Orijinalini görmek için tıklayınız : Kayseri'ye ßekLiyoruz

YigidoGenclik38
06.04.2010, 15:00
ArkLar 12 Nisan 2010 Pazartesi tarihinde Kayserispor-Sivasspor Macına

Yigido Genclik Ve SivassporLu arkadasLarı ßekliyoruz

Güzel ßi Mac oLacak Hem kayseri hemde sivastan gelecek olan arkadaslarla takımımıza destek verelim su zor günlerimizde

Simdiden TesekkürLer...

üçyıldız58
06.04.2010, 20:36
arkadaşlar hepimiz kayseriye akacağız pazartesi günü yanlız adam gibi gidip adam gibi dönelim
kayseri seyircisi maçlara gelmiyor kayseriye gidip bağırıp çağırıp adamları galyana getirmeyelim
mümkünse stada girene kadar şehirde gezmeyelim geçen seneki gibi olmasın adamlar baktılar sivaslılar çok kapıları açıp yoldan geçen adamları maça seslemişlerdi
rakip takımla rakip takım seyirsicisiyle uğraşmayıp takımımızı destekleyip üç puanı alıp gelelim

ercan58.a
06.04.2010, 21:17
gerçekten gitmek ve o güzelim stadda sivassporumuza destek vermeliyiz
iyi bir organize ile çok kalabalık bir şekilde seyircimiz gider
iyi bir organize bekliyoruz öncelikle yönetimden

bortecine
06.04.2010, 21:43
Bencede kayseriye dolalım. Zaten bizleri bekliyormış.Adam akıllı deplasman yapıp şunlara kısa bir hesap keselim.

pover58
06.04.2010, 21:57
arkadaşlar hepimiz kayseriye akacağız pazartesi günü yanlız adam gibi gidip adam gibi dönelim
kayseri seyircisi maçlara gelmiyor kayseriye gidip bağırıp çağırıp adamları galyana getirmeyelim
mümkünse stada girene kadar şehirde gezmeyelim geçen seneki gibi olmasın adamlar baktılar sivaslılar çok kapıları açıp yoldan geçen adamları maça seslemişlerdi
rakip takımla rakip takım seyirsicisiyle uğraşmayıp takımımızı destekleyip üç puanı alıp gelelim

tamamen katılıyorum efendilkigimizi muhafaza edelim destegimizi verip gelelim kimseyle ugraşacak durumda degiliz.bize acil puanlar lazım.kayseri bize puan vermez biz alacagız çaresi yok .takım düzeldi galibiyetimiz süpriz olmaz.çok asılacaklarını sanmam.

fatihtuztas
06.04.2010, 22:05
Evet arkadaşlar ben de Kayseri'de üniversite okuyorum, kesinlikle maça gelin ben de arkadaşlarla tribündeki yerimi alacağım inşallah, gelin inşallah maçı alacağız, bi kavga filan çıkacağını zannetmiyorum, mümkün olduğunca gelmeye çalışın:)

eroldeger
06.04.2010, 22:08
sivasspora kayseride başarılar dilerim

şarkışla 58
06.04.2010, 22:14
Biz bu gazla kayseriden de puan alırız.3 Puan bizimdir.Alayına isyan alayına YİĞİDO

"_tuqRuL"
07.04.2010, 00:38
Yönetimden güzel bi organizaston bekliyoruz.

Şarkıışladan kalabalık bir grup da biz geliyoruz :D

Salim58
07.04.2010, 07:59
Sivasta kiminle konuşsam hedefleri hep aynı, kayseriye gidiyoruz diyorlar.

Keşke bir organizasyon yapabilsekte bizde Başkentten Kayseriye bi çıkarma yapsak.

Harbi Selim
07.04.2010, 09:29
Bencede kayseriye dolalım. Zaten bizleri bekliyormış.Adam akıllı deplasman yapıp şunlara kısa bir hesap keselim.

O DERBİYİDE ALIRIZ KAYSERİSPORLULARIDA ALIRIZ.

YİĞİDOLAR GELİYOR. ALEM DERBİ GÖRECEK.

Harbi Selim
07.04.2010, 09:32
ArkLar 12 Nisan 2010 Pazartesi tarihinde Kayserispor-Sivasspor Macına

Yigido Genclik Ve SivassporLu arkadasLarı ßekliyoruz

Güzel ßi Mac oLacak Hem kayseri hemde sivastan gelecek olan arkadaslarla takımımıza destek verelim su zor günlerimizde

Simdiden TesekkürLer...

BU KARDEŞİMİZ KAYSERİ SORUMLUSU. YİĞİDO GENÇLİKİN AS ADAMLARIDA SİVASTAN GELECEKTİR. LAN VARYA ORDA BİLE VARIZ YA. HERYERDEYİZ.

YİĞİDOLAR DERBİYİ ALMAYA GELİYOR. BİR BÜTÜN OLARAK GELİYORUZ.

LosTie58
07.04.2010, 11:03
Kayseri'nin bize ayıracağı bölüm full dolar inşallah..

hoLiGan Enes
07.04.2010, 15:53
YİĞİDO GENÇLİK OLARAK KAYSERİYE GELECEĞİZ...

yigidokaan
07.04.2010, 16:12
abi fiyatları öğrenebilirmiyim... gelmeyi düşünüyorumda..:)

alpgok58
07.04.2010, 17:16
ARKADAŞLAR ŞİMDİDEN İDDİALI VE ORTAMI GERİCİ KONUŞMALARDAN KAÇINALIM BİZE 3 PUAN LAZIM KAYSERİNİN SEMPATİSİNİ KAZANACAK MESAJLAR VERELİMKİ TEPKİ OLMASIN BİZ 3 PUANIN PEŞİNDEYİZ BU GÜN BİZ ZOR DURUMDAYIZ YARIN KAYSERİNİN BU DURUMA DÜŞMEYECEĞİ NE MALUM KURNAZ OLALIM KOMŞU HER ZAMAN KOMŞUYA MUHTAÇ UMUYORUMKİ KAYSERİLİLERDE BİZİM KAZANMAMIZI İSTEYECEKTİR.ÇÜNKİ KAYSERİNİN HİÇ BİR İDDİASI KALMADI HA 6CILIK HA 7 CİLİK

adalı
07.04.2010, 17:25
geliyoruz kardeşim YİGİDO GENÇLİK GELİYOR SİVASTAN SAGLAM GELİYORUZ KAYSERİ YİGİDO GENÇLİK DEKİ ARKADAŞLARİMİZLADA BERABER ORAYI YIKACAZ STAD YENİ YAPILDI AMA OLSUN:D

Harbi Selim
07.04.2010, 20:28
Haydi yorumlar nerede. Nasıl bir derbi havası bu.

Holigann
07.04.2010, 20:55
Haydi yorumlar nerede. Nasıl bir derbi havası bu.

ne derbısı kardesım.sende mıllete gaz vermeyemı calısıyon napıyon anlamadım:)sevmedıgımız bı takımla oynayacagımız kazanmamız gereken bır mac,derbı merbı dıyıpde gozunde buyutme cok!

ysr
08.04.2010, 00:07
ne derbısı kardesım.sende mıllete gaz vermeyemı calısıyon napıyon anlamadım:)sevmedıgımız bı takımla oynayacagımız kazanmamız gereken bır mac,derbı merbı dıyıpde gozunde buyutme cok!

burda milleti olaysiz bir mac olsun diye yonlendirecek yerde
ortami germe.maca gidecen yok bisey yok ortaligi karistirma

surdada kendini bilmezler kufur yazmis kayseriye
kayserililerde cevap yazdi
kendini bilmezler ortami geriyor
bunun zararini sivas ceker

Harbi Selim
08.04.2010, 08:01

Alttan almaya gerek yok. 23 MART 1883 YILINDA ULUSLARASI YAPILAN SÖZLEŞMEDE İNCELEME HAKKI PARİS'TEDİR. İÇ ANADOLU DERBİSİ DİYE ADLANDIRILMIŞTIR 19..'LÜ YILLARDA. TARİHİ TAM HATIRLAYAMADIM. BİRAZ GERİDEN TAKİP EDİYORUZ. GERİYİZ DİMİ.

Harbi Selim
08.04.2010, 08:04

ÇOK HAKLISIN. Holigann KARDEŞİMİZ SEVMEDİĞİMİZ DEMİŞ. DERBİ DESE ASIL SORUN OLMAYACAK. GERİYİZ VE BU HALİMİZLE ALAY EDİLEBİLİR.

SİVASSPORA BAŞARILAR. YİĞİDO GENÇLİĞE BAŞARILAR.

Harbi Selim
08.04.2010, 08:13
http://forum.memurlar.net/topic.aspx?id=391485

http://www.forumalemi.net/spor/futbol/diger_super_lig_ve_anadolu_tak imlari/967-ic_anadolu_derbisi_berabere.ht ml

http://www.klasspor.com/tr/haber/4400-Anadolu_derbisi_.html

Milletin sitesi derbi desin.Milletin habercileri derbi desin. Ben sana bakayım.

ssfatihss
08.04.2010, 15:13
ahhhh ahhhhh keske sıvas da olsaydım kosa kosa gıderdım ama taaaaa buralardan olmuyor işte neyse 3 puan bızım olsunda hıc ızlemesemde olur

Besyo_cu
08.04.2010, 15:55
Büyük bir aksilik çıkmaz ise Kayseri'de takımımızın yanında olacağım her şeyi ile güzel bir maç olması dileği ile...

Harbi Selim
08.04.2010, 16:27
Büyük bir aksilik çıkmaz ise Kayseri'de takımımızın yanında olacağım her şeyi ile güzel bir maç olması dileği ile...

Toplu bir şekilde gitmeyi dene. Sağlam olun. KAPALI KALE grubu yönetimleriyle sıkıntı yaşıyor. Bizlerede yönelebilirler. Ayık ol ve olun. Yıkılmayın renktaş...

Besyo_cu
08.04.2010, 16:29
Toplu bir şekilde gitmeyi dene. Sağlam olun. KAPALI KALE grubu yönetimleriyle sıkıntı yaşıyor. Bizlerede yönelebilirler. Ayık ol ve olun. Yıkılmayın renktaş...

Kayseri de bizim memleket. 2 - 3 tane dengesiz buna gölge düşüremez Kayserililer arasında çok maç izledım Kayserili vatandaşlarımızda aynı şekilde Sivasımızda izlemiştir. O yüzden birşey olmaz uyarıların için teşekkurler.

Harbi Selim
08.04.2010, 16:39
Kayseri de bizim memleket. 2 - 3 tane dengesiz buna gölge düşüremez Kayserililer arasında çok maç izledım Kayserili vatandaşlarımızda aynı şekilde Sivasımızda izlemiştir. O yüzden birşey olmaz uyarıların için teşekkurler.

Rica ederim. Ama dengeli vatandaşlarada bakarak hareket etme. Çark etmek ne demektir bu öğrenilmelidir. (SİVASA BAŞARILAR DİLERİZ - SİVAS KÜMEYE)
2-4 biten maçın devre arasında çıkartılan vatandaşların yarası kapanmamış olabilir. Stad camlarımız kırıldı, iyi kalbimizde kırılabilir.

"_tuqRuL"
08.04.2010, 17:55
Bilet fiyatları belli oldumu acaba ?

Harbi Selim
08.04.2010, 18:00
Bilet fiyatları belli oldumu acaba ?

2 TL İLE 5 TL ARASI DEĞİŞMEKTE...

58VoLkAn58
08.04.2010, 21:49
Destek olmalıyız.Takım kritik bir durumda.Desteğe ihtiyacı var.

Holigann
08.04.2010, 23:34
ÇOK HAKLISIN. Holigann KARDEŞİMİZ SEVMEDİĞİMİZ DEMİŞ. DERBİ DESE ASIL SORUN OLMAYACAK. GERİYİZ VE BU HALİMİZLE ALAY EDİLEBİLİR.

SİVASSPORA BAŞARILAR. YİĞİDO GENÇLİĞE BAŞARILAR.

önce derbi ne demek git sen bı orasını ogren sonra gel burda bana laf at..
sen bılmıyon bellıkı ben soyleyeyım
derbi karşılaşması:aynı şehirin takımları arasında oynanan karşılaşmalardır.o ne demiş bu ne demiş beni ırgılamaz.kımseyıde sevmek zorunda degılım,elın kayserılısı gelıp hemserıne laf atıyo sen kuşculuk yapıyosun..sevmıyorum kardesım kayserısporu zorlamı.benım gozumde derbı merbı degıl,zor bı karsılasma hepsı bu.. sen seversın saygı duyarsın orası senı baglar,ınsanların dusuncelerı yargılama hakkı dogmaz sana.. bı dahada gerılı merılı hıtaplar kullanma sevıyelı ol..

Holigann
08.04.2010, 23:38

ne o sen olay cıkarmaya bahanemı arıyosun,kımseden cekındıgımız yok,sızle bı derdımızde yok,derdımız takıma destek,kısısel olarak sızı sevıp sevmemem bır tek benı baglar,kımse bu macda kavga cıksın olaylar olsun dıye bir temennıde bulunmamısken hemen kendını o moda sokmussun,orda burda kayserıye bu laflar edılmıs dıyen gozlerın azda kendı forumlarınızda yazılanlara baksın..

YigidoGenclik38
09.04.2010, 07:58
Arkadaslar bazı sivaslı taraftarlar kayseriye küfür ederek ortamı geriyor bunlara gerek yok gecmisi silelim artık ileriyi düsünelim bakıoruz ankaraqücü bursaya nasıl kardes takımlar neden bizde böle olmayalım ki

ama bizde taraftar destegi yok denilecek kadar az bazı kisilerin cabaları sayesinde ayakta duruyo bu takım

lütfen rica ediyorum destek vermiyorsan ortamıda kimse germesin !!!

izmirliyigido
09.04.2010, 09:43

Osman'cım nasıl gidip döeneceksin? Var mı araban? Dönüşte yanına bir misafir katmak istiyorum da..

AYK

dangerous58
09.04.2010, 09:57
ARKADAŞLAR ORTAMI GERECEK BİR DURUM YOK KAYSERİ'YE DESTEK İÇERİKLİ BİR İKİ TEZARUAT YAPALIM ORTAM BAKIN NASIL YUMUSAR.BENCE ARADA BİR KAYSERİ DİYE BAĞIRIP FUTBOLUN GÜZEL YANLARINI GÖSTERMEMİZ LAZIM.ZATEN HERKES GEÇEN SENE BİZE ÇEPHE ALDI HERKESİN GÖZÜNDE DÜŞMAN GİBİYİZ BU DÜŞÜNCELERİNİ DEĞİŞTİRMEMİZ LAZIM.BİZ KAYSERİYE KÜFÜR EDERSEK VEYA KIŞKIRTIRSAK BU BİZİM İÇİN KÖTÜ OLUR FUTBOLCULAR DAHADA ASILIR MAÇA AMA KAYSERİYE SEVGİ İÇERİKLİ TEZARUAT YAPARSAK HEM SEVGİ KAZANIRIZ HEMDE MAÇI. YANLIŞMI DÜŞÜNÜYORUM ?

Akartuna58
09.04.2010, 11:10
kayseri sivas macinda sivas kümeye deyip bagirmislardi sonra staddan atilmislardi hatirlayan varmi ? bizde onlarin zoruna gidecek bir tezahurat yapsak iyi olur son dakkalarda ama ..

58alp58
09.04.2010, 13:03
GeLiYoruZ Kayseri....................... ...................

Besyo_cu
09.04.2010, 13:33
Osman'cım nasıl gidip döeneceksin? Var mı araban? Dönüşte yanına bir misafir katmak istiyorum da..

AYK

Yalcın Abi henüz bir fikrim yok Yarın Sivas'a geçiyorum o zaman netleşecek durum. Hayırdır abi ?

elbeguney
09.04.2010, 16:27
HAYDİ MAÇA arkadaşlar ben cumhuriyet üniversitesi öğrencisi sivaslı bir genç olarak sivasspor aşkına kayseriye elazığlı antepli karslı arkadaşları maça davet ettim sivassporumuz için maça gelecekler.sivas formalarıyla sivas atkılarıyla .sivasta durup sivastan başka tatımları tutanları kınıyorum.sivassporumuz için herkez maça akın akın gelmeli.herkez gelisin sivaslı olmayan arkadaşlarım bile sivas için maça gelecekler sivaslılara duyurulur..İSTANBUL YALAKASI DEĞİL SİVAS DELİKANLISIYIZ..

izmirliyigido
10.04.2010, 15:00
Yalcın Abi henüz bir fikrim yok Yarın Sivas'a geçiyorum o zaman netleşecek durum. Hayırdır abi ?

Osman'cım, kardeşim Kayseri'de, seminere gidecek. Seminerden sonra maça geçecek maç dönüşü Sivas'a gidecek. Eğer arabanız olursa ve arabada yer olursa alırsanız sevinirim.

AYK

karyola
10.04.2010, 16:19
STADIN YARISINI BİZE VERSİNLER SADECE SİVASTAN 5-6 BİN KİŞİ GELİYOR..

babapiton
10.04.2010, 16:45
inkanı olan herkes gitsin !!!! inş yenicez bu maçı

Harbi Selim
10.04.2010, 20:45
önce derbi ne demek git sen bı orasını ogren sonra gel burda bana laf at..
sen bılmıyon bellıkı ben soyleyeyım
derbi karşılaşması:aynı şehirin takımları arasında oynanan karşılaşmalardır.o ne demiş bu ne demiş beni ırgılamaz.kımseyıde sevmek zorunda degılım,elın kayserılısı gelıp hemserıne laf atıyo sen kuşculuk yapıyosun..sevmıyorum kardesım kayserısporu zorlamı.benım gozumde derbı merbı degıl,zor bı karsılasma hepsı bu.. sen seversın saygı duyarsın orası senı baglar,ınsanların dusuncelerı yargılama hakkı dogmaz sana.. bı dahada gerılı merılı hıtaplar kullanma sevıyelı ol..

Sevmiyorum diyorsun Kayseri bizim memleket yazan yazıyı onaylıyorsun. Teşekkür etmişsin.

Ayrıca bölgesel bir derbidir. Ataların en çok bu memlekete önem göstermiştir. Bu deplasmanı hiç es geçmemiştir. Rekabet var olum rekabet. Ses getirmmese bile derbi olarak rekabet var. Rekabet neyi doğurur?

Kayserililer her maç öncesi ana avrat niye sövmeye geliyor. Gerginlik var. Gerginlik neyi doğurur?

Bilmem anlata bildim mi. Holiganmış. İşte sana göre bir maç. Ya tarbzona ya kayseriye holigan gardaş.

Tuncay
10.04.2010, 20:52
Bir takimin en buyuk destegi inanin taraftaridir.seyircisiz oynanan maclari goruyorsunuz.Arkadaslar tum gucumuzle takimimizi sezon sonuna kadar destekleyelim.