Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yiğidolara 2 otobüs
Alt 08.04.2011, 10:41   #6
inadınayeniceri
Acemi Yiğido

45 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 520 inadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Yiğidolara 2 otobüs

Alıntı:
rallicifurkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yazık çok yazık zamanı gelince ben sivassporluyum sivaslıyım ligde şampiyonluğa giderken herkes bivassporlu oluyor bir sürü iş adamı çıkıyor sivaslı ama iş maddi konuma gelince hiç ses yok burdan belediyeyide kınıyoruz 2 otobüs ne demek ya 58 bin kişi nasıl dolacak orası sivasta marka var öncü var v.s bunlardan sırf 5 otobüs gitmeli sponsorlar devreye girmeli

Marka şimdilik desteğini çekti. Ama onlara bişey diyemeyiz. Bize çok destek oldular Allah razı olsun.

Öncü'nün ben bi kere olsun görmedim '' Gelin gençler buda bizden olsun'' dediğini. Tam aksine ne zaman bu konularla ilgili görüşmeye gitsek hep elimiz boş döndük. Çok saçma gerekçelerle geri çevrildik. Hani TV aracılığıyla yapılan toplu organizasyonlarda da hiç destekleri olmadı.

Biz geçen sene Kayseri deplasmanı için yapılan kampanyada TV programına bağlanıp '' Bir otobüste benden'' diyen ama iş otobüsü vermeye gelince telefonlara çıkmayan bir vekile sahibiz. Bu açıdan iş adamlarının vermemesi artık beni şaşırtmıyor.

Ve biz şu anda bu 2 otobüsü bulabildiğimiz için şükrediyoruz. Sayın Vali'mizden Allah razı olsun.
inadınayeniceri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda inadınayeniceri'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...