaşlarımızla konuşup kararlaştırırsak etli pide türü birşeyler yaptırmayı düşünüyoruz bir de soğuk mu soğuk bir kola ohhh beee hayat bu işte....

çok iyi olurrrr...............

karyola
09.09.2008, 22:58
MAÇ SAATİNE İNAT STADYUMA BÜTÜN YİĞİDOLAR.

YuNuSPaSa58
09.09.2008, 23:44
bizde Eskişehir Maçına qidicez İnş. Bu maçı alırsak süper OLur. İnşallahda alıcaz..

ofozturk
10.09.2008, 17:33
helal olsun yigidolar Allah nefesinize zeval vermesin. Tutacağınız orucunuzu kat kat mükafatlandırsın inş.

ademgoze
10.09.2008, 17:45
innşallah maçı alıcaz federasyona inatta stadımız dolacak

pover58
10.09.2008, 19:00
yigido gençlik sizi kutlarım.saat iki erken olur bence 5 iyi.bütün enerjiyi maçtan önce bitirirsek maçta sadece izleriz.

YiğidoGençlik
11.09.2008, 09:42
Arkadaşlar gelmek isteyen iki de toplanmaya başlasın ama erken olur diyen olursa da en geç 3 de mekanda olsun ok...

Alişan
11.09.2008, 16:52
Pazar günü sivasdayım gardaşlar maçtan sonra tekrar ankaraya dönecem stad çevresinde yer bulursam arabamı oraya park edecem 06 - 6558 görürseniz orada olduğumu bilin inşallah ankaradaki maçlarada gelirsiniz şimdiden sivasspora bursa karşısında başarılar diliyorum

06kaan058
12.09.2008, 00:26
abi beş on kişiyle bişey yapamıyoruz artık ... cözüm bulalım ve tam destek hep destek

serdar-58
12.09.2008, 01:50
kalbimiz sizinle istanbullu yiğido

GLoBe-Y-Gençlik
12.09.2008, 09:11
abi beş on kişiyle bişey yapamıyoruz artık ... cözüm bulalım ve tam destek hep destek

canım ya bıze katıl yada takılma sen bılın..

sen yasında cozum bulmak zor..

MesuTReİse takıl..

davulcu
12.09.2008, 10:47
yiğido gençlik gurubuna takımımıza verdiği büyük destekten dolayı teşekkürler

davulcu
12.09.2008, 10:48
bizde Eskişehir Maçına qidicez İnş. Bu maçı alırsak süper OLur. İnşallahda alıcaz..

kanka bak şimdiden paranı pulunu ayarla :D bu sefer köfteler senden:D:D

maraton16
12.09.2008, 12:38
ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN SİZİ BU SENE YENECEĞİZ AMA DAHA SONRAKİ MAÇLARDA KALBİMİZ SİZİNLE İNŞALLAH BU SENE SİZİN ÇÖKÜŞÜNÜZÜ BEKLEYEN İSTANBUL MEDYASINA YİNE DERS VERİRSİNİZ.

GLoBe-Y-Gençlik
12.09.2008, 12:40
ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN SİZİ BU SENE YENECEĞİZ AMA DAHA SONRAKİ MAÇLARDA KALBİMİZ SİZİNLE İNŞALLAH BU SENE SİZİN ÇÖKÜŞÜNÜZÜ BEKLEYEN İSTANBUL MEDYASINA YİNE DERS VERİRSİNİZ.

gardaş öyle bir mesaj yazıyonkı hehe yenersın kusura bakarız .

texaslısın galıba ama mesajın ıcın teşekkürler

furkancfc
12.09.2008, 12:41

Gardaş pazar günü maçdan sonrada seni burda görmek isterim.

davulcu
12.09.2008, 12:52

ben geçenseneyi hatırlıyorumda ilk yarı sivasspor 0 bursaspor 2 ikinci yarı sivasspor 3 bursaspor 2 :D:D:D

nası olcak bu iş:D:D

sinan-58
12.09.2008, 12:56

geçen hafta kocaelilerde boyle konuşuyordu ama maçton sonra siteye gelemediler

GLoBe-Y-Gençlik
12.09.2008, 13:03
ben geçenseneyi hatırlıyorumda ilk yarı sivasspor 0 bursaspor 2 ikinci yarı sivasspor 3 bursaspor 2 :D:D:D

nası olcak bu iş:D:D

o maçı unutamıyorum unutmak mumkunmu heveslendıler gulduler sırttıler 2 -0 lık macı 3 2 cevırdık kusra bakmayın ama yenecegız

yusuf_yusuf
12.09.2008, 13:36
sivaspor bu maçı alacaktır sivasspora basarılar

davulcu
12.09.2008, 13:51
o maçı unutamıyorum unutmak mumkunmu heveslendıler gulduler sırttıler 2 -0 lık macı 3 2 cevırdık kusra bakmayın ama yenecegız

hiç sorma dükkanda müşteriler benle dalga geçiyolardı iddaa oynamışlar bursaya vermişler 2 0 öndeye nası seviniyolar:Dtabi ben bunun altında kalırmıyım:Dbekleyin dedim devre arsında bizimkiler tere yağı dürümünü yesinler o maçı alırlar dedim :Dyine güldüler maçı 3-2 aldık bu sefer ben onlara güldüm :Dhatta markete gittim tere yağ aldım ekmeğe dürdüm karşılarında yedim:D :D:D

yiğido_58_fuko_
12.09.2008, 13:58
inşallah evimizde galip geliriz

maraton16
12.09.2008, 15:57
SİZİN BİZİ YENMENİZ BİZİ FAZLA ÜZMEZ AMA SİTENİZDEKİ FİKSTÜRE BAKINCA SİZİN İNTERTOTADA OYNAMANIZA SEBEP OLAN JİMNASTİĞİ AYNI PUANLA OLMASINA RAĞMEN EN ÜSTE YAZMIŞSINIZ BU BİZİ ÜZER BİZ OLSAYDIK SİZLERİ ÜSTE YAZARDIK ÇÜNKÜ BİZLERDE ANADOLULUK RUHU VAR ÇÜNKÜ BİZLERDE ANTİBİZANS RUHU VAR BU HAFTAKİ MAÇTA ÇEKİRDEK YİYNLERİN SAYISI BAĞIRANLARDAN FAZLA OLMAMASI DİLEĞİYLE STATDAKİ GERÇEK BAĞIRAN SİVASSPOR TARAFTARINA SEVGİLER 16 YAŞINDAKİ ÇOCUK TRÜBÜN İÇİN BİRŞEYLER YAPALIM DİYOR ONA CEVABEN SENİN YAŞIN UFAK DİYE YAZILIYOR. BAŞ SAYFALARA BAKIN BİZ LİDER OLAMAYIZ BİZİM İÇİMİZDE BAŞARISIZLIĞIMIZI İSTEYEN ÇOK AMA SİZLER KENETLENMİŞKEN BİR ŞEYLER YAPIN SONRA BU GÜNLERİ ÇOK ARARSINIZ. YAZIMI KÖTÜ NİYETLİ DEĞİLDE ARKADAŞ GİBİ ABİ NASİHATİ GİBİ ALMANIZ DİLEĞİYLE

maraton16
12.09.2008, 16:00
SİZİN BİZİ YENMENİZ BİZİ FAZLA ÜZMEZ AMA SİTENİZDEKİ FİKSTÜRE BAKINCA SİZİN İNTERTOTADA OYNAMANIZA SEBEP OLAN JİMNASTİĞİ AYNI PUANLA OLMASINA RAĞMEN EN ÜSTE YAZMANIZ BİZİ ÜZER BİZ OLSAYDIK SİZLERİ ÜSTE YAZARDIK ÇÜNKÜ BİZLERDE ANADOLULUK RUHU VAR ÇÜNKÜ BİZLERDE ANTİBİZANS RUHU VAR BU HAFTAKİ MAÇTA ÇEKİRDEK YİYENLERİN SAYISI BAĞIRANLARDAN FAZLA OLMAMASI DİLEĞİYLE STATDAKİ GERÇEK BAĞIRAN SİVASSPOR TARAFTARINA SEVGİLER 16 YAŞINDAKİ ÇOCUK TRÜBÜN İÇİN BİRŞEYLER YAPALIM DİYOR ONA CEVABEN SENİN YAŞIN UFAK DİYE YAZILIYOR. BAŞ SAYFALARA BAKIN BİZ ŞAMPİYON OLAMAYIZ BİZİM İÇİMİZDE BAŞARISIZLIĞIMIZI İSTEYEN ÇOK AMA SİZLER KENETLENMİŞKEN BİR ŞEYLER YAPIN SONRA BU GÜNLERİ ÇOK ARARSINIZ. YAZIMI KÖTÜ NİYETLİ DEĞİLDE ARKADAŞ GİBİ ABİ NASİHATİ GİBİ ALMANIZ DİLEĞİYLE

şafak58_35
12.09.2008, 16:41
geçen sene gibi evimizdeki maçları kazanmak zorundayız

babayavuz
12.09.2008, 16:54
sana yürekten başarılar sivassporum inşallah doksan dakika sonunda üç puanı alan taraf biz olacaz

GLoBe-Y-Gençlik
12.09.2008, 17:07
maraton16 tamam sen fazla bursaspor u ovmene gerek yok sen orda destekle takımını yeter boyle bızım sıtemızde onu bunu ovmeyın

GeNÇLiK_58
12.09.2008, 17:29
SİZİN BİZİ YENMENİZ BİZİ FAZLA ÜZMEZ AMA SİTENİZDEKİ FİKSTÜRE BAKINCA SİZİN İNTERTOTADA OYNAMANIZA SEBEP OLAN JİMNASTİĞİ AYNI PUANLA OLMASINA RAĞMEN EN ÜSTE YAZMIŞSINIZ BU BİZİ ÜZER BİZ OLSAYDIK SİZLERİ ÜSTE YAZARDIK ÇÜNKÜ BİZLERDE ANADOLULUK RUHU VAR ÇÜNKÜ BİZLERDE ANTİBİZANS RUHU VAR BU HAFTAKİ MAÇTA ÇEKİRDEK YİYNLERİN SAYISI BAĞIRANLARDAN FAZLA OLMAMASI DİLEĞİYLE STATDAKİ GERÇEK BAĞIRAN SİVASSPOR TARAFTARINA SEVGİLER 16 YAŞINDAKİ ÇOCUK TRÜBÜN İÇİN BİRŞEYLER YAPALIM DİYOR ONA CEVABEN SENİN YAŞIN UFAK DİYE YAZILIYOR. BAŞ SAYFALARA BAKIN BİZ LİDER OLAMAYIZ BİZİM İÇİMİZDE BAŞARISIZLIĞIMIZI İSTEYEN ÇOK AMA SİZLER KENETLENMİŞKEN BİR ŞEYLER YAPIN SONRA BU GÜNLERİ ÇOK ARARSINIZ. YAZIMI KÖTÜ NİYETLİ DEĞİLDE ARKADAŞ GİBİ ABİ NASİHATİ GİBİ ALMANIZ DİLEĞİYLE

fazla konuşdun. Bizi nasihat kezmez tecrübe gerek.

izmirliyiğido35
13.09.2008, 10:31
yiğido gençlik sonuna kadar arkanızdayız izmirliyiğidolar erken toplanıp da enerjinizi fazla harcamayın maça kalsın başarılar

STADIN HER YANI KOLTUK OLSADA
YİĞİDOYU KİMSE OTURTAMAZKİ
HER YOLUN SONUNDA ÖLÜM OLSADA
SEVENLERİ HİÇ KİMSE AYIRAMAZKİ
SİVASLIYI KİMSE SUSTURAMAZKİ

ALAYINA İSYAN

cihat14535858
13.09.2008, 12:07
ınşallah bursayıda ezip gececeğizzz

AkA
13.09.2008, 13:36
fazla konuşdun. Bizi nasihat kezmez tecrübe gerek.

dostum bahsettiğin tecrübe anlayışın nedir? Üç ayrıcalıklı klüpten sonra ligde en fazla geçmişi olan iki takım var BursAnkara bahsettiğin tecrübe böyle birşey olmalı =)
İşinize gelen yorumları beyenip işinize gelen yorumları es geçmeyin kulağınıza küpe olsun.Maraton16'nın dediği gibi birşeyler yapmaya çalışan 16 yaşındaki çocuğa yaşın küçük derseniz ilerde ligtv de izlediğimiz çekirdek yiyip pozisyonda ayağa kalkanlara göremiyoz diye bağıran seyirciye döner bu çocuklar.Her zaman yakındığınız şey taraftarın gerçek desteği verememesi bunu söylüyosunuz ama icraat lazım birazcık.

Ayrıca puan drumu benimde dikkatimi çekti üç tane aynı puanlı takım var ikisi dört ayrıcalıklı takımlardan biri Bursa hadi diyelim en doğrusunu yapmak istediniz onun için jimnastik birinci.ama en doğru şekliyle bakarsanız Bursa trabzonun üstünde =) zamanında avaraj arasında uçurum olmasına rağmen aynı puanlı olduğundan sivasın biçok takımın üstünde yazıldığını gördüm ben kendi sitelerimizde ama butip komik şeyleri yapıp sonrada bizden fırlama Anti-Bizans geyiğini yapmayın bari =)

YiğidoGençlik içinde bikaç şey söyliyim.Aynı yolda devam edin kendinize bi kitle belirleyin yaşına başına bakmayın hevesli insanları aranıza alın.Stadta çekirdek yiyen orta yaş kitlesini ateşlediğiniz sürece maçların kaderini siz belirlersiniz...

maraton16
13.09.2008, 14:28
aka kardeşime teşekkür ederim anlatmak istediğime verilen cevaplar canımı sıkmıştı.

GLoBe-Y-Gençlik
13.09.2008, 14:55
dostum bahsettiğin tecrübe anlayışın nedir? Üç ayrıcalıklı klüpten sonra ligde en fazla geçmişi olan iki takım var BursAnkara bahsettiğin tecrübe böyle birşey olmalı =)
İşinize gelen yorumları beyenip işinize gelen yorumları es geçmeyin kulağınıza küpe olsun.Maraton16'nın dediği gibi birşeyler yapmaya çalışan 16 yaşındaki çocuğa yaşın küçük derseniz ilerde ligtv de izlediğimiz çekirdek yiyip pozisyonda ayağa kalkanlara göremiyoz diye bağıran seyirciye döner bu çocuklar.Her zaman yakındığınız şey taraftarın gerçek desteği verememesi bunu söylüyosunuz ama icraat lazım birazcık.

Ayrıca puan drumu benimde dikkatimi çekti üç tane aynı puanlı takım var ikisi dört ayrıcalıklı takımlardan biri Bursa hadi diyelim en doğrusunu yapmak istediniz onun için jimnastik birinci.ama en doğru şekliyle bakarsanız Bursa trabzonun üstünde =) zamanında avaraj arasında uçurum olmasına rağmen aynı puanlı olduğundan sivasın biçok takımın üstünde yazıldığını gördüm ben kendi sitelerimizde ama butip komik şeyleri yapıp sonrada bizden fırlama Anti-Bizans geyiğini yapmayın bari =)

YiğidoGençlik içinde bikaç şey söyliyim.Aynı yolda devam edin kendinize bi kitle belirleyin yaşına başına bakmayın hevesli insanları aranıza alın.Stadta çekirdek yiyen orta yaş kitlesini ateşlediğiniz sürece maçların kaderini siz belirlersiniz...

Canım BURASI SIVASLI VEDE SIVASSPORLULARIN MEKANI HANGI MESAJI KABUL EDECEGIMIZI HANGISINI ETMIYECEGIMIZI BIZ BILIRIZ .RAKIP TAKIM TARAFTARLARI BU SITEYE KAFASINA GORE MESAJ YAZAMAZ YAZMISSADA INSAFIMIZA GELMISTIR.

KENDI MEKANIMIZA BASKASINIZ ÖTMESINI SEVMEYIZ LUTFEN BIR DAHA UZUNCA VEDE DERT DÖKER GIBI MESAJLAR YAZMIYALIM YAZANLARI UYARALIM..

TEŞEKKÜR EDİYORUM.

AKa

TeXasKral
13.09.2008, 16:05
Arkadaslar Ben Bursa Ve Texaslıyım Bu macta Bursaspor Sivassporu %100 Yenecektır Otekı 2 bursalı arkıma da katılıyorum tecrubeye bakarsak sıvas kım kı daha 2 senedır super lıgde bursa gecmısı var

http://www.bursaspor.net/sayfa.asp?ContentID=KaleArkasi&id=18

bakarak tsl de gecmısınıze bakın sonra tecrube dıyın bu macın skoru

bursaspor 3-1 sivasspor mactan sonra gorusurz.

velibircan
13.09.2008, 16:08
Arkadaslar Ben Bursa Ve Texaslıyım Bu macta Bursaspor Sivassporu %100 Yenecektır Otekı 2 bursalı arkıma da katılıyorum tecrubeye bakarsak sıvas kım kı daha 2 senedır super lıgde bursa gecmısı var

http://www.bursaspor.net/sayfa.asp?ContentID=KaleArkasi&id=18

bakarak tsl de gecmısınıze bakın sonra tecrube dıyın bu macın skoru

bursaspor 3-1 sivasspor mactan sonra gorusurz.

Lig Tecrübesi Olarak Bizden Üstün Olduğunuzu Biliyoruz ama Bizimde 3 senede yaptığımız işlerortada...geçen sene 2-0 dan çevrilen maçta ortada ;)kardeşim futboldan anlamadığın kesin ;)

furkancfc
13.09.2008, 16:14

2 maçı kazandınız diye hava olmuşsunuz. Maçda sonrada bekleriz seni koçum.

sivaslimete
13.09.2008, 16:35
ula bursalılar mactan sonra allahınızın asşkina bu foruma gelin sonra görürüz olm alayına isyan ölümüne sivassssss

58_SEMİH_58
13.09.2008, 16:51
Acaba En Son Sivasspor u Ne Zmn Yendınız Hatırlıyormusun?;);)

zaralı19
13.09.2008, 17:44
sivasta olmayı çok istiyordum sınavım yüznden bursa maçına gidemiyeceğim

ready
14.09.2008, 15:16
bursalı lar maçtan sonra görüşürüz bursa sivası ne zaman yenmiş acaba yenmiş de ben mi hatırlamıyorum

karyola
14.09.2008, 15:39
NE KADAR LUZUMSUZ TARTIŞMALAR.son söz sahada söylenir.

YigidoGenclik38
14.09.2008, 15:41
haydi sivasım göster kendinii basarılkarrrr

YigidoGenclik38
14.09.2008, 15:44
siz kmisiniz bizi yeneceksinizz hıı aklınız kesiyomu 2 mac aldınız diee noluyoo sivası bilmiyonuz heralde manisa macı nı hatırlıyomusunuz sampıyon diolardı bir yendik felekleri sastıı haddinizi bilinn

sivasli215
14.09.2008, 17:41
ne gerek var bu tür tartışmalara?
anadolunun iki güçlü takımı birazdan karşı karşıya gelecek,bırakın onlar sahada sözlerini söylesin
anadoludan kim şampiyon olarak çıkarsa her zaman arkasındayız
bursaspor,ankaragücü,gençlerbi rliği,sakarya....
bu macta da iyi oynayan,hakeden kazansın....
gereksiz tartışmalar da burada bitsin...

bartu1907
15.09.2008, 10:48
tin tin tinimine bursa anladın sen dün 90 dakika dinlediniz bunu

GLoBe-Y-Gençlik
15.09.2008, 11:11
TeXaSMıŞ Off Off 3 De Attık 5 De Atardık Bız Deplasmanda Böyle Değiliz Gidersek Tam Gideriz. Neyse Canım o kadar texaslı konusan vardı bu sıtede nerdesınız

58_SEMİH_58
15.09.2008, 11:31
Ahmet Abı Her Zamn Takımı Desteklıyorsunuz Ama Bu Haftakı Destek Herzamankınden Farklıydı...

GLoBe-Y-Gençlik
15.09.2008, 11:33
Ahmet Abı Her Zamn Takımı Desteklıyorsunuz Ama Bu Haftakı Destek Herzamankınden Farklıydı...

evet koçum gördün değilmi karşı rakıp bıraz değişik olunca anladın sen taraftarı gördün ..

ozer10
15.09.2008, 12:09
söze gerek yok

tek geerçek

SİVASSPOR

şampiyonluk yolunda bir daha liderlik ten düşmemek umuduyla.........

furkancfc
15.09.2008, 13:25
Herkes gördü gerçek YİĞİDO GENÇLİĞİ texas bizi izledi .

Akartuna58
15.09.2008, 13:30
yazik ya siz taraftar degil birbirinize düsmansiz bi kale arkasinda cilginlar diyerinde yigido genclik birlesip yine eskisi gibi olsa ah nerde
suna inanki yurtdisinda herkes bunu istiyor birlesin cosdurun herkesi
bu is sisin elinizde

maraton16
15.09.2008, 13:45
önce sivasspora başarılar mükemmel bir takım ama siz fazla iyi niyetten anlamıyorsunuz önce bizim gibi 40 yılınızı verin BURSASPOR gibi efsane olun vede taraftarınız bizimkinin yarısı kadar olsun ondan sonra görüşürüz bunun ikinci yarısıda var burda atıp tutanlar gelip BURSASPOR TARAFTAR ile sivasspor seyircisi arasındaki farkı görebilir dün az çok iyiydiniz köşede bi 50 kişi gördüm atkılı bağıran karşınızda efsane BURSASPOR vardı onun için gaza geldiniz. nice 50 lere

58_SEMİH_58
15.09.2008, 14:04
önce sivasspora başarılar mükemmel bir takım ama siz fazla iyi niyetten anlamıyorsunuz önce bizim gibi 40 yılınızı verin BURSASPOR gibi efsane olun vede taraftarınız bizimkinin yarısı kadar olsun ondan sonra görüşürüz bunun ikinci yarısıda var burda atıp tutanlar gelip BURSASPOR TARAFTAR ile sivasspor seyircisi arasındaki farkı görebilir dün az çok iyiydiniz köşede bi 50 kişi gördüm atkılı bağıran karşınızda efsane BURSASPOR vardı onun için gaza geldiniz. nice 50 lere
Hala Konusuyorsunuz.
Korkmayın Bız Bursa"dada Sustururuz TEXAS ı ;):D:D:D

58_SEMİH_58
15.09.2008, 14:05

O Yuzden mı Mac Sonun da Rahat Duramayıp Kırdınız Koltukları.
Kımın Taraftar Oldugu BEllı Oluyor Zaten:mad::mad:

konartr58
15.09.2008, 14:06
sağolun genler.oyuncular kadar sizlerede teşekkür ediyoruz.iyi ki varsınız