SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Şut değil gol istiyorum (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37057)

SivasSpor.Com 11.10.2013 07:17

Şut değil gol istiyorum

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=42427&token=47589[/IMG]

Sivasspor'un başarısı için izin yapmadan çalışan Roberto Carlos, oyuncularına, isteklerini analizlerle anlatıyor. Sambacı, hücumculara ise aynen böyle sesleniyor: Ben sizden şut değil, gol istiyorum

Topladığı 12 puanla milli maç arasına 7. sırada giren Sivasspor’da teknik direktör Roberto Carlos, oyuncularının adeta beynini yıkıyor. İzin yapmadan tesislerde çalışmalarını sürdüren Sambacı hocanın, yardımcılarıyla birlikte ilk 7 haftadaki maçların videolarından detaylı bir analiz hazırlattığı belirtilirken, dün gerçekleştirilen toplantıda oyuncularına tek tek pozisyon hatalarını anlattığı öğrenildi. Defans bloğu ile orta saha arasındaki bağlantı üzerinde yoğunlaşan Carlos’un bu bölgedeki oyuncuları özel olarak uyardığı öğrenildi. 16 gollü Fenerbahçe’nin ardından 14 golle ligin en golcü takımı konumunda olan takımında hücum oyuncularını da uyarmaktan geri kalmayan Carlos, forvetlerle konuşurken, “Ben sizden şut değil, kaliteli vuruş değil gol istiyorum” dediği ifade edildi. Bilimsel analizler eşliğinde yaptığı çalışmaları oyuncularına aktaran Carlos’un bu azmi yönetimden de tam not aldı.

[B]İçeride dışarıda aynı[/B]

Takımdaki son durum hakkında da açıklamalarda bulunan Yiğidolar’ın hocası şu ifadeleri kullandı: “Artık dalgalanma süreci bitti. Benim takımım iç sahada da, dış sahada da aynı kaliteyi göstermeli. Eğer bir hedefimiz var ise bunu çıktığımız her 90 dakikaya yansıtmalıyız. Acemilik dönemi geride kaldı. Bu seviyeyi daha yukarılara taşıyıp ilk 5 hedefimizi daha duyulur hale getirmeliyiz” açıklamasında bulundu.

58megayigido 11.10.2013 09:35

Cevap: Şut değil gol istiyorum

Kralsin carlos baskanimiz cok iyi rercih yapmis

anilcan213 11.10.2013 09:36

adamın dibi....

birdokuzaltiyed 11.10.2013 11:38

Akılcı, özverili, gayretli, hedefli ve ciddi.
Çok başarılı bir teknik direktörlük kariyerinin ilk sayfalarını yazıyor inş Carlos.
Kaptanımız İsmail Mut'da dedi: 1967 den beri Sivasspor'u takip ediyorum, içindeyim ama bu sene kadar zevkli ve sonçtan emin olduğumuz bir sezonu hatırlamıyorum.
Ona da katılıyorum.
Nice başarılara inş.

münihliyigido58 11.10.2013 11:55

Sahaya cikmanizi degil, sahadan 3 puanla inmenizi istiyorum. :confused:

Sut atilmadan genellikte gol atilamaz.

legolass 11.10.2013 12:15

[B]Roberto Carlos haziran ayından beri sivasa inanılmaz bir heyecan ve ruh kattı.Sivasspor ilk defa bu kadar hedefli bir şekilde yoluna devam ediyor.Teknik direktörlük defterinin ilk sayfasına sivassporla başladı.İlk teknik direktörlüğü olabilir ama başarısız olacağı anlamına gelmez.Her iyi futbolcu iyi hoca olacak diye bir şey de yok doğru ama ben carlosun gittiği her takımda başarılı olacağına inanıyorum.Çünkü bu adamın diğer hocalardan daha farklı daha gerçekçi daha inançlı olduğu şey var ;[U] ''Ben başarılı olacağım''.[/U]Bülent Uygun'da ilk teknik direktörlük kariyerine sivassporda başlamıştı ve 2 sene üst üste şampiyonluğa oynatmıştı.

Rıza çalımbay sürekli her maçtan önce bişeyleri bahane ediyordu,sürekli oyuncularını ve hakemi eleştiriyordu.taraftara cephe alan yüzü gülmeyen bir hocaydı hatta sezon başlarken hedefi ilk 10'a girersek başarı olur şeklindeydi.Yıllardır hocalık yapmış onlarca takım çalıştırmış ama gözle gürülür elle tutulur bir tek denizlispordaki başarıları var.. Sivasspor süper lig tarihinin en farklı yenilgilerini de bu hoca sayesinde aldı. Roberto Carlos ve bu hoca arasındaki fark burdan belli oluyor.[/B]

58YIGIDO58 11.10.2013 12:51

Sut olmadan gol nasil olsun ???? :D :D

DoomsDay58 11.10.2013 13:00

Carlos harika bir ironi yapmis siz hala sut olmadan gol nasil olsun diyorsunuz :D

Harput0658 11.10.2013 15:52

[QUOTE=sivaslikardes58;880154]Sut olmadan gol nasil olsun ???? :D :D[/QUOTE]

zuhahahahaha :D :D Çok Güldüm, iyi espri.
Bu arada helal olsun Carlosa emin adımlarla ilerliyor. Dediği gibi şut atmak için şut atmaktansa Gol sesi çıkaracak akıllı vuruşlar bizi daha da yukarı taşır.

58Sivaslilar 11.10.2013 15:57

Karlos bizim isteklerimize tecümanlik yapiyor hibe edilen sutlar degil bonkerce feda edilen saga sola cekilen sutlar degil kaleyi gören etkili gool olacak yada gool olmaga yakin tehlike yaratan sutlar istiyor bunlari bizlerde istiyoruz

WEZ Format +2. Şuan Saat: 03:56.