SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Ziraat Türkiye Kupası (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=85)
-   -   Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu kuraları (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39393)

Abdullah DuMaN 11.09.2015 15:07

Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu kuraları

[B]2015-2016 Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu kuraları Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) Beykoz Riva'daki idari merkezinde çekildi.[/B]

[IMG]http://i.sabah.com.tr/sbh/2015/09/11/650x344/1441974756624.jpg[/IMG]

Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu kuraları TFF'nin Beykoz-Riva'daki idari merkezinde bulunan Orhan Saka Salonu'nda çekildi. Tek maç eleme usulüne göre oynanacak müsabakalar sonucunda rakiplerini eleyen toplam 49 takım 3. tura yükselecek. Kura çekiminde 8 Süper Lig, 18 PTT 1. Lig, 36 Spor Toto 2. Lig ve 1. eleme turunu geçen 36 takım katıldı.

[B]Yapılan kura çekimi sonucunda oluşan eşleşmeler ise şöyle:[/B]

1461 Trabzon - Tarsus İdmanyurdu
Etimesgut Belediyespor - Hatayspor
Antalyaspor - Çorum Belediyespor
Orhangazispor - Yeni Malatyaspor
İnegölspor - Gümüşhanespor
Kilis Belediyespor - Ümraniyespor
Çaykur Rizespor - Adliyespor
Sultanbeyli Belediyespor - Şanlıurfaspor
[B]Medıcana Sivasspor[/B] - Diyarbekir Spor
[B]Sivas Belediye Spor[/B] - Alanyaspor
Eskişehirspor - Körfez İskenderun Spor
Büyükçekmece Tepecik Spor - Samsunspor
Giresunspor - Eyüpspor
Dardanelspor - Tokatspor
Kırklarelispor -Bugsaş Spor
Düzcespor - Kocaeli Birlik Spor
Denizlispor - Fethiyespor
Cizre Spor - Nazilli Belediyespor
Kartalspor - Birlik Nakliyat Düzyurtspor
Zonguldak Kömürspor - Kayserispor
Bandırmaspor - Keçiörengücü
Kahramanmaraşspor - Pazarspor
Elazığspor - Bursa Nilüferspor
Ankara Demirspor - Sarıyer
Bucaspor - Sancaktepe Belediye Spor
K.Maraş B.Ş.Bld.Spor - Adanaspor
Boluspor - Çatalca Spor
Tekirdağspor - Orduspor
Göztepe - B.Ş.Bld.Erzurumspor ve Dersimspor galibi
Kastamonuspor 1966 - Konya Anadolu Selçukspor
Hacettepe - Çine Madranspor
İstanbulspor - Manisaspor
Mke Ankaragücü - Payasspor
Yeni Amasya Spor - Fatih Karagümrük
Kardemir Karabükspor - Arsinspor
Utaş Uşak Spor - Bayrampaşa
Akhisar Belediyespor - Yomraspor
Manavgatspor - Adana Demirspor
G.Antep B.Ş.Bld. Spor - Tuzlaspor
Kurtalan Spor - Karşıyaka
Amed Sportif Faaliyetler - Karaman Belediyespor
Manisa Büyükşehir Belediyespor - Balıkesirspor
Pendikspor - 24erzincanspor
Gölcükspor - Kayseri Erciyesspor
Osmanlıspor Fk - Kızılcabölükspor
Iğdır Aras Spor - Van B.Ş.Bld.Spor ve Altınordu galibi
Aydınspor 1923 - [B]Anadolu Üsküdar 1908 Spor[/B]
Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Menemen Belediyespor
Kasımpaşa - Tire 1922 Spor

çorluluyiğido 11.09.2015 16:38

Cevap: Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu kuralar

şöyle bir 5 tane atalım da keyfimiz yerine gelsin.bizim gibi alternatifli kadrolar için bu maçlar iyi aslında.oynamayan oyuncular form tutar.belediyeye çok zor rakip düştü.bu arada diyarbakırın burhanın memleketi olduğunu unutmayalım.adamı küstürecek şeyler yapmayalm.

sivaslıadem 11.09.2015 18:38

Tek maçlı eliminasyon şeklinde ve maç kendi sahamızda o yüzden futbolcular adına endiselenecek bir şey yok
Burhan in memleketi olması nedeniyle oynarsa onun için duygusal bir maç olacak

Taraftarlara da naçizane uyarim olacak
Bu maçı izlerken son zamanlardaki gündemden de etkilenmiş olarak maçı izleyen çok kişi olacaktır
Onların hepsini maç esnasında sükunete davet ediyorum
Hem Sivasspor umuz bundan olumsuz etkilenebilir
Hem de daha önemlisi insanlık vazifemizden Geri adim atmayalim, buraya gelecek futbolculara karşı saygısız hareketlerde bulunmayalim ,neticede onlar da bizim kardeşlerimiz, hiç birinin kalbini yarıp da içine bakamayiz
Sehitse onların evlatları da bu vatan için şehit oluyorlar
Daha geçen gün Kürt diye dükkanı yağmalanan kürt vatandaşımızın oğlu bir gün sonra bu vatan için canını verdi, bizden birileri gibi lafta canım feda demedi

Kısacası stadda içimizde provokatif insanlar olacaktır
Onlara fırsat vermeyelim
İlla bir cevap verilmesi icap ediyorsa onu da takımımız sahada evelallah verir ve rakibin üst turlara çıkıp provokasyona acik yeni maçların oynanmasını engellemiş olur

Zira bağırıp cagirmakla bu vatana hizmet edilmediğini herkes görüyor,
problemlerin çözümü cehaleti onlemekten geçiyor

Tekrardan başımız sağolsun

34yigido34 11.09.2015 18:55

Arkadaşlar lütfen maçta sakin olalım en ufak bi olay bile çıkmasın internet üzerinde bazı sayfalar milleti galeyana getirmeye çalışıyor lütfen kimsenin oyununa gelmeyelim

34MUAMMER58 11.09.2015 21:28

[B]BU maçın skor sonucunu önemsemiyorum,sivasspor herhalukarda maçı alır,sivaslılara güveniyorum,diyarbakırspora sivaslıya yakışır biçimde davranılmalı,ciğerimiz yansada kardeşliğimizi bozacak hertürlü kötü davranıştan uzak durmalıyız,mertliğimiz yiğitlimiz lafta kalmamalı,bizim insanımız başka şehir insanına benzemez,benzememeli,en iyi şekilde ağırlayıp sivasın büyüklüğüne yakışır şekilde uğurlamalıyız,ve provakotörlere çok dikkat etmeliyiz,masum insanların dükkanını yakmak,300 500 kişiyle tarladaki emekçiyi dövmek,otobüslerini taşlamak,kürde benziyor masum insanları 300 500 kişiyle linç etmeye kalkmak ,kürtçe konuştu diye pkk lı yaftasıyla milleti kışkırtmak, hiçbir insanlığa ,türklüğe,müslümanlığa ,milliyetçiliğe uymaz,yakışmaz, sivas halkı, tüm türkiyeye 1 olduğumuzu ,kardeş olduğumuzu göstermeli diyorum,burhanın sivassporda oynaması nedeniyle çok sayıda diyarbakırlının sivasspora sempati duyduğunu bizzat biliyorum,ne burhanı nede kimseyi üzmemeliyiz inşallh hemşerilerim beni utandırmazlar .[/b]

myway 11.09.2015 22:43

gülleri hazırla sivas.. al sana tarihi fırsat.. sivas medeniyetin beşiğidir. eski günlerimizi,tarihimizi hatırlamamız ümidiyle.. içinde bulunduğumuz yoz ve sığ kafalardan arınıp dostane bir maç tamamlayalım.

sıvaslıgenç 11.09.2015 23:42

Bugün Facebokkta gezinirken SivasSpor Caps adlı sayfaya denk geldim Diyarbakır maçı için resmen Sivas halkını provoke ediyor şimdiden ,arkadaşlar bu tur şeyler bu ülkeye bu millete ve Sivasa birşey kazandirmaz aksine Hain örgütün ekmeğine yağ sürer.
Grup admini eğer buradaysa o iletileri kaldırsın.

ihtiyar yiğido 11.09.2015 23:51

[B][I]Sevgili yiğidolar evimize gelen bizim misafirimizdir, misafirde bizim kültürümüzde güzel karşılanır, nereli olursa olsun fark etmez, kimliğine bakıp topyekun her kürt kardeşimizi PKK denen canilerle aynı kefeye koyarak bölücü canilerin ekmeğine yağ sürmüyelim çünkü onların istediğide bu.
Biz futbolumuzu oynayalım yeter, zatı bölücülere en güzel cevabı ASKER ve POLİSİMİZ veriyor, ALLAH Yardımcıları olsun [/I][/B]

sıvaslıgenç 12.09.2015 00:04

Arkadaşın heyecanla paylaştığını varsayıyorum yoksa tehlikeli durumlara götürür mazallah.
Her Kürt Pkk'lı algısını kırmak gerekir artık benim üniversitede , mahalle çevremde yüzlerce Kürt arkadaşım var ama kafatasçı zihniyet asla aramıza bu nifak tohumunu sokamaz Elhamdülillah Muslumaniz , insanız bu bize yeter.
Ayrıca Sivasa gelecek olan kafileyi tüm ülkeye örnek olacak şekilde karşılayarak geçmişteki o kötü algıyı yikabiliriz.
Oyuna gelme Sivas...

Harput0658 12.09.2015 12:10

Arkadaşlar provakasyonlara gelmeyelim. Unutmayalım ki bizim sorunumuz PKK ile.
KÜRT kardeşlerimize düşman gibi davranirsak kendi elimizle ülkemizi böleriz.
Bu ülkede kardeşçe yaşayabileceğimizi bu maçta misafirperverligimizle gösterebiliriz.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 07:13.