Orijinalini görmek için tıklayınız : Anadolunun En Ateşli Taraftar Grubu Kim ?

hoLiGan Enes
11.07.2010, 20:11
http://i30.tinypic.com/2zzuf88.jpg

www.sporajans.org Sitesinin Yaptığı Anadolunun En Ateşli Taraftar Grubu Anketinde Sivasın En Büyük Taraftar Grubu Olan YİĞİDO GENÇLİK de bulunmaktadır sizden ricamız sitede girişte sağ alt köşede bulanan ankette Yiğido Gençliğe oy kullanmanız...

mysuskunx
11.07.2010, 20:39
sivasspor umuz demek isterdim :D ama adanademir spor taraftarı gibi....

şu trabzonluları geçmişiz ya birinci olmuş gibi sevindim... :D

tanju_58
11.07.2010, 21:17
ateşli taraftar ve sivasspor. iki cümleyi bile yan yana düşünemiyorum :) malesef gerçekçi düşününce taraftarımız ateşlilikte son sıralarda yer alır.

ÖFŞ2041
11.07.2010, 21:29

www.sporajans.org Sitesinin Yaptığı Anadolunun En Ateşli Taraftar Grubu Anketinde Sivasın En Büyük Taraftar Grubu Olan YİĞİDO GENÇLİK de bulunmaktadır sizden ricamız sitede girişte sağ alt köşede bulanan ankette Yiğido Gençliğe oy kullanmanız...

Evet Sivas'ın en etkili ve en büyük taraftar grubu Yiğido Gençlik.Ancak Anadolu'nun En Ateşli Taraftar Grubu olmadığı kesin.Ben oyumu Gecekondu'ya verdim.Ankara'da yaşıyorum.Ne kadar büyük ve ateşli olduklarını çok defa canlı olarak gördüm.İnsan maçı izlemeyi bırakıp tribünü seyretmek istiyor...

yigidoğukan
11.07.2010, 21:29
tamam oy verelimde kendimizi kandırmış oluruz ..

karahisarli
12.07.2010, 09:57
anadolunun en atesli taraftari teksastir ama dilegim sivasta bir taraftar grubunun da o hale hatta dahada ileri gitmesidir

necmettin_akcay
12.07.2010, 10:00
ateşli taraftar ve sivasspor. iki cümleyi bile yan yana düşünemiyorum :) malesef gerçekçi düşününce taraftarımız ateşlilikte son sıralarda yer alır.

aynen katılıyorum ama süperligde 5 yıl anca doldu zamanla bizimde yensede yenilsede takımının yanında olan tafartar kitlemizin oluşacağına inanıyorum

svsli585858
12.07.2010, 10:17
biz demek isterdim ama gerçekçi olmak lazım. bence anadoludaki en ateşli taraftar ankaragücü ve bursada diye düşünüyorum.

babapiton
12.07.2010, 11:09
Gönül isterki 1. biz olalım ama ne yazıkki 1-Teksas 2-Gecekondu

jaguar19
12.07.2010, 11:48
Küçük bir grubun ateşli olsa ne olur ateşli olmasa ne olur.
Gerisi ölü gibi bakıyosa hiçbişey değişmez.

Ben genelin takıma olan katkısına bakarım.
Bu yönden de ligimizde bursa, es es ve ts başı çeker.
Çoğu maçı tribünleri dolu geçiyor bu takımların.

Alt liglerdeki takım ve taraftarlar hakkında pek bilgim yok zaten.
Ne desem yalan olur.

karakocyakup58
12.07.2010, 12:44
bize oy vermek düşer adamlar taraftar ateşlerine bakarak karar vermiyorlar bize oy vermek düşer.. oy verin gerisi OYLARA kalmıs

A.Turan Korkmaz
12.07.2010, 13:34
Oyumu verdim ama Yiğidogençlik değil de Yeniçeriler olarak almışlar. Olsun, ikisi de Sivassporumuzun taraftarı, isim önemli değil şu durumda. Oyumuzu verelim,Sivasspora sahip çıkmış oluruz .

Sivaslibey
12.07.2010, 15:37
Oyumu verecegim ama Anadolunun en atesli taraftari kim bizim taraftar kim. Tarafatar sürekli takimini her kosulda her türlü destekleyendir.

Ha ne varki eger soru söyle olsaydi mesela Anadolunun en iyi seyircisi kim deselerdi, vallahi Sivas seyircisi derdim. Hatta dünyanin en iyi seyircisi olarakta iddali olabilir.

yusuf_yusuf
12.07.2010, 20:25

tabiki sivaspsor..................... ................

28 EYLÜL 2009
25.07.2010, 19:37

Sizi seviyorum. Çünkü Yiğidosunuz...

Ancak en büyük olan grupları bulunduğu tribünlerde herkes dinler. Ben sizi dinleyen bir topluluk göremiyorum. Aynı noktada hizmete devam ediyorsunuz. Açılmamıssınız daha. Resimlerle videolarla gruplar ön plana çıkar. Yiğido Gençlikte bunu iyi kullanmakta. Ama Sivasa gelen grupların 1-2 gün sonra yaptığı yorumlara bakmanızı öneriyorum. Kendimizle yarışıyoruz. Şuan sitedeyiz ve bu durum site veya sitelerde de aynı. Bir gönderme gibi. Davanızda başarılar. Yolunuz açık olsun...

Yusuf Çevik
26.07.2010, 09:26
Bizim Takımda varsa iyi ama ses çıkmıyor tezaürat olsa sesi yüksek 4 eylülü bir inletseniz...

ShabbatShalom
26.07.2010, 10:02
Daha 1 tane bestesi yok en ateşli taraftarı olacak... Allah Allah :rolleyes:

28 EYLÜL 2009
26.07.2010, 10:14
Daha 1 tane bestesi yok en ateşli taraftarı olacak... Allah Allah :rolleyes:

Bu şekilde yaklaşmamak gerek. Eleştiri olacak, ama övgüde olacak. Grup reisini gören rakip taraftarlar tiyatrocu diyorsa ve bizlerde grubun büyümediğini görüyorsak, bu grup için yerinde seken grup deriz. Ateşli grup 100 kişiyle 500 kişiyle olmaz. Bu sayı deplasman için geçerli günümüz Türkiyesinde. İç sahada böyleler Yiğido Gençlik. Büyüme planları yapmadan Ateşli grup diye tarif etmemeliler. Ayrıca site anket yapmış. Yav resimlere ve videolara bakmışlardır. Yayında öyle gözüküyor ve hemen listeye koymuşlar. Ama Sivasa gelen rakip taraftarların Yiğido Gençlik ile ilgili yorumlarına bakmamışlar sanırım. Bi rakiplerin yorumlarına baksınlar. Ben bir yerde (Tribün Dergi Olabilir) gördüm. Sayısı 150 olan grup hoş geldiniz yazmışlar. Burayada ateşli grup diye yazmış Yiğido Gençlik. Kimse kimseyi kandırmasın... Büyüme yollarına başvurun ve çabanız buna olsun.

Sizleri seviyorum. Çünkü YİĞİDOSUNUZ... Davanızda başarılar...

Ali Selim
26.07.2010, 15:51
bENCE ateşli taraftar bizim gibi olmaz kimse kusura bakmasın stadın dört bir yanında ayrı ayrı tezahürat kimi kırmızı beyaza takmış kimi üç yıldıza yanlış anlamayın böyle ateşli taraftar olamayız hepbirlik olmaz isek planlı çalışma yapılmaz ise zor gözüküyor

sivassporkadir
26.07.2010, 23:01
texas bea arkdaslarr

GuVeN
26.07.2010, 23:03
Bence hakeden grup şu anda zirvede zaten..

ShabbatShalom
27.07.2010, 08:34
Bence hakeden grup şu anda zirvede zaten..

Evet abi. Gerçektende Yalı 1. olmayı hak ediyor. Bağırmayanı atıyorlar stadyumdan.Bütün trübünler ayakta oluyor maç bitene kadar susmuyorlar

ayna26
27.07.2010, 10:13
ateşli bir taraftarımız var mı?bunu objektif olarak görmek zor değil.bizim ateşimiz ancak bizi yakıyor nedense.saman alevi gibi bir parlıyor bir duruluyor.BJK nın stadındaki tezahüratları yapan taraftarı her zaman gıpta ile izledim, sivasta da öyle bir gurubun olması ne hoş olurdu, birkaç kişinin kendini parçalaması ile ateşli olunmuyor, ateşi arttıran çoğunluktur, bizde çekirdekçiler sanırım en ateşli taraftar olsa gerek tabi çıtlatma konusunda:))))

58VoLkAn58
27.07.2010, 13:38
Bizim taraftarlarımız hiç ateşli bir taraftar değil.Bunu kabul edelim.Ama ben yine de oyumu Yiğido Gençlik'e kullandım.

deli_yigido
27.07.2010, 15:05
Allah aşkına kim objektif oluyo ki?
biz taraftar'ız, gazeteci değil, her halde kendi değerlerimizi savuncaz!
yok en ateşli değiliz diye kendimizi oy vermemek hainlik olur.
çünkü belirttiğim gibi, biz gazeteci değiliz ki objektif olalım!
biz traftarz, hakkımızı savunalım..

ayrıca sivasta yalnızca yiğido gençlik yok!
YENİÇERİLER var.. yabana atılmaması gerek (;
selamlar.

yigido_mami_58
27.07.2010, 15:22
EN BÜYÜK SİVASSPOR TARAFTARIDA BÜYÜK AMA SESSİZ TARAFTAR KUSURA BAKMAYIN BU SORU ŞÖYLE SORULSAYDI EN COKK ÇEKIRDEK TÜKETEN TARAFTAR KİM GARANTİİ SİVASSPOR AMA BİZİM TARAFTARIMIZ TOPLU BIR MARŞ BİLE SÖYLEYEMİYOR BÜYÜKŞEHİR MAÇLARINA KESİN GİDERİM VE BUNU ORDA KEŞVETTİM MALESEF SANKİ AYIP BİŞEY GİBİ AYAGA BİLE KALKMAYAN HALEN TARAFTARIMIZ VAR ARTIK TÜRÜBÜNÜ GENÇLER ELE ALMALI VE ARTIK ATEŞİN YANMASI GEREKİRR EGER Kİ YANLIŞBİR KELİMEMOLDUYSA ŞİMDİDEN ÖZÜR DİLERİMM

deli_yigido
27.07.2010, 15:31
Kesinlikle Sivaslı gençlerin tribüne gelmesi ilgilenmesi gerek .

Salim58
27.07.2010, 18:34
Bu guruba genç kardeşlerimizden katılımlar olması gerek.

Birde şu dikkatimi çekti Ankarada tüm maçlarda karşılaştık hep davul sorun oluyor neymiş efendim içeri almayız sonuçta alıyorlarda sorun çıkarıyorlar.Tokmağı vuran kardeşimizde maşallah hiç durmuyorki.:)

Mesut Hocam bu sıkıntıyı yeni sezonda inşallah yaşamazsınız...

fatihtuztas
27.07.2010, 21:47
tabi sivasspor taraftarının da çok iyi olmasını istiyoruz ama bence ES ES taraftarı çok müthiş, inşallah YİĞİDO GENÇLİK de öyle olur zamanla.

28 EYLÜL 2009
27.07.2010, 23:29
Mesut reis.. Her ay Sivasın bi mahallesine Yiğido Gençlik bildirisi dağıtırsanız örgütleşe bilirsiniz. Ayrıca ilçelerimize de aynı şekilde olmalı. Güzel bir yazı olursa süper olur. Grupların sağı solu belli olmaz. Hertürlü çalışma uyar... Yani kafaıza görede değişik çalışmalar olabilir. Öneriler dikkate alınıyor olabilir düşüncesiyle aklıma gelen ilk şeyi yazdım... Bide yeri ve zamanı değil ama, Tabzon ve Kayseriyi Sivasta ADAM gibi karşılayın. Güven vermeyin zibidilik yaparlarsa hertürlü... Bu konuda da zayıfsınz ve zayıfız...

BAŞARILAR SİZLERE...