Orijinalini görmek için tıklayınız : SİVASSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ MAÇI İÇİN TOPLANIYORUZ

hoLiGan Enes
15.03.2010, 15:37
Biz Yiğido Gençlik olarak şu ana kadar çoğu deplasmana giderek onları yalnız bırakmadık ve takımımızı iç sahada da her zaman nefesimizin sonuna kadar destekledik.Yeri geldi evimize gidemedik, yeri geldi uykusuz kaldık, yeri geldi hayatımızın en önemli sınavlarına girmedik, yeri geldi bağırmaktan boğazımız şişti, yeri geldi kavga ettik ama hiç bir zaman yılmadık.Bütün bunları sadece Sivasspor sevdası için yaptık..

Bu hafta'da yine Sevdamız Uğruna Toplanıp Maça Gidiyoruz.

Toplanış Yeri:Atatürk Heykeli
Tarih & Saat:21 MART 11:00

http://resimzade.com/Show.html?i=17868&token=148344

Başın Sağolsun REİS !

Tribün Liderimiz Mesut Reis'in cenazesinden dolayı Antalya Deplasmanına gidemedik Evimizde Çook Önemli Olan Gençlerbirlği Maçında Takımımızı Gerekirse GIRTLAĞIMIZ PATLAYA Kadar Desteğimizi Vereceğiz...

YİĞİDO GENÇLİK

58_babacan_58
15.03.2010, 15:43
NE ZAMAN ŞAMPİYONLUK DİYE HAYKIRSAK KURSAĞIMIZDA KALIYORRRR.....2KERE

SÖYLESENE BİZE HOCA TAKIM NİYE OYNAMIYORRR....2 KERE

MAÇTA BUNU SÖYLETELİM BÜTÜN STADA.......

ÖLÜMÜNE SİVAS
15.03.2010, 18:03
MUHSİN HOCA GİTMİYO SİVAS LİGDE GİDİYO 2 KERE
BAŞKAN DURDE BUNA ŞEHİR ELDEN GİDİYO 2 KERE

bunu söyletelim bence ama muhsin giderse gerek yok

58zarali
15.03.2010, 20:02
destek veren herkesin yüreğine sağlık

kiNgSiZe58
15.03.2010, 20:26
BENDE KATİLİÇAM İNŞALLAH !!!!!!!!

58MUAMMER58
15.03.2010, 20:33
Helal olsun size iyi destek olun teyfiğede benden selam söyleyin,obilir.

yigido_sampiyon
15.03.2010, 20:53
Ne olursa olsun son maça kadar destek vereceğiz sivasspora...umarım takım silkelenir ve gençler gibi formda ve güçlü bir takımdan puan yada puanlar alırız...

58alp58
15.03.2010, 21:06
mesut reis başımız sağolsun...[aLpeRen]

fedayi
15.03.2010, 22:01
bu sefer maçta ilk 11 de görmek istediğimiz oyuncuları isteyelim hep bir ağızdan yoksa bu hoca bizi çıldırtacak

A.Turan Korkmaz
15.03.2010, 22:07
Takımımız kötü oynuyor ama hala çabalayan futbolcular var:
Gençler maçına şöyle çıkalım:
Akın,
Kadir(Uğur,Abdurrahman),Sedat, Hayrettin,
Cihan,Dağaşan,Ferhat(Agbetu),Y unus,Erman(İbrahim Şahin),
Mehmet Yıldız,Rahman(Harun) ,parantezliler birer devre değişmeli oynamalıdır.
Takım böyle çıkmazsa yazıklar olsun bir kez daha derim. Aubeyi,Elrioyu,Keitayı,Faruk'u ,Taider'i,Yasin'i bu takımda istemiyorum arkadaş.Tribünde otururken isimleri sayılıyor,cinlerim tepeme çıkıyor.
3-5-2 gibi oynayalım diyorum, seyirci desteğiyle ya herro ya merro diyorum. Ya yenecez ya yenecez. Hücumdan, gol bulmaktan başka çare yok.
Taraftara iş düşüyor ama yorumlara bakılırsa maraton seyircisi yine ya destek olmayacak ya da hocayla uğraşacak gibi görünüyor. Umarım yanılırım. Ne diyeceksek maç sonlarına saklayalım. Önceliği maçı kazanmaya verelim. Bunu takım için hala çabalayan Hayrettinler,Akınlar,Cihanlar, Mehmetler için yapalım.Onlara destek olalım.
Gar tarafında yiğidogençlik,havuz tarafında yeniçeriler,sizlere güveniyorum. Son maçtaki gibi hep destek hep destek diyorum.

fedayi
15.03.2010, 22:09
bir diyarbakır taraftarı kadar olamadık adamlar sahaya iniyor takımını kollamak için bizde sahaya inelim demiyoruz adamlar maç izlemeye geliyor ruhsuz bir şekilde pembe dizi izler gibi oturuyorlar..bu yönüyle taraftarda da iş yok

fedayi
15.03.2010, 22:13
Takımımız kötü oynuyor ama hala çabalayan futbolcular var:
Gençler maçına şöyle çıkalım:
Akın,
Kadir(Uğur,Abdurrahman),Sedat, Hayrettin,
Cihan,Dağaşan,Ferhat(Agbetu),Y unus,Erman(İbrahim Şahin),
Mehmet Yıldız,Rahman(Harun) ,parantezliler birer devre değişmeli oynamalıdır.
Takım böyle çıkmazsa yazıklar olsun bir kez daha derim. Aubeyi,Elrioyu,Keitayı,Faruk'u ,Taider'i,Yasin'i bu takımda istemiyorum arkadaş.Tribünde otururken isimleri sayılıyor,cinlerim tepeme çıkıyor.
3-5-2 gibi oynayalım diyorum, seyirci desteğiyle ya herro ya merro diyorum. Ya yenecez ya yenecez. Hücumdan, gol bulmaktan başka çare yok.
Taraftara iş düşüyor ama yorumlara bakılırsa maraton seyircisi yine ya destek olmayacak ya da hocayla uğraşacak gibi görünüyor. Umarım yanılırım. Ne diyeceksek maç sonlarına saklayalım. Önceliği maçı kazanmaya verelim. Bunu takım için hala çabalayan Hayrettinler,Akınlar,Cihanlar, Mehmetler için yapalım.Onlara destek olalım.
Gar tarafında yiğidogençlik,havuz tarafında yeniçeriler,sizlere güveniyorum. Son maçtaki gibi hep destek hep destek diyorum.

ibrahim dağaşan ibrahim şahin bunlar hikaye ibrhim dağaşan sahada allah canımı alsada kurtulsam gibisinden dolanıyor i. şahin ise adamda hız yok keitaya ise ilk 11 de kesin yer vermek lazım...

yigido yakup
15.03.2010, 23:15
herkes bir 11 yapmis bende bu haftaki 11 söyle düsünüyorm

Akin(petkovic)

Abdurrahman Sedat Hayrettin
Yasin

Kadir Keita(Cihan) Ibrahim D

Musa (Elrio) Erman(Agbetu)

Mehmet

benim muhtemel istedigim 11 bu arkadaslar bu elimizdeki kadroyla enuygun sistem top bizdeyken 4-3-3 top rakipteykende 4-5-1 halinde oynamamizdir macin durumuna 4-4-2 yede dönülebilir kenarladekilerden biri mehmetin yanina yaklasarak bu sekildede mac icerisinde dönüsüm yapilabilir.

ordaki parantez icindekiler akin son hafta formsuzdu ondan dolayi petkovic olabilir abdurrahman sakat onun yerinde enuygun isim murat birde keita ve cihan ikiside rakibe cok iyi basamayan ama topu iyi kullanabilecek oyuncular erman elrio musa ve agbetuyu da degisiklerle kulanilirsa hem takim fizik güc olarak düsük olmaz hemde bu oyuncular 45 er dk sahada kalarak yüksek tempo yapabilirler..

ama artik bakacagiz her ne sekilde olursa olsun cikan 11 tüm futbolcularimiza sahip cikacagiz 90 dakika sadece onlari desteklemekle vede sadece maca konsatre etmeyle ugrasmalyiz.

BASKA SIVASSPOR YOK

adalı
15.03.2010, 23:16
arkadaşlar sivasspor düşmücek işallah düşecek diyen sezon sonu görür mos mor olacak gönlümün şampiyonu sivasspor gençler birligi maçini al stad yikilacak işallah bu hafta bu hafta şov zamanı

yıldız beldesi
15.03.2010, 23:52
taraftar nedir? içimden geldiği gibi yazıyorum.
taraftar takımını yalnız bırakmayandır takımına bağlanmıştır onu bırakmaz
taraftar takımını yağmurda çamurda desteklemek için onunla gider
taraftar takımı zor durumdayken ona sırt çevirmez
taraftar zor zamanda belli olur takımın bu durumdan çıkması için bi şeyler yapar
taraftar takımı ateşler bunun için çeşitli faaliyetlerde bulunur (pankart hazırlar afiş hazırlar balon şov yapar)
bunları sadece takım iyi gittiği zaman değil kötü olduğu zamanlarda da ara sıra takımı motive etmek için de yapar örneğin bu haftakigençlerbirliği maçı için takıma bi sürpriz yapsanız her tarafı süsleyip takımı gaza getirseniz iyi olmaz mı
belki bu gazla ligde iyi sonuçları almaya başlarız herşeyi takımdan beklemeyelim biraz da biz onlara destek olalım

yıldız beldesi
15.03.2010, 23:53
ilgi çekecek değişik şeyler yapılmalı futbolculara hırs yükleyecek işte pankart olsun afiş olsun. stadın hiç susmaması gerekiyo

hoLiGan Enes
16.03.2010, 11:19
Seyirci Değil Taraftar İstiyoruz...

burakpaşa
16.03.2010, 12:34
muhsin hoca maçtan sonra yorum yapanlara,
kendi kadrolarını kurup bunların oynatılması gerektiğini söyleyenlere , "onlar pazatesi antrenörleridir" demişti.

şimdi muhsin hocaya soruyoruz, madem öyle diyosun hoca, en azından bize bi açıklama yapda bilelim takım neden mahalle futbolu gibi oyun oynuyor.

hoLiGan Enes
16.03.2010, 12:36
NE ZAMAN ŞAMPİYONLUK DİYE HAYKIRSAK KURSAĞIMIZDA KALIYORRRR.....2KERE

SÖYLESENE BİZE HOCA TAKIM NİYE OYNAMIYORRR....2 KERE

MAÇTA BUNU SÖYLETELİM BÜTÜN STADA.......

tabi sölecez kardeş yeni bi bestemiz daha var bunuda herkes öğrenirse iyi olur..

http://i41.tinypic.com/14sz3ps.jpg

superglam
16.03.2010, 14:56
MUHSİN HOCA GİTMİYO SİVAS LİGDE GİDİYO 2 KERE
BAŞKAN DURDE BUNA ŞEHİR ELDEN GİDİYO 2 KERE

bunu söyletelim bence ama muhsin giderse gerek yok

Arkdaşlar böyle destekleme olmaz.. Kimsenin hocanın ve futbolcuların moralini bozup yenilmemize neden olamazsınız buna hakkınız yok.. maç sonunda yapacaksanız yapın..

reis25
17.03.2010, 15:03
ALEMİN KRALI HER ZAMAN BİZİZ HEP SENİNLEYİZ ÇÜNKÜ BİZ YİĞİDO GENÇLERİZ

reis25
17.03.2010, 15:19
ARKADAŞLAR BAZİ SİTELERDE GÖRÜYORUZ SİVASIN EN BÜYÜK TARAFTAR GURUBU OLDUKLARINI İDDA EDEN ARKDAŞLAR ŞUAN İÇİN BUNLARIN NE YERİ NEDE ZAMANI .ŞUAN İÇİN SADECE SİVASSPORUMUZUN DESTEĞE VE TARAFTARA İHTİYACI VAR.A GURUBU BUNU YAPMIŞ B GURUBU ŞUNU YAPMIŞ ZAMANI DEĞİL ARKADAŞLAR TEK ZAMAN KAYIP OLUP GİDEN ZAMAN .. BİZ KIRK KİŞİYİZ KIRKIMIZDA BİR BİRİMİZİ BİLİRİZ KİM BÜYÜK KİM KÜÇÜK BUNU HERKES BİLİYOR KILAVYE BAŞINDA YAZMAKLA BÜYÜK OLUNMUYOR NOT.. ŞU TAKIMI BİR LİGDE BIRAKALIM BÜYÜĞÜ DE KÜÇÜĞÜDE GÖRECEGİZ......

hoLiGan Enes
18.03.2010, 11:39
SİVAS'I VE SİVASSPOR'U SEVEN HERKESİ KALE ARKASI GAR'A BEKLİYORUZ...

reis25
18.03.2010, 12:21
eyvallah yigidim sende olmasan ne yaparlar alemin kralı kale arkası

samor
18.03.2010, 20:17
bensiz hayat yerin dibine batsın (yiğidogençlik)

emreakbulut58
18.03.2010, 23:00
mutlaka gelicem bu maça eğer yenilirsek warya isyan edicem sonunda :)

ercan58.a
18.03.2010, 23:26
en az 3 tanede bunlardan yeriz
bu takımın çivisi çıkmış beyler daha ne hallere düşecekler görecegiz
yönetim yönetim diye gözümüzmü degdi adamlara ne oldu
sesleri solukları kesildi vatandaşların sonu hayrola inşallah

hoLiGan Enes
19.03.2010, 19:24
Arkadaşlar Takımımızı yanlız bırakmayalım Kale Arkası Garda Bulusalım

şarkışla 58
19.03.2010, 21:14
Valla bu maç için beraberlik bile bize yetmez galibiyetten başka şansımız yok.Diyar yenip biz yenilirsek düşme potasına biz gireceğiz

YiğidoGençlik
20.03.2010, 08:50
ARKADAŞLAR BAZİ SİTELERDE GÖRÜYORUZ SİVASIN EN BÜYÜK TARAFTAR GURUBU OLDUKLARINI İDDA EDEN ARKDAŞLAR ŞUAN İÇİN BUNLARIN NE YERİ NEDE ZAMANI .ŞUAN İÇİN SADECE SİVASSPORUMUZUN DESTEĞE VE TARAFTARA İHTİYACI VAR.A GURUBU BUNU YAPMIŞ B GURUBU ŞUNU YAPMIŞ ZAMANI DEĞİL ARKADAŞLAR TEK ZAMAN KAYIP OLUP GİDEN ZAMAN .. BİZ KIRK KİŞİYİZ KIRKIMIZDA BİR BİRİMİZİ BİLİRİZ KİM BÜYÜK KİM KÜÇÜK BUNU HERKES BİLİYOR KILAVYE BAŞINDA YAZMAKLA BÜYÜK OLUNMUYOR NOT.. ŞU TAKIMI BİR LİGDE BIRAKALIM BÜYÜĞÜ DE KÜÇÜĞÜDE GÖRECEGİZ......

Bırak Gökhan Reis herkes kimin ne olduğunu ne zaman piyasaya çıktığını biliyor bu takıma hem içeride hem dışarıda her zaman destek veren biz olduk ama hiç bir zaman en ufak bi faaliyette abartılı reklamlar yapmadık.Evet şimdi reklamlar birazdan başlıyor...)):::Neyse az kaldı geliyorum İnşallah gelince yapacak çok işimiz var hele bu sene şu takım bi kalsında ligde gerisi şimdilik önemli değil...ŞAFAK:56

Salim58
20.03.2010, 08:56
Sonuna kadar destek bu desteği hiçbir zaman esirgemeyen başta Yiğidogençlik olmak üzere tüm taraftarlara teşekkürler.havalar güzel stadda dolarsa alacağımız bi galibiyet hem geleceğimiz açısından hemde moral açısından güzel olur diye düşünüyorum..

dejavu
20.03.2010, 09:26
gençlerbiligi maçını 2 sıfır alacahız

dejavu
20.03.2010, 09:29
gardaş ben sivas zaranın koylerındenim

YENİÇUBUKLU
20.03.2010, 09:37
KALBİMİZ SENİNLE YİĞİDO ÇOK ÇALIŞ KANTER İÇİNDE KAL YORUL NE YAPARSAN YAP FAKAT BU MAÇI AL SİVAS İÇİN YİĞİDOLAR İÇİN YOLUN AÇIK OLSUN SİVASSPOR

hoLiGan Enes
20.03.2010, 13:00
gençlerbiligi maçını 2 sıfır alacahız

inşallah kardeşim.............