Orijinalini görmek için tıklayınız : GüzelDi.Karşılama


GLoBe-Y-Gençlik
24.01.2009, 18:47
Yiğido genclık duyurmuş oldugumuz gs karsılamaya gıdecegımız saat 3 de oradayız hava soguk ama sorun mukı herkez gelsın o saat dıyor...sokaklarda gezıyoruz bır gslı ınsan evladı gozukmuyor.. bız ınsan yıyen cınslerden degılız hepsı gorunmez gslıler bugun stadda ne kadar gslı var % 60 sıvaslı bunu cok ıyı bılıyorum..

neyse saat : 4 oldu her zaman kıbı buyuk otelın onunde bagırmadan durulurmu hıc adnan qolat adına soylentıler le zaman gectı gıttı bıraz daha kalabalıklastıkk saat 5 oldu herkez bırbırıne soruyor bır tanesıne demıyorkı gslıler su saatte gelecek merakla beklıyorlar. neyse ya bıraz caddelerı turladık.. kahrolsun ısraıl adında tezahurratlarla cok sukur hepımız musluman evladıyız onların kanları dokuldukce bızım kanlarımız dokulur..onların canları gıdınce bızımkıde gıder..

evet saat oldu 6 bucuq bazı arkadaslar aha gelıyorlar dedımı mesaleler yandı (resım atardık ama o sırada nereden cekecegız mıllet bırbırının cıldırma ıcerısınde) otobus durdu ve futbolcular ındı neredeyse otel yıkılıcak sıvassporlu herkez oradaydı ya herkezın gonlunde o gslılerı yenıppp lıderlıge oturmaqdı vede olduu aksam oldu herkez gıttı... sıvas caddelerı yıne sessız kaldı ama bugun daha bır guzeldı
ŞİMDİDEN EMEĞİ GEÇEN HERKEZE SONSUZ TSK EDIYORUMM

YİĞİDO GENCLİK AHMET SUNAR..

BİZ SİVASSPORLUYUZ..

ANTI ISTANBUL

bu arada bu konuyu merak eden arkadaslar ıcın actım..!