Orijinalini görmek için tıklayınız : Şimdiden Uyarıyoruz...

velibircan
19.05.2011, 00:13
Pazar günü oynanacak olan Sivasspor Fenerbahce Şampiyonluk maçında Doğabilecek Bazı Olayları Gündeme Getiriyor Önlemlerin Alınmasını Talep Ediyoruz...

Bilindiği Üzere Kale Arkası Tribünleri Rakip Taraftara verilmiştir...Stada Gelişlerdeki yollarda Ve dış kapı girişlerinde rakip taraftarların belirli noktalardan Girişleri Yönlendirilmeli Sivasspor ve Fenerbahçe Taraftarları Ayrı Ayrı Noktalardan stada intikal ettirilmelidir...

Maraton Tribünü Yasal olarak Ev sahibi Takım Taraftarlarına Ayrılmıştır..Maraton ve Vip kombinelerini Fenerbahce taraftarlarına Satanlar yüzünden Özellikle içinde bulundugumuz Maraton Tribününde önlemler alınmalıdır..
Maraton bölümünde rakip Taraftarlara kombineler satıldıgından maç Öncesi maç Esnasında ve Sonrasında Doğabilecek sıkıntılar yüzünden Maratona Girecek Rakip Taraftarlar Atkı ve Formalarla Tribüne alınmamalıdır...
İçerde Sivasspor ve Rakip Taraftarlar Arasında Tampon bölge oluşturulmalıdır...

Özellikle içerisinde bulunduğumuz "A" bloğa Atkılı formalı Fenerbahçe Taraftarları yerleri bile olsa baska koltuklara Yönlendirilmelidir...

Maç Sonrasında Daha kalabalık Olacak Rakip Taraftarlar Sivasspor Taraftarlarından Sonra Çıkartılmalıdır...

Uyardığımız Konularda önlemler haklı olarak bir an önce alınmalıdır...

Yeniçeriler Grubundan Saygıyla duyrulur.

Emre yıldırım

velibircan
19.05.2011, 00:22
Bizler o staddakı Sivassporluların Büyük kısmı olacağız.Kendi stadımızda Deplasmanı yaşayacağız Ama bir avuç da olsak Bu Sevdanın Arkasında Olmaya Devam edeceğiz !

yeniceri_can
19.05.2011, 00:38
Maraton tribününe umarım fb atkısı forması bayrağı girmez..

58MUAMMER58
19.05.2011, 00:51
İNŞALLAH TÜM güvenlik tedbirleri alınır,sivasın yeni bir kötü olaya adının karışmasının izlerini silmek güç olur.

recep cevik
19.05.2011, 02:28
İç İçe İzlenicek Bi Maç , Herkezden Biraz Anlayış Beklemek Gerek Bu Maçta.

yigidoss
19.05.2011, 09:11
Pazar günü oynanacak olan Sivasspor Fenerbahce Şampiyonluk maçında Doğabilecek Bazı Olayları Gündeme Getiriyor Önlemlerin Alınmasını Talep Ediyoruz...

Bilindiği Üzere Kale Arkası Tribünleri Rakip Taraftara verilmiştir...Stada Gelişlerdeki yollarda Ve dış kapı girişlerinde rakip taraftarların belirli noktalardan Girişleri Yönlendirilmeli Sivasspor ve Fenerbahçe Taraftarları Ayrı Ayrı Noktalardan stada intikal ettirilmelidir...

Maraton Tribünü Yasal olarak Ev sahibi Takım Taraftarlarına Ayrılmıştır..Maraton ve Vip kombinelerini Fenerbahce taraftarlarına Satanlar yüzünden Özellikle içinde bulundugumuz Maraton Tribününde önlemler alınmalıdır..
Maraton bölümünde rakip Taraftarlara kombineler satıldıgından maç Öncesi maç Esnasında ve Sonrasında Doğabilecek sıkıntılar yüzünden Maratona Girecek Rakip Taraftarlar Atkı ve Formalarla Tribüne alınmamalıdır...
İçerde Sivasspor ve Rakip Taraftarlar Arasında Tampon bölge oluşturulmalıdır...

Özellikle içerisinde bulunduğumuz "A" bloğa Atkılı formalı Fenerbahçe Taraftarları yerleri bile olsa baska koltuklara Yönlendirilmelidir...

Maç Sonrasında Daha kalabalık Olacak Rakip Taraftarlar Sivasspor Taraftarlarından Sonra Çıkartılmalıdır...

Uyardığımız Konularda önlemler haklı olarak bir an önce alınmalıdır...

Yeniçeriler Grubundan Saygıyla duyrulur.

Emre yıldırım

Yani diyorsun ki olay çıkacak hazırlıklı olun. SĞDUYU SAĞDUYU SAĞDUYU

abdullah58
19.05.2011, 09:21
Dünyanin medeni devletlerine bakin ,sampiyonluga oynayan takimlarin ve rakip takimlarin taraftari kol,kola mac izliyorlar,hatta düsn takimin ve sampiyonluga oynayan takimin taraftarlari bile olsa
alin size-dortmund-frankfurt maci örnek olsun beyler
efendice,macimizi seyredelim ve misafirlerimiz yolcedelim gitsinler
Fenerbahcede olsa-trabzonda olsa biz birbirimize herzaman lazimiz
Hak edende sampiyon olsun
Bize düsen misafirperliktir
Tarih buna not düsecektir

Eyüp5825
19.05.2011, 09:24
Bir sıkıntı olmaz.

zaralı19
19.05.2011, 09:27
emre gardaş çok doğru bir konuya değinmişsin maratona fenerliler alınmamalı kendi stadımızda saten misafir olacağız..

İbrahim58070
19.05.2011, 09:53
Arkadaşlar düşünüyorumda, stadımızın %95 i Fenerli olacağından olası bir Sivasspor beraberliği ve galibiyeti durumunda Fenerliler acaba stadımızı yakar mı diye aklımdan çıkmıyor.Tedbirler üst düzey olması lazım.

ready
19.05.2011, 09:58
kombineleri maratondan fenerlilere bilet satanlar artık işin o boyutunuda düşünmüştür artık

V1CT0RY
19.05.2011, 10:06
Olası Bir Münakaşada Kesinlikle Suçlu Biz İlan Ediliriz.

Kabalığımız , Yobazlığmız vs Kalmaz. Arkamızdada Duran Olmaz Şimdiden Söylüyorum...

Çünkü Gelen Büyük Ağalar Fb liler.Hani Biz Şampiyonluğa Giderken Kadıköyde Bizi Yenip Ardındanda Sivas'ın Yollarına Türküsünü Çalanlar...

Öte Yandan Sivaspor'un Kendi Taraftarına Bile Gösterilmeyen İlgi Alakayı Gören Fb Taraftarı...

O Sebeple Haklıyken Haksız Oluruz Arkamızdada Ne Yönetim Olur Ne Başkan Bu Böyle Biline...

İbrahim58070
19.05.2011, 10:18

Kabalığımız , Yobazlığmız vs Kalmaz. Arkamızdada Duran Olmaz Şimdiden Söylüyorum...

Çünkü Gelen Büyük Ağalar Fb liler.Hani Biz Şampiyonluğa Giderken Kadıköyde Bizi Yenip Ardındanda Sivas'ın Yollarına Türküsünü Çalanlar...

Öte Yandan Sivaspor'un Kendi Taraftarına Bile Gösterilmeyen İlgi Alakayı Gören Fb Taraftarı...

O Sebeple Haklıyken Haksız Oluruz Arkamızdada Ne Yönetim Olur Ne Başkan Bu Böyle Biline...

Çok doğru tespitler yapmışsın.Olası bir Sivasspor beraberliğinde veya galibiyetinde süşünemiyorum ki Fenerliler stadı ne hale getirecek.Artık karar millette....!

velibircan
19.05.2011, 11:05
Yani diyorsun ki olay çıkacak hazırlıklı olun. SĞDUYU SAĞDUYU SAĞDUYU

Dünyanin medeni devletlerine bakin ,sampiyonluga oynayan takimlarin ve rakip takimlarin taraftari kol,kola mac izliyorlar,hatta düsn takimin ve sampiyonluga oynayan takimin taraftarlari bile olsa
alin size-dortmund-frankfurt maci örnek olsun beyler
efendice,macimizi seyredelim ve misafirlerimiz yolcedelim gitsinler
Fenerbahcede olsa-trabzonda olsa biz birbirimize herzaman lazimiz
Hak edende sampiyon olsun
Bize düsen misafirperliktir
Tarih buna not düsecektir

madem dunyadan örnekler verıyor kolkola izliyorlar diyorsunuz...

Hadi o zaman sizi görelim Giyin formalarınızı atkılarınızı Gidin Saraçoğluna Trabzona Aslantepeye ve İnönüye Oturun ev sahıbı takımın içine çekinin resimlerinizi soran olursa da " ne oldu ki dünya çapında herkes kol kola izliyorlar " maçı dersiniz... O gün Ben Sivas ı terkederim...

Bırakınız Bu işleri ;)

bortecine
19.05.2011, 11:12

Gardas onemli tespitlerde bulunmuşsun. ama düşündümmü kombineyi sırf bir daahki sene kombinesi almak için satacam. Allahın izniyle o gün sabırlı olup sınavı güzel atlatırız.

*elli8*goksel
19.05.2011, 11:27
daha oncede soyledım bu mactan sonra belki bi 10 sene daha ter dökecez SİVASSPORU bu memlekete hatırlatmak için...

NAUGHTYBOY58
19.05.2011, 16:44
Tüm Dünyayaa Bizz Fenerbahceninn Köpeğiyizz Mesajıı Verilecekk Çok Yazıkk Çok Ayıp...Bizler Bir Avucc Gerçek SivassporLuu Arkadaşlarımm MAratondaa Savaşacaqız.

hercaii_58
19.05.2011, 17:28
kendi sahamızda bize deplasmanı yasatan yönetim utansın ne diyim. o gün fenerden puan aldıgımızı düşünün taraftarına futbolcuna söven fenerbahce tarftarına nasıl tahammül edeceksin. para kazanmak iyi de hersey para değil her zaman. millet para para diyo yaklasık 2.5 milyona futbolda iyi para diyenlerede bişey demiyorum. bi de hep biz sağduyulu olmalıyız, hep biz centilmen olmalıyız, kimse bize karsı ne centilmen ne de sağduyulu. o gün stadımızda fenerbahce sampiyonlugunu 10000 tarftarıyla kutlarken(en az) biz de tüm elaleme rezil olalım, karizmayı çizdirelim, sonra da biz cok centilmeniz diye kendimizi avuturuz. yerseniz tabii...

sinan-58
19.05.2011, 20:01
şerefimiz için ordayız

kangallıwert
19.05.2011, 20:04
Olası Bir durumda maratonda dayak yemesek bari....

üçyıldız58
19.05.2011, 20:10
veli kardeşim güzel konulara temas etmiş bende protokol trübünde olacağım sivasspor formamla gidip maç izleyeceğim kendi olduğum trübünde birisi fenerin golüne sevinirse ağzıma geleni söylerim
içimizde yaşayıpda sivassporluyum deyip fenerli olanlar kaç gündürki kendilerini belli ettiler
insan biraz delikanlı olur fenerliysen galatasarylıysan,beşiktaşlıysa n çık delikanlı gibi ben bu takımı tutuyorum de bukalemun olmaya gerek yok
ben sonuna kadar sivassporluyum istanbul yalakası değil memleket hastasıyım
sivassporluların hepsi ben dahil fener şampiyon olsun diyor kimse bize bariz kini düşmanlığı olan trabzonun şampiyon olmasını istemiyor ama ? DANSÖZ OLMAYA GEREK YOK AZICIK DELİKANLI OLUN

V1CT0RY
19.05.2011, 20:42
Tüm Dünyayaa Bizz Fenerbahceninn Köpeğiyizz Mesajıı Verilecekk Çok Yazıkk Çok Ayıp...Bizler Bir Avucc Gerçek SivassporLuu Arkadaşlarımm MAratondaa Savaşacaqız.

Bizlerde Her Türlü Kardeşlerimizin Arkasında Olacağız.Hatta Maçtan Önce Geniş Çaplı Bir Organizasyon ile Toplanma Ayarlansada Sahipsiz Sivas'ın Sahipleri Buluşsa...

YiğidoGençlik
19.05.2011, 20:48
BU MAÇTA BİZDE MARATON D DE OLACAĞIZ SONUNA KADAR MEMLEKET DAVASI...!

otceken58
19.05.2011, 21:00
ya arkadaşlar bu maçın bizim için bir önemi olduğunu duşunmüyorum bu nedenle maratondada olsa fenerlilere iyi davranmak lazım tabi onlarda kendi hadlerini bilir ve efendice maçlarını izlerlerse ki öyle olacağını umuyorum

savaş2
19.05.2011, 21:25
veli kardeşim güzel konulara temas etmiş bende protokol trübünde olacağım sivasspor formamla gidip maç izleyeceğim kendi olduğum trübünde birisi fenerin golüne sevinirse ağzıma geleni söylerim
içimizde yaşayıpda sivassporluyum deyip fenerli olanlar kaç gündürki kendilerini belli ettiler
insan biraz delikanlı olur fenerliysen galatasarylıysan,beşiktaşlıysa n çık delikanlı gibi ben bu takımı tutuyorum de bukalemun olmaya gerek yok
ben sonuna kadar sivassporluyum istanbul yalakası değil memleket hastasıyım
sivassporluların hepsi ben dahil fener şampiyon olsun diyor kimse bize bariz kini düşmanlığı olan trabzonun şampiyon olmasını istemiyor ama ? DANSÖZ OLMAYA GEREK YOK AZICIK DELİKANLI OLUN

+++vall arkş cok haklısın yada bizim takım gol atacak bizler belkide sevinemiyecegiz stad da ilğinç

+++aklı başinda fenerliler gelmiyecek maca zaten.
+++sdat karışabilir o zaman bu para aşkı hesabını kim verecek

+++rüyam da görsem inanmazdım bu duruma

+++bide macın hakemi ş...... fırat aydunusmuş yanı her şey fener için ayarlanmış

+++o zaman diyorum ki eğer macı kaybedersek vede olaylar olursa sorumlu bundan böyle bu duruma sokanlardır . bundan sonra maclarda taraftar istanbulda getirsin ler

+++

astaravisa
19.05.2011, 21:34
http://www.cumhuriyetspor.com.tr//include/resize.php?path=images/haberler/HaberResim-9880.jpg&width=350&height=250
19 Mayıs 2011
F.Bahçeliler, gruplar halinde gelmeye başladı, biletler tükendi, esnaf 5 milyon TL’lik gelir bekliyor.

HİLMİ TÜRKAY
Sivas’ta şu günlerde caddeler, sokaklar Fenerbahçe bayraklarıyla dolu. Sarı - Lacivertli taraftarlar piyasaya çıkan maç biletlerini bir çırpıda bitirirken Türkiye’nin dört bir yanından insanlar Sivas’a akın etmeye başladı. Biletleri alıp cebine koyanlar şanslı, alamayanlar şanssız. Çünkü bu maç kaçmaz. Nasıl bir ilgiydi öyle. Bir gece öncesinden uzunca kuyruklar oluşturdular, kuyrukların sonu görünmüyordu. Fotoğraflar bunun kanıtı. Esnaftaki hareketlilik gözlerden kaçmıyor. Erken kapanan dükkânlar şimdi sabaha kadar açık. Fenerbahçeli taraftarlardan 5 milyon TL’lik gelir bekleniyor. Bir heyecan kasırgası esiyor burada. Peki Fenerbahçe iddiasız gelseydi ne olacaktı? İşte bu yaşanılanların hiçbiri o zaman gerçekleşmeyecekti. Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, esnaf ve sanatkârın Spor Toto Süper Lig’de şampiyonun belirleneceği Sivasspor-Fenerbahçe maçı için kente gelecek misafirlere her türlü kolaylığı ve yardımı sağlamalarını istedi. Köksal, yaptığı yazılı açıklamada, maç öncesi kentte hareketlilik yaşanmasının esnaf ve sanatkarı da mutlu ettiğini belirtti. Esnaf ve sanatkârdan haftasonu için Sivas’a gelecek olan Fenerbahçeli taraftarlara iyi ev sahipliği yapmasını, alışveriş sırasında gerekli kolaylığı sağlamasını, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerekli ilgi ve alakayı göstermesini isteyen Beşir Köksal, şöyle devam etti: “Sivas’ın dışarıda daha iyi tanıtılması noktasında esnafımıza da büyük görevler düşmektedir. Özellikle esnaf ve sanatkârımızın hafta sonunu iyi değerlendirerek, Sivasspor-Fenerbahçe karşılaşması için gelecek olan misafirlere her türlü kolaylığı ve yardımı sağlamalıdır. Sivassporumuz Spor Toto Süper Lig’de bazı sıkıntılar yaşamasına rağmen tüm takımlarla mücadele ederek ilimizi en güzel şekilde temsil etmiştir. Son haftalarda aldığı başarılarla da ligde kalmayı garantileyen takımımız, Fenerbahçe maçı ile ligde şampiyonluğu da belirleyecektir. Sivasspor bugün Sivas’ımızın adını herkese ve her zaman sıkça duyuran en önemli markamızdır. Sivasspor ile yaptığımız tanıtım bizler için, ilimiz için çok önemlidir.”
http://www.cumhuriyetspor.com.tr/haberler/sivas-kenti-ayaga-kalkti.html

BU AYIPA NE DEMELİ

atrium58
19.05.2011, 22:03
Statda çıkacak her türlü kargaşa ve istenmeyen olayların tek sorumlusu mecnun başkan ve yönetimi olacaktır. Tamam sivas bu işten maddi kazanç sağlayacak fakat değecek mi taraftarın şimdiden yaşamaya başladığı manevi tahribat ne olacak..

58cılgınlar58
19.05.2011, 22:45
3 kişide olsak 5 kişide olsak gerçek Sivassporlular olarak orada olacağız..

<Sivasspor58>
19.05.2011, 22:59
ben de korkuyorum olay çıkmasından iç içe olacak 2 taraftar grubu önlem alınmalı yoksa...

myway
19.05.2011, 23:08
ne bir fenerliye Sivas'lı sataşır. Ne de Sivas'lı fenerliye.. medeniyet şehri burası burada İstanbu'a bizans Trabzon'a rum denmez.. Hepimiz aynı memleketin evlatlarıyız el oğlu ne yaparsa yapsın bırakın o onların ayıbıdır..eminim Sivas'a gelen Fenerbahçe taraftarı da Sivasspor'a saygı duyacaktır duymayanlar da hakettiğini bulur..

Yiğiter
20.05.2011, 00:19
Fener taraftarı geçen sene son maçta kendi stadlarını,Kadıköy'ü yakmadı mı?..
Pazar gübü eğer Fener için aksi bir skor olursa stadımızı ne yaparlar hiç düşünüldü mü?
Ya da maratondaki Fenerlilerden sahaya yabancı madde atılsa,hakemin kafası yarılsa,cezayı hangi kulüp ödeyecek?

Yiğiter
20.05.2011, 00:20
http://www.cumhuriyetspor.com.tr//include/resize.php?path=images/haberler/HaberResim-9880.jpg&width=350&height=250
19 Mayıs 2011
F.Bahçeliler, gruplar halinde gelmeye başladı, biletler tükendi, esnaf 5 milyon TL�lik gelir bekliyor.

HİLMİ TÜRKAY
Sivas�ta şu günlerde caddeler, sokaklar Fenerbahçe bayraklarıyla dolu. Sarı - Lacivertli taraftarlar piyasaya çıkan maç biletlerini bir çırpıda bitirirken Türkiye�nin dört bir yanından insanlar Sivas�a akın etmeye başladı. Biletleri alıp cebine koyanlar şanslı, alamayanlar şanssız. Çünkü bu maç kaçmaz. Nasıl bir ilgiydi öyle. Bir gece öncesinden uzunca kuyruklar oluşturdular, kuyrukların sonu görünmüyordu. Fotoğraflar bunun kanıtı. Esnaftaki hareketlilik gözlerden kaçmıyor. Erken kapanan dükkânlar şimdi sabaha kadar açık. Fenerbahçeli taraftarlardan 5 milyon TL�lik gelir bekleniyor. Bir heyecan kasırgası esiyor burada. Peki Fenerbahçe iddiasız gelseydi ne olacaktı? İşte bu yaşanılanların hiçbiri o zaman gerçekleşmeyecekti. Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, esnaf ve sanatkârın Spor Toto Süper Lig�de şampiyonun belirleneceği Sivasspor-Fenerbahçe maçı için kente gelecek misafirlere her türlü kolaylığı ve yardımı sağlamalarını istedi. Köksal, yaptığı yazılı açıklamada, maç öncesi kentte hareketlilik yaşanmasının esnaf ve sanatkarı da mutlu ettiğini belirtti. Esnaf ve sanatkârdan haftasonu için Sivas�a gelecek olan Fenerbahçeli taraftarlara iyi ev sahipliği yapmasını, alışveriş sırasında gerekli kolaylığı sağlamasını, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerekli ilgi ve alakayı göstermesini isteyen Beşir Köksal, şöyle devam etti: �Sivas�ın dışarıda daha iyi tanıtılması noktasında esnafımıza da büyük görevler düşmektedir. Özellikle esnaf ve sanatkârımızın hafta sonunu iyi değerlendirerek, Sivasspor-Fenerbahçe karşılaşması için gelecek olan misafirlere her türlü kolaylığı ve yardımı sağlamalıdır. Sivassporumuz Spor Toto Süper Lig�de bazı sıkıntılar yaşamasına rağmen tüm takımlarla mücadele ederek ilimizi en güzel şekilde temsil etmiştir. Son haftalarda aldığı başarılarla da ligde kalmayı garantileyen takımımız, Fenerbahçe maçı ile ligde şampiyonluğu da belirleyecektir. Sivasspor bugün Sivas�ımızın adını herkese ve her zaman sıkça duyuran en önemli markamızdır. Sivasspor ile yaptığımız tanıtım bizler için, ilimiz için çok önemlidir.�
http://www.cumhuriyetspor.com.tr/haberler/sivas-kenti-ayaga-kalkti.html

BU AYIPA NE DEMELİ

Ben bayrak falan görmedim..,
Resim varsa eklesinler..

astaravisa
20.05.2011, 00:36
işte daha bayrak olmadan böyle yazmaya başladılar. düşünün maçtan sonra neler yazılacak. b fırsatı vermemeliydik satılık basına

eroltas58
20.05.2011, 00:41
Kendi sahamizda deplasman gibi oynayacagiz,yaziklar olsun,yonetime sesleniyorum birakin artik fenerbahce yalakalini,ben ne kadar fenere kar$ISAM o kadarda trabzona kar$iyim,ne demek yav fenerbahceye ekstra kontenjan aciliyor,yazik YONETIM YAZIK,BIZLERI YALAKA ETTINIZ,BIR GUN KENDINIZE GELIRSINIZ AMA O GUN GEC KALIRSINIZ.

V1CT0RY
20.05.2011, 09:58
Ben bayrak falan görmedim..,
Resim varsa eklesinler..

Uydurma Haber Ama Arkadaşın Birinin Dediği Gibi Daha Bayrak vs Olmadan Böyle Olursa Pazartesi Ne Manşet Atar Bunlar Yönetime Sormak Lazım...

V1CT0RY
20.05.2011, 10:03
ne bir fenerliye Sivas'lı sataşır. Ne de Sivas'lı fenerliye.. medeniyet şehri burası burada İstanbu'a bizans Trabzon'a rum denmez.. Hepimiz aynı memleketin evlatlarıyız el oğlu ne yaparsa yapsın bırakın o onların ayıbıdır..eminim Sivas'a gelen Fenerbahçe taraftarı da Sivasspor'a saygı duyacaktır duymayanlar da hakettiğini bulur..

Ben Senin Kadar Emin Değilim Maalesef...

Olası Bir Beraberlikte yada Bizim Galibiyetimizde Geniş Çaplı Olaylar Çıkacağını Düşünüyorum ve Oluşabilecek Her Türlü Problemde Tek Sorumlu SİVASSPOR KULÜBÜ YÖNETİMİ dir...

Şampiyonlukları Kaçırdık Küme Düşmeye Oynadık Bir Çok Transfer Hatası Yapıldı vs. Ancak Bu Taraftar Yönetime Kaldırıp Tek Kelime Etmedi.Ancak Bu Yaptıkları Sivasspor Taraftarını Derinden Yaralamıştır.Bakalım Kendi Taraftarlarının Gönlünü Nasıl Alacaklar / Alabilecekler mi?

Cley
20.05.2011, 10:08
Maraton tribününe fenerbahce taraftarı alınması son derece yanlış. Yönetimin yaptığı yanlışa kombinelerini fblilere satan taraftarlar da eklenince Stadın dörtte üçünü fenerliler dolduracak. İhtimali az da olsa fb nin puan kaybında tatsız olaylar çıkma ihtimali çok yüksek.
Trabzon şampiyon olmasın ve stadımızda tatsızlık çıkmasın diye Fenerbahce'nin şampiyon olmasını isterim.

velibircan
20.05.2011, 11:31
merkezde bazı lokantalar fenercahce bayrakları takmısd durumda yıne ürün satan magzalarda bu sekılde bayraklarla suslemısler gordum dünbi kaç tanesını Allahtan yanlarına Sivas bayragını koymayı unutmamıslar

yigidolar06
20.05.2011, 13:46
Bu işin keyfini çıkarın bu haftayı fırsata çevirin sivasta kazanan sivas olsun

myway
20.05.2011, 19:09
Ben Senin Kadar Emin Değilim Maalesef...

Olası Bir Beraberlikte yada Bizim Galibiyetimizde Geniş Çaplı Olaylar Çıkacağını Düşünüyorum ve Oluşabilecek Her Türlü Problemde Tek Sorumlu SİVASSPOR KULÜBÜ YÖNETİMİ dir...

Şampiyonlukları Kaçırdık Küme Düşmeye Oynadık Bir Çok Transfer Hatası Yapıldı vs. Ancak Bu Taraftar Yönetime Kaldırıp Tek Kelime Etmedi.Ancak Bu Yaptıkları Sivasspor Taraftarını Derinden Yaralamıştır.Bakalım Kendi Taraftarlarının Gönlünü Nasıl Alacaklar / Alabilecekler mi?

alamayacaklar.. sivastan kimle konuşsam takıma küsmüş durumda.. bu durumu savunanlar genelde başka illerde yaşayp bu şehrin cefasını cekmeyenler malesef.. ben de ankarada yaşıyorum ama sizi iyi anlıyorum..

ready
21.05.2011, 10:11
hadi fb taraftarına bileti pahalı sattınız sivasspora ve sivas şehrine katkısı olacaktır yalnız stadda istenmeyen olaylar yaşanırsa bunun sorumlusu kim olacak iki kuruşfazla kazanalım derken olası bir trübünlerde meydana gelebilecek olayların sorumlulugunu kim alacak yönetim mi emniyetmi yoksa stat güvenligimi