SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Kabus Devam Ediyor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=32332)

SivasSpor.Com 07.07.2011 07:44

Kabus Devam Ediyor

[IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories/baskan/odyakmaz1810.jpg[/IMG]

Başkanımız Ceza Evinde...

Mahkemenin kararına göre tutuklu olarak yargılanacak kişiler şu isimler;

[B]Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz[/B]

Fenerbahçe İkinci Başkanı Şekip Mosturoğlu

Fenerbahçeli Yönetici İlhan Ekşioğlu

Fenerbahçe Altyapı Sorumlusu Cemil Turan

Eskişehirspor Teknik Direktörü Bülent Uygun

Eskişehirspor Sportif Direktörü Ümit Karan

Fenerbahçe Kulübü Muhasebecisi Tamer Yelkovan

Sivasspor'da geçen sezon kiralık olarak forma giyen [B]Korcan Çelikay[/B]

Ali Kıratlı

Bülent İbrahim İşçen

Sami Dinç

Yusuf Turanlı

Abddullah Başok

[B]Ahmet Çelebi[/B]

Mehmet Yenice

:cool: 07.07.2011 07:45

Cevap: Kabus Devam Ediyor

Başımız sağolsun.Bedduamsın Mecnun.

4EYLÜL1919 07.07.2011 07:45

[COLOR="red"][B][I][U][FONT="Comic Sans MS"]İNANMIYORUM YA...İÇİMDEN BİŞEY YAZASIM GELMİYOR..ŞİMDİ SADECE TEKNİK HEYETİ VE FUTBOLCULARIN PSİKOLOJİSİNİ DÜŞÜNÜYORUM.NASIL KONSANTRE OLACAKLAR? NEYSE BAKALIM SÜRECİ GÖRECEZ...[/FONT][/U][/I][/B][/COLOR]

BOUN 07.07.2011 07:47

[QUOTE=BOUN;730117]Son birkaç gün içerisinde ellerini ovuşturarak yere düşen Mecnun Başkan'a çullananları gördüm, sayılarının az olmadığını da görünce üzüldüm! Biraz daha ortamı bulsalar hemen istifasını isteyecekler, hainliğini ilan edecekler, belki Sivas'ın yüz karası diyecekler. Ne diyeyim bilmiyorum, sizi Allah'a havale ediyorum, Allah kimseyi sizin gibi insanların insafına ve eline düşürmesin.

Benim gözümde Mecnun Başkan Sivas valisinden de, belediye başkanından da yüz kat daha kıymetli, yüz kat daha Sivas için hayırlı bir evlattır. Son olarak Mecnun Başkanımızın masumiyetine olan inancım tamdır. Ne zaman ki mahkeme sonuçlanır, hakim suçlu olduğuna hükmeder ve bu karar bir üst mahkeme tarafından da onaylanır, o zaman inanırım ki, başkanımız hatalı. Ancak bugünden yarına başkanım benim kahramanımdır, öyle birkaç günde değişenlerden değiliz![/QUOTE]

Dün bunları yazmıştım başkanım senin için, bugün ne yazsam bilemiyorum. Hala sana güveniyorum ama Sivasspor için ümitlerim de gittikçe azalıyor. Bu garip, sahipsiz takım kurban edilecek sanki!

Besyo_cu 07.07.2011 07:54

[B]Başkanımız hakkında kesin birşey yok sadece yargı süresince tutuklu yargılanacak.

Her zaman başkana güvendim, güvenmeye de devam ediyorum. Yazacak söyleyecek birşey yok sadece mahkeme sonucunu bekliyoruz.[/B]

:cool: 07.07.2011 07:58

Nöbetçi mahkemece tutuklanan adamın hangi mahkeme sonucunu bekleyeceğiz merakımı bağışlayın.Bu iyiye yorma kabiliyetini bana da öğretin Allah aşkına.

izmirliyigido 07.07.2011 07:59

Her zaman arkandayız Mecnun başkan. Bütün takımlar suçsuz, sadece Fenerbahçe, Eskişehir ve Sivasspor suçlu ise asın bizi. Kesin bizi, İdam edin. 3 takım düşürülünce LİG TERTEMİZ öyle mi? Hah haaytt, gülmek istiyorum.

Federasyon, yargı, siyasetciler, hükümet !... Adaletli olun, Allah'ın adaletini uygulayın !...

AYK

mishka 07.07.2011 08:00

Nöbetçi mahkeme sadece tutuklama talebi için karar verir. Dava daha açılmadı.

Besyo_cu 07.07.2011 08:02

[QUOTE=:cool:;730258]Nöbetçi mahkemece tutuklanan adamın hangi mahkeme sonucunu bekleyeceğiz merakımı bağışlayın.Bu iyiye yorma kabiliyetini bana da öğretin Allah aşkına.[/QUOTE]

[B]Ne yapalım daha mahkeme sonucu kesinleşmeden Başkana vurun abalıya mı yapalım. Gidişat iyi değil tamam kabul ama hala net birşey yok. Ben başkanıma güveniyorum.

Sivasspor Başkana emanet ve Bizde de emanete hıyanet OLMAZ ![/B]

yigido_sampiyon 07.07.2011 08:05

[B]Burası TÜRKİYE...

ts li yöneticiler teşvik primi verecekmiş parayı denkleştirememiş!!!!!!!!!!
ts li bir yönetici şike yapacakmış son anda yapmamış!!!!!!!!!!

bu haberler çıkıyor bir tane bile ts li yönetici gözaltına alınmadı...

Sivas, Eskişehir, Fenerbahçe ligden ihraç edilince futbol temizlenecek mi?????

Mecnun Başkana hala inancım var...Suşsuzluğumuz er geç açığa kavuşacak!!![/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 00:11.