Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Fenerbahçe'den Sivasspor'a teşekkür..
Alt 24.05.2011, 20:39   #15
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Fenerbahçe'den Sivasspor'a teşekkür..

HERKESE teşekkür etmişlerde eksik kalmış,elimden geldiğikadar teşekkürü hakeden kesimleride ben yazıyım,benim hala anlayamadığım fb dostumuz bırakın yatalım diye burda dolaşan 2 yüzlü yalakalara,sizi havalimanından otele kadar konvoy yapan yaparak şehre sokan sivaslı geçinen kansızlara,tribünlerde sivas gol attığında sevinen 1 avuç yiğidoyu stadın dışına aldıranlara FBLİLERİN PANKARTINA DOKUNMAYIP YİĞİDOLARINKİNE İZİN VERMEYENLERE, ,kendi takımının formasını giymekten gocunup, fnerium tırını yağmalayan zengin sivaslı yalakalara,tribünde ve dünyanın 4 bir köşesinde fb gol attıkça çılgınlar gibi sevinen ZEVKTEN 4 KÖŞE olan orgazmın doruklarına ulaşan ,hadii alex nasılsa şehrini satın aldığımız sivasspora 5.golü yerleştir,koy golü diye bağıran kanı bozuk yavşak sivaslılara,size yalakalık olsun diye dükkanları sarı laciverte süsleyen karaktersiz esnaf geçinen dallamalada birteşekkür etseydiniz çokmu olurdu çünkü en çok teşekkürü onlar hakediyor,sizin yerinize ben ediyim_______HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER__________
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...