SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   SivasSpor (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   50.Yıl Forma Tasarımları (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=40054)

ThalesBY 13.08.2016 23:33

50.Yıl Forma Tasarımları

Merhaba arkadaşlar,
Malum 50.yılımıza giriyoruz ve her sene uyduruk dandik formalardan ve ürünlerden herkes şikayetçi durumda. Bu duruma karşı bir projeye imza atmaya çalışıyoruz. Görüşmeler olumlu geçerse ve yönetim inşallah anlayış ile karşılayıp lisanslı ürün satışında bize destek verirse güzel tasarımlar, kaliteli ürünler ile satış yapıcaz. Şimdilik konseptini hazırladığım 50.yıl forma tasarımlarını sizin görüşlerinize sunuyorum. İnşallah izin konusunu halledersek satışlarını yapmaya başlayacağız.

[IMG]http://i.hizliresim.com/VEyXBB.png[/IMG]

[B]1.Forma:[/B] Klasik Çubuklu Forma
[B]2.Forma:[/B] Gölge Çubuklu Forma
[B]3.Forma:[/B] Taraftar Forma

yigidokaan 14.08.2016 01:54

Cevap: 50.Yıl Forma Tasarımları

Forma değil de t-shirt desek daha doğru olmaz mı azizim? Bu arada tasarımlar çok hoş özellikle 1. sıradaki çıkarsa kesin alırım. :):)

münihliyigido58 14.08.2016 03:28

güzel pijama olmus

Has Sivas`li 14.08.2016 06:29

Pek olmamış gibi...
50. Yıl logosu/yazısı kolda olsa daha iyi olabilir.
Daha örnekler bekliyoruz, eline sağlık.

ThalesBY 14.08.2016 10:46

Elimden geldiğince daha iyilerini yapmaya çalışırım. Pijama muhabbeti yapan arkadaşa da gösterdiği saygı için teşekkür ederim

Zaralı5858 14.08.2016 10:49

siz bakmayın saygısızların laflarına ilk ikisi gayet güzel elinize saglık:)

34MUAMMER58 14.08.2016 11:31

[b]Öncelikle emek verip tasarım çıkarttığınız teşekkür ederim,1.resimdeki forma haricindekiler sivasspor forması olmaz,model sayısı ve şekli birninin benzeri ve çok az,kendimce bende forma tasarımı yaptımda resim yükleyemediğim için beğeninize sunamıyorum,bugüne kadar hep sivasspor formaları çubuklu kırmızı beyaz formalar oldu,değişiklik olsundiye bazen gri,mavi,sarı gibi sivassporla alakası olmayan formalar denendi ,onlarda olmadı,şahsen sivasspor forması normal çubuklu olacaksa,şampiyonluğa oynadığımız yıllardaki çubuklu formalar çok güzeldi,değişiklik olması içinde ,formanın yarısı kırmızı ,yarısı beyaz olan sivasspor amblemi ve türk bayrağı amblemi olan formalarda olabilir,başka değişik bir model olarakda,büyük kareli dama gibi kırmızı beyaz renkte formalar çok hoş duruyor ,şahsen gönlümden geçen modeller bunlar,griydi,maviydi,turuncuydu vss.gibi renklerden forma olmamalı,kırmızı beyazın haricinde renkler itici geliyor,eğer becerisi olan kardeşlerim varsa,tarif ettiğim formaların resimlerinide koyarlarsa memnun olurum[/b]

ThalesBY 14.08.2016 11:32

[QUOTE=Zaralı5858;978867]siz bakmayın saygısızların laflarına ilk ikisi gayet güzel elinize saglık:)[/QUOTE]

Teşekkür ederim yakında atkı tasarımlarını vs.de paylaşacağım

ThalesBY 14.08.2016 11:39

[QUOTE=34MUAMMER58;978869][b]Öncelikle emek verip tasarım çıkarttığınız teşekkür ederim,1.resimdeki forma haricindekiler sivasspor forması olmaz,model sayısı ve şekli birninin benzeri ve çok az,kendimce bende forma tasarımı yaptımda resim yükleyemediğim için beğeninize sunamıyorum,bugüne kadar hep sivasspor formaları çubuklu kırmızı beyaz formalar oldu,değişiklik olsundiye bazen gri,mavi,sarı gibi sivassporla alakası olmayan formalar denendi ,onlarda olmadı,şahsen sivasspor forması normal çubuklu olacaksa,şampiyonluğa oynadığımız yıllardaki çubuklu formalar çok güzeldi,değişiklik olması içinde ,formanın yarısı kırmızı ,yarısı beyaz olan sivasspor amblemi ve türk bayrağı amblemi olan formalarda olabilir,başka değişik bir model olarakda,büyük kareli dama gibi kırmızı beyaz renkte formalar çok hoş duruyor ,şahsen gönlümden geçen modeller bunlar,griydi,maviydi,turuncuydu vss.gibi renklerden forma olmamalı,kırmızı beyazın haricinde renkler itici geliyor,eğer becerisi olan kardeşlerim varsa,tarif ettiğim formaların resimlerinide koyarlarsa memnun olurum[/b][/QUOTE]

Daha farklı işlerin çıkması için iki tane farklı renk kullandım. Bunları kullanırken sarı, turuncu gibi sırıtan renkleri seçmemeye çalıştım. 50.yıl olması seebî ile de çubuklu formalarda klasik bi görüntü vermeye çalıştım ek olarak bunu günümüze uyarlamada geçişli renkleri kullandım. İlk tasarımda olduğu gibi çubukların kırmızıdan beyaza doğru gitmesi. Tavsiyelerinîzi değerlendirip ileride daha kaliteli işler önünüze koymaya çalışacağım. Düşünceleriniz için teşekkür ederim.

serazatkahkaha 14.08.2016 11:43

Amplemin boyutu biraz daha bütüyülebilir.

50. yıl logosu gayet güzel olmuş.

Kumaş olarak forma kumaşı kullanılacak değil mi?(alelade bir tshirt kumaşı değil yani)

WEZ Format +2. Şuan Saat: 10:51.