SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Yeniçeriler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=91)
-   -   Gençlerbirliği Maç FOTOGRAFLARIMIZ, Yeniçeriler (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31771)

HaKaN 01.05.2011 15:01

Cevap: Gençlerbirliği Maç FOTOGRAFLARIMIZ, Yeniçer

[B][COLOR="Olive"]Güzel Fotoğraflar Emeği Gecen herkezin elleri dert gormesin[/COLOR][/B]

58_SEMİH_58 01.05.2011 21:31

[B]Maçtan Video[/B]
[url]http://www.facebook.com/video/video.php?v=169890869735743&oid=191477467545076&comments[/url]

merkez-2 01.05.2011 21:57

[QUOTE=velibircan;710980]dayak mayak hayırdır ? iyi madem maça gelenlerin yüzde 90 ını dısarı atalım bagırmıyorlar diye...40 50 yasındakı adamları 90 dakıka bagırın demek ne akla fikir anlamadım...maraton tribününde sadece bizim o tarafta boşluklar oluyor ee yani kale arkasına mı git otur diyicez adamlara :)

eleştiri eleştiri tamam da doğru bir eleştiri ;)[/QUOTE]

Ben 40 50 yaşlarındaki adamlara mı dedim yoksa grubun önünde oturan gençlere mi dedim sence.Fotolara çirkin görüntü oluyor.tamam yeniçeriler kral bir grubumuz.ama unutma grubu takip eden birçok kesim var bizlerin dışında kalan.karelerde bizleri onlar maff ediyor.baba kızma ama deve cüce oynuyor gibiyiz.eskiden hani emmiler oturun göremiyorduk diyorduya çevemizde.şimdi emmi yok gençler var.grup sanki şimdi emmilerin yerine geçmişte onlara otur demiş.

evet eleştiri doğru bir eleştiri.dikkate alınır inşallah.sizleri seviyoruz...
diyoruz ki o gençleri yönlendirin. onlar tahminen 18-24 yaş arasında.paylaşılan fotolarda görüyoruz bu durumu.bir dahaki sefere o bölgeyi hareketli görsek kötü mü olur yani.blok çevresindede yeniçeri rüzgarı essin.tekrarlıyorum sizleri seviyoruz.herkes hikaye.gurbet yeniçeri yeniçeriler diyor gardaşım.bizde hoş bir ortam görelim dimi ama. teşekkürler...

merkez-2 01.05.2011 21:58

[QUOTE=58_SEMİH_58;711071][B]Maçtan Video[/B]
[url]http://www.facebook.com/video/video.php?v=169890869735743&oid=191477467545076&comments[/url][/QUOTE]

Eyvallah yiğido semih...

sinan-58 02.05.2011 23:17

[QUOTE=merkez-2;711073]Ben 40 50 yaşlarındaki adamlara mı dedim yoksa grubun önünde oturan gençlere mi dedim sence.Fotolara çirkin görüntü oluyor.tamam yeniçeriler kral bir grubumuz.ama unutma grubu takip eden birçok kesim var bizlerin dışında kalan.karelerde bizleri onlar maff ediyor.baba kızma ama deve cüce oynuyor gibiyiz.eskiden hani emmiler oturun göremiyorduk diyorduya çevemizde.şimdi emmi yok gençler var.grup sanki şimdi emmilerin yerine geçmişte onlara otur demiş.

diyoruz ki o gençleri yönlendirin. onlar tahminen 18-24 yaş arasında.paylaşılan fotolarda görüyoruz bu durumu.bir dahaki sefere o bölgeyi hareketli görsek kötü mü olur yani.blok çevresindede yeniçeri rüzgarı essin.tekrarlıyorum sizleri seviyoruz.herkes hikaye.gurbet yeniçeri yeniçeriler diyor gardaşım.bizde hoş bir ortam görelim dimi ama. teşekkürler...[/QUOTE]

tespitlerin doğru ama ilk mesajındaki dayak herşeyi bozuyor bu işler dayakla olmaz yürekten gelmeli kimse merak etmesin yakında maraton A tribünü olmayacak YENİÇERİ tribünü olacak her şey için teşekkürler

ReFRaCToRY 05.05.2011 10:32

[QUOTE=merkez-2;711073]Ben 40 50 yaşlarındaki adamlara mı dedim yoksa grubun önünde oturan gençlere mi dedim sence.Fotolara çirkin görüntü oluyor.tamam yeniçeriler kral bir grubumuz.ama unutma grubu takip eden birçok kesim var bizlerin dışında kalan.karelerde bizleri onlar maff ediyor.baba kızma ama deve cüce oynuyor gibiyiz.eskiden hani emmiler oturun göremiyorduk diyorduya çevemizde.şimdi emmi yok gençler var.grup sanki şimdi emmilerin yerine geçmişte onlara otur demiş.

diyoruz ki o gençleri yönlendirin. onlar tahminen 18-24 yaş arasında.paylaşılan fotolarda görüyoruz bu durumu.bir dahaki sefere o bölgeyi hareketli görsek kötü mü olur yani.blok çevresindede yeniçeri rüzgarı essin.tekrarlıyorum sizleri seviyoruz.herkes hikaye.gurbet yeniçeri yeniçeriler diyor gardaşım.bizde hoş bir ortam görelim dimi ama. teşekkürler...[/QUOTE]

Çok güzel demişsin arkadaşım haklısın sonuna kadar resimlerde videolarla görüntüyü bozuyor o tiyatro seyircisi zihniyeti fakat bilet alıp maça gelecek akdar Sivassporlu (!) olan genç adamın o stada girip de sağda solda pineklemesi (hem de yanında susmadan usanmadan destekleyen avazı çıktığı kadar takımı ateşlemeye çalışan -senin de dediğin gibi KRAL- bi grup varken ve iki de bir "Bütün Stad Ayağa!" diye bağrıyorken) onun zoruna gitmiyorsa o adamı dövsen neee sövsen nee ayıbıyla kalsın utansın elbet onların yerine stadı dolduracak "Gerçek Sivasspor Sevdalısı" gençlerle dolacaktır birgün triübn....

WEZ Format +2. Şuan Saat: 00:42.