Orijinalini görmek için tıklayınız : BU HIRS KİMİN İÇİN ?

hoLiGan Enes
29.03.2010, 17:17
Yiğido Gençlik olarak ;

Gittiğimiz Antep Deplasmanında maç saatine kadar herhangi bi olumsuzlukla karşılaşmadık,ama nedense maç içerisinde Antep Taraftarının sürekli Sivas Kümeye demesi ve 90+4 de attığımız golle beraber ve maçın bitiş düdüğüyle golü hazmedememeleri ve olay çıkarmaları Çook Düşündürücü Soruyoruz..

Antep Kendi İçinmi ? Yoksa Kimin İçin,Ne İçin yada Bunlar Kim ?

58VoLkAn58
29.03.2010, 17:22
2. golü yediklerinde ben Antep taraftarı olsam bende çok sinirlenirdim ama Sivas kümeye demeleri hiç mantıklı değil.

abdullah58
29.03.2010, 17:45
YARASI OLAN GOCUNUR DERLER
EEEE ONLARINDA KUYRUK ACISI VAR
GECMISTEKI SIVASSPOR DAN

samor
29.03.2010, 18:10
BUNUN ÇEKEMEMEZLİKTEN BAŞKA HİÇ Bİ TARİFİ YOK GARDAŞ ADAMLAR YILLARDIR SÜPERLİGDE BİZİM KADAR SESLERİ ÇIKMADI ÇIKTIĞI KADARIDA FAZLA DUYULMADI SİVAS 3 SEZONDA LİGİ SALLAYINCA HİÇ KİMSE ÇEKEMEDİ

ercan58.a
29.03.2010, 18:31
sahaya inenler diyarbakır yanlılarıdır mutlaka
çünkü bu hareket antep seyircisine yakışmaz

oquzh4n58
29.03.2010, 19:13
kımın ne mal oldugu zor gunde bellı olur tabıkı 2 yıllık Yaptımz Basarı bunları SEvındırmems Ceekememezlıge sebeb olms kuyrk acısı ...

adalı
29.03.2010, 19:21
antepliler ayip etmiş biz onları burda öylemi karşiliyoruz sivasspor kümeye düşmücek inadınıza

58MUAMMER58
29.03.2010, 20:06
TÜRKÜN DOSTU TÜRKTÜR KÜRDÜN DOSTU KÜRTTÜR,BU HIRS TA DİYARBAKIR İÇİNDİR,YILLARCA BULİGDE BJK,NİN METRESİ OLARAK, HER SEZON ŞİKEYLE ANILAN TAKIMIN TARAFTARLARI ,SİVASSPORUN BAŞARISINI HAZMEDEMEDİĞİ İÇİN,SAHAYA GİRMİŞTİR,BUNA TFF ÇANAK TUTMUŞTUR.

adalı harun
29.03.2010, 20:17
kendileri başka larına karılık yapmaktan vazgeçemiyorlar sivaSIN BASARIAINIDA KISKANIYOR SİKECİLER ELLERİNDEKİ SAMPİYONLUGU 3 0DAN İKİNCİ DEVRE SATTILAR FENERE
GEÇEN SENEDE BEŞİKTAŞA UŞAKLIK YAPTILAR SEREFSİZ BAŞKANLARI BİZİ POFPOFLADI BEŞİKTAŞA SATILDILAR BEŞİKTAŞIN TAŞÖRENLERİ
BU SENEDE NEYE YALAMALIK YAPIYORLAR ÇIKAR KOKUSU
BU LİĞTE SEREF VE ONURU OLMAYANLARIN İŞİ OLMAMALI
SİVASLIYIZ KİMSENİN UŞAGI DEGİLİZ
GEREKİRSE SEREFİMİZLE GİDERİZ BANK ASYAYA
ONURSUZ OLUP ANTEP GİBİ BELEDİYE GİBİ ANTALYA GİBİ BAŞKALARINA KARILIK YAPACANA ADAM GİBİ DİK DUR
İNADINA SİVASSSSS
İNADINAAAA YİĞİDOOOOOOOOO

calipso
29.03.2010, 21:36
bjk nin yalakası diyarbakırın amcası maç satışının alası gaziantespor

şarkışla 58
29.03.2010, 21:50
Arkadaşlar ne bekliyordunuz SİVASSPOR Antep e gidecek Antep hiç mücadele etmeyecek SİVASSPORA yatacak öylemi onu mu bekliyordunuz. Varmı böyle birşey adamlar top oynadı diye mi kızıyorsunuz.Yav sürekli kardeş takım,dost takım diye bahsettiğiniz Bursa bile bizi 4-5 atarak yendi ve kupadan eledi.Siz daha yeni anlıyorsunuz herhalde SİVASSPORUN DOSTUNUN OLMADIĞINI

Berkkaya5858
29.03.2010, 22:02
BU HIRS KİMİN İÇİN OLACAK DİYARBAKIR İÇİN KIRO KIROYU SAVUNUR ARKADAŞLAR ADAMLAR BİRBİRİNE TUTKUN BAKSANA BİZLERE KAYSERİ BİZİ YENDİĞİNDE SİVASTA KAYSERİ TARAFTARI SİVAS KÜMEYE DİYE BAĞIRIYOR BUNLARA İNAT İNŞALLAH LİGDEN DÜŞMEYECEĞİZ

Berkkaya5858
29.03.2010, 22:04
kendileri başka larına karılık yapmaktan vazgeçemiyorlar sivaSIN BASARIAINIDA KISKANIYOR SİKECİLER ELLERİNDEKİ SAMPİYONLUGU 3 0DAN İKİNCİ DEVRE SATTILAR FENERE
GEÇEN SENEDE BEŞİKTAŞA UŞAKLIK YAPTILAR SEREFSİZ BAŞKANLARI BİZİ POFPOFLADI BEŞİKTAŞA SATILDILAR BEŞİKTAŞIN TAŞÖRENLERİ
BU SENEDE NEYE YALAMALIK YAPIYORLAR ÇIKAR KOKUSU
BU LİĞTE SEREF VE ONURU OLMAYANLARIN İŞİ OLMAMALI
SİVASLIYIZ KİMSENİN UŞAGI DEGİLİZ
GEREKİRSE SEREFİMİZLE GİDERİZ BANK ASYAYA
ONURSUZ OLUP ANTEP GİBİ BELEDİYE GİBİ ANTALYA GİBİ BAŞKALARINA KARILIK YAPACANA ADAM GİBİ DİK DUR
İNADINA SİVASSSSS
İNADINAAAA YİĞİDOOOOOOOOO
GARDAŞ BEN BU YAZINNI ALTINA İMZAMI ATARIM HELAL OLSUN AYNEN KATILIYORUM

subasi29
29.03.2010, 23:05
Tenekeci Takimi Kim olacak,duzenbazlar antepli hic adam gordunuz mu? :D

Thai
29.03.2010, 23:37
antep maçında sahaya inenler kim mi ?????? antepte bugüne kadar sahaya kaç kere inilmiş ki şimdi insinler..........
antep sahası kapanırsa ne olur hiç düşüneneniz yok mu? kimin faydasına tabii ki diyarın....güya seyircisiz oynama cezası aldıracaklar ki maç sessiz sedasız olsun kimse görmes,in de ligde kalsınlar.....bunlar bu çirkeflikleri yaptıkça ligden düşmeyi daha çok hakediyorlar.

dv9000
30.03.2010, 00:37
O sahaya inenlerin hicbirisi ANTELI DEGIL hepsi TERORIST DIYARBAKIRLILAR FEDERASYON uyumasin arastirip gerekeni yapsinSIVASSPOR YONETIMI UYUMA GEREKEN ICIN TFF YE MURACAT ET

Harbi Selim
30.03.2010, 02:18
kara listemizdesin anteeepppppp.

SivaSTeaM58
30.03.2010, 06:55
sivas kumeye demeleri normal birsey bizde bagirdık zamanında duyduklarıma gore diyarbakırlılar cıkartmıs olayları

eroldeger
30.03.2010, 07:16
antep fenerin yalakasıdır şikeçiliği ön plana çıkmış bir takımdır bunlardan hertürlü kalleşlik beklenir allah bunlara fırsat vermesin

dejavu
30.03.2010, 08:23
antep geçen sezon aynı pisligi sivasspor için yapmıştı tabatayı bjk okutmuştu ben o bjk ruhunu bilirim onlarda şu an kuyruk acısı var ist buyuk şehirgibi

ArifŞahin
30.03.2010, 08:46
onlar anadoludan şampiyon çıkmıyor demiyorlar mı? peki sivas geçen sene kime yenil di veya g?antep geçensene kimden ne söz aldı da sivasspor maçına o kadar yüklendiler?yoksa küme mi?düşüyorlardı? bunları düşünsünler.

ArifŞahin
30.03.2010, 08:55
onlar ne oyunlar planlarlarise ALLAH onlarınplanlarını kendi başlarına geçireceğini yüce Kitabı KURAN'I KERİM'İNDE açıkca bildirmiyor mu ki o kimseler hala gerçekleri çarpıtıyorlar.kimse ALLAH'ın gücü ve dileği karşısında tutunamaz.belkide denizli de küme düşmeyecek 'ankaragücü-manisa,belkide başka bir ikili kimin garantisi var.....

ArifŞahin
30.03.2010, 08:57
bjk nin yalakası diyarbakırın amcası maç satışının alası gaziantespor

tamamen katılıyorum noktası virgülüne

Ali Selim
30.03.2010, 10:34
YA Bırakın zor günü iyi günümüzdede kimse yokki geçen sene anadolu takıları bize maç vermiş hangisi verdi ben hatırlamıyorum hepsi canla başla oynuyordu afedersiniz kıçlarını yırtıyorlardı 3 sene dengeleri alt üst ettik paralar 3 takıma akamadı herkes alt lige çekmeye çalışıyor bizi buna federasyon da dahil.

http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_177378428.jpg (www.resimupload.com/ds177378428_08062009.html)

ayna26
30.03.2010, 11:56
G.Antep taraftarının yapmış olduğu hırsın nedeni kuyruk acısı.birileri Sivasın küme düşmesi için o kadar çok uğraş veriyor ki.istedikleri hedefe ditmeyen birşey olunca tabi ki bu tür tepkilerde bulunacaklardır.biz kendimizi bilelim, hani derler ya "Türkük Türkten başka dostu yok" bizim de Sivastan başak dostumuz yok (kendini sivaslı görüp te Sivas da üç büyükler için bir yerlerini yırtanlar hariç)

revenge58
30.03.2010, 12:14
öncelikle kuyruk acısı lafına katılmıyorum çünkü bu i.. bizi geçen sene şampiyonlukdan etti.pkk yada kürt dayanışmasına da katılmıyorum çünkü güneydoğu da pkk ya en az destek antepden gelmiştir ayrıca diyarbakırlıları sevmezler.olayları diyarbakırdan gelen ve antep de oturan diyarbakırlıların çıkarttığı kameralardan tespit edilmiştir.ancak gaziantepspor un şikeci ve 3 büyük yalakası olduğuna sonuna kadar katılıyorum.kendileri 3-0 öndeyken 4-3 yenildikleri fener maçı dahil her zaman şikenin içindediler.biz sivasspor taraftarları olarak takımımıza destek vermeli onların istediği gibi taşkınlık yapmamalıyız.

davulcu
30.03.2010, 13:21
diyarbakır için ..............................

Metal Gear
30.03.2010, 15:55
Antep'i herkes tanıyor.Fazla konuşmaya değmezler!

halil_58_yigido
30.03.2010, 17:25
TÜRKÜN DOSTU TÜRKTÜR KÜRDÜN DOSTU KÜRTTÜR,BU HIRS TA DİYARBAKIR İÇİNDİR,YILLARCA BULİGDE BJK,NİN METRESİ OLARAK, HER SEZON ŞİKEYLE ANILAN TAKIMIN TARAFTARLARI ,SİVASSPORUN BAŞARISINI HAZMEDEMEDİĞİ İÇİN,SAHAYA GİRMİŞTİR,BUNA TFF ÇANAK TUTMUŞTUR.

halil_58_yigido
30.03.2010, 17:27
YA Bırakın zor günü iyi günümüzdede kimse yokki geçen sene anadolu takıları bize maç vermiş hangisi verdi ben hatırlamıyorum hepsi canla başla oynuyordu afedersiniz kıçlarını yırtıyorlardı 3 sene dengeleri alt üst ettik paralar 3 takıma akamadı herkes alt lige çekmeye çalışıyor bizi buna federasyon da dahil.

bugra5858
30.03.2010, 18:48
BJK Yalakası Değilmi Bunlar Geçen Sene Bizi Yenincede Şampiyonluk Adayı Yedin Sopayı Diye Bağıranlar Bunlar Değilmi Ben Yatsın Demiyorum Ama Geçen Sene Sivassporu Yendin Sivasta Hiç Bir Olay Olmadı Sana Bu Sene Herkes Geçen Seneden Nefret Ediyor Birde Bu Sene Sivas Düşme Hattında Senden Puan Aldı Alınan Puan Bir Yerlerine Girdi Sanki Arkadaşlar Sivaslının Sivaslıdan Başka Dostu Yok Ama Biz BU Ligde Kalacağız!!

sinyor
30.03.2010, 19:14
Sivasspor maçından sonra çıkan olaylarda araya alınan bir taraftarın sarhoş olduğu ve cebinde bıçak taşıdığı bu nedenle dayak yediği iddia edildi. Dün yaşanan olayda Gençlik27 grubu üyelerinin tel örgüden atlayan taraftarları tutmak isterken birinin yere düştüğü ve bu sırada adı belirlenemeyen taraftarın bıçak çekerek "ne karışıyorsunuz" dediği ve bu nedenle araya aldığı öğrenildi. Bu olaydan sonra ise araya giren güvenlik güçleri bıçak çeken taraftarı dışarıya çıkardığı belirtildi.

BIÇAĞI İÇERİYE NASIL SOKTU?

Asıl akıllara gelen soru ise bu taraftarın bıçağı stada nasıl soktuğu oldu. Tribüne hem sarhoş hemde bıçaklı gelmesi kapılarda kontrol yokmu sorusunu akıllara getirdi. Dün gazetemizi arayan, mail atan ve yorum yapan taraftarlar, "dün bizde Gençlik27'nin orada takımızı destekliyorduk. Maç sonunda ise bu taraftar sarhoş ve elinde bıçak vardı. Eğer grup üyeleri araya girmese belkide yaralanmalar olabilirdi. Anlamadığımız şey bu bıçağı içeriye nasıl sokmasıydı. Kapıdaki güvenlik nasıl kontrol etti şaşırdık kaldık" dediler.

http://www.gaziantep27.net/?id=36764&habertip=7

Beyler antep taraftarına yüklenmeyin adamların sivas samğiyon diye bagırıyorlardı esnaf antepsporlular genclik27 hepsi sivası tutuyordu. Mac esnasında bazı kesimlerin bagırması normal.
ben gecen seneki maca gittim hepsi bizi durdurup konusuyorlar inşallah sivas sampiyon diyorlardı

Sivassporumuzda oynamadan da gaziantepsporun da bize yatmasını düşünmek dogru olmaz.

kaldı ki adamlar 2 senedir feneri yeniyorlar bu sene beşiktaştan 4 puan aldılar. Eger bu sene bjk ye 2 macta yenilselerdi beşiktaş puan farkıyla lider oluyordu.

Bunları antepi korumak için veya baska bişey için söylemiyorum yasanan bilinen gercekler.

Kaldıki bakıyoruz sivaslı olup feneri bjkyi gs yi tutanalar var ve onlar diyor sivas kümeye. esas benim ona canım sıkılıyor.Kendi insanımız kümeye derken antepin diyarın demesi zoruma gitmiyor.

ayrıca tutturmuslar bilet 1 tl olsun. Sivassporlu öz insan olsun stadta ama ful cekmesin sorun değil.

Ayrıca ANTEPİN OYUNA ASILDIĞI FALAN YOK SİVASSPORUMUZUN DEFANSINI GÖRMEDİNİZ Mİ BU KADAR COK POZİSYON VERİLİR Mİ?ANTEP İSTESE O KADAR POZİSYONA GİREMEZDİ. YANİ TESVİK PRİM NE ALIRSA ALSIN BİZİM BU KADAR POZİSYON VERMEMİZ DOGRU MU?

sinyor
30.03.2010, 19:19
Antep ne kadar hırslı olursa olsun prim değil paranın kralını da alsa O KADAR POZİSYON VERİLİRMİ?
KARSIMIZDA BARCELONA CHELSEA MİLAN YOKKİ.KALDI Kİ BARCELONA MİLAN İNTER JUVENTUS CHELSEA İLE OYNASAK BU KADAR POZİSYON VERMEYİZ.

BENCE FUTBOLCULARIMIZIN UYARILMASI GEREK.TEHLİKENİN FARKINDA DEĞİLLER Kİ BÖYLE POZİSYONLAR VERİYOR.
EGER ADAMLAR KACIRDIKLARINI ATSA MAC 9-2 BİTECEK.SAYDIM TAM 7 TANE NET POZİSYON VAR. YÜZDE YÜZ DE DEĞİL YÜZDE 500 HATTA 100 DE 1000 GOLLÜK POZİSYONLAR.

GOLLERİ ATAN JULİO CESAR KALECİYİ DE GECİP BOS KALEYE ATAMIYOR.
BİZİM DEFANS NERDE PEKİ?

SİMDİ G.SARAYDA BİZİ YENERSE BU HIRS NİYE Mİ DİYECEĞİZ UYANIK OLALIM SUC DEFANSIMIZIN

AYRICA DİYARBAKIR İÇİN NİYE OYNASINLAR?BURSADAN SONRA EN COK OLAY DİYARBAKIR GAZİANTEPSPOR MACINDA CIKMAMISMIYDI?2 TAKIM DÜŞMAN BİRBİRİNE KİMİ DE DİYOR ANTEP DİYAR İÇİN OYNADI. HELE BİR NETTEN ARASTIRIN GAZİANTEPTEKİ DİYAR MACINI.
BİZDEKİ TARAFTARIN GELİŞMESİ LAZIM COGU EZBERE ATIP TUTUYOR YOK DİYAR İÇİN OYNAMISLARDA BİLMEM NE
AMA KENDİ TAKIMIMIZIN DEFANSINA BAKMIYORUZ.
KARSIMIZDA CHELSEA YOKKİ BÖYLE POZİSYON VERELİM

sinyor
30.03.2010, 19:21
arkadaslar Sivassporun son dakikada 2-2 beraberliyi yakalayip bir puan aldigina sevinmistim, ama macin özetini izlerken gercekten cok utandim. adamlar otabana cevirmisler kalemizi buyrun izleyin...

http://www.youtube.com/watch?v=J_QlIyl5jYk

BAKIN ARKADASIMIZ ne güzel yorumlamıs. İĞNEYİ KENDİMİZE CUVALDIZI DA KENDİMİZE.
Bizi rakiplerimiz ilgilendirmemeli biz cıkıp oynamalıyız

sinyor
30.03.2010, 19:25
''Sivas 1 puanla mükafatlandırıldı!''

Diyarbakırspor yönetimi, Gaziantepspor-Sivasspor maçında hakem Kamil Abitoğlu'nun, Sivasspor lehinde yanlı kararlar verdiği öne sürerek, maçın incelenmesi için Türkiye Futbol Federasyonu'na başvuruda bulunmayı kararlaştırdı.

Diyarbakırspor Basın Sözcüsü Suat Önen yaptığı açıklamada, ligin başından bu yana son 2 maç hariç hakem hataları nedeniyle en az 7-8 puanlarının ellerinden alındığını iddia ederek, Bursaspor, İStanbul Büyükşehir Belediyesi, Antalyaspor ve Gaziantepspor maçlarının hakem hataları nedeniyle puan kaybettikleri maçlar arasında yer aldığını söyledi.

Hakem hataları olmasını normal olarak kabul ettiklerini ancak hataların hep aleyhlerinde olmasının kendilerine başka şeyler düşündürdüğünü ifade eden Önen, şöyle konuştu:
''Sesli düşündük mü ceza alıyoruz, sessiz kalınca haksızlıklar devam ediyor. Geçen hafta rakiplerimizden Sivasspor başkanı ve yönetiminin hafta boyunca yaptığı, bizim hükmen mağlup olmamız ve tescil edilen maçlarla ilgili itirazları ki biz de itiraz ediyoruz. Verilen cezaların hak etmediğimiz cezalar olduğunu düşünüyoruz. Federasyona feryat ve figanlarına nasıl cevap alacağını beklerken, maalesef Sivasspor hafta sonu Gaziantep'teki maçta hakem tarafından 1 puanla mükafatlandırıldı. Gösterilmeyen kartlar, verilen ofsayt gol ve verilmeyen penaltı, uzatmanın uzatmasında ceza sahası üzerinde yaratılan faul atışı sonrası sağlanan gol. Bu maç ile ilgili MHK'ye ve TFF'ye şikayette bulunuyoruz. Bu maçın incelenmesini istiyoruz. Federasyona resmi başvurumuzu yapacağız. Yetkililerin bu duruma sesiz kalmayacağını düşünüyoruz. Bu kadar mağdur edildikten sonra ligde son haftalara girilirken yaşanan haksız rekabet ligimizin kalitesini düşürmekte ve inancımızı azaltmaktadır.''

sinyor
30.03.2010, 19:27
birde antpe o golleri bilerek kacırdı diyenler var. Ona bakarsak bu iddia daha mantıklı.
cünkü cesar ve olcan bom boş kalelere atmadı. DEMEKKİ ANTEP BİZE YATTI BU SEFER :)

sinyor
30.03.2010, 19:34
ajansspordan yorumlar var arkadaslar orayı raki pedin cogu takım taraftarı da antepin bize yattıgı görüşünde.

Son Istanbul Beyı diyor ki;
29 Mart 2010, 18:12
Bu maç 16-1 Gaziantepspor lehine bitecek bir maç olmalıydı.ben izledim ve hayretler içinde kaldım.Tam 16 tane net bazıları boş kale içinden topu çıkardılar inanılmaz pozisyonlar oldu.ben 15 yıldır böyle maç izlememiştim.

karadenizfirtinasi061 diyor ki;
29 Mart 2010, 17:25
Bu maçta sivasa 1 puanı veren kamil değil gaziantepin forvetleridir!Maçı izleyin anlarsınız!Sivasda o defans anlayışı ve oyuncularıyla daha çok gol yer haftayada mağluplar!

colak21 diyor ki;
29 Mart 2010, 17:07
herkese özellikle sivassporlu arkadaşlara şunu soruyorum...Eğer bu maçta gaziantepin rakibi Diyarbakırspor olmuş olsaydı ve gaziantep bu kadar çok hatta boş kalelere golleri atamasaydı..Gaziantepspor şike yaptı dermiydiniz demez miydiniz ?

Gömsah diyor ki;
29 Mart 2010, 16:02
Şike olsa gerçekten Olcan ve Julio Sezar o golleri kaçıramazdı korkudan İnanılmazdı gerçekten.Hakeme değil de Antepli topçulara sormak lazım beraberliği

Hector45 diyor ki;
29 Mart 2010, 14:40
Ligin iyice çivisi çıktı ayrıca M.Kamil Abitoğlu sabıkalı bir hakem maçın özetini izledim mahvetmiş maçı son dakkaların hakemi olduğunu gösterdi keza Manisa-Fener maçını izleyenler bilir 7 dakka uzatma ve 7.dakkada gol tff mhk toplku istifa ligimizin tadı tuzu kalmadı...

redstar diyor ki;
29 Mart 2010, 14:35
vay be inanılmaz goller kaçırmış antep gercekten cok ilginc!1 puan sivas için 10 puan değeri taşımalı dünkü mactan sonra!8-2 bitecek mac 2-2 bitmiş!

ölümüne 27ANTEPSPOR27 diyor ki;
29 Mart 2010, 14:22
hakimiz dün cok yenildi sivassporun iki sutu vardi ve son golde hakem niye tekrarladi anlayamadik bir adim öne atti diye tekrarladi olmaz böyle birsey hermacta bir adim öne attiyorlar ozaman birseyler demiyorlar ama bize gelince hemen tekrarlaniyor hem bizim hem diyarin hakki yenildi dün ÖLÜMÜNE ANTEPSPOR

Ronaldinho_Gaûcho diyor ki;
30 Mart 2010, 13:00
Ben hayatımda çok gördüm boş kaleye atamayan mesela guiza..Arka direkte nasıl atamamıştı ayağını uzattığında topuğuna çarptı şanssızlıktı.. Giren topu çıkaran konusu ise topa iyi vuramıyor ve düşüyor düştüğünde baldırını direğe çarpan oyuncunun vücudu auta doğru ders dönüyor böylelikle vucudun alt kısmı normal olarak terse hareket ediyor bu ardada topa çarparak dışarı çıkartıyor bu kadar abartılmasın bence...Ben trabzonsporluyum hiç alakam yok ama iki jukup içinde suçlamalar ağır varsa bşe çıkar

sinyor
30.03.2010, 19:36
Son olarak öyle veya böyle 1 puan aldık.
Ayrıca bu sene 1 takımdan ilk kez 2 macta puan aldık.
Böyle ortamı gerecek konuları lütfen admin kilitlesin.
Art niyet arasak art niyet olsa ne olur ki. ne faydası var.
g.saray macına odaklanmalıyız.
Anteple düşman olmaya gerek yok adamlar çıkıp oynamasın mı tek antep değil diger takımlar içinde gecerli.
ben hala sucun takımımızda ve defansımızın bu kadar pozisyon verişine kızıyorum

admin bu konuyu kilitlerse sevinirim gerek yok böyle gerilmeye önemli mac öncesi

sinyor
30.03.2010, 19:50
Kötü gidişata ÇARE arayan Sivasspor takımın başına Muhsin Ertuğral’ın yerine Mesut BAKKALI getirerek son hamlesini yaptı ve bu morale bu hafta deplasmanda Gaziantep’ten altın değerinde bir puanı 90+4’te kurtarıp BİR ADIM öne geçti.

"Bursaspor-Diyarbakırspor maçını katleden hakemi ABİTOĞLU bu sefer Gaziantep’te sahnedeydi. 90+4’te Sivasspor’un kazandığı serbest vuruşu tekrarlatarak adeta Sivasspor’a tepside 1 puan ikramında bulundu.
Maç sonrası taraftarlar da sahaya indi.
Ne hikmet ise ABİTOĞLU’nun yönettiği maçlarda taraftarlar sahaya iniyor.. bu da dikkatimizden kaçmadı. acaba vicdanen rahat olacak MI?( Bursaspor’a da Diyarbakırspor maçında 3 puanı getiren BAŞROL oyuncusuydu.)"

Kalan yedi haftada daha çok puan toplayan takım ligde KALACAK. Şuan ki görüntü iki takımda( Sivasspor, Diyarbakırspor) ligin EN KÖTÜ FUTBOL oynayan takımları.

diyarbakırlı bir yazarın yazısı

herşeye bi kılıf var

tekdoktiri
30.03.2010, 21:23
antepliler ayip etmiş biz onları burda öylemi karşiliyoruz sivasspor kümeye düşmücek

şarkışla 58
30.03.2010, 22:12
arkadaslar Sivassporun son dakikada 2-2 beraberliyi yakalayip bir puan aldigina sevinmistim, ama macin özetini izlerken gercekten cok utandim. adamlar otabana cevirmisler kalemizi buyrun izleyin...

http://www.youtube.com/watch?v=J_QlIyl5jYk

BAKIN ARKADASIMIZ ne güzel yorumlamıs. İĞNEYİ KENDİMİZE CUVALDIZI DA KENDİMİZE.
Bizi rakiplerimiz ilgilendirmemeli biz cıkıp oynamalıyız

Arkadaşım bütün yazılarını okudum çok doğru şeylerden bahsetmişsin aynen katılıyorum bazı arkadaşlar YİĞİDOLARA yakışmayacak,karşı taraftaki insanları rencide edecek kelimeler kullanıyorlar.Yazdıklarımıza dikkat edelim Antep i de Diyarın dostu olarak gösteriyorlar.Zaten konu başlığı saçma BU HIRS KİMİN İÇİN yani adamlar oynamasınmı yatsın mı.Antep maçını izleyen herkes asıl Antep takımının golleri kasten atmadığını söylese kimse yalan diyemez.Biz haftaya GS yi yenersek FB nin yalakası mı olacağız.Haftaya Antep Diyarı yenerse herkes yazdıklarından utanmalıdır

ibrahim1949
30.03.2010, 23:33
antep seyircisinin bizimle bir davası olamaz.o sahay inenler diyarbakır taraftarıydı.bundan adım gibi eminim.biz sivaslılar olarak takımıza ship çıkalım hep destek tam destek verelim bizi kimse yıkamaz.bu takım alnının akıyla bileğinin hakkıyla süper ligde kalacaktır.bütün sivasımızın gönüiieri rahat olsun.