Konu: MERKEZ TAYFA
Tekil Mesaj Gösterimi
--->: MERKEZ TAYFA
Alt 28.02.2007, 11:16   #108
1967_DERNEK_NAİL
Yiğido

1967_DERNEK_NAİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 1967_DERNEK_NAİL isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart --->: MERKEZ TAYFA

Alıntı:
serhankaburcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yönetim kurulu ile oturup taraftarların tribünde birleşmesi konusunda çok güzel bir karar almıştık.Bu kararı da Konyaspor maçında uygulamaya geçirdik.Konyaspor maçında Merkez ve 1967 Sivasspor Genç Taraftralar Derneği yanyana idi.Çılgınlarda bu oluşuma destek verdi.Ben daha önceki yazımda dedimki artık kimse bu sitede ve başka sitede polemik olacak konularda yazılar yazmasın bu birliktelik bozulmasın dedim.Ama bazı arkadaşlar halen bizim adımıza kimse açıklama yapmasın bizim grubun adına kimse konuşmasın demişler.Ben zaten kimsenin grubu adına konuşmadım.Ortada bir DEVRİM var.Bu devrimi lütfen kimse bozmasın.Tribünde birliktelik olsun diye ben 1 haftadır yönetimde konuşmadığım yönetici kalmadı.Bu işi düzene koyalım diye önayak oldum.Ama halen bazı kardeşlerimiz bunu anlamak istemiyorlar.Bundan sonra oynanacak olan Bursa maçında herkes ayrı olsun her kafadan bir ses çıksın daha mı iyi.Lütfen beyler burada grupların daha üstünde bir SİVASSPOR var.Herşey onun başarısı için.

Melih1 diye bir arkadaş sen kimsin sen hepsinin başındamısın diye söylemiş.Ben kimsenin başı değilim.Ben o Tribünde benden küçük olan herkesin abisiyim.Beni bu camia bu tribünler yıllardır tanır.Eğer ki bu işi yapamazsam zaten bırakırım.

Burdan bütün Yiğidolardan bütün gruplaradan İstirhamım Lütfen bu ambiansı bozmasınlar.Tribünler uzun bir aradan sonra Konya maçında mükemmel bir birliktelik gösterdi.Bu birliktelik bozulmasın.Ara bozuculara izin vermeyelim.

SAYGILARIMLA....
serhan gardaş sen elin den gelenin fazlasını yaptın vehala dayapmaya çalışıyorsun ve hala senin ne anlatmak istedini anlamayan aarkadaşlarımız var hiç ken dini yorma vede hiç bu polamiklere gir me senden ricam sepet koluna herkez yoluna biz hiçbir gurubu sahiplenmek veyada bir gurubun üstün de etki olmak gibi bir düşün cemiz yok her kez gurubunun hayrının gör sün yeterki sivas spora desteklesin leren güzel şey ler yapanı herzzaman destekleriz bu polemiklerde burda bitsin
1967_DERNEK_NAİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır