Orijinalini görmek için tıklayınız : İSRAİLE KARŞIT PANKART

joke58
02.01.2009, 13:35
S.A BEN LOKMAN israilin filistine karşı yaptıgı bu acımasız soykırım nedeniyle bütün islam alemi büyük bir üzüntü içerisinde müslümanlar can veriyor tüyü bitmemiş yetimlerin hakkı katlediliyor bizde bunu önlemek için sivassporun önümüzdeki maça isail karşıtlı bir pankart hazırlanmasını istiyoruz yiğido gençlik ve çılgınlar 58 e duyuruuluurrrrrrrr

zaralı ulkucu
02.01.2009, 13:44
kardesım bızde o olaya karsı ıstanbul saadet partısı olay mıtıng duzenlıyoruz tum sıvaslıları pazar gunu mıtıng beklıyorum yer caglayan meydanı

ssozan
02.01.2009, 13:52
kardesım bızde o olaya karsı ıstanbul saadet partısı olay mıtıng duzenlıyoruz tum sıvaslıları pazar gunu mıtıng beklıyorum yer caglayan meydanı

BU PAZAR MI???

HERKES İN ELİNDE PANKARTLAR OLSUN;)

GLoBe-Y-Gençlik
02.01.2009, 14:01
ÇOK YAKINDA ILERI MITINGDE HEP BERABER OLACAGIZ BEKLEYIN...

joke58
02.01.2009, 14:12
filistin kaosun ortasında israilde zaten insaf olsa bugün okadar kişiyi katletmezdi vicdansızlar

Cley
02.01.2009, 15:25
Sessiz olun Filistin ölüyor. Hergün yüzlerce bebek , çocuk , kadın , genç çığlık çığlığa 6 milyarlık dünya Filistinden yükselen sesi duymuyor. Bu kıyıma dur diyecek cesareti kendinde bulamıyorsa herkes sussun.İsrail bombalarıyla masumları bulan ölümün sesi duyulsun. Ya sessiz kalacaz ya da bugün harekete gececez.

4 Ocak Pazar günü saat 12:00 de Çağlayan'da Ses Siz olun

3269

sivaslitaner58
02.01.2009, 15:34
israil yaptigi bu cirkin olayi musluman dunyasi goruyordur ve cezasi agir olsun israilin

YigidoGenclik38
02.01.2009, 16:24
israil in yaptıgı insan dısı hareketleri kınıyoruz

bilinki bu iş burda bitmeyecek

akan o temiz kanların hesabı sorulacak bir gün

sivaslıkamber
02.01.2009, 16:50
YİĞİDO GENÇLİK OLARAK İSRAİLİ KINIYORUZ TEPKİMİZİ PANKARTLARLA GÖSTERELİM

nejmi58
02.01.2009, 17:26
Bizler soramasakta Allah C.C. mutlaka mazlumlarin hesabini soracaktir zalimlerden.....

yiğido1958
02.01.2009, 17:51
istanbul uyuma filistin ölüyor mitingine katıl

yiğido1958
02.01.2009, 17:53
4 Ocak 2009 Pazar günü İstanbul Çağlayan Meydanı'nda düzenlenecek olan "Filistin'le Dayanışma" Mitingi'ne, Filistin'de katledilen masum kardeşlerimizin sesini duyurmak, Filistin halkına yapılan haksızlıklara, zulme ve soy kırıma karşı tepkimizi göstermek amacıyla Genç Fenerbahçeliler olarak organizasyon düzenliyoruz.

Anadolu Yakası'ndan Kadıköy Salı Pazarı, Bağlarbaşı ve Pendik'ten, Avrupa Yakası'nda Yenibosna, Camlıkahve, Kurtuluş, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Bakırköy ve Küçükçekmece'den Çağlayan'a otobüsler kaldırılacaktır. Otobüslerin kalkış yeri ve saati hakkında ayrıntılı bilgi için 0 536 878 19 07 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

yiğido1958
02.01.2009, 17:57
http://img201.imageshack.us/img201/5893/adszke8.png

İSTANBULDAKİ SİVASLILAR UYUMAYIN FİLİSTİNE SİZDE SAHİP ÇIKIN:mad:

mev58lüt
02.01.2009, 18:23
Israili Siddetle Kınıyoruz Buna Dur Diyecek Kimse Yokmu Yünyada

yigido_sampiyon
02.01.2009, 18:26
arkadaşlar tepkimizi dile getirelim...

ancak biz müslümanlar birlik olmadığımız sürece bu insafsızlığın sonu gelmeyecek ne yazıkki!!!

özyiğido
02.01.2009, 20:15
HAMASA SELAM DİRENİŞE DEVAM SİYONİSTLER VE UŞAKLARI(MISIR) HESABINI VERECEK.

muhsin koçak
02.01.2009, 20:26
israilin yaptığı insanlık dışı saldırıları nefretle kınıyoruz,allah(c.c) inananların yanındadır her daim.

özyiğido
02.01.2009, 20:53
bir gün gelecek insanoğlu israilin yokoluşunu görecek.HAMASA SELAM DİRENİŞE DEVAM

cücü baba
02.01.2009, 22:27
Dini dili ırkı ne olursa olsun kendini İnsan diye nitelendiren hiç kimsenin bu katliamı yapmıya hakkı yoktur hele hele camii lerin bombalanması vede çocuk hastanelerinin bombalanması bu nasıl bir milletdirki kimseyi kaale almıyor ve tam ortadoğunun göbeğinde insanlık suçu işliyorda medeni dediğimiz toplumlar ses çıkaramıyor anlamış değilim..:mad:

YigidoGenclik38
04.01.2009, 03:35
yapılan bu hainlik burda kalmayacakk

günahsız cocukların hesabı sorulacak

furky.b
04.01.2009, 04:05
Allah..Filistinlililerin Ve Hamasin Yaninda Olsun..!

Gazaniz Mubarek Olsun..!

Bu Arada Icimdeki Hitler Sevgisi Iyicene Artmakta ;)

etzel1967
04.01.2009, 09:57
bu vahşete sessiz kalmamak lazım............

ademgoze
04.01.2009, 10:09
böyle konulara duyarsız kalmamak lazım pazar günü çaglayanda olalım ortada hiç yerine vurulan müslümanlar yıkılan camiler var ve sezsiz kalıp evde yatmayalım

FALÇATA 58
04.01.2009, 10:42
israil sanmasın ki bu hep böyle gidecek..elbet bu akan kanların hesabı sorulacak///israili siddet ve nefretle kınıyorum///

muratnedim
04.01.2009, 11:00
arkadaşın önerisine katılıyorum , ayrıca elinde filistin bayrağı olanlar evlerine bayrakları assınlar elimizden ancak bu gelir. duamızı eksik etmiyelim.yahudi israil gerçek yüzünü gösteriyor.Hükümette ona göre hareket eder inşallah murat

hoLiGan Enes
04.01.2009, 11:53
Filistin İnşallah İsraile Mezar Olacak.....

üçyıldız58
04.01.2009, 12:47
HZ EYÜP PEYGAMBERDEN SONRA O TOPRAKLARDA TEK KARDEŞLİK BARIŞ İÇİNDE HAKİMİYET SÜREN İMPARATORLUK OSMANLI İMPARATORLUĞUYDU
HAİN ARAPLAR İNGİLİZLERLER ,FRANSIZLARLA,AMERİKALILARLA BİR OLDU CİHAN DEVLETİ ARKADAN VURDU BİR DAHADA DEVLETİMİZ TOPLANAMADI
BİZDE O TOPRAKLARDA MİLYONLARCA ASKERİMİZİ KAYBETTİK O TOPRAKLARIN METREKARESİNDE BİR OSMANLI EVLADI YATIYOR BUNUN BAŞ SORUMLULARINDAN BİRİYDİ O ZAMANKİ ÇAKAL ARAPLAR.
RABBİM NE BUYURUYOR SİZİN HAYIR BİLDİĞİNİZDE ŞER ,ŞER BİLDİĞİNİZDE HAYIR VARDIR.
BİR BAKIN ARABİSTAN KRALINA MÜSLÜMANA BENZER BİR TİPİ VARMI HEPSİ AMERİKANIN KARISI OLMUŞ RESMEN ARAPLAR ETTİKLERİNİ ÇEKİYOR DİYEMİYORUMM İÇİM YANIYOR ÇÜNKİ BEN TÜRKÜM
SON BİR SÖZDE TÜRKİYEYİ BÖLMEK İSTEYENLER GÖRSÜN FİLİSTİN,IRAK NE DURUMDA
ONA GÖRE AYAKLARINI DENK ALSINLARR

mev58lüt
04.01.2009, 13:56
KAHROLSUN BILINCLI KATLIAM!...(TUM INSANOGLU DAHILDIR)

GLoBe-Y-Gençlik
04.01.2009, 13:59
Ey Canlar. Allah Geride Kalan Müslüman Kardeşlerimize Yardım Etsın.

GLoBe-Y-Gençlik
04.01.2009, 14:04
http://img211.yukle.tc/images/9855ALLAH.jpg

Müslüman, İslam dinine mensup kişi.[1][2] İslam inancına göre, Allah'a ve Allah'ın birliğine, Muhammed'in son peygamber olduğuna inanan, Allah'ın emirlerini yerine getirmeye ve yasaklarından kaçınmaya riayet eden, takva sahibi (tüm farzları yerine getiren ve tüm günahlardan kaçınan) kimselere denir. İslam dininin farklı mezheplerinde Müslüman kavramı üzerine çeşitli farklılıklar bulunmaktadır.

Konu başlıkları [gizle]
1 Kökenbilim
2 İslamın şartları
3 İmanın şartları
4 Dünyada Müslümanlar
5 Ayrıca bakınız
6 Kaynakça
6.1 Dipnotlar

Kökenbilim [değiştir]Müslüman kelimesi, köken olarak Arapça'dır. "Teslim" kelimesinin fâili, yani "teslim olan" anlamına gelmektedir. ..

İslamın şartları [değiştir]Kelime-i Şehadet getirmek
Günde beş vakit namaz kılmak
Ramazan ayı boyunca oruç tutmak
Zekat vermekle yükümlü olan kimse için Zekât vermek
Hac'ca gitmekle yükümlü olan kimse için ömründe bir defa veya daha fazla hacca gitmek

İmanın şartları [değiştir]Allah'ın tek Yaradan olduğuna inanç.
Allah'ın meleklerine inanç.
Allah'ın kitaplarına inanç.
Allah'ın peygamberlerine inanç.
Kadere inanç.
Ahiret gününe inanç

Dünyada Müslümanlar [değiştir]
Nüfusunun %10'undan fazlası Müslüman olan ülkeler.
██ Sünni nüfusun çuğunlukta olduğu bölgeler

██ Şii nüfusun çoğunlukta olduğu bölgelerİslâm dîni, 1.5 milyarı aşkın inananıyla dünyanın Hıristiyanlık'tan sonra en yaygın ikinci dînidir[3].

Dünyadaki Müslümanların çoğu Ortadoğu'da, Afrika'nın ortasında ve kuzeyinde, Asya'nın batısı ve güneydoğusunda ve Balkanlar'da yaşamaktadır. Ayrıca Avrupa, Avustralya ve Amerika gibi diğer kıtalarda da on milyonlarca Müslüman yaşamaktadır.

Türkiye nüfusunun yaklaşık %99.9'i Müslümandır.[4] Endonezya, sayısal açıdan dünyanın en kalabalık Müslüman ülkesidir. Nüfusunun %90'ı Müslüman olan Endonezya'da 200 milyon Müslüman yaşamaktadır. Hindistan ise sayısal açıdan dünyanın en büyük Müslüman azınlık nüfusunun (145 milyon) yaşadığı ülkedir.

mev58lüt
04.01.2009, 14:37
şimdi hitleri daha iyi anlayabiliyorum.

bhdr5858
04.01.2009, 14:39
İsrailin yaptığı soykırıma karşı sessiz kalmayalım Allah yardımcın olsun Filistin

burak_baykal
04.01.2009, 15:11
arkadaşlar filistin için her zaman aynı düşünceler içerisindeyiz.ve israili kınıyorum.ama şunu bilin ki bu saldırıların balili ile ilgisi yoktur.tüm arkadaşların öğrenmesini istiyorum.bu tür haberlerde lütfen baliliyi katmayın.çünkü kendiside teröre karşıdır.

rsimsek
04.01.2009, 15:18
KAHROLSUN SİYONİST İSRAİL....ALLAH(C.C) MAZLUMLARIN YANINDADIR

Cley
04.01.2009, 15:43
@cley: sana tavsiyem: git biyik uzat, karnina bomba bagla, okul cocuklariyla dolu bir otobüse bin, kendini havaya ucur, cennete degil cehenneme buyur yada adam ol, fasist laflarini birak, Sivas'in insanlarina, Sivasspor'un ilkelerine yakisir sekilde hareket et.

Kahrolsun İsrail ve Yandaşları. Hamas a selam direnişe devam.

EyüphanAydın
04.01.2009, 15:59
Zalimlerin hesabı er yada geç sorulacaktır! :mad:

joke58
05.01.2009, 11:05
kahrolsun israil buna sessiz kalmayacagız

Cley
05.01.2009, 18:00
Şehid Şeyh Ahmed Yasin'in Duası

ALLAH'ım! Ümmetin suskunluğunu Sana şikayet ediyorum!

Ben ki kocamış bir yaşlıyım. Kurumuş iki elim, ne kalem tutuyor ne de silah!..
Sesimle yeri inletecek güçte bir hatip de değilim!..
Ben ki saçları ağarmış, ömrünün son demlerinde, türlü hastalıkların yıktığı ve üzerinde zamanın belalarının estiği biriyim!..
Tek isteğim benim gibi, Müslümanların zaaf ve aczinden müteessir olanların yazmasıdır!..

Siz ey Müslümanlar! Suskun ve aciz, helak olmuş ölüler!..

Hala kalpleriniz sızlamıyor mu, başımıza gelen bu acı felaketler karşısında?..
Bir halk yok mu? Hiç mi kimse yok,ALLAH için ve ümmetin namusu için kızacak?..
Şerefli direnişçilerken, bizleri katil teröristler olarak ilan edenlere karşı duracak!..
Bu ümmet utanmaz mı, şerefi çiğnenirken? ..
Siyonist katilleri ve uluslararası işbirlikçilerini görmezden gelirken!..
Omuzlarımıza el verecek ve göz yaşlarımızı silecek bir bakış!..
Bu ümmetin kurumları, sivil güçleri, partileri, teşkilatları ve bariz şahsiyetleri,ALLAH için kızmaz mı!? Tümü birden sokaklara dökülüp, bizim için dua etmeye;
Ey RABBimiz! Gücümüzü topla, zaafımızı gider ve mümin kullarına yardım et! diye çağıramaz mı!?..
Buna da mı gücünüz yetmiyor!?..

Yakında bizim büyük ölümlerimizi duyacaksınız, o zaman alınlarımızda şu yazılacak:
Bizler direndik! İleri atıldık ve kaçmadık!..
Ve bizimle birlikte çocuklarımız, kadınlarımız, yaşlılarımız ve gençlerimiz ölecek!..
Onları, bu suspus ve bön ümmete yakıt yapacağız!..
Bizden, teslim olmamızı ve beyaz bayrak dikmemizi beklemeyin!..
Çünkü biz, bunu yapsak da öleceğimizi biliyoruz. Bırakın savaşçı onuruyla ölelim!..
Dilerseniz bizimle olun, elinizden geldiğince, öcümüzü sizden her biri boynuna taksın!..
Dilerseniz bize acıyarak ölümümüzü izleyin! ..
Temennimiz, ALLAH'ın, emaneti savsaklayan herkesten kısas almasıdır!..
Umarız bizim aleyhimize olmazsınız! ALLAH aşkına, bari aleyhimize olmayın!..
Ey ümmetin liderleri, ey ümmetin halkları!..
ALLAH'ım! Sana şikayette bulunuyorum Sana şikayette bulunuyorum..
Sana şikayette bulunuyorum..
Gücümün azlığını, imkanımın yetersizliğini ve insanlara karşı zaafımı sana şikayet ediyorum..

Sen mustazafların RABBisin Sen bizim RABBimizsin Bizi kime bırakıyorsun?..
Bize cehennem olacak uzaklara mı? Veya düşmana mı?..
ALLAHım! Akıtılan kanlar, dokunulan ırzlar, çiğnenen hürmetler, yetim bırakılan çocuklar, oğlunu yitirmiş anneler, dul kalmış kadınlar, yıkılmış evler ve ifsad edilmiş ekinler aşkına sana şikayette bulunuyorum…
Sana şikayette bulunuyorum! Gücümüz dağıldı ve Birliğimiz bozuldu Yollarımız ayrıldı Halkımızın zaafını ve ümmetimizin bize yardım edip, düşmanı yenmedeki aczini Sana şikayet ediyoruz…

myway
05.01.2009, 18:13
Hz Yakup, Davut , Musa nin torunlari buyuk sapkinlik icinde Allahim..

Yollarindan sasirmislar..Bebekleri oldurecek kadar kansiz ve midesizler...

Suphesiz ki Adil olan sensin Allahim.. Belki de Osmanliya arkadan vuran araplar bunun bedelini oduyor...Bilemeyiz Allah en dogrusunu bilir...

Allah yar ve yardimcin olsun Filistin...! Elimizden bi sey gelmiyor...Oturdugumuz yerden kahroluyoruz...:(

yigidozan
05.01.2009, 18:18
insanlığa hiç yakışmadı bu olaylar.çok üzücü

üçyıldız58
05.01.2009, 18:31
PEYGAMBER EFENDİMİZİN HADİSLERİNE MAZHAR OLMUŞ DÜNYAYA İLİM ,İRFAN ADALET GETİREN CİHAN DEVLETİ OSMANI ALİYEYİ ARKADAN VURDUNUZ.
CİHAN DEVLETİMİN ÇÖKÜŞÜNÜ HAZIRLADINIZ BİZ BÜYÜK KOMUTAN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK İLE ÇANAKKALEDE, İZMİRDE,İSTANBULDA,KAHRAMANMAR AŞTA,KARSDA VEDE SAYISIZ ŞEHİRLERDE DÜŞMANLA ÇARPIŞIP OLUK GİBİ KANLARIMIZ AKARKEN SİZ ARAPLAR BATILI DOSTLARINIZLA YEMEK MASALARINDA KADEH TOKUŞTURUYORDUNUZ O ZAMAN BİZİM PAKİSTANDAN BAŞKA DOSTUMUZ YOKTU O PAKİSTANLILARIN HANIMLARI KOLLARINDAN BİLERZİKLERİNİ ÇIKARIP OSMANLI ZOR DURUMDA OSMANLI ÇÖKERSE BİZİM HALİMİZ NİCE OLUR DEDİLER SİZ İSE BUNLARI GÖREMEYECEK KADAR GÖRDÜNÜZ.
NİYE RABBİM AYETİ KERİMEDE BUYURUYORYA ONLARIN GÖZLERİ VARDIR AMA GÖREMEZLER.
EVET BİZİMDE GÖZLERİMİZ VAR AMA SİZİNLE TEK FARKIMIZ VAR BİZ GÖRÜYORUZ VEDE O GÖZLERİMİZDEN HAFTALARDIR GÖZYAŞI AKIYOR ORDA ÖLEN HER FİLİSTİN ÇOCUĞU BİZİM ÇOCUĞUMUZ GURURU AYAKLARI ALTINA ALINAN ANALAR BACILAR BİZİM BACIMIZ BİZİM NAMUSUMUZ.
BENİM ECDADIM ORALARI OSMANLININ DIŞ BORÇLARINA KARŞILIK SATMADI ARKAMDAM BEDDUA EDERLER DİYE AMA SİZİN ARAP KARDEŞLERİNİZ SİZİ SİYASI EMELLERİ DOĞRUTUSUNDA SATTILAR KILLARINI KIPIRDATMIYORLAR
BELKİ SİZE ORDU GÖNDERECEK ASKER GÖNDERECEK SİLAH GÖNDERECEK VEYA İSRAİLE SANA 24 SAAT MÜHLET GAZZEDEN ÇIK ÇIKMASSAN SONUÇLARINI SEN DÜŞÜN DİYECEK BİR CİHAN DEVLETİ YOK AMA SİZİN İÇİN AĞLAYAN SİZİN İÇİN BEŞ VAKİT NAMAZLARINDA DUA EDEN BİR TÜRK HALKI VAR ŞÜPHESİZKİ ALLAH C.C İNANANLARIN YAR VEDE YARDIMCISIDIR.

GLoBe-Y-Gençlik
05.01.2009, 18:39
BİSMİLLAHIRRAHMANIRAHIM.

TÜM MÜSLÜMANLARIN YARDIMCISI OLSUN YÜCE YARADAN (ALLAH(C.C)

Cley
05.01.2009, 18:41
PEYGAMBER EFENDİMİZİN HADİSLERİNE MAZHAR OLMUŞ DÜNYAYA İLİM ,İRFAN ADALET GETİREN CİHAN DEVLETİ OSMANI ALİYEYİ ARKADAN VURDUNUZ.
CİHAN DEVLETİMİN ÇÖKÜŞÜNÜ HAZIRLADINIZ BİZ BÜYÜK KOMUTAN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK İLE ÇANAKKALEDE, İZMİRDE,İSTANBULDA,KAHRAMANMAR AŞTA,KARSDA VEDE SAYISIZ ŞEHİRLERDE DÜŞMANLA ÇARPIŞIP OLUK GİBİ KANLARIMIZ AKARKEN SİZ ARAPLAR BATILI DOSTLARINIZLA YEMEK MASALARINDA KADEH TOKUŞTURUYORDUNUZ O ZAMAN BİZİM PAKİSTANDAN BAŞKA DOSTUMUZ YOKTU O PAKİSTANLILARIN HANIMLARI KOLLARINDAN BİLERZİKLERİNİ ÇIKARIP OSMANLI ZOR DURUMDA OSMANLI ÇÖKERSE BİZİM HALİMİZ NİCE OLUR DEDİLER SİZ İSE BUNLARI GÖREMEYECEK KADAR GÖRDÜNÜZ.
EVET BİZİMDE GÖZLERİMİZ VAR AMA SİZİNLE TEK FARKIMIZ VAR BİZ GÖRÜYORUZ VEDE O GÖZLERİMİZDEN HAFTALARDIR GÖZYAŞI AKIYOR ORDA ÖLEN HER FİLİSTİN ÇOCUĞU BİZİM ÇOCUĞUMUZ GURURU AYAKLARI ALTINA ALINAN ANALAR BACILAR BİZİM BACIMIZ BİZİM NAMUSUMUZ.
BENİM ECDADIM ORALARI OSMANLININ DIŞ BORÇLARINA KARŞILIK SATMADI ARKAMDAM BEDDUA EDERLER DİYE AMA SİZİN ARAP KARDEŞLERİNİZ SİZİ SİYASI EMELLERİ DOĞRUTUSUNDA SATTILAR KILLARINI KIPIRDATMIYORLAR
BELKİ SİZE ORDU GÖNDERECEK ASKER GÖNDERECEK SİLAH GÖNDERECEK VEYA İSRAİLE SANA 24 SAAT MÜHLET GAZZEDEN ÇIK ÇIKMASSAN SONUÇLARINI SEN DÜŞÜN DİYECEK BİR CİHAN DEVLETİ YOK AMA SİZİN İÇİN AĞLAYAN SİZİN İÇİN BEŞ VAKİT NAMAZLARINDA DUA EDEN BİR TÜRK HALKI VAR ŞÜPHESİZKİ ALLAH C.C İNANANLARIN YAR VEDE YARDIMCISIDIR.

Senin dediğin satıcı araplar yine satıyor. Ürdün, Arabistan, Mısır ,Libya vs.

kahrolsun israi
06.01.2009, 07:55
evet kardeşlerim pankartlı protesto edelim ve filistin bayrağı açalım

GLoBe-Y-Gençlik
06.01.2009, 08:35
Denızlı macında öfkeler artacaktır..

IsrAıL Kahrolsun

burak_baykal
06.01.2009, 09:39
istanbuldaki miting yağmur yağmasına rağmen kalabalıktı çünkü çağlayanda bulunanlarda yapılan saldıraya karşı ve hepsi bir filistinli

HEPİMİZ FİLİSTİNLİYİZ

gül5858
06.01.2009, 10:50
--------------------------------------------------------------------------------

Sessiz olun Filistin ölüyor. Hergün yüzlerce bebek , çocuk , kadın , genç çığlık çığlığa 6 milyarlık dünya Filistinden yükselen sesi duymuyor. Bu kıyıma dur diyecek cesareti kendinde bulamıyorsa herkes sussun.İsrail bombalarıyla masumları bulan ölümün sesi duyulsun. Ya sessiz kalacaz ya da bugün harekete gececez.

4 Ocak Pazar günü saat 12:00 de Çağlayan'da Ses Siz olun

gül5858
06.01.2009, 10:51

serhat3358
06.01.2009, 11:26
İSRAİLİN GAZZEDE YAPTIĞI İNSANLIK DIŞI VAHŞETTEN DOLAYI KINIYORUM.VE BİR AN ÖNCE DURDURULMASINI İSTİYORUM.HİTLERİN NE DERECE HAKLI OLDUĞUNU KENDİLERİ YAPTIKLARI BU KATLİAMLARLA HAKLI ÇIKARTIYORLAR.

dede58
06.01.2009, 12:37
Ya İsrail yapıyor diye İsrailin doğru ve güzel düşünen halkınıda mı tepki göstereceğiz. Balili bu saldırıyı desteklemişmi ki balili niye duruyor takımda duruyoruz. Adam haftalarca memleketine hayran olduğunu insanları sevdiğini açıklasın ve bu yıl tek ülkesine gitmeyen Hristiyan olsun sen kalk balili takımda niye duruyor diyorsun bu nasıl ahlak bu nasıl anlayış ya:@ Vuslat5858'e

İnsanları kişiliklerine göre yorumlayalım. İsrailin yaptığını bütün halka bağışlayamayız... Öyle olsaydı din sömürüleriyle yıllarca ülkemizde iktidar olan zihniyeti savunanlara ne demeliyiz...

sivaslıkamber
06.01.2009, 12:43
ELBET BİR GÜN GELECEĞİZ ÇAKALLAR BİZ KANUNİN'İN FATİH'İN MUSTAFA KEMAL'İN TORUNLARIYIZ

mev58lüt
06.01.2009, 13:01
Israil resmem savas sucu isliyor filistinlileri colukcocuk demeden katlediyor..

izmirliyigido
06.01.2009, 13:11
Amerika'nın bölge bekçisi, jandarması İsrail'e devlet olarak çok net ve yıpratıcı bir tavır koymamız lazım. Yürüyüşler, mitingler, pankartlar etkili olabilir ama esas devletimizin kısa sürede devreye girmesi lazım.

Her sabah, her akşam televizyonlarda kana doymayan çakalları, ölmüş çocukları gördükçe insanız deyipte kılı kıpırdamayanları, medeniyiz deyipte bu haberleri elinde viski bardağı ile dinleyen batılıları lanetliyorum.

AYK

joke58
08.01.2009, 10:18
israil bu hain saldırısını feci şekilde ödeyecek ne israiller geldi ama noldu allah mazlumun yanındadır zalim in uzağındaaaaa

yigidolar06
08.01.2009, 11:46
arkadaşlar filistin için her zaman aynı düşünceler içerisindeyiz.ve israili kınıyorum.ama şunu bilin ki bu saldırıların balili ile ilgisi yoktur.tüm arkadaşların öğrenmesini istiyorum.bu tür haberlerde lütfen baliliyi katmayın.çünkü kendiside teröre karşıdır.BALİLİYİ SEVİYORUZ KENDİSİNDEN TERÖRÜ LANETLEYEN DEMEÇLER BEKLİYORUZ

sivaslikain
08.01.2009, 18:50
Arkadaslar Afedersiniz Ama Bi Yigido Olarak Bu kelime Bizlre Yakısmaz Ama Bunların Alayı ******** Degil de Ney Kucuk Cocuklara Savunmasız insanlarla catısıor Biz Sıcak evimizde Otururken Onlar İse atılan BOmbalarla ısınıorlar

mev58lüt
08.01.2009, 19:15
insan hakları savunucuları nerede

vuslat5858
08.01.2009, 19:20
BALİLİYİ SEVİYORUZ KENDİSİNDEN TERÖRÜ LANETLEYEN DEMEÇLER BEKLİYORUZ

siz onların dinine geçmediğiniz sürece onlar sizin dostunuz olmaz sevmeyi verin baliliyi

sabanaydn
08.01.2009, 19:27
zalimler için yaşasın cehennem

Cley
08.01.2009, 19:36
Yahudiler : Yumurtalarını pişirmek için dünyayı ateşe verebilecek lanetlerdir. Balili orda yaşananlar hakkında bişeyler söylesin susmak zalimin yanında olmak demektir...

yigido_sampiyon
08.01.2009, 20:01
Yahudiler : Yumurtalarını pişirmek için dünyayı ateşe verebilecek lanetlerdir. Balili orda yaşananlar hakkında bişeyler söylesin susmak zalimin yanında olmak demektir...

arkadaşlar sporla siyaseti karıştırmayalım...

Cley
08.01.2009, 20:12
arkadaşlar sporla siyaseti karıştırmayalım...

Bunun siyasetle ne ilgisi var. sadece bir tepki bekliyorum balili den.

YiğidoGençlik
09.01.2009, 13:55
Arkadaşlar bu konunun Balili ile hiç bir alakası yok o sadece ekmeğinin peşinden koşan profesyonel bir futbolcu siz bunları konuşursanız rakip takım taraftarları ne yapar, liütfen arkadaşlar yakışmıyor.Biz tepkimizi İsraile ve Batılı güçlere karşı koyacağız Orta Doğu da büyük oyunlar dönüyor bunun için ABD ve Batılı güçler sessiz kalıyor Allah(c.c) zalimlerden bunun hesabını soracaktır.Denizli maçında gereken tepki ortaya konacaktır, bunu için herkesi Türkiye ve Filistin bayrakları ile yanımızda görmek istiyoruz şimdiden herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

gül5858
09.01.2009, 14:44
İSRAİLLİLERE ÇAĞRI

Bu sitenin hazırlandığı sıralarda Ortadoğu bir kez daha İsrailliler ile Müslümanlar arasındaki çatışmalara sahne oluyor. İsrail ordusu, Filistinli sivillerin yerleşim birimlerini acımasızca bombalıyor, çocuklara ateş açıyor, Filistin'i yaşanmaz hale getirmeye çalışıyor. Filistinli bazı radikaller ise, İsrail'in sivil halkını hedef alıyor, masum çocukları veya kadınları hedef alan korkunç intihar saldırıları ile dehşet saçıyorlar.
Müslümanlar olarak bizim temennimiz, her iki tarafın da öfkesinin ve nefretinin dinmesi, akan kanların durması ve Ortadoğu'ya barış gelmesidir. İsraillilerin masum insanları vurmasına da, bazı radikal Filistinlilerin teöre başvurarak masum İsraillileri bombalamasına da karşıyız.

Bizce bu çatışmaların sona ermesinin ve Ortadoğu'ya gerçek bir barış gelmesinin en önemli şartı, her iki tarafın da kendi inançlarını samimi ve doğru bir şekilde anlaması ve uygulamasıdır. Çünkü İsrail-Filistin çatışması, Yahudiler ve Müslümanlar arasındaki bir "din savaşı" kimliğine bürünmüş durumdadır. Oysa böyle bir din savaşının yaşanması için hiçbir neden yoktur. Yahudiler ve Müslümanlar, aynı şekilde Allah'a inanan, aynı peygamberleri seven ve sayan, aynı ahlaki prensiplere sahip olan insanlardır. Birbirlerine düşman değildirler; aksine ateizmin ve din düşmanlığının yaygın olduğu bir dünyada birbirlerinin müttefikidirler.

Bu temel prensip üzerine, İsraillilere (ve tüm Yahudilere) çağrıda bulunuyoruz:

1) Müslümanlar ve Yahudiler, tüm evrenin ve canlıların Yaratıcısı olan tek bir Allah'a inanmaktadırlar. Hepimiz Allah'ın kullarıyız ve O'na döneceğiz. O halde neden birbirimize düşman olalımı İnandığımız kutsal kitaplar birbirinden farklıdır; ama hepimiz o kitaplara Allah'ın vahyi olduğuna inandığımız için uyuyoruz. O halde neden birbirimize cephe alalım?

2) İsrailliler Müslümanlar yerine, ateist veya putperest insanlarla mı birarada yaşamayı tercih ederlerdiı Kitab-ı Mukaddes, putperestlerin Yahudilere yaptıkları korkunç zulümleri anlatan pasajlarla doludur. Ateist ve dinsizlerin (örneğin Nazilerin, antisemit ırkçıların veya Stalin Rusyası gibi komünist rejimlerin) Yahudilere uyguladıkları korkunç soykırım ve zulümler de ortadadır. Söz konusu dinsiz güçler, Yahudilerden Allah'a inandıkları için nefret etmişler ve bu yüzden onlara zulmetmişlerdir. Hem Müslümanlara hem de Yahudilere düşman olan söz konusu ateist, komünist veya ırkçı güçlere karşı, iki dinin mensupları aynı safta değil midir?

3) Müslümanlar ve Yahudiler, aynı peygamberleri sevmekte ve saymaktadırlar. Hz. İbrahim, Hz. İshak, Hz. Yusuf, Hz. Musa veya Hz. Davud Yahudiler için ne kadar önemli ise, Müslümanlar için de en az o kadar önemlidir. Bu mübarek insanların üzerinde yaşadıkları ve Allah'a hizmet ettikleri topraklar, Yahudiler için ne kadar kutsal ise, Müslümanlar için de en az o kadar kutsaldır. O halde neden bu toprakları gözyaşına ve kana boğalım?

4) İsrail'in temel değerleri biz Müslümanlar için de kutsaldır. "İsrail" kelimesi, Kuran'da övgüyle anlatılan ve tüm Müslümanların saygıyla andıkları Hz. Yakub'un ismidir. Hz. Davud'un altı köşeli yıldızı, bizim için de bir peygamber sembolüdür. Sinagoglar, Kuran'a göre Müslümanların koruması gereken ibadethanelerdir. (Hac Suresi, 40) Şu halde iki dinin mensupları, neden birarada ve barış içinde yaşamasınlar?

5) Tevrat Yahudilere yeryüzünde toprak işgal etmeyi ve kan dökmeyi değil, barış ve huzur sağlamayı emretmektedir. İsrail soyu "milletler üzerine bir ışık" olarak tarif edilmektedir. Haham Dovi Weiss'in dediği gibi;

Sonsuz Kudret Sahibi Allah, Yahudi halkına, dünyanın üstündeki tüm insanlarla ve uluslarla barış içinde yaşamayı emretmiştir. Bizim görevimiz kolaydır: Her zaman için Yaratıcıya mütevazice kulluk etmek. Tevrat'a inanan Yahudiler olarak, hangi insan veya insan grubu acı çekerse, onlara merhamet hissetmek ve göstermekle sorumluyuz.1

Yahudiler de Müslümanlar da aynı Allah'a iman etmişlerdir. Samimi iman eden İsrail askerlerinin, Allah'ın masumların canına kıymayı, şiddete ve zulme başvurmayı yasakladığını, hoşgörülü, anlayışlı ve barışsever olmayı emrettiğini
unutmamaları gerekir.
Filistin topraklarında üç İlahi dinin mensuplarının kutsal kabul ettiği mekanlar bulunmaktadır. Bu bölgede kan, gözyaşı ve husumetin yerini sevgi, merhamet ve barışın alması Allah'a iman eden herkes için bir sorumluluktur.

Eğer İsrailliler Filistinlilere bugün davrandıkları gibi davranmaya devam ederlerse, bunun hesabını Allah'a veremeyebilirler. Masum sivil İsraillileri öldüren Filistinliler de, bu cinayetlerinin hesabını veremeyebilirler. Her iki tarafı da şeytani bir şiddete sürükleyen bu çatışmalara bir son vermek, Allah'ın rızasının gereği değil midir?

Yahudileri tüm bu gerçekler üzerinde düşünmeye davet ediyoruz. Allah biz Müslümanlara, Yahudileri ve Hıristiyanları "ortak bir kelimeye" davet etmeyi emretmiştir:

De ki: "Ey Kitap Ehli, bizimle sizin aranızda müşterek bir kelimeye gelin. Allah'tan başkasına kulluk etmeyelim, O'na hiçbir şeyi ortak koşmayalım ve Allah'ı bırakıp bir kısmımız bir kısmımızı Rabler edinmeyelim. (Al-i İmran Suresi, 64)

Filistinli Müslümanlar, samimi Yahudiler ve Hıristiyanlar çatışmalaırn yerini barışın ve güvenliğin almasını istiyorlar. Bunun için hep birlikte dua ediyorlar.

Bizim, Kitap Ehli olan Yahudilere çağrımız da budur: Allah'a iman eden ve O'nun vahyine itaat eden insanlar olarak, gelin ortak bir "iman" kelimesinde birleşelim. Hepimiz Yaratıcımız ve Rabbimiz olan Allah'ı sevelim. O'nun emirlerine uyalım. Ve Allah'ın bizi daha da doğruya eriştirmesi için dua edelim. Birbirimize ve yeryüzüne husumet, gözyaşı ve kan değil, sevgi, merhamet ve barış getirelim.

Filistin sorununun ve dünyadaki daha diğer pek çok kavganın çözümü burada yatmaktadır. Gelin, hep birlikte bu çözüme ulaşalım. Öldürülen ve acı çeken bunca masum insan, bunun son derece acil bir görev olduğunu her gün bize hatırlatan bir işarettir.

Üç İlahi din tarafından kutsal kabul edilen Kudüs, insanların birarada barış içinde ibadet edebildikleri bir şehir olmalıdır.
Filistin Sorunu Nasıl Çözülür?

Yukarıda belirttiğimiz hoşgörü ve ılımlılık prensipleri içinde, son 50 yıldır Ortadoğu'yu kana bulamış olan Filistin sorununun çözümü de mümkündür. Bu konuda kurulması gereken barış, bizce şu iki şarta dayanmalıdır:

1) İsrail, Doğu Kudüs de dahil olmak üzere, 1967 Savaşı'nda işgal ettiği tüm topraklardan geri çekilmeli, o zamandan bu yana süren işgale bir son vermelidir. Bu, hem uluslararası hukukun, hem bu konuda yayınlanmış Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi Kararlarının, hem de adalet kavramının bir gereğidir. Tüm Batı Şeria ve Gazze, bağımsız Filistin Devleti'nin toprakları olarak tanınmalıdır.

2) Her üç İlahi dinin de önemli mabetlerinin yer aldığı Doğu Kudüs Filistin yönetimine verilmeli, ancak bu şehir özel bir statüye sahip olmalı ve her üç dinin insanlarının rahatça, barış ve huzur içinde serbestçe ziyaret edebilecekleri, kendi mekanlarında ibadet edebilecekleri bir barış kentine dönüştürülmelidir. Bu şartlar gerçekleştirildiğinde, hem İsrailliler hem de Filistinliler bir diğerinin yaşama hakkını tanımış, Filistin topraklarını paylaşmış ve en büyük tartışma konusu olan Kudüs'ün statüsü de her üç dinin mensuplarını tatmin edecek şekilde çözülmüş olacaktır.

Kitabın ilerleyen bölümlerinde, burada kısaca özetlediğimiz bakış açısını koruyarak, Filistin sorununu tarihten bugüne ele alacak ve analiz edeceğiz. Temennimiz; 50 yılı aşkın bir süredir kesintisiz devam eden husumetlerin, önyargıların, cinayetlerin, katliamların sona ermesi; mazlum Filistin halkının, hak ettiği barış, güvenlik ve refah içinde yaşamasını sağlayacak bir vatana kavuşması; İsrail'in de hem bölge halklarını hem de kendi Yahudi vatandaşlarını mağdur eden saldırgan, işgalci ve mütecaviz politikasından vazgeçerek, 1967 yılına kadar geçerli olan meşru sınırları içinde tüm komşuları ile barış yaparak güvenlik içinde yaşamasıdır.

1-The Torah Demands Justice for the Palestinians" Presented by Rabbi Dovid Weiss of NKIAt Time Square in Manhattan on Friday afternoon, June 1, 2001. http://www.netureikarta.org/speeches.htm

Yazar Hakkında - Diğer Siteler - Email - Üye Ol - >> Diğer Diller ------------------------ English

TÜRKÇE KURAN-I KERİM - BİZE DESTEK OLUN - KİTAPLAR - FİLMLER
MAKALELER - HADİS KÖŞESİ - DÜNYADAN YANKILAR

BU SİTE HARUN YAHYA'NIN ESERLERİNDEN FAYDALANILARAK HAZIRLANMIŞTIR.
www.harunyahya.org

Cley
11.01.2009, 22:07
Sakaryaspor taraftarının açtığı bir pankart. 4 Eylül stadında da böyle bişey görmek beni çok çok çok mutlu eder.

3280

kadir20
11.01.2009, 22:21
bu vahsete dünya nasil seyirci kalir anlamak mümkün degil!seyirci kalmalari bir yana bide israile yardim yapiyorlar!osmanlinin kanini tasimiyorlarki iclerinde vicdan olsun.

1.dünya savas sirasinda Mehmet Akif Ersoy un yazdigi bi siiri sizinle paylasmak isterim!

Ya Rab Bu Uğursuz Gecenin Yok Mu Sabahı?

'İçimizdeki beyinsizlerin işledikleri yüzünden,

bizi helâk eder misin, Allah’ım? '

(A’râf 155)

Yâ Râb, bu uğursuz gecenin yok mu sabâhı?
Mahşerde mi bîçârelerin, yoksa felâhı!

Nûr istiyoruz... Sen bize yangın veriyorsun!
'Yandık! 'diyoruz... Boğmaya kan gönderiyorsun!

Esmezse eğer bir ezelî nefha, yakında
Yâ Rab, o cehennemle bu tûfan arasında

Toprak kesilip, kum kesilip Âlem-i İslâm;
Hep fışkıracak yerlerin altındaki esnâm!

Bîzâr edecek, korkuyorum, Cedd-i Hüseyn'i
En sonra, salîb ormanı görmek Harameyn'i

Bin üç yüz otuz beş senedir, arz-ı Hicaz'ın
Âteşli muhitindeki sûzişli niyâzın

Emvâcı hurûş-âver olurken melekûta
Çan sesleri boğsun da gömülsün mü sükûta?

Sönsün de, İlâhi, şu yanan meş'al-i vahdet
Teslîs ile çöksün mü bütün âleme zulmet?

Üç yüz bu kadar milyonu canlandıran îman
Olsun mu beş on sersemin ilhâdına kurban?

Enfâs-ı habisiyle beş on rûh-u leimin
Solsun mu o parlak yüzü Kur'an-ı Hakim'in?

İslâm ayak altında sürünsün mü nihâyet?
Yâ Rab, bu ne hüsrandır, İlâhi, bu ne zillet?

Mazlûmu nedir ezmede, ezdirmede mânâ?
Zâlimleri adlin, hani öldürmedi hâlâ

Câni geziyor dipdiri... Can vermede mâsûm
Suç başkasınındır da niçin başkası mahkûm?

Lâ yüs'ele binlerce sual olsa da kurbân;
İnsan bu muammalara dehşetle nigeh-bân!

Eyvâh! Beş on kâfirin îmanına kandık;
Bir uykuya daldık ki: cehennemde uyandık

Mâdâm ki, ey adl-i İlâhi yakacaktın...
Yaksaydın a mel'unları... Tuttun bizi yaktın

Küfrün o sefil elleri âyâtını sildi:
Binlerce cevâmi' yıkılıp hâke serildi

Kalmışsa eğer bir iki mâbed, o da mürted:
Göğsündeki haç, küfrüne fetvâ-yı müeyyed!

Dul kaldı kadınlar, babasız kaldı çocuklar,
Bir giryede bin ailenin mâtemi çağlar!

En kanlı şenâatle kovulmuş vatanından
Milyonla hayâtın yüreğinden gidiyor kan!

İslâm'ı elinden tutacak, kaldıracak yok...
Nâ-hak yere feryâd ediyor: Âcize hak yok!

Yetmez mi musâb olduğumuz bunca devâhi?
Ağzım kurusun... Yok musun ey adl-i İlâhî!

(1913)

Mehmet Akif Ersoy

Zalimlerin zulmünü allaha haykirisi ne güzel dile getirmis!dili biraz agir ama cok anlamli ve su an Filistinin icinde oldugu durumuda anlatir.

ilhan581
12.01.2009, 21:43
Açılan bayraklar tepkimizi ortaya koymuştur...

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/62635F61625F6361616A5162666B64 666B626375A396A289.jpg

http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/62635F61625F6361616A5162666B65 696B6267958BA66375.jpg

Cley
12.01.2009, 21:53
...Teşekkürler Yiğido Gençlik....

erol_58
12.01.2009, 22:07
Yahudiler : Yumurtalarını pişirmek için dünyayı ateşe verebilecek lanetlerdir. Balili orda yaşananlar hakkında bişeyler söylesin susmak zalimin yanında olmak demektir...geçenlerde balili bir şeyler söyledi sen duymamışsın kardeş balili şöyle söyledi savaşı desteklemiyorum dünyanın barış içinde yaşamasını istiyorum.aklımda kalan bu balilinin söylemesiyle bu katliam durmaz onun için baliliyi karıştırmayalım. bu insanlık dışı yapılanlara devlet büyüklerinin el koyması lazım bumu müslümanlık bumu islam ülkelerinin birlik beraberliği yardımlar mutlaka gidecek filistine ama ölenler geri gelmeyecek onun için buna dur demeleri lazım islam ülkelerinin önde gelenleri bir olup israili yernen bir etmeliler hiçbir müslüman devlet başkanı bu zulmü bu katliamı bu vahşeti görmezden gelemez.kahrolsun israil.

elleshar
13.01.2009, 01:31
bir türkiye düşünün, yıllar boyu yaşanan terör olaylarından sonra türkiye cumhuriyeti hakkari'nin yönetimini kürtlere bırakmış ve ordusunu çekmiştir. burada kısa zamanda pkk yönetimi ele geçirmiş ve sürekli türkiye'yi taciz eden eylemlerin merkezi haline getirmiştir. aylarca hakkari'den mardin'e, şırnak'a, van'a roket saldırıları düzenliyorlar. yüzlerce roket. derme çatma ama hala silah, can alabilir. hava savunman sayesinde hiçbir vatandaşın ölmüyor bu saldırılarda. kimse diyebilir mi ki ''aman canım atsınlar istedikleri kadar, nasıl olsa kimseye birşey olmuyor''? işte gazze'deki bu durum da aynen böyle. ama konu orası olunca mantalite tam ters yönde işliyor nedense.

değil mi ama? pkk kimseyi öldürmediği sürece roketlerle şehirlerimize istedikleri kadar saldırabilir, biz sınır ötesi operasyon yapıp bunu engellemeye çalışırsak zalim, katliamcı oluruz, sivilleri kendine kalkan yapıyorsa, militanlarını hastanelerde tedavi edip yaralı sivilleri sokağa atıyorsa pkk, bizim operasyona filan girişmeyip öylece onların eylemlerini izlememiz gerek, öyle değil mi sevgili vatandaşlar?

ölen çocuk ve kadınlara gelince
hamas insanları suçsuz yere sen cennete gitcen diye kandırıp canlı bomba yapan bi örgüt aynı şekilde canlı kalkan olarak da kullanmaları gayet normal hareketler ancak tabi israilinde vurdum duymaz hareketleri var ama soruyorum nerdeydi bu mitinglere çıkanlar telavivde patlamalar olurken yine binlerce çocuk ve kadınlar ölürken cidden ilginç geliyor

özgühertaş
13.01.2009, 08:09
BALİLİYİ BU TÜR ŞEYLERDE ELEŞTİRMEK BİZE YAKIŞMAZ.SONUÇTA ODA ARTIK BİZDEN BİRİ.

S1vasLee
13.01.2009, 08:38
KAHROLSUN İSRAİL
İYİ BİR FİKİR UYGULANMASI İYİ OLUR

tanju_58
13.01.2009, 10:26
israili kınıyoruz demekle kınanmış olmaz.elinizden geldiğince israil ve amerikan mallarını kullanmayın.kullanmayınki israile kendi cebinizden para gitmesin.gitmesinki masum insanların katledilmesinde sizinde paranız olmasın.

araştırın bakalım nekadar israil malı varmış türkiyede.............

YiğidoGençlik
13.01.2009, 11:17
gereken tepki gösterilmiştir bu zalimler katliama devam ettikçe tepkiler artarak devam edecektir Allah(c.c) mazlumu korusun(Amin)

atakankarakan
13.01.2009, 16:41
selam ben kayseride yasayan bir yigidoyum ve sonuna dek sivassporu destekleyen bır tarafarım dünya filistine aglarken bülent kardeşimden ricam balili denen yahudıyi biran evvel def etmesı bence en hayırlı olanı bu fıtneadam bu balılı kayserıden sıvasa gıttıgındedefıtnelık yamaya calıstı ama olmadı şükür bu saatten sonra bu adamdan sivasspora hıc hayır gelmez gittigimiz butun deplasman maclarında yuhalanmamak icin bülent kardeşimden bu yahudıyı defet gıtsin alternatıf müslüman futbolcumu yok ALLAH FİLİSTİNİN VE MÜSLÜMANLARIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN umarım bu yazıyı bülent uygun okur

muratduru58
13.01.2009, 16:57
ARAP ULKELERI VE İRAN HER ULKE İKİŞER TANE SAVAS UCAGI KOYSA ISRAILI YERLE BIR EDERLER AMA BUNLARDA YUREK YOK. BAKSANA ADAMLAR DUNYAYI DINLEMIYORLAR. HADI MUSLUMAN ULKELERI TOPYEKUN HAREKET EDINDE BITIRIN SU SIYONISTLERI.

etzel1967
13.01.2009, 18:21
elbette bu vahşet kınanmalıdır...

sinan-58
13.01.2009, 18:28
selam ben kayseride yasayan bir yigidoyum ve sonuna dek sivassporu destekleyen bır tarafarım dünya filistine aglarken bülent kardeşimden ricam balili denen yahudıyi biran evvel def etmesı bence en hayırlı olanı bu fıtneadam bu balılı kayserıden sıvasa gıttıgındedefıtnelık yamaya calıstı ama olmadı şükür bu saatten sonra bu adamdan sivasspora hıc hayır gelmez gittigimiz butun deplasman maclarında yuhalanmamak icin bülent kardeşimden bu yahudıyı defet gıtsin alternatıf müslüman futbolcumu yok ALLAH FİLİSTİNİN VE MÜSLÜMANLARIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN umarım bu yazıyı bülent uygun okur

kardeş oyle birşey demişsinki inanamadım biz sivaslılar balili yi bir çok müslamandan çok sevdik çünkü o müslüman gorunup hain olanlar gibi değil balili yi bütün sivas seviyor balilide bizi seviyor zaten ilk amacıda onun türk olmak onun için uğraşıyor şu anda ismide senin ismin gibi atakan olacak inş. son olarak KAHROLSUN İSRAİL YAŞASIN BALİLİ

mev58lüt
13.01.2009, 18:57
KAHROLSUN iSRAiL ALLAH C.C MAZLUMLARIN YANINDADIR

joke58
02.04.2009, 18:41
evet abi nasılsın anlat bakıyım

ÇAĞLAR GİYİM
02.04.2009, 20:24
Bizler soramasakta Allah C.C. mutlaka mazlumlarin hesabini soracaktir zalimlerden.....

BUTUN MUSLUMANLAR KARDEŞTİRRRRRRRR

nL58
02.04.2009, 20:52
israili kınıyoruz demekle kınanmış olmaz.elinizden geldiğince israil ve amerikan mallarını kullanmayın.kullanmayınki israile kendi cebinizden para gitmesin.gitmesinki masum insanların katledilmesinde sizinde paranız olmasın.

araştırın bakalım nekadar israil malı varmış türkiyede.............

arkadasim Turkiyede satilan cogu sey israil'in zaten.. Cogu marka israil markasi.. Turk ismiyle olan israil markasida cok..