Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: YENİÇERİLER Kayseri Maçı
Alt 15.03.2011, 10:42   #107
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

benozgurr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 488 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 benozgurr BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: YENİÇERİLER Kayseri Maçı

Alıntı:
captain5858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
slm yiğidolar ben uzun zamandır siteyi takip ediyorum ama aktif olmak bugüne nasipmiş.düzenli olarak maçlara gidiyorum son maçta kayseri taraftarının yaptıkları haricinde herşey güzeldi.ama kişisel bir önerim var devamlı taraftara sitem ediliyor evet bir eskişehir bursa vb gibi taraftarımız yok ama bu olmayacak anlamına gelmez.taraftar kültürü yavaş yavaş yerleşiyor.aslında geçmişte bir taraftar kültürümüz vardı yani büyüklerimizden böyle duyduk.o kara gün kayseri olayları olmasaydı belkide bugün bizde bir eskişehir ankaragücü bursa olabilirdik taraftar anlamında söylüyorum.kayseri şehitlerimizden(hepsini rahmetle anıyorum) merhum MEMİŞ KOYLAN bizim mahallelidir(kılavuz).malum olaylardan sonra insanlar eşlerini çocuklarını kardeşlerini stadlardan uzak tutmaya çalışmışlar ve taraftar kültürü yavaş yavaş yok olmuş. yeniden canlanıyor ama bir sorun var.yiğido gençlik ve yeniçeri taraftar grupları birleşmeli.taraftarımız tek çatı altında toplanmalı.tabiri caizse iki grup bir birine sallıyor.bir birini sevmiyor.ortak sevdamız sivasspor olduğunu düşünürsek bunlar yanlış.maçta maratonda c blokta idim.solda yiğido gençlik ayrı telden çalıyor sağda yeniçeriler ayrı telden.ortadakiler ne tarafa uyacağını şaşırmış.bu benim kişisel fikrim kimse katılmak zorunda değil.taraftar grupları birleşmeli maratonda veya kale arkasında tek vücut olmalı.ve bütün tribünleri ateşlemeli aksi halde bu grupların diğer taraftarları eleştirmesi yersizdir.dediğim gibi bu benim kişisel fikrim kimse katılmak zorunda değil.ve ne söylüyorsam sivasspor uğruna söylüyorum.bazı arkadaşların hoşuna gitmeye bilir.daha yeni bir mesaj yazmışsın onda da ahkam kesiyorsun diyebilirler.evet sitede yeni sayılırım.ama daha önce dediğim gibi maçlara düzenli olarak gelmeye çalışıyorum.merak edenler için son maçtada beraberimde 5 kişiyi getirdim ve elimden geldiğnce takımı desteklemelerini sağladım.hepinize selamlar sevgiler.
Arkadaşın söylediklerine aynen katılıyorum arkadaşlar
benozgurr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla