SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Sivas'ta Hakan bombası (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39121)

SivasSpor.Com 01.06.2015 07:23

Sivas'ta Hakan bombası

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=45752&token=72767[/IMG]

Yeni sezonda kadrosunu büyük oranda değiştirecek olan Sivasspor'da transfer çalışmaları sezonun bitmesinin ardından resmen başladı.

Kadronun her bölgesine takviye isteyen teknik direktör Sergen Yalçın, Karabükspor forması giyen Hakan Özmert’i listeye aldı.

Kırmızı-Mavililer’le sözleşmesi sona eren ve boşa çıkan 29 yaşındaki orta saha futbolcusunun da Yiğidolar’ın teklifine sıcak baktığı ve görüşmelerin imza aşamasına geldiği öğrenildi.

Fanatik

by_hunter 01.06.2015 07:28

Cevap: Sivas'ta Hakan bombası

Katkı sağlayabilir ama nereye kadar ?

Yönetimin transfer politikasın da herhangi bir değişiklik yok anlaşılan ?

Tamam çok zengin bir klüp değiliz imkanlarımız belli başkan ve yöneticiler çok çaba harcıyor fakat iyi transfer istemekte taraftar olarak bizim hakkımız

NöOReaK 01.06.2015 07:57

Bu sezon tecrübeli ve diri bir takım kuracağız anlaşılan.

Sergen hocanın bu işe direk el atması zaten iyi günlerin habercisiydi.

Yönetimin transfer politikasını beğenmeye biliriz ama bende dahil sadece her maçta stada giden ortalama 4 bin koca yürekli şehir adamı ve sivasspor taraftarı yapılan transferleri eleştirme hakkına sahip.

34MUAMMER58 01.06.2015 07:59

[b]28 yaşındaki kadiri yollamayı düşünüp,yerine 29 yaşındaki hakanı getirmeyi düşünen,üstelik,küme düşen karabüklü seyircilerin onlarca küfür ve bedduasını almış ,hakan inşallah busezon karabükte kalmazsın denilen bir oyuncuyu almakla sivasspora ne katkı verecek anlamıyorum,bu arkadaşı öve öve bitiremeyen hiçkimseylede futbol bilgisi tartışmasına girmem,2.doğa vakası olmaktan öte gitmez,umarım ben yanılırımda,anlaşılan şuki, yönetimin transfer politikasında değişiklik yok,segen hocadada, henüz transfer harekatı başlamasada bicacık olmayacak anlaşılan,yönetimle elele verip biz neyapalımda bu sivassporu düşürelim diyorlar heralde :mad:[/b]

Travis Bickle 01.06.2015 08:07

[B]bu bomba felan olmaz gelırse kadır adem ıkılısınden fazla katkı verıcegını sanmıyorum [/B]

NöOReaK 01.06.2015 08:10

[QUOTE=34MUAMMER58;946738][b]28 yaşındaki kadiri yollamayı düşünüp,yerine 29 yaşındaki hakanı getirmeyi düşünen,üstelik,küme düşen karabüklü seyircilerin onlarca küfür ve bedduasını almış ,hakan inşallah busezon karabükte kalmazsın denilen bir oyuncuyu almakla sivasspora ne katkı verecek anlamıyorum,bu arkadaşı öve öve bitiremeyen hiçkimseylede futbol bilgisi tartışmasına girmem,2.doğa vakası olmaktan öte gitmez,umarım ben yanılırımda,anlaşılan şuki, yönetimin transfer politikasında değişiklik yok,segen hocadada, henüz transfer harekatı başlamasada bicacık olmayacak anlaşılan,yönetimle elele verip biz neyapalımda bu sivassporu düşürelim diyorlar heralde :mad:[/b][/QUOTE]

Şu yazdıklarından sen birşey anladın mı.

Sergen hocada hareket yok diyorsun hoca 1 haftadır yurtdışında,hoca yetişemediği için Tamer hoca da gitti oyuncu izlemeye eleştiri yaparken bilerek isteyerek yapalım laf söylemek için değil.

34MUAMMER58 01.06.2015 08:36

[QUOTE=NöOReaK;946741]Şu yazdıklarından sen birşey anladın mı.

Sergen hocada hareket yok diyorsun hoca 1 haftadır yurtdışında,hoca yetişemediği için Tamer hoca da gitti oyuncu izlemeye eleştiri yaparken bilerek isteyerek yapalım laf söylemek için değil.[/QUOTE]

[B]Güzel kardeşim ,ben kimseyle polemik yapmıyorum,benim yazdıklarımı anlıyan alıyor,siz anlamasanızda olur,bida benden alıntı filan yapmayın okuyun geçin ok [b]

onur0634 01.06.2015 08:57

Yönetim bu tarz transferler yapmaya devam ettiği sürece kümede kalma mücadelesi vermeye devam ederiz kayseri osmanlı gibi güçlü takımlarında lige geri dönmesiyle düşmeye aday takımların başında geliriz.

Ferhat06 01.06.2015 09:05

[QUOTE=34MUAMMER58;946743][B]Güzel kardeşim ,ben kimseyle polemik yapmıyorum,benim yazdıklarımı anlıyan alıyor,siz anlamasanızda olur,bida benden alıntı filan yapmayın okuyun geçin ok [b][/QUOTE]

Doğrular acıtır çoğu zaman.Herşeyi apaçık dümdük söylemeye devam,biz anlıyoruz seni.

Ferhat06 01.06.2015 09:07

Kadir'den ne fazlası var bu zat-ı muhteremin?

WEZ Format +2. Şuan Saat: 02:33.